» »

Samsko življenje brez resne zveze

Samsko življenje brez resne zveze

Temo vidijo: vsi

Ashrack ::

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Še ene invictusove blodnje. Starci lahko dobijo sponzoruše, obupanke z dady issues ali revne tujke, brez prave izbire, vse ostale preferirajo podobne letnike in takih je večina, kot potrjuje statistika povprečne razlike v letih v zvezah, tako v Sloveniji kot na evropski ravni.


In kaj je to narobe? Valda da ne bos take izbral ki te seksualno ne privlaci. Ce je pa treba gres pa v tujino. Sam da je denar:) Sj pa ni tole prva tema, vse vec jih je, ko so moski sami in se sprasujejo ce je sploh vredno it v zvezo. Ok, sam za kaksno ceno?

Narobe je to, da ženske niso predmeti, ki si jih naročiš po katalogu in da veliko tipov s takšno mentaliteto pri 50+ konča v mamini kleti, tako kot ti.

Ce zenske niso predmet, potem naj se pa temu primerno obnasajo. Ne pa da je se vedno hipergamija tako zelo popularna. Moski je lahko prav srecen ce dobi normalno zensko a teh je zelo malo. Ravno zato, ker je normalnih zensk malo se vse vec moskih odloca za samski slog zivljenja.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

BaTeMaN ::

Tu nekega splošnega "pravila" ne bo. Če ne gre, greš narazen - jaz mislim, da je to najboljše, večina pa se ne strinja z mano. Tu vidim sploh zveze, ki super funkcionirajo z vsem sr4njem, ki ga jaz nikoli ne bi toleriral. Kako jim rata jaz ne vem. Eni ne tolerirajo lenobe, drugi se skrivajo okrog sam da niso doma z družino, tretji se kurbajo in so ljudje, ki vse to tolerirajo in sprejmejo kot, da je to normalno. Problem, pa je da eni ljudje ne znajo biti sami. Po drugi strani pa obstaja rek, da če hočeš biti sam pojdi med ljudi. Se pa to spreminja vsakih pet let življenja, pogledi na stvari... priporočam, pa vsakemu, da je malo sam in najde nekaj kar mu veliko pomeni. Zvez se ne da rešit z otrokom ali z psom... ali s skupnim kreditom. Ljudje smo zelo različni.
less then zero

Hypathia ::

PrihajaNodi je izjavil:

Men slabo rata ko zacnejo rofkat po telefonu. Nevem koliko je dejansko se pogovorov ostalo.

Sem pa imel dobre debate s prijateljicami noci:)


Seveda si jih imel, one so plačane za to, da govorijo kar želiš slišati. So pa romunske prostitutke v pretvarjanju menda vrhunske, tako so se vsaj hvalili njihovi pimpi vpleteni v kriminalni primer Marina.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Ashrack ::

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Men slabo rata ko zacnejo rofkat po telefonu. Nevem koliko je dejansko se pogovorov ostalo.

Sem pa imel dobre debate s prijateljicami noci:)


Seveda si jih imel, one so plačane za to, da govorijo kar želiš slišati. So pa romunske prostitutke v pretvarjanju menda vrhunske, tako so se vsaj hvalili njihovi pimpi vpleteni v kriminalni primer Marina.

Se vedno ceneje in verjetno tudi vec zadovoljstva kot pa s slovenko ki isce sponzorja, kar jih ni malo.
....

Hypathia ::

Ashrack je izjavil:


Ce zenske niso predmet, potem naj se pa temu primerno obnasajo. Ne pa da je se vedno hipergamija tako zelo popularna. Moski je lahko prav srecen ce dobi normalno zensko a teh je zelo malo. Ravno zato, ker je normalnih zensk malo se vse vec moskih odloca za samski slog zivljenja.

Sem tule že neštetokrat dokazala, da si lahko moški lažje najdejo solidno žensko kot obratno, pritrdil mi je tudi tisti tip, ki se profesionalno ukvarja z matchmakingom, Erik ali kako mu je že bilo ime, tako da so tole samo nabijanja tipov, ki svoje informacije pridobivajo na womanhating internetnih straneh.

Ashrack je izjavil:


Se vedno ceneje in verjetno tudi vec zadovoljstva kot pa s slovenko ki isce sponzorja, kar jih ni malo.

Saj, za tipe s takšnim pogledom na stvari, je tako bolje da so samski in ne prenašajo svojih genov naprej.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Blinkys ::

Še nisem srečal osebe, ki je v mladosti zagovarjala samsko življenje in kariero, in ki ji pri 60 letih ni bilo žal, da nimajo potomcev. V razmislek.

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.

nirm ::

moje mnenje je, da je to tudi malo značilnost slovenskega naroda. namreč, veliko nas je nabasanih na malo prostora in smo precej skregani. obenem skreganost naroda podpihujejo nepremičninske in spolne frustracije. Večina ljudi na vasi je skregana bodisi zaradi zemlje, bodisi zaradi tega, kdo je koga žgal ali pa ni žgal pred 20 leti. zelo veliko se ukvarjamo s tem 'kakšne krave ima sosed' oziroma to, da veliko ljudi podzavestno razmišlja, kaj si o njih mislijo drugi. Predvsem to velja za ljudi, ki si želijo v življenju še napredovati na različnih področjih in se z nečem še niso povsem zadovoljili.

to pomeni tudi, da veliko ljudi razmiščlja, kaj si o njegovem (tudi potencialnem) partnerju mislijo drugi. posledica je pogosto ali neizbira ali napačna izbira. ljudje ne izbirajo eni drugih po človeških občutkih, ampak bolj po nekem dopaminu na prvo žogo, ki jim ga je parter sposoben omogočiti bodisi s fizičnim stikom ali pa z višanjem statusa v družbi, ko ga vozijo pod roko. Podobno kot v nekaterih primerih z hišnimi ljubljenčki. če je včasih prevladovalo to, da mora biti tip frajer in ambiciozen, danes velja, da mora biti tudi fizično lep. slednje pa za ženske že dolgo velja. sam bi rekel, da se z družabnimi omrežji miselnost o tem, kaj si o tebi mislijo drugi odraža še bolj, saj našemu življenju sledi vedno širši krog ljudi. sam bi tudi ocenil, da število romantičnih vez v populaciji pada zadnjih 20 let.

skrajni primer tega, kaj si mislijo drugi je japonska, kjer je čast no.1 priority že po tradiciji. In tam so popolnoma pogrnili v zadnjem času, kar se tiče romantičnih vez.

ali si čuden ker nimaš partnerke? mislim, v kolikor nisi kot večina, si po definiciji poseben (lahko rečeš tudi čuden). ampak bolj bi se bilo na mestu vprašati ali je slabo, da nimaš partnerke? to je bolj vprašanje za tvojo podzavest, ali si jo želiš imeti. ali pa si samo želiš imeti tisti 'dopamin rush', kot večina? ali pa nič od tega?

prijatelj, ki te je spraševal o tem, zakaj nimaš punce, ima v svoji glavi zagotovo dobro izoblikovano teorijo, zakaj je nimaš (verjetno v zvezi s tvojimi psiho-fizičnimi lastnostmi) in te je hotel bockati oziroma priliti sol na rano da bi s tem pokazal svojo dominanco (jaz jo pa imam, ker sem boljši). izvor tega pa so verjetno prav njegove frustracije iz veze ker se nekaj ni izšlo, kot je hotel (morda je bila njegova nezadovoljna po seksu prejšnjo noč in rabil z nečem nazaj nabiti svoj ego).

dandanes se mi zdijo pogoste veze, kjer sta oba partnerja sicer statusno zadovoljno drug z drugim ampak se v zvezo spustita samo zaradi 'dopamin rusha'. ta je pogosto kratkotrajen (manj kot 5 let). in ker že v začetni fazi nista bila sposobna živeti drug z drugim, ta 'dopamin rush' ugasne , pride do ločitve. v primeru hišnih ljubljenčkov pa do tega, da oddajo psa v zavetišče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirm ()

PrihajaNodi ::

Ashrack je izjavil:

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Men slabo rata ko zacnejo rofkat po telefonu. Nevem koliko je dejansko se pogovorov ostalo.

Sem pa imel dobre debate s prijateljicami noci:)


Seveda si jih imel, one so plačane za to, da govorijo kar želiš slišati. So pa romunske prostitutke v pretvarjanju menda vrhunske, tako so se vsaj hvalili njihovi pimpi vpleteni v kriminalni primer Marina.

Se vedno ceneje in verjetno tudi vec zadovoljstva kot pa s slovenko ki isce sponzorja, kar jih ni malo.



:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gagatronix ::

Blinkys je izjavil:

Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.


Ne spravljaj me v smeh. :))

PrihajaNodi ::

Blinkys je izjavil:

Še nisem srečal osebe, ki je v mladosti zagovarjala samsko življenje in kariero, in ki ji pri 60 letih ni bilo žal, da nimajo potomcev. V razmislek.

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.


Pras jelincica. Mat je hceram oprala mozag, Jelincic je hotel dat premozenje na hcere mat pa hoce sam kes. Res super.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Blinkys je izjavil:

Še nisem srečal osebe, ki je v mladosti zagovarjala samsko življenje in kariero, in ki ji pri 60 letih ni bilo žal, da nimajo potomcev. V razmislek.

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.


Saj pravim...starokopitnezi. Zato mladi in stari nismo za skup.

Zgodovina sprememb…

Blinkys ::

Gagatronix je izjavil:

Blinkys je izjavil:

Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.


Ne spravljaj me v smeh. :))


Se vidi da si idiot, ali pa si odraščal v družini, ki to niti ni-vrjetno blok v mestu(čimprej spizdi od doma da lahko dihamo).

Sem sam v pričakovanju hčerke, in čustev, ki jih imam sedaj jih nisem doživel prej. Razmišljanje se ti totalno spremeni.

PrihajaNodi ::

Blinkys je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Blinkys je izjavil:

Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.


Ne spravljaj me v smeh. :))


Se vidi da si idiot, ali pa si odraščal v družini, ki to niti ni-vrjetno blok v mestu(čimprej spizdi od doma da lahko dihamo)..



Ne pretiravaj. Otroka nrdit zna vsak butalc. Zvet z zensko pa ne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Blinkys ::

Človek se vpraša kake vrednte ima povprečen slovenec? Danes imamo potomce zato ker jih želimo in ne ker jih rabimo kot 100 let nazaj. Brez potomcev ni naroda. Vidim ogromno zavestnih slovencev :D

Ashrack ::

Hypathia je izjavil:

Ashrack je izjavil:


Ce zenske niso predmet, potem naj se pa temu primerno obnasajo. Ne pa da je se vedno hipergamija tako zelo popularna. Moski je lahko prav srecen ce dobi normalno zensko a teh je zelo malo. Ravno zato, ker je normalnih zensk malo se vse vec moskih odloca za samski slog zivljenja.

Sem tule že neštetokrat dokazala, da si lahko moški lažje najdejo solidno žensko kot obratno, pritrdil mi je tudi tisti tip, ki se profesionalno ukvarja z matchmakingom, Erik ali kako mu je že bilo ime, tako da so tole samo nabijanja tipov, ki svoje informacije pridobivajo na womanhating internetnih straneh.

Ashrack je izjavil:


Se vedno ceneje in verjetno tudi vec zadovoljstva kot pa s slovenko ki isce sponzorja, kar jih ni malo.

Saj, za tipe s takšnim pogledom na stvari, je tako bolje da so samski in ne prenašajo svojih genov naprej.


1. Hypatija, glede tega tvojega komentarja "Sem tule že neštetokrat dokazala, da si lahko moški lažje najdejo solidno žensko kot obratno, pritrdil mi je tudi tisti tip, ki se profesionalno ukvarja z matchmakingom, Erik ali kako mu je že bilo ime".
Ce ze govoris o necem potem podajaj dejstva in konkretne informacije. Kaj sploh v tvoji iluziji pomeni beseda 'matchmakingom'?
2. Hipergamija je se kako popularna pri zenskah. Pametni moski, se ne pusti vec izkoriscat zenskam. Saj tocno ve da taka zenska je zadovoljna samo dokler ima korist. Potem gre pa na druge cvetove.
3. V redkem primeru ko si pa najdes zensko ki ni hipergamistka, tudi ko ima moski veliko kapitala, je pa ta oseba za obdrzat. In samo takrat je lahko prava ljubezen in ne neko izkoriscanje za svojo lastno dobrobit.
....

Blinkys ::

PrihajaNodi je izjavil:

Blinkys je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Blinkys je izjavil:

Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.


Ne spravljaj me v smeh. :))


Se vidi da si idiot, ali pa si odraščal v družini, ki to niti ni-vrjetno blok v mestu(čimprej spizdi od doma da lahko dihamo)..



Ne pretiravaj. Otroka nrdit zna vsak butalc. Zvet z zensko pa ne.


Ti pravim, za družino moraš bit nekaj več kot jebač v klubu!

link_up ::

sam prasam...komu poveste kaksen svoj dosezek, obcutek, idejo...Alexi? Ne bit otroc fantje...
In and Out

Blinkys ::

link_up je izjavil:

sam prasam...komu poveste kaksen svoj dosezek, obcutek, idejo...Alexi? Ne bit otroc fantje...

+1

Mato989 ::

link_up je izjavil:

sam prasam...komu poveste kaksen svoj dosezek, obcutek, idejo...Alexi? Ne bit otroc fantje...


Spletu!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Relanium ::

kuall je izjavil:

So tudi izjeme, ko nekomu zaradi nekega razloga paše bit samski ampak takih primerov je zelo malo. Npr Jan Plestenjak je raje ostal sam zato, ker je imel preveč "bonbončkov" na izbiro in se ni mogel ustaliti pri enemu, kar čisto razumem.

Ni res, on ima druge razloge, nekak takšne zaradi katerih se največ kritizira župnike. Ampak on je znana osebnost, nihče niti pomisli ne na to. Če si dost spreten, pa sploh ne.
Poskusi na zadeve pogledat iz druge perspektive, zna hitro kaj kliknit.

Vir za zgornjo trditev je neke srednje verodostojnosti, in ni nekaj na pamet, vsaj od mene ziher ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

IL_DIAVOLO ::

link_up je izjavil:

sam prasam...komu poveste kaksen svoj dosezek, obcutek, idejo...Alexi? Ne bit otroc fantje...


Nezreli fanticki, ki rabijo potrditev se ze zbirajo.

kingsix ::

OP še ni srečal taprave.. Thats all.

Blinkys ::

Dejansko je ogromno karieristov ki se bodo tukaj oglašali in govorili zakaj je biti samski oh in sploh. V bistu tak ni. Se ve!

Pimoz ::

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.

Predpostavljaš, da je nekdo brez potomcev luzer.
Nevem, eni ob pogledu na kri skup zlezejo. Pa ne vidim nič zabavnega v menjavanju plenic pa ni pomembno čigav je otrok.
Reasons for life are still unknown to us.

sam prasam...komu poveste kaksen svoj dosezek, obcutek, idejo...Alexi? Ne bit otroc fantje...

Internet logično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

Kvinta ::

Če bi Chaturbate obstajal 25 let nazaj se sploh ne bi vženo :))
A.C.A.B

vnetidebater ::

HappyPills je izjavil:

Taka vprašanja postavljajo ljudje, ki jih razmerja izjemno definirajo in/ali jih nujno potrebujejo, da se počutijo stabilne. Ne to jemat osebno.


Heh tole je pa tipična izjava samskega človeka, ki na vse pretege hoče dokazat da je car ker je samski.

Whatever makes you happy. Moraš pa se zavedat da od vseh tvojih prednikov si edini, ki se je zavestno odločil ostati samski.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Zenske lahko kategoriziras po stopnjah:
1. Pridna
2. Ki se dela, da je pridna
3. Instagram razkazovanje, kjer mama ne vidi, vidijo pa moski
4. Try-on-bikini, skirt youtuberke, it is legal, but we all know why you are doing it.
5. P0rn.

Imamo pa v druzbi dvojna merila. Ce moski fuka naokoli pri 30ih je zenskar. Ce pa zenska fuka naokoli pa "isce" tapravega. Haha itak.
Videl ene par, kaksen majo FB profil in kaksen privat instagram profil. Cez dan, nedolzna pridna, zvecer pa vsak vikend fuka drugega, ker pac lahko.
Ko pa moski to dela, pa se ne skriva za drugo osebnostjo na drugem socialnem omrezju, pa je fuj in fej s takim nobena noce bit za vedno.

Aja ker moski pa hoce imeti dolgo zvezo z zensko, ki se v seksualnih pozah nastavlja na instagramu in ima tinder account? A ti je kul, ko ga bos not porinu pa se ti v glavi zavrti film, da je ze nekaj moskig pred tabo tam not vtikalo svojga kurca?

Sej ne mecem vse v isti kos, ampak mladina danes je pokvarjena, punce pa sploh, ampak vse se zve prej al slej, sam to bom rekel al pa tudi ne in vejo samo nekateri. Ko se menis z 10-15 let mlajsimi sovrstniki, pa ti potem pokazejo kaksne posnetke s partijev, pa kake privat accounte se samo cudis. Pa si to o njej ne bi mislil, never ever.

Pol pa slucajno pride do neke resnejse zveze, pa takoj zbrisat slike, insta account, tinder account, da se ja ne bo zvedlo nic, kaksna je bla in kaj je pocela.
______
Meni se otroci tudi ne lustajo, pa kaj? Ampak se zaradi prisile druzbe, pricakovanj, moram delati kot da me. Ne obsojam folk, ki ima otroke, poznam pa jih kr nekaj, kjer se je pac zgodilo, drugi so spodlegli pritiskom druzbe, nekateri so si jih pa dejansko zeleli. LJubezen tudi vcasih zamegli um in folk ko dela otroke prehitr, pac ne vejo kaj jih caka. Potem pa poslusas, otroci to, otroci ono, sam da jih ni, pa k dedku babici znjimi.

Lep primer je tudi lockdown, ko nekateri starsi dobivajo popizditis, ker so otroci doma pa nevejo kaj znjimi.

Casi, ko si otroke zaradi druzbenih pritiskov moral met pr 20ih so davni mimo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Blinkys ::

Pimoz je izjavil:

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.

Predpostavljaš, da je nekdo brez potomcev luzer.
Nevem, eni ob pogledu na kri skup zlezejo. Pa ne vidim nič zabavnega v menjavanju plenic pa ni pomembno čigav je otrok.
Reasons for life are still unknown to us.


Ne predpostavljaam. V imenu evolucije tudi je. Za zagotovitev krvnega nadsledstva se moraš potrudit. V živalskih vrstah samo najmočnejši. Tako da iz tega vidika je PLODEN človek brez potomcev LUZER!

vnetidebater ::

m0LN4r je izjavil:


Casi, ko si otroke zaradi druzbenih pritiskov moral met pr 20ih so davni mimo.


mnja, potem pa se zgodi Italija...država, ki izumira (imajo hudo premalo novorojenčkov, država sama sebe ne zmore več podpirat..delavno silo je treba uvažat). Dejansko je italijanov vsako leto manj.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Danes imamo potomce zato ker jih želimo
Noooo ja. Ali pa je bila fantazija v momentu seksa premocna, pol pa 3 leta pozneje locitev, varanje, pride drugi, naredi spet otroke, ker je pa zdaj to ta pravo in zgodba se ponovi. Imam v zlahti en tak primer.
Nekateri imajo otroke iz premocnega nagona, to ni ljubezen.

vnetidebater je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Casi, ko si otroke zaradi druzbenih pritiskov moral met pr 20ih so davni mimo.


mnja, potem pa se zgodi Italija...država, ki izumira (imajo hudo premalo novorojenčkov, država sama sebe ne zmore več podpirat..delavno silo je treba uvažat). Dejansko je italijanov vsako leto manj.
Problemi, ki dejansko niso problemi. Narodi so prosperirali in propadali, vedno je bilo tako. Ce pac nekemu narodu ni usojeno, zakaj bi narod silil v to, da se razmnozujejo.
Manj srecnih ali vec nesrecnih, kaj je boljse.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Gagatronix ::

link_up je izjavil:

sam prasam...komu poveste kaksen svoj dosezek, obcutek, idejo...Alexi? Ne bit otroc fantje...


A ti si star 13 let, da potrebujes potrditev od nekoga drugega ?

zobnik ::

Blinkys je izjavil:

Še nisem srečal osebe, ki je v mladosti zagovarjala samsko življenje in kariero, in ki ji pri 60 letih ni bilo žal, da nimajo potomcev. V razmislek.

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.


Ojoj, vsak se sam odloči zato, ne rabiš pa se slint okol in spraševat druge razen če imajo edino vrednoto, kako se pohvalit, da so otroka naredil in da imajo družino.
Za zaprtimi vrati pa skregani.

sci3nc3 ::

Buddah je izjavil:

Še malo moje subjektivnosti.

Tudi sam imam določeno mnenje o ljudeh, ki tekom življenja ne vstopijo v partnerstvo. Ko pogledam svoje znance, ki so stari 30-35-40 in samski, dejansko lahko vidim da nekje močno izstopajo. Bodisi so zelo nefleksibilni, zaverovani vase, imajo težave s substancami, imajo težave z jezo, niso prestopili v odraslost ali pa jih zanima izključno le kariera. Seveda ni s tem, da so samski, nič narobe, a hkrati to priča o njihovih osebnostnih kvalitetah. Najti partnerja, obdržati zvezo, negovati odnos in sklepati kompromise je namreč težko! Človek, ki je zmožen tega daje o sebi določene znake, razumljivo!


Seveda si vsak ustvari svoje mnenje, zato ker ljudje druge ocenjujemo glede na svojo situacijo. Osebno pa me moti predvsem to, ker nekateri resno zvezo jemljejo kot neko točko v merilu uspešnosti. Poznam par primerkov, ki so mnenja, da je resna zveza logičen korak tako kot zaposlitev po končanem šolanju in če nekdo ni v resni zvezi (vsaj začasni) to za njih pomeni, da je s človekom nekaj narobe. Meni je takšna primerjava (resna zveza in zaposlitev) totalno mimo... kot bi rekel, da je človek s samo srednjo šolo nesposoben. Saj poznamo tiste primere, ko ima lahko nekdo samo 3-letno šolo pa je bolj uspešen od tistega z magisterijem. Človek se sam odloči, kaj bi rad v življenju dosegel in tudi ve, zakaj se je tako odločil. Delati neke predpostavke pa se mi zdi neprimerno in po eni strani žaljivo.

Imam dolgoletno prijateljico, ki z mojega vidika ne more brez resne zveze. Še dobro ni zaključila ene zveze, je že bila v zvezi z nekim novim tipom. No, tudi njej se je zdelo čudno, zakaj si nočem poiskat resne zveze in še bolj čudno ji je bilo, ko sem ji povedal svojo razlago. Sedaj ima ta prijateljica družino in 2 otroka. Zelo dobro poznam tudi njenega moža. Se je pa nedolgo nazaj obrnila name, da sluti, da jo mož vara, da ni iskren do njen, da ji nekaj prikriva itd. Več tednov me je spraševala, kako bi mu prisluškovala, ga snemala itd. Nazadnje me je prosila celo, da bi ga "zaslišal" in ji sporočil, kaj mi je povedal. Razumem njeno stisko (imeti 2 otroka in majav zakon ni prijetno), ampak lahko sem ji le rekel, da se v partnerske odnose ne vmešavam. Zdaj je meni čudno, kako ima lahko takšne težave... saj je menda partnerja dobro spoznala, preden se je spustila v zvezo in začela načrtovati družino? Tudi v vodo ne skačeš kar tako, če nisi prepričan v globino.

PacificBlue ::

Blinkys je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.

Predpostavljaš, da je nekdo brez potomcev luzer.
Nevem, eni ob pogledu na kri skup zlezejo. Pa ne vidim nič zabavnega v menjavanju plenic pa ni pomembno čigav je otrok.
Reasons for life are still unknown to us.


Ne predpostavljaam. V imenu evolucije tudi je. Za zagotovitev krvnega nadsledstva se moraš potrudit. V živalskih vrstah samo najmočnejši. Tako da iz tega vidika je PLODEN človek brez potomcev LUZER!


Tebe so pa oreng napsihirali:) Kdo ne vem, starsi, druzba, okolica..

Edino in pravo vodilo v zivljenju je biti srečen.

Nekoga osrečuje tudi samsko življenje.

To je treba spoštovati. Ostala mišljenja so izven koncepta razumnega in prestopa mejo osebne svobode človeka, če zahtevas od nekoga da se poroci in ima otroke. Kdorkoli že.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Gagatronix ::

> Več tednov me je spraševala, kako bi mu prisluškovala, ga snemala itd. Nazadnje me je prosila celo, da bi ga "zaslišal" in ji sporočil, kaj mi je povedal.

Sposobnost komunikacije na vrhuncu. /s

link_up ::

Gagatronix je izjavil:

link_up je izjavil:

sam prasam...komu poveste kaksen svoj dosezek, obcutek, idejo...Alexi? Ne bit otroc fantje...


A ti si star 13 let, da potrebujes potrditev od nekoga drugega ?


Ali na to pricakujes odgovor, ali si se samo malo zlajal in gasa naprej?
In and Out

m0LN4r ::

Blinkys je izjavil:

Še nisem srečal osebe, ki je v mladosti zagovarjala samsko življenje in kariero, in ki ji pri 60 letih ni bilo žal, da nimajo potomcev. V razmislek.

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.
Verjamem, da poznas malo istih ljudi iz mladosti in potem enake cez 60, razen ce si sam okoli 40+

Jaz imam kr nekaj strank, tudi pri nekateri sem bil, tudi sodelavca imam, ki otrok nimajo. Ni jim nic hudega.
A) Igras se pa z mislijo, kaj bi bilo, ce bi jih imel
ampak to je enaka miselna igrica za tiste nesrecne, ki se sprasujejo
B) Kaj bi bilo, ce jih nebi imel
ali pa
C) Kaj bi blo ce bi jih imel pozneje, mogoce s kom drugim pa da je blo s prvim mogoce nagla odlocitev.

Ni tko enostavno. Poznam primere, ki so naredili deco kmal po srednji soli, studij zavrgli, potem pa nekje na poti zivljenja res spoznali sorodno duso. Kaj pa bos zdaj? Se locil? Pustil vse? Nazalost ne, vecina jih zivi nesrecno naprej in se sprasuje, kako bi bilo lahko znjo/znjim.

Po eni strani je v mladosti boljse dati vec zvez skosi, si nabrati izkusnje, da ves na cem si, da se ti pozneje ne zrola s kom ali za kom drugim.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Invictus ::

m0LN4r je izjavil:

Noooo ja. Ali pa je bila fantazija v momentu seksa premocna, pol pa 3 leta pozneje locitev, varanje, pride drugi, naredi spet otroke, ker je pa zdaj to ta pravo in zgodba se ponovi. Imam v zlahti en tak primer.
Nekateri imajo otroke iz premocnega nagona, to ni ljubezen.

To je bolj neznanje ali izkoriščanje...

Kondom + tabletka, res ni šanse za froca...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Kvinta ::

V imenu evolucije tudi je. Za zagotovitev krvnega nadsledstva se moraš potrudit. V živalskih vrstah samo najmočnejši. Tako da iz tega vidika je PLODEN človek brez potomcev LUZER!


Še en z opranimi možgani ziher VEGAN ;((
A.C.A.B

Gagatronix ::

Invictus je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Noooo ja. Ali pa je bila fantazija v momentu seksa premocna, pol pa 3 leta pozneje locitev, varanje, pride drugi, naredi spet otroke, ker je pa zdaj to ta pravo in zgodba se ponovi. Imam v zlahti en tak primer.
Nekateri imajo otroke iz premocnega nagona, to ni ljubezen.

To je bolj neznanje ali izkoriščanje...

Kondom + tabletka, res ni šanse za froca...


Ali se pa ne gonis okrog kot prizadeta zival.

Jerry000 ::

Invictus je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Bolš biti zbirčen kot pa v slabi zvezi

Pol si pa tako kot kolega, samski pri skoraj 50tih, ker išče majhno, suho, blond, z velikimi joški.

Kako že gre, kdo izbira, izbirek dobi...

No ja, se bom drugače izrazil. Seveda ne iščeš PERFECT žensko ker to, ne obstaja. Seveda ČE najdeš moraš še ti njej bit všeč. Ampak jaz to gledam tko da ne obstaja. Zbirčnost pa seveda, ampak v smislu da je prava energija, da ma dobro razmišlanje, dobro osebnost in tudi oblika telesa. In seveda, ne želim it v zvezo z neko osebo do katere mi niti ni do objema ker mi ni všeč, je niti ne želim poljubit ker mi ni všeč. Seveda sem zbirčen ker bi rad bil srečen ne pa v obupu ali žalosten ker se ženska skos dere, je lena, nima dobre postave itd. Seveda so tu osebne preference, eni imajo raje debele, eni suhe in enako obratno. Velike joške ne rabim, blond barve ne rabim ampak pismo, da ima lepo (normalno) postavo in da je aktivna ter zna poskrbet zase, dobro osebnost, dobro energijo, to pa že. Seveda pri nekaterih te osebnost tolk prevzame da jo sprejmeš tudi če ni aktivna toliko. Tu so potem ti kompromisi k jih vsak pri sebi naredi. Itak pa če ti je oseba res všeč jo sprejmeš takšno kot je. Ampak sprejet osebo sam z namenom da ne boš sam, sori, to je pa propad za zvezo in na osebni ravni, sem pa raje sam.

Jerry000 ::

m0LN4r je izjavil:

Blinkys je izjavil:

Še nisem srečal osebe, ki je v mladosti zagovarjala samsko življenje in kariero, in ki ji pri 60 letih ni bilo žal, da nimajo potomcev. V razmislek.

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.
Verjamem, da poznas malo istih ljudi iz mladosti in potem enake cez 60, razen ce si sam okoli 40+

Jaz imam kr nekaj strank, tudi pri nekateri sem bil, tudi sodelavca imam, ki otrok nimajo. Ni jim nic hudega.
A) Igras se pa z mislijo, kaj bi bilo, ce bi jih imel
ampak to je enaka miselna igrica za tiste nesrecne, ki se sprasujejo
B) Kaj bi bilo, ce jih nebi imel
ali pa
C) Kaj bi blo ce bi jih imel pozneje, mogoce s kom drugim pa da je blo s prvim mogoce nagla odlocitev.

Ni tko enostavno. Poznam primere, ki so naredili deco kmal po srednji soli, studij zavrgli, potem pa nekje na poti zivljenja res spoznali sorodno duso. Kaj pa bos zdaj? Se locil? Pustil vse? Nazalost ne, vecina jih zivi nesrecno naprej in se sprasuje, kako bi bilo lahko znjo/znjim.

Po eni strani je v mladosti boljse dati vec zvez skosi, si nabrati izkusnje, da ves na cem si, da se ti pozneje ne zrola s kom ali za kom drugim.

Sori, ni recepta kaj je najboljše. To je tvoje mnenje. Poznam ljudi ki niso imeli zveze do poznih let (ne govorim o devičnikih, so imeli punce ampak ne zveze). Ko so imeli službo itd pa so našli osebo s katero so še danes in poročeni.
Ni čisto NOBENEGA zapisanega pravila kaj in kako. Resnično delaš kar ti paše. Nikjer ne piše da je imeti družino lepo...to narekuje družba. Mogoče keremu predstavlja družina trpljenje, se ne vidi v tem...its fine, zakaj ne? Zakaj je takšen človek čuden? Sam zato ker ne ustreza tvojim standardom? Ker ni enak kot družba (kdaj rečeno tudi ovce)?
(to ne leti direktno nate, splošno govorim)

m0LN4r ::

Invictus je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Noooo ja. Ali pa je bila fantazija v momentu seksa premocna, pol pa 3 leta pozneje locitev, varanje, pride drugi, naredi spet otroke, ker je pa zdaj to ta pravo in zgodba se ponovi. Imam v zlahti en tak primer.
Nekateri imajo otroke iz premocnega nagona, to ni ljubezen.

To je bolj neznanje ali izkoriščanje...

Kondom + tabletka, res ni šanse za froca...
Ne vem sloveski izraz za to, ampak ko sta dva v Rausch-u se o posledicah v tistem trenutku ne razmislja, ker je pac fajn se dat dol. Pa si recejo, saj bo ze nekak, ampak potem se z leti ogromnokrat izkaze za napacno oz. naglo odlocite.

Prej je bilo govoriti o tem tabu, danes pa marsikdo sele pri 40-50 z otroci ugotovi, da pa to le ni to to. Ampak ja na zacetku je bilo fajn. Saj se ne locujejo 20 letniki, pa 30 letniki, ampak pozneje mal starejsi, ko jim vse dopizdi ali pa pride nekdo boljsi na pot.

Ampak locitev je tabu tema, z nekom "durchbrennen" tudi, danes vec ni tko.

Moj sodelavec je skupi z eno, ki ima otroka iz prve zveze, ki se ni izsla oz. ni bilo tako kot so bile prvotne emocije. Druga sodelavka je imela tudi iz prve zveze okoli 19-20ih hcerko, okoli 30ih je spoznala drugega in ima se dve hcerki s tem drugim in mi je rekla, da pac tega ne mores vedet v naprej, ampak da se je ona odlocla, da s prvim ni to to in je sla naprej.

Marsikateri ali marsikatera pa tega ne upa, ker kaj si bo mislila okolica, druzba, prijatelji itn.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Jerry000 ::

Blinkys je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.

Predpostavljaš, da je nekdo brez potomcev luzer.
Nevem, eni ob pogledu na kri skup zlezejo. Pa ne vidim nič zabavnega v menjavanju plenic pa ni pomembno čigav je otrok.
Reasons for life are still unknown to us.


Ne predpostavljaam. V imenu evolucije tudi je. Za zagotovitev krvnega nadsledstva se moraš potrudit. V živalskih vrstah samo najmočnejši. Tako da iz tega vidika je PLODEN človek brez potomcev LUZER!

Še dobro, da ni tega vidika :)

Miki N ::

Plot twist: ničkoliko primerov, kjer se izkaže, da je luzer v bistvu nabrisal ločeno ženo... in ko malo bolje pogledaš, pa saj mu je tamal malo podoben!

m0LN4r ::

Jerry000 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Blinkys je izjavil:

Še nisem srečal osebe, ki je v mladosti zagovarjala samsko življenje in kariero, in ki ji pri 60 letih ni bilo žal, da nimajo potomcev. V razmislek.

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.
Verjamem, da poznas malo istih ljudi iz mladosti in potem enake cez 60, razen ce si sam okoli 40+

Jaz imam kr nekaj strank, tudi pri nekateri sem bil, tudi sodelavca imam, ki otrok nimajo. Ni jim nic hudega.
A) Igras se pa z mislijo, kaