» »

Earth2 - potencialno novi "bitcoin"

Earth2 - potencialno novi "bitcoin"

Miki555 ::

Ker vidim, da nas je v Sloveniji bolj malo odkrilo Earth2.io, tukaj pa še ni nič govora o tem, odpiram to temo. Če ne paše sem, admin prosim dodaj, kjer meniš, da je najbolje.

Cca. 10 dni nazaj sem zasledil Earth2 platformo, za katero pravijo, da bo ustvarjena virtualna Zemlja aka Ready player 1. Celotna Zemlja je zmapirana oz. razdeljena na kvadratke (tiles), ki jih lahko kupiš in si lastnik te zemlje, ki jo lahko nato tržiš ipd. Trenutno lahko samo kupuješ in prodajaš (1 faza), v 2. fazi naj se bi gradilo, v 3. bo že VR dostop.. več o fazah na spletni strani.

Trenutno je pa potencial za zaslužek oz. dolgoročno vlaganje, saj so v enih državah cene na kvadratek (tile) zelo nizke, s povpraševanjem (nakupom), pa te rastejo in s tem tudi vrednost tvoje naložbe (nepremičnine). Pač odvisno kje kupiš in koliko tudi drugi kupujejo.. v ZDA je cena na kvadratek že 16,31$, v UK-ju 2,98$, Slo pa 0,15.

V teh 10ih dneh se mi je vrednost nepremičnin povečala za 300$.. kar je malo, če bi poznali sistem.. če bi z današnjim znanjem in izkušnjami vlagal 10 dni nazaj, bi sedaj lahko imel tudi več tisoč.. namreč vlagal sem veliko v Slovenijo, ki pa se ji še ni dvignila vrednost.. tako, da pričakujem kasneje večje donose.. sem pa npr. v UK-ju kupil nepremičnine za 7$, sedaj je vrednost 55$, enako v Italiji (Rim) za 23$, sedaj je 171$ (jutri po skoraj zagotovo že na 200..).. in še raste, saj sta Italija in UK v trendu naraščanja..

Premoženje si lahko tudi izplačaš, a postopek nekoliko traja, ker zaenkrat še vse delajo ročno (baje zaradi različnosti specifik davkov po državah v svetu in ne želijo iti v kakšen prekršek), so pa uporabniki že poročali, da so si izplačali. Pomembno pa je to, da si lahko izplačaš le fond, ki ga imaš na razpolago, ne vrednost nepremičnin.. slednje moraš prej prodati (to tudi traja nekoliko.. odvisno, kje imaš parcele in za kolikšno ceno jih prodajaš.. če imaš čas, se lahko kar obrne.. nekateri že poročajo, da na dan pridobijo od 100-200$).

OPOZORILO - zadeva je nova in nesigurna, zato ne vlagati denarja, če ga niste pripravljeni izgubiti! Vsak naj sam presodi, če gre v to ali ne.

Ima pa zagotovo potencial.. mogoče je pa res novi "bitcoin" bomba.. sedaj je šele začetek in se z zelo malo sredstvi da daleč priti..

Tukaj nekaj priporočil za tiste, ki se boste odločili kupovati (v vednost - so priporočila po mojih izkušnjah, kdo drugi lahko vidi zadevo drugače in ima drugačne metode):
1. kupuj manjše kvadrature (od 20-100 kvadratkov);
2. kupuj v državah, v katerih tudi drugi kupujejo, torej kaj je v trendu, saj se bodo tako vrednosti kvadratkov hitro dvignile in s tem vaše premoženje (ponavadi so to države na 2. strani oz. 3. seznama po državah -> v orodni vrstici tvojega profila);
3. Ne kupuj kvadratke, katerih vrednost znaša že več kot 0,5$ (no, lahko greste tudi do 1$, a več ne..) - odvisno od taktike.. najbolje pa od 0,1 do 0,3 $ na kvadratek;
4. Kupuj na strateških lokacijah, kjer so kaka podjetja, minerali, naravne znamenitosti, plaže, mostovi ipd. ->slednje bo imelo večjo vrednost in bo bolj zanimivo, ko se pravo trgovanje prične oz. ko nastopi 2. faza igre;
5. Trenutno je v porasti Islandija, Hrvaška, Danska ipd. Pa tudi Italija je v porastu, čeprav ima že kar ceno.. odvisno koliko sredstev si pripravljen vložiti v to igro.. če malo, raje kupi cenejše in počakaj, da dobijo na vrednosti, prodaj in spet kupi cenejše..
6. Lahko vložite tudi v države, ki so na koncu seznama in je vrednost od 0,1 - 0,2 $ na kvadratek.. to je bolj dolgoročna investicija.. npr. Slovenija ima sedaj vrednost kvadratka 0,15, jaz sem jih zelo veliko kupil (praktično cel Piran, Luko Koper, Otočec, Jezero Jasna, pri Gradu v Lj ipd.) za 0,101.. in sedaj čakam, da pride na 1 ali pa še več.. bomo videli, kam bo šlo..
7. NUJNO - vedno uporabljajte referenčno kodo drugega igralca, saj s tem pridobite 5% vašega vložka nazaj v svojo blagajno, 5% pa dobi igralec, katerega kodo uporabljate (slednjo imate v svojem profilu pod nastavitve.. - po spletu ljudje na polno delijo svoje kode.. sicer pa največ zaslužka prejmeš s pametnim vlaganjem, a vseeno, zakaj si ne bi pomagali). Moja koda je ANKXFA84MO, če kdo želi, jo lahko uporabi (vidim, kdo jo uporabi in lahko vrnem, ter uporabim ob moji naslednji investciji, a le, če si date kodo v svoje ime.. to kar naredite).

Slovenskih igralcev je še zelo malo, le nekaj čez 50.. pa mogoče tako še kdo vidi to kot priložnost, če ne, pa tudi nič hudega.

Če kdo to že uporablja, vabljen, da deli svoje izkušnje in priporočila :)
  • predlagal izbris: OracleDev ()

Furbo ::

Še en second life balonček.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Pimoz ::

Ne razumem. Kupiš kvadratek na zemljevidu. In potem služiš na njem kako?

MasterTade ::

Problem nastane ker s tem dejansko ne moreš trgovat izven virtuale, da pa te enote prodaš jih mora pa nekdo kupit. Da zaslužiš profit je verjetno najbolj varno zelo hitro prodat enemu ker ko postanejo enote drage jih boš težko prodal
Mors omnia aequat

Taip4n ::

Miki555 je izjavil:

OPOZORILO - zadeva je nova in nesigurna, zato ne vlagati denarja, če ga niste pripravljeni izgubiti! Vsak naj sam presodi, če gre v to ali ne.

Še dobro, da si opozoril. Kaj se folk vse spomne, da od ovčk pocuza malo denarja.

Furbo ::

Pimoz je izjavil:

Ne razumem. Kupiš kvadratek na zemljevidu. In potem služiš na njem kako?

Upaš na še večjega bedaka od sebe, da odkupi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

#000000 ::

Sem že kupil virtualni piranski zaliv, seveda sem tudi plačal z virtualnimi sredstvi. Zmaga :)

Kvinta ::

To je podobno kot pred leti ko je nekdo slike prodajal po pikslih :D
A.C.A.B

Nedasemiveč ::

Torej je to neke vrste virtualna igra, ki v prihodnosti ne ponuja ničesar, kar bi opravičevalo ceno zemlje?

Kvinta je izjavil:

To je podobno kot pred leti ko je nekdo slike prodajal po pikslih :D


In postal milijonar (million pixel), ampak tisto je vsaj imelo neko dodano vrednost. Pixle so kupovala podjetja in se na ta način oglaševala, kar je pozneje prišlo še kako prav (medijsko poročanje).

Zgodovina sprememb…

hator ::

Žal ne razumem v čem je point tega.

A oni še prodajajo zemljo na Luni?
Parcela na luni?

Earth2SLO ::

Sploh nisem videl, da tema že obstaja, očitno se začenja (glede na to da smo objavili dve temi :)), drugače pa vabljeni v FB skupino:
https://www.facebook.com/groups/1039643...
Earth2 koda za popust B9C09JTRL4

jojw ::

Pimoz je izjavil:

Ne razumem. Kupiš kvadratek na zemljevidu. In potem služiš na njem kako?

