» »

FB problem

FB problem

Silici ::

Kdo ve kako se reši tole zadevo:
Nekako se mi zdi da mi je nekdo udru v FB račun, se dodal na mojo frends listo, potem pa iz mojega računa naštimal oglas za njega, ime računa ki je bil vsiljen v mojo frendlisto se vidi v oglasu. Ko gledam na listi osebnih oglasov parametre, je razvidno da je nastalo par evrov stroškov, ta del FB računa je zaklenjen, se pravi ne morem nič spreminjat v oglasih (edini oglas). Postavljen je datum dokončnega zaklepa, če mi zaklenjeno samo oglase mi je vseeno.

noob96 ::

Nimaš kej, tin foil hat na glavo, pa zapri okne ko zdle pro ti večeri pridejo chem trailsi...

Mare2 ::

Silici je izjavil:

Kdo ve kako se reši tole zadevo:
Nekako se mi zdi da mi je nekdo udru v FB račun, se dodal na mojo frends listo, potem pa iz mojega računa naštimal oglas za njega, ime računa ki je bil vsiljen v mojo frendlisto se vidi v oglasu. Ko gledam na listi osebnih oglasov parametre, je razvidno da je nastalo par evrov stroškov, ta del FB računa je zaklenjen, se pravi ne morem nič spreminjat v oglasih (edini oglas). Postavljen je datum dokončnega zaklepa, če mi zaklenjeno samo oglase mi je vseeno.


A to ti je hči nardila?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resen Problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
8879 (555) shadeX

SLOTECH

Oddelek: Pomoč in nasveti
131956 (1636) OmegaBlue
»

Piškotki - kako je to mogoče

Oddelek: Programiranje
72380 (1943) DeeJay

prodaja preko ebay (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5322167 (11290) Alamar
»

Google danes čaka zaslišanje zaradi kopičenja osebnih podatkov

Oddelek: Novice / Zasebnost
217084 (6433) Ziga Dolhar

Več podobnih tem