» »

Kateri deoderant

Kateri deoderant

«
1
2

freesty ::

Sprobal sem ze malo morje teh deoderantov pa noben kaj ekstra ne deluje.

Ima kdo kaksnega, ki bi ga priporocal? Da potem res ne zasvicas.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

mailer ::

Mešaš deodorante in antiperspirante. Deodoranti ne preprečujejo potenja ampak le (poskušajo) nevtralizirati vonj.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Machete ::

Jaz ti priporočam tega. Deulje.

theBill ::

Antiperspirant ta, ki ga je Machete predlagal, deodorant katerikoli Old Spice v stiku.

RejZoR ::

mailer je izjavil:

Mešaš deodorante in antiperspirante. Deodoranti ne preprečujejo potenja ampak le (poskušajo) nevtralizirati vonj.


Dejansko pa ima tud deodorant antiperspiracijske lastnosti. Če pogledaš sestavine boš tud na deodorantih našel aluminijev klorohidrat, ki je najpogostejši antiperspirant.

Sam osebno imam trenutno najraje od Dove Men+Care Sensitive spreje in rollon.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Machete ::

Pa še nekaj, če se pobriješ boš švical 15X manj. Zdaj nevem pa če imaš proti temu predsodke itd.. :)

Vzdevek ::

Sem sprobal kar nekaj jih in mi osebno odgovarja od Garniera mineral extreme super zadeva imajo ga v vseh bolje založenih trgovinah ali pa greš v DM muller in ga kupiš tam, sicer je pri nas malo dražji.

Nisem našel slo strani je pa ta:
klik

Edit:
Pa toliko, da veš zadeva se ne priporoča za dnevno uporabo. Nasploh antiperspiranti niso dobri za kožo in telo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vzdevek ()

menjalnik ::

mailer je izjavil:

Mešaš deodorante in antiperspirante. Deodoranti ne preprečujejo potenja ampak le (poskušajo) nevtralizirati vonj.


Mja to ogromno ljudi dela:8)

Jaz zaenkrat uporabljam od Fa men attracton force pa mi je super. Dejansko je pa res, da pobrit švicaš manj pa še lepše zgleda, ko dvigneš roko, da ni dlak

radmannsdorf ::

sam dobim izpuščaje po večini deodorantov, pa še ne maram da ne delujejo cel dan.
torej, potem sem našel od vichy enega, ki stane 10€/kom, in je čist predrag. Je pa deloval, ni bilo izpuščajev.
potem pa sem kakšne 2 leti nazaj v DM videl njihove Balea, čist pocen.....stanejo 0.80€-1.00€ in so ZAKON
mal diši, ne draži kože, deluje cel dan. uporablajm samo še te njihove. imajo 3 vrste, na sliki sta pač samo dve.

RejZoR ::

Machete je izjavil:

Pa še nekaj, če se pobriješ boš švical 15X manj. Zdaj nevem pa če imaš proti temu predsodke itd.. :)


Čeprav dlake so tam z razlogom, ker delujejo kot suhi lubrikant, da se ti koža ne drgne, ampak je vmes sloj dlak. Prav tako sama odstranitev dlak dejansko ne zmanjša potenja, švical boš povsem enako, mogoče celo mal bolj. Fora je, da se lažje umiješ in da kasneje začne smrdet.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Olórin ::

RejZoR je izjavil:

Machete je izjavil:

Pa še nekaj, če se pobriješ boš švical 15X manj. Zdaj nevem pa če imaš proti temu predsodke itd.. :)


Čeprav dlake so tam z razlogom, ker delujejo kot suhi lubrikant, da se ti koža ne drgne, ampak je vmes sloj dlak. Prav tako sama odstranitev dlak dejansko ne zmanjša potenja, švical boš povsem enako, mogoče celo mal bolj. Fora je, da se lažje umiješ in da kasneje začne smrdet.


zelo možno, vendar jaz hitreje zašvicam in začnem zaudarjat, če se ne obrijem. Temu primerno je konstantno britje stalna praksa.
Glede antiperspirantov pa bi moral potestirat. Vedno uporabim deodorant. Sem jih sprobal že mnogo, pa nad rezultati nisem ravno navdušen. Nekaj časa držijo, potem pač ne več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

Blazz ::

drugače so dlake tudi zato, da hitreje pot hlapi...

je pa problem antiperspirantov to, da puščajo bele/svetlejše fleke na srajcah, majcah... ne ko uporabiš taprvič, ampak po recimo 5-10 pranjih/nošenjih.. jaz še nisem našel takega, ki nebi uničeval srajc/majc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

lava ::

Blazz je izjavil:


je pa problem antiperspirantov to, da puščajo bele/svetlejše fleke na srajcah, majcah... ne ko uporabiš taprvič, ampak po recimo 5-10 pranjih/nošenjih.. jaz še nisem našel takega, ki nebi uničeval srajc/majc...


tale preverjeno ne pušča sledi na cunjah, ter deluje: http://www.borotalco.it/prodotto-deodor...

mailer ::

Poskusi še z deodoranti za moške L'Occitane. Imajo nekaj različnih vonjev brez aluminijevih spojin. Sam imam Verdon je pa res, da je svinjsko drag v primerjavi z drugimi. Imaš kar nekaj različnih vonjev in tudi ženske jih z veseljem uporabljajo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

blindb ::

Preizkusil sem vse.. ugotovil, da zame ustreza le Tabac Original Deodorant stick (http://www.mancave.co.nz/images/product....
Mislim da bi morali uvesti davek na idiotizem.

radmannsdorf ::

Blazz je izjavil:

drugače so dlake tudi zato, da hitreje pot hlapi...

je pa problem antiperspirantov to, da puščajo bele/svetlejše fleke na srajcah, majcah... ne ko uporabiš taprvič, ampak po recimo 5-10 pranjih/nošenjih.. jaz še nisem našel takega, ki nebi uničeval srajc/majc...

levi je "invisible". cena 99 centov :)

Zgodovina sprememb…

napsy ::

Old spice!
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

alexa-lol ::

 PerspireX

PerspireX



http://www.moja-lekarna.com/p-2876-pers...

Dobi se ga v lekarnah, je pa to bolj "industrijski" antiperspirant v primerjavi z Old Spice in ostalimi, ki so bolj "hobby" program. Zadeva 100% deluje.

Nanaša se ga zvečer pred spanjem. Nanaša se na čisto in suho kožo. Ko se ga nanese zna srbeti ampak se moreš potruditi da se ne popraskaš. Zjutraj se stuširaš in ne naneseš deodoranta ker ta zadeva drži do 3 dni.

S potenjem je tako da se potiš zato ker si živčen da bi se spotil.. pač začaran krog. Ta zadeva je hardcore in ta krog preseka. Nanaša se v mejah normale. Stvar vsebuje aluminijev klorid ki zapre pore in s tem prepreči potenje. Po 1 mesecu probaj če se še potiš ob uporabi "normalnega" deodoranta in če se samo narediš še nekaj seans.

fosil ::

radmannsdorf je izjavil:

sam dobim izpuščaje po večini deodorantov, pa še ne maram da ne delujejo cel dan.
torej, potem sem našel od vichy enega, ki stane 10€/kom, in je čist predrag. Je pa deloval, ni bilo izpuščajev.
potem pa sem kakšne 2 leti nazaj v DM videl njihove Balea, čist pocen.....stanejo 0.80€-1.00€ in so ZAKON
mal diši, ne draži kože, deluje cel dan. uporablajm samo še te njihove. imajo 3 vrste, na sliki sta pač samo dve.

+1
Meni je tudi ta v redu.

Na splošno se mi zdi da so sticki in roloni bolj učinkoviti kot spreji.
Kar se flekov tiče je pa, ko se namažeš, dobro počakat da se posuši preden se oblečeš.
Tako je!

RejZoR ::

Kar se vonja tiče mi je bil med najbolj všečnimi Garnier Extreme 72h z Mineralitom (črno zelen rollon). Tak zelo nevpadljiv prijeten vonj, sam kaj ko se je okoli rollona vedno delala "skorja" posušenega sredstva in tud na črnih majcah se je takoj poznal.

Pol pa sem sreči našel Dove Men+Care Sensitive, ki ima dokaj podoben vonj in ne pušča madežev čeprav je samo sredstvo isto bele barve. Sprej je podoben čeprav ima rahlo drugačen vonj, imajo pa še nek Fresh in Aqua, ki nista napačna čeprav mi je navadni Sensitive še vedno najboljši.

Pred tem pa sem ves čas kupoval rollone od Nivea z rumenim, oranžnim in rjavim/zlatim pokrovčkom (neka Menergy serija). Pa so jih prasci nehal delat in jih nadomestil z nekimi totalno brezveznimi stress protect, silver protect in obdržali prazgodovinske Dry Impact in z nekimi morskimi algami or something. Vsaj men sploh ne dišijo dobr, ko zašvicam (kar se vseeno zgodi, samo ne v taki meri kot brez) pa še manj. Dove in Garnier pa sta ves čas oddajala enak vonj.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

vofra ::

napsy je izjavil:

Old spice!


Old spice uporabljal od nekdaj, zadnje case pa sem naletel ze nekajkrat na spraj, ki sploh ni dišal.
Sem kupil nekaj od Nivea, pa mi ni vsec, bom probal roll-on iz dm

gruntfürmich ::

sprej dove, stik old spice. tekoči stiki mi pa ne sedejo preveč...
pa seveda britje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

premak ::

Uporabljam tole. Učinkovito, brez vonja.
 Nivea Roll on invisible

Nivea Roll on invisible



Moje izkušnje z britjem - če se pobrijem, se mi koža drgne, kar me moti in se dosti bolj potim. Z dlakami je pa vse kul. Jih pa vseeno občasno skrajšam :)

Blum ::

Garnier extreme 72h.

luksorzi ::

Soda bikarbona - nevtralizira vonj, brez škodljivih kemikalij.
Uporabljam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luksorzi ()

sss ::

mailer je izjavil:

Poskusi še z deodoranti za moške L'Occitane. Imajo nekaj različnih vonjev brez aluminijevih spojin. Sam imam Verdon je pa res, da je svinjsko drag v primerjavi z drugimi. Imaš kar nekaj različnih vonjev in tudi ženske jih z veseljem uporabljajo.


Sm uporabljal L'Occitane ampak odkar od lanskega leta ne uporabljajo aluminija se jih ne pritaknem več.
Zastopm njihovo filozofijo, da bi bili radi čimbolj organski ampak jst pač rabm hardcore stuff

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Pa še nekaj, če se pobriješ boš švical 15X manj. Zdaj nevem pa če imaš proti temu predsodke itd.. :)

To pa drži kot pribito. Js se raj brijem:). Tisti axe res pomaga proti švicu?

hurikhan ::

Ali ne uporabljaš malizije za moške? Kakšen moški pa si, če ne uporabljaš Malizije???

mk766321 ::

luksorzi je izjavil:

Soda bikarbona - nevtralizira vonj, brez škodljivih kemikalij.
Uporabljam.


Kak pa to naneseš? Soda je prah, ki "pade" takoj dol.

negot ::

moj_nick ::

Perspirex je bistveno boljši od Eucerina v kategoriji težke konjenice. Stane pa enako.
110111001001010001010000

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moj_nick ()

oracle ::

premak je izjavil:

Uporabljam tole. Učinkovito, brez vonja.
 Nivea Roll on invisible

Nivea Roll on invisible



Moje izkušnje z britjem - če se pobrijem, se mi koža drgne, kar me moti in se dosti bolj potim. Z dlakami je pa vse kul. Jih pa vseeno občasno skrajšam :)

Jaz tudi uporabljam tega. Glede vonja nisem zbirčen, zbral sem ga zgolj zato, ker res ne pušča madežev. Tud dlake odstranjujem vsake tolko... ko so 1-2 cm. Pomaga proti vonju 60%.

radmannsdorf ::

tisti iz dm pomagajo proti vonju 100%. pa še do 1€ so cene.

luksorzi ::

mk766321 je izjavil:

luksorzi je izjavil:

Soda bikarbona - nevtralizira vonj, brez škodljivih kemikalij.
Uporabljam.


Kak pa to naneseš? Soda je prah, ki "pade" takoj dol.


Na vlažne pazduhe (po tuširanju naprimer). Malo navlažiš prste "pomočiš" v sodo in razmažeš pod pazduho. Ko se navadiš je sila enostavno (3. poskus ;) )

negot ::

moj_nick je izjavil:

Perspirex je bistveno boljši od Eucerina v kategoriji težke konjenice. Stane pa enako.


vsebuje alkohol, eucerin ne, lp :)

Ganon ::

Axe, Old Spice, Fa in kar je še teh smeti, se jaz ne dotaknem niti s palico. Pa še smrdijo tako, da te ljudje zavohajo v radiju 20m.

Deodorant, ki ga jaz uporabljam:

msjr ::

Še en +1 za Baleo
In en -1 za Eucerin nateg s ceno

Dove in Fa - izpuščaji

francek1 ::

Najbolj učinkovito(in poceni pa še zdravo) je magnezijevo olje; pol vode, pol MgCl.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

RejZoR ::

To okoli aluminija folk mal pretirava...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

king67 ::

Deo kristal (sol nečesa). Zame nenadomestljiv (vseeno, katera znamka).
recimo: http://www.planet-lepote.com/kozmetomet...

lp,
king67

francek1 ::

king67 je izjavil:

Deo kristal (sol nečesa). Zame nenadomestljiv (vseeno, katera znamka).
recimo: http://www.planet-lepote.com/kozmetomet...

lp,
king67

Ravno ta vsebuje aluminijev sulfat KAl(SO4)2·12H2O; potencialno nevarno spojino. Velja za motilec hormonov in je povezana z rakom dojk.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

RejZoR ::

Ja, če ga vnašaš oralno. Ne pa z nanašanjem na kožo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

destiny ::

RejZoR je izjavil:

Ja, če ga vnašaš oralno. Ne pa z nanašanjem na kožo.


