» »

Dvojni tap?

Dvojni tap?

zamotsloteh ::

Na mobilniku Blacview BV5900 z android 10 bi rad nastavil vklop in izklop (sleep/ wake up) z dvojnim tapom po ekranu. Nekje sem zasledil da obstojajo programi za to in me zanima kateri je najenostavnejši za namestitev kasnejše in nastavitve. Za izklop že imam rešeno z dvojnim tapom na ikno/tipko home spodaj za vklop pa uporabljam stikalo za vklop kar ni ravno najboljša rešitev, vsaj za mene. Tiste varnostne z prstnim odtisom , pinom .... je eno shanje.
Hvala in LP
Tomaž

feryz ::

E? To ima vsak android. Kaj blebečeš?
Pojdi v nastavitve in spremeni, če že ni.

Assass1n ::

Ne nima to so imeli bolj LG telefoni in sem tudi sam pogrešal ko sem iz G6 šel na Samsung.
Ti pa žal ne znam pomagat, če se ne motim sem iskal ampak sem se potem raje odvadil.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

zamotsloteh ::

Na androidu 6 imam to možnost na desetki jo pa ne najdem. Problem je ko zagrabiš mobilnik da ga daš v žep in vščasih ponesreči zadeneš tudi stikalo in se prižge brez veze. Dvojni tap za vklop/izklop je dobra enostavna rešitev.
:(Ferzi ima najbrž še verzijo 1.1 in petnajst let star pametni telefon.
LP

zamotsloteh ::

Od android 8 naprej te funkcije ni več v standardnem programu, lahko naložiš app samo kuri baterijo tako da ni ravno najbolje. Bom preizkusil ker ima moj mobilnik kar veliko baterijo 5400mAh.
Očitno se bom moral poslužiti kake druge finte za vklop, mogoče "voice"
LP

radmansdorf ::

zamotslotech, če odpreš nastavitve in v "iskanje" vpišeš "wake" oz. po slovensko verjetno "prebudi/zbudi", nič ne najde?

zamotsloteh ::

Nič ne najde. Nisem pa poizkusil če pustim angleški jezik po ponastavitvi, mogoče bi v tujem (angleškem ) jeziku kakšne drugačne nastavitve našel, je to že kdo preizkusil?
LP

Ma_en_tm ::

Na Samsung tab s6 lite(OneUi 3.1) sem danes opazil to nastavitev, imenuje se "Dvakratni pritisk za vklop zaslona". Poskusi mogoče še kaj takega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem nov racunalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
19923712 (6469) hojnikb
»

VoLTE v Sloveniji? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13031143 (11434) Ghost007
»

Prehod iz Androida na iOS, mnenja za in proti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13236018 (31346) klinker
»

Google Nexus 5 ja ali Google Nexus ne?

Oddelek: Mobilne tehnologije
235915 (4981) SaXsIm
»

HTC Wildfire (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
703122014 (58612) majstr77

Več podobnih tem