Ne služi lastnik "parcele", ampak predvsem izdajatelj "igre"...

profii ::

jojw je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Ne razumem. Kupiš kvadratek na zemljevidu. In potem služiš na njem kako?

Ne služi lastnik "parcele", ampak predvsem izdajatelj "igre"...


Vedno služijo tisti ki lopate prodajajo. Že od pamtiveka. Tudi pri BTCju najbolj služi menjalnica.

jojw ::

Earth2SLO je izjavil:

Sploh nisem videl, da tema že obstaja, očitno se začenja (glede na to da smo objavili dve temi :)), drugače pa vabljeni v FB skupino:
https://www.facebook.com/groups/1039643...

Si objavil dve temi bo bolj pravilno. Oprosti, kaj točno se začenja, poleg cuzanja denarja?

WizzardOfOZ ::

Pimoz je izjavil:

Ne razumem. Kupiš kvadratek na zemljevidu. In potem služiš na njem kako?


Kako ne razumeš. Nisi nikoli igral monopolija? :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Earth2SLO ::

Izbrisali so mi temo..
Earth2.io (https://app.earth2.io/) je platforma kjer je možno kupovati virtualno zemljo.
Ideja je tako dobra in enostavna, da ni druge možnosti kot da bo uspela.

Želite kupovati zemljo in jo potem dražje prodajati, ali pa jo želite samo držati, med tem ko jo kupujejo drugi ji vrednost raste?
Več kot bo zemlje kupljene manj bo praznega prostora in več bo vredna.

Vabljeni v Facebook skupino(https://www.facebook.com/groups/1039643..., kjer bomo objavljali nasvete, ideje, ponujali ploščke v prodajo\nakup in vse kar nam pade na pamet.
Za vse tiste, ki smo zamudili nekaj podobnega kot je Bitcoin je to nova priložnost! Earth2 je šele v 1.fazi, možnosti razširitev pa so enormne.

Kupite svoj košček zemlje še danes!
Pri tem pa uporabite 5% kodo za popust: B9C09JTRL4 (uporabnik E2Slo).

Košček Slovenije se trenutno prodaja po 0.17$

jojw je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Ne razumem. Kupiš kvadratek na zemljevidu. In potem služiš na njem kako?

Ne služi lastnik "parcele", ampak predvsem izdajatelj "igre"...

Na začetku izdajatelj igre, potem pa igralci.
Zadevo si lahko pogledate, vložki pa na lastno odgovornost..

Miki555, si ti tisti, ki mi ni hotel prodati ljubljanskega gradu in tromostovja in jezera Jasna? Pa sem ti dal dober bid :)
Earth2 koda za popust B9C09JTRL4

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Earth2SLO ()

Facebook dev ::

Sem vrgel 50€ v to, ker sem degenerate gambler. Je pa to izredno risky nalozba.

Vsi ti procenti, kako so sle parcele v USA gor za 10000% so fake. Namrec cene se dvigujejo za vsako ploscico v drzavi enakomerno. Vec kot je ploscic pokupljenih v drzavi, visja je cena. Dalec od tega, pa da bi to pomenilo, da bi bil kdo pripravljen placat taksne zneske za to parcelo.

Na platformi kolikor vem ni na voljo vpogled v prodajo parcel ( kar je logicno, ker jih je nakbrz zelo malo), ljudje vidijo ogromne "donose" in kupujejo nove ploscice, s tem pa se dodatno dvigujejo ceno in se zdi, kako to veliko raste.

Zaenkrat edini, ki sicer zares bogato sluzi, je firma, ki ima tole cez. Vsaka prodaja ploscice jim daje cedalje visje profite.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Earth2SLO ::

Hrvaška precej bolj pridobiva na vrednosti, ajde, dajmo dvignit vrednost Sloveniji.. :)
https://www.facebook.com/groups/1039643...
Earth2 koda za popust B9C09JTRL4

WizzardOfOZ ::

Fantje, jaz prodajam obrite sramne dlake. Imam jih dovolj, pa še mi rastejo. Boste tut to kupil? Začetna cena na dlako je 5€. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

A jih je na voljo menjat z ostalimi igralci? 8-)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

jojw ::

profii je izjavil:

jojw je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Ne razumem. Kupiš kvadratek na zemljevidu. In potem služiš na njem kako?