Ker se nobena spojina preko kože ne absorbira v organizem al kako si to mislil?

Machete ::

Jerry000 je izjavil:

Machete je izjavil:

Pa še nekaj, če se pobriješ boš švical 15X manj. Zdaj nevem pa če imaš proti temu predsodke itd.. :)

To pa drži kot pribito. Js se raj brijem:). Tisti axe res pomaga proti švicu?

Da, na meni edini, ki res deluje. Ajde, če greš laufat al pa škrino po stopnicah nosti pol ti nič ne pomaga.. :) Oldspajs, nivea in ta agresivno oglaševana jajca so qrc, sam še bolj se poti(m)š.

Evo mislim da je OP dobil za en majhen DM predlogov.. :)

RejZoR ::

Se ampak v tolk majhnih količinah, da skor ni pomembno. Ko bi vedel kolk prave svinjarije ti gre preko pljuč, kjer je pregrada med tvojim organizmom in zunanjim svetom bistveno slabša kot pri koži. Pa to nikogar ne moti. Če pa si slučajno kadilec pa sploh nimaš kaj govorit čez mal aluminija, ki se absorbira (pa še to ni elementarni ampak spojina, ki ni niti slučajno tolk strupena kot elementarni).

Oldspice, odkar je prešel na to gel sranje mi pa itaq ni všeč. Prej še ko so imeli trdne deo sticke so bili bistveno boljši.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gruntfürmich ::

kako eni komplicirate in si utežujete življenje... neka soda, pa magnezij... sami naturščeki? al samo omejenci?

Ganon je izjavil:

Axe, Old Spice, Fa in kar je še teh smeti, se jaz ne dotaknem niti s palico. Pa še smrdijo tako, da te ljudje zavohajo v radiju 20m.

Deodorant, ki ga jaz uporabljam:



še sreča da poznaš sestavo teh zadev. za fa sem jo vedel, pa sem pomotoma izbrisal recepturo, tko da bi lahko iz prve roke pregledal sestavo. seveda pa ne bi nič razumel, ker se pač ne spoznaš na kemijo, znaš pa lepo sodit o zadevah na katere se čisto nič ne spoznaš.

pa tudi glede vonja imaš poseben okus:
http://www.fashionbeans.com/2014/10-cla...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Tezaab ::

RejZoR je izjavil:

{snip}
Oldspice, odkar je prešel na to gel sranje mi pa itaq ni všeč. Prej še ko so imeli trdne deo sticke so bili bistveno boljši.

Hah, zanimivo. Na meni pa edino Old spice gel deluje brez puscanja izpuscajev (npr. s stickom jih dobim ze po dveh dneh uporabe). Ga pa nanesem bolj ali manj vsak drugi dan, pa se to ne dosti.

Hvala ostalim za ideje kaj lahko se probam. Old spice gela namrec zadnje case ne vidim kaj dosti po stacunah.

Olórin ::

Tezaab je izjavil:

Old spice gela namrec zadnje case ne vidim kaj dosti po stacunah.


Resno? Saj to misliš tisti stick v obliki gela? Ker jaz pa samo to vidim povsod?

Tezaab ::

Resno. Po moje da v zadnje dveh letih, ce ne se vec, sem ga videl samo v Intersparu v Cityparku.

 Da ne bo pomote, govorim o temu.

Da ne bo pomote, govorim o temu.


 Tega sem pa poskusil trikrat.

Tega sem pa poskusil trikrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tezaab ()

Olórin ::

aha, torej nimava istega gela v mislih. Novejši so namreč tudi iz nekakšnega gela, samo da je ta v trši obliki :)

v glavnem takega kot si ga prikazal tu pa res nisem videl že dolgo nikjer ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iskanje pravega antiperspiranta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7331559 (3092) Machete
»

Temperatura in potenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569576 (5504) Ganon
»

Blagi gel za tuširanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
517322 (5869) Jerry000

Antirespirant - da / ne?

Oddelek: Loža
81594 (1487) bluefish
»

Izbira Parfuma!!

Oddelek: Loža
352810 (2348) BigWhale

Več podobnih tem