» »

Kaj malicate v službi

Kaj malicate v službi

1 2
3
»

UniBra ::

Dober predlog.

v oba radi skrijejo marsikaj. Sploh v sir.

FireSnack ::

Solato in tofu. Vsak dan isto.

kuall ::

zmist je izjavil:

Izogibajte se lokalov, ce za hrano ne placate 30 eurov+ ker boste jedli samo packarijo.

danes sem za 1EUR jedel po moje tako dobro kot ti za 30EUR. še velikokrat bom to ponovil. znižan jogurt za 30 centov, štručka s sirom in šunko za 70 centov, špar. za hrano se mi zdi bedasto metat denar stran, če pa si jo lahko sam najbolj kvalitetno pridelam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Gagatronix ::

V moji zadnji sluzbi smo imeli sluzbeno menzo, ki je vedno postregla okusno hrano in velike porcije, pa se pivo smo imeli. :)

__Devil__ ::

Različno malico kolikor se da, čeprav velikokrat vse možne vrste sendvičev z suhimi klobasami, slanina, sir , poli. Banane, sezonsko sadje, kar zraste doma na vrtu, kumare , paradiznik. Ostanki od kosila, meso, pohano itd. Včasih kakšnji rogljički, kava iz avtomata vsak dan, proteinske cokolade, še se najde.. vitamini, čaj za sabo, jogurti pogosto, kefir.

Ben Dover ::

3 žlice zaseke in malo čebule.

mr_chai ::

nič, ker nimam službe. Najprej moram dobiti službo, da si bom lahko privoščil malico.

styrian ::

V prejnšnji službi sem imel menzo, kjer sem pravzaprav jedel kosilo. Vendar je bila služba šit.

V trenutni službi sploh ne grem na malico.

FireSnack ::

Ne hodim na malico, ker je preveč dela in ni časa. Dela se po 15 ur na dan minimalno. Delo krepi človeka.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

malica v službi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13022907 (4695) PacificBlue
»

Zajtrk (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48270705 (22206) xyz248
»

Kako cim manj denarja in čim manj časa porabiti za hrano? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10910674 (7112) rejven
»

Kaj nosite za mal'co s sabo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310448 (7264) c3p0
»

OZN vidi žuželke kot možno rešitev za svetovno lakoto (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
30858382 (51911) enadvatri

Več podobnih tem