» »

Nova plata Epox 8RDA+ ... problem z LED Errori!

Nova plata Epox 8RDA+ ... problem z LED Errori!

R@C@ ::

Torej včeraj sem dobil (kot zamenjavo v garanciji) novo ploščo Epox 8RDA+, ko vse skupaj priklopim, se mi računalnik normalno zažene do BIOSA, vendar naprej noče. Najprej mi LED display kaže št. 75 (kar pomeni da inštalira IDE naprave), nato pa se pokaže črni ekran, ter v zgornjem levem kotu utripa kurzor, LED pa najprej izpiše šifro 8d, nato pa Ed! V manualu nisem našel kaj bi to pomenilo, zato me zanima če kdo ve. Sem probal že odklopit vse IDE naprave, vendar je isto. Aja procesor je odklenjen 2100+, vendar mi pokaže error 26 (overclocking error) če ga nastavim na katerokoli vrednost!

A je plata v qrcu al sem jest nespo?

rap3r ::

Poglej če si dobr dou hladilnik gor, in če ma dobr stik s procom.
Resetiri bios, jumper na plati naštimi na 133mhz.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

ferdo ::

zanimivo.
plata je nova.....najbrš je neki s tvojim hardwerom narobe.

so rami vredu?
kater disk imaš?

R@C@ ::

....aja sem pozabil omenit.... proc je vodno hlajen in na začetni sliki kaže temp 30 stopinj, tako da to ni problem!

Konfiguracija:
- Epox 8RDA+
- AMD 2600+ (danes kupljen nov in zaklenjen)
- 2X Samsung PC2700 DDR (slot 1 in 2) probal tudi 1 in 3
- ATI 9600PRO (Tyan ganz nova)
- WD 80GB/8MB
- DVD in CDRW
- Monitor LCD 17" Samsung

Vodno hlajen CPU in chipset in ena modra neonka.... vse skupaj zmontirano v mizo! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R@C@ ()

R@C@ ::

..Evo ga prašiča.... mamu mu vidim smrdljivo..... HDD je verjetno zanič, ker ga plata prepozna kot WDC 1200BB, je pa WD 80GB! Sem ga odklopu in dal boot from CD pa je vse normalno speljal!

Zdej pa sam še to vprašanje, ali je možno da mi je plata s sabo pobrala še disk, ali obratno? Ker bom moral zgleda menjat oboje!

bozicek ::

Neki glede LED. Kaj ti kaze ko imas racunalo prizgano? Meni skoz kaze FF in me zanima kaj tebi. V bukvici pise da to pomeni Boot Attempt. Pa me zanima ce je to kao "vse v redu"? Sej dela vse normalno samo zanima kaj bo pisalo ce je vse v redu. A ne bi mogel biti LED ugasnjen?

R@C@ ::

Ne! FF piše vedno kadar zadeva deluje kot je treba, že pri prejšnji verziji in tudi pri novi! Bodi brez skrbi! Men je šlo le na jetra ko prvič postaviš sistem in zadeva kr neki preverja, pa se ustavlja na cifrah, pa melje... ko jih jebe.. na konc pa mi še crkne! Mam tud abitko on je ne menjam več! "X u lajfu sem mel abita in dvakrat sem bil zadovoljen (dobr no z modifikacijo sem prvo zjebu ;( ) pa vseeno!

rfmw ::

@R@c@

katere čipe maš na samsungih ddr333? C-TCB3 ali D-TCB3?
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716255 (8294) Vlad Tepeš
»

Baza RAM timingov

Oddelek: Navijanje
382685 (1621) DimmniBurek
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73231913 (18740) OwcA
»

Temp. TbredaB na Epoxu8RDA+

Oddelek: Navijanje
462045 (1346) Clemento
»

Približni rezultat 3000+ Athlona (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
1658731 (6456) Zoidberg

Več podobnih tem