» »

Resen Problem

Resen Problem

urostech ::

Imel sem dober Youtube posnetek (10 000+ ogledov) ki sem ga objavil pred parimi dnevi, torej bi lahko imel veliko vec, ampak mi je nekdo udru in ga sbrisal. A je to shranjeno na kaksnih serverjih od youtuba in se da dobiit nazaj ker mi je res pomembno? Hvala.

Thuban ::

menda imaš na svojem kompu še vedno shranjeno datoteko, ki si jo uploadal na youtube...
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

urostech ::

vem samo point so ogledi

[D]emon ::

Dvomim, da si v par dneh nabral 10k+ ogledov brez koriscenja kaksnih botov ali placanih klikov. :))

Na YT poslji mail in jih vprasaj.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Compufreek ::

Če si prepričan da ti je nekdo udrl potem lahko narediš prijavo na youtubu, glede na to da si dobo veliko ogledov pa se prvo prepričaj da ni bil posnetek sporen, da ti je kdo naredil prijavo ker kake face nisi zamegljiv itd.

black ice ::

Han ::

Nobena razlaga pomena ne pojasni njegove skovanke... Njemu je nekdo UDRU v profil in SBRISAL posnetek... ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

hojnikb ::

10k ogledov ?
To je kaj, 1$ od adsensa ? :)
#brezpodpisa

shadeX ::

Odvisno iz katere države je bilo večino ogledov. Npr 10k ogledov iz Slovenije bi res prineslo tja okol 1$. USA je trenutno najmočnejša, kar se oglaševanja tiče (verjetno je to posledica visokega $). Iz tam bi dobil lahko nekje med 5-15$. Odvisno tudi od ciljne publike :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska Youtube scena (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8111232 (8097) 2dark
»

Monetizacija Youtube acounta v SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523398 (12366) otago
»

YouTube zaslužek (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6912824 (10537) CoreySteel
»

Youtube "kariera" (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
589837 (6964) Unknown_001

Več podobnih tem