» »

Nicehash in single gpu

Nicehash in single gpu

blinkt88 ::

Lep pozdrav vsem.

Imam nekaj vprašanj glede kriptovalut,ter omenjenega programa Nicehash ter ene grafične kartice

In sicer imam Ryzen 5 2600x 16Gb DDR4 3000mhz in pa Gigabyte GTX 1070 8Gb z Micron čipom

Zanima me trenutno malo za šalo nabiram kripto valute z nicehashom na Win10 in mi grafična deluje ok in z nekje 28MH/s ali je to vredu za to grafično oziroma ali se še,da iztržit kaj več. Sem pa začetnik in še ne vem vsega. Zato prosim,da me obravnavate kot začetnika in mi razložite kaj se splača in kaj ne ter kako zadevo izboljšati..

Ne mislim pa vlagat notri nič oziroma nimam cilja služit milijone rad bi samo mesečno nekaj zraven mogoče 100€ ali pa vsaj blizu 100€

Trenutno rudarim z nicehashom daggerhashimoto Phoenix in kot orej omenjeno nekje z 28MH/s sem probal malo OC in pridem tud na 29,5MH/s sem pa bral, da se da tud na 31MH/s spravit

Kripto mesi ::

Niti enega ? ni v besedilu, torej očitno nimaš vprašanj.

blinkt88 ::

Kripto mesi je izjavil:

Niti enega ? ni v besedilu, torej očitno nimaš vprašanj.


Ok sorry maš prav. No več al manj rabim pomoč glede vsega kar se tiče kriptovalut, nicehasha in gtx1070

Rias Gremory ::

Kalkulatorji:
https://www.cryptocompare.com/mining/ca...
https://www.coinwarz.com/mining/calcula...
https://whattomine.com/

Klikaj malo in se uči, brskaj po tujih forumih/spletnih iskalnikih.
Poglej malo po tem oddelku, mogoče najdeš že kakšno podobno temo.

Mogoče še kaj jutri dodam.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

hamez66 ::

V redu je 28 mhash. Meni lavfajo na power limit 63% in 26mhash.

DamijanD ::

OC se za minning večinoma ne splača, ker poraba narašča hitreje kot hitrost - večinoma se omejijo navzdol.

blinkt88 ::

Hvala vam za odgovore. Trenutno mam OC power limit na 70% memory core +570 ter un drug core je +200mhz.....temp limit 80c ter dobim solidnih 28,5mh/s

Me pa zanima tisti,ki uporabljate nicehash software s katerim pluginom rudarite.

Zanima me tudi včeraj sem nekaj štrekal v pluginsih in sem probal GCuda al neki takega in mi je kazalo 1,30€ na uro zaslužek ampak v LOCAL načinu ko pa sem prestavil na ACTUAL je pa bilo 0,00€ zakaj je temu tako in kaj je razlika med tema dvema.

Poleg tega mi je z tistmu GCuda nabijalo tud 325Mh/s v LOCAL načinu

a ta local pomeni,da potem samo pri meni rudari in tega nicehash ne vidi in mi tud ne more izplačat al kako je s tem

c3p0 ::

Probaj raje HiveOS. Rudarim že 3 leta (čas leti), s 6-10x 1070TI, 32.nekaj Mh/s po kartici, še vedno vse delujejo.

hamez66 ::

Tip ima eno kartico, verjetno na računalniku, ki ga uporablja tudi za druge stvari, ni fore da si za to nalaga Hiveos.

c3p0 ::

Če ni dedicated mašina, potem je res brezveze.

blinkt88 ::

hamez66 je izjavil:

Tip ima eno kartico, verjetno na računalniku, ki ga uporablja tudi za druge stvari, ni fore da si za to nalaga Hiveos.

Tako je kot si napisal. Imam gaming računalnik na katerem tudi rudarim z eno grafično. Me pa kot sem že prej napisal kakšna je fora ACTUAL in LOCAL rudarjenja pri navadnem mi gre nekje 28,5mh/s pri LOCAL in pa z GMinerCuda 9 na daggerhashimoto nabije tud 325mh/s

Samo to me zanima ali zaslužim,če rudarim v local načinu ali ne.

hamez66 ::

Pokaži screenshot konzole (tisto, kar rudari). Actual pomeni, koliko ti mining pool priznava, local pa profitabilnost, ki je preračunana preko tega, kakšno hitrost rudarjenja ti poroča miner.

Recimo miner ti dela 28.5mhash na sekundo in to se pretvori v toliko in toliko eur. Resnična profitabilnost je pa izračunana iz števila "valid shares" oz. dobrih paketov, ki jih pošlješ, to število pa zelo niha. Lahko jih v eni uri pošlješ 50 dobrih, naslednjo uro pa 10, ker je zadeva precej random, zato ti potem tudi Actual niha.

Pokaži screenshot, da preverimo, če imaš kaj "stale shareov" in podobnih stvari. Če je zadeva preveč navita, ti sicer rudar dela normalno, ampak ti pošilja "invalid shares" in za te nisi plačan.

blinkt88 ::

ja imam stale share ampak se pokaze na vsake toliko časa. Mogoče res pretiravam z navijanjem ampak,če ne navijem mi dela nekje 25 do 26mh/s sicer 2mh/s ni veliko ampak vseeno boljše kot nič.

bom prilimal screenshot ko pridem domov.

Clubraider ::

Imam eno vprašanje glede nakazil pri Nicehash.
Upam, da mi bo kdo lahko pojasnil.
Včeraj sem začel z rudarjenjem na Nicehash.
Prve 3 štiriurne intervale mi je lepo izplačalo v mojo denarnico.
Ostala 2 štiriurna intervala, pa nisem dobil v denarnico nič.
Tudi ni prikazano pod zadnje aktivnosti, da bi rudaril.
Dejansko pa imam v eno prižgan računalnik.
2x 1,5€ bi moral dobiti nakazano v denarnico, pa nisem dobil.

Mi lahko kdo pojasni je to ok in se bo kasneje videlo ali pa sem izgubil te 3€ in 8 ur elektrike?

Hvala.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Clubraider ::

Nakazila so vidna. Očitno včasih traja malo dlje, da takoj ne prenese v denarnico.
Bom drugič malo bolj potrpežljiv :)
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Etherum mining (rudarjenje) (strani: 1 2 3 460 61 62 63 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3108474781 (83512) Jagdpanter
»

Rudarjenje

Oddelek: Strojna oprema
325635 (2612) Baja
»

NiceHash ponovno začel obratovati

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4917782 (10942) alanm
»

DOGe Coin (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Loža
1997225801 (148557) matjaz82
»

Litecoin (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
747127686 (65413) -žiga-

Več podobnih tem