Ne služi lastnik "parcele", ampak predvsem izdajatelj "igre"...


Vedno služijo tisti ki lopate prodajajo. Že od pamtiveka. Tudi pri BTCju najbolj služi menjalnica.

Prodajalec je zgolj posrednik med kupcem in podjetjem, ki proizvaja nekaj. Podobno je tudi pri menjalnici. Tuakj pa se dejasnko ves denar steče do opravljalcev igre, kateri ti pač ne zagtovlja, da boš parcelo tudi dejansko prodal. Podobno kot pri ICO-tih.. Koliko točno jih propade v prvih 3 letih? 90%? Če mene vprašaš gre zgolj za "dobri" stari HYIP v preobleki.

Anyway vsem želim obilo uspeha..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

bulplux ::

Eno vprašanje: Kakšno povezavo s cryptom ima ta igrica?

WizzardOfOZ ::

Facebook dev je izjavil:

A jih je na voljo menjat z ostalimi igralci? 8-)

Seveda, pa dovoljeno jih je tudi naprej prodajat.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

forplan ::

Pošlji to Katancu ali Zahoviču, da vidimo kdo bo potem kupil šmarno goro :) :)
da se strinjam

profii ::

forplan je izjavil:

Pošlji to Katancu ali Zahoviču, da vidimo kdo bo potem kupil šmarno goro :) :)


Ga je že nekdo prehitel :)

Earth2SLO ::

Na kak način naj promoviram FB skupino, da pridobim člane? :)
https://www.facebook.com/groups/1039643...
Earth2 koda za popust B9C09JTRL4

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Pimoz ()

DarwiN ::

In ko bo cena kvadratka prerasla neko mejo, bodo lansirali Earth3.io in bo Earth2 naenkrat v prostem padu. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

profii ::

DarwiN je izjavil:

In ko bo cena kvadratka prerasla neko mejo, bodo lansirali Earth3.io in bo Earth2 naenkrat v prostem padu. :)


Ko bo cena bitcoina prerastla neko mejo, bodo lansiral BTC2.0 in BTC1.0 bo v prostem padu. :)

Osprey ::

Router mi ne pusti obiskati te strani, pravi da je nevarna, je na njej malware in je scam >:D

Miki555 ::

Če želite več info in se prepričati, kdo je za to igro oz. bolj platformo ter kaj so načrti za prihodnost, si poglejte tukaj: https://fb.watch/2Jr8WPstIh/

Earth2SLO je izjavil:

Miki555, si ti tisti, ki mi ni hotel prodati ljubljanskega gradu in tromostovja in jezera Jasna? Pa sem ti dal dober bid :)


Earth2SLO - ne povsem, imam nekaj na Gradu in imam celo Jezero Jasna (pa tudi cel Piran :) ), tromostovja ne, gradu dejansko tudi ne. In ja, nisem prodal.. raje holdam.. čez čas, ko tudi v SLO naraste vrednost na okvirček (tile), se bo splačalo imeti te stvari.. Enako holdam Otočec.. se mi zdi, da mi je tudi nekdo bidal..

Kot sem že omenil na začetku.. vloži toliko, koliko si pripravljen izgubiti.. vsak naj se sam odloči. Osebno menim, da ime zadeva veliko potenciala, je pa to dolgoročna zadeva.. je pa priložnost, sploh sedaj, ko smo na začetku (novembra je bilo objavljeno) in so cene še majhne, da se vloži.. pa lahko potem 5 let nič narediš in šele nato vzameš ven.. možnost je, da bo dobiček zelo velik (ali pa, da ga sploh ne bo).

Miki555 ::

Od decembra se je marsikaj že spremenilo.. (veliko novih informacij in zaradi tega sprememba taktik, kaj in kje kupovati). V igro je prišlo čez 250.000 igralcev. Pridružil se je tudi Logan Paul (če ga kdo pozna, ve, kako je vplival na popularnost in dvig vrenosti Pokemon igre). Tudi nov vpogled v 3. fazo igre je zunaj ( - vsi, ki igrate igre, boste videli, kakšen korak naprej je v kvaliteti..

Če vas kaj več zanima, sledite fb skupini https://www.facebook.com/groups/1039643... - tu so vse info, tudi nasveti kako igrati oz. kupovati.

Samo za primer. Jaz sem notri vložil okoli 1000,00 eur, vrednost parcel, ki jih imam, je sedaj 6.000,00 $.. pričakujem oz. kaže, da bo do poletja 10x tega.. sicer sem se sam odločil, da holdam in ne prodajam.. nekateri prodajajo in tudi dobijo nato denar nazaj oz. večkratnik tega, kar so vložili.. a se mi trenutno to zdi neumno.. sploh zame.. če bom, bom prodal le toliko, da si povrnem investicijo..

Bobr123 ::

Vse kar lahko rečem je,... lol.

Gejspodar ::

Vse kar lahko rečem je, da bi morali moderatorji dosledno brisati takele teme. Gre za odkrito oglaševanje prodajanja megle pod pretvezo neke "oh in sploh" finančne priložnosti.

Ne vem kako mi je temo uspelo prvič spregledati, bom pa nalimal sedaj:




Račun (celo dva v tej temi) ustvarjen samo z enim razlogom - OGLAŠEVANJE.

Kripto mesi ::

Idealna priloznost za tiste, ki so zamudili geton scam. Kdor prvi pride, prvi melje!

Miki555 ::

Zaradi mene lahko tudi zbrišete to temo.. namen je bil dati informacijo ven, da tudi v SLO lahko kdo še pravočasno pride not.. sem že napisal večkrat, da vsak sam presodi, če gre v to ali ne. Se bo pa pokazalo čez čas, če bo kaj s tega ali ne.. samo ne se pol trkat po prsih, če pa slučajno nastane nek big deal..

Bobr123 ::

Miki555 je izjavil:

Zaradi mene lahko tudi zbrišete to temo.. namen je bil dati informacijo ven, da tudi v SLO lahko kdo še pravočasno pride not.. sem že napisal večkrat, da vsak sam presodi, če gre v to ali ne. Se bo pa pokazalo čez čas, če bo kaj s tega ali ne.. samo ne se pol trkat po prsih, če pa slučajno nastane nek big deal..

Evo bom jaz presodil za vas. Ne vlagat v tale rugpull. Lp

Furbo ::

Vsaj vložek si izplačaj model.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

cepinc ::

I mean ideja ni slaba, ce naredis research in kupis parcelo, ki je dejanksko uporabna za kakšen namen (gradnjo, kmetijo, ...). Drugače je to samo neko namišjeno pripisovanje vrednosti in "pohlep" (pohlep je močna beseda ampak ja) ljudi ki bi radi zaslužili

pffff ::

Juhuuuuu, se en pump and dump goljuf, zagotovo je znotraj kaksen AI, NO SQL, BLOCKCHAIN... KUPITE (salabajzerji), KUPITE!!!! :)) Prodajte svoje kriptovalute in kupite, nato pa pomagajte v nategovanju se vseh ostalih. Aja saj to delate ze zdaj... nima veze.. KUPITE!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Nedasemiveč ::

cepinc je izjavil:

I mean ideja ni slaba, ce naredis research in kupis parcelo, ki je dejanksko uporabna za kakšen namen (gradnjo, kmetijo, ...). Drugače je to samo neko namišjeno pripisovanje vrednosti in "pohlep" (pohlep je močna beseda ampak ja) ljudi ki bi radi zaslužili


I mean, račun si danes ustvaril. Samo za ta vpis a 8-)

"Uporabna za namen (gradnja, kmetija)". LOOOOOOL


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935683 (13036) kamiKaZaA
»

Iščem delo

Oddelek: Loža
428580 (5464) xardas
»

Banka v Avstriji

Oddelek: Loža
51584 (1372) Risbar
»

E-uprava.gov.si se prenavlja za nas

Oddelek: Loža
112210 (1574) dronyx

Več podobnih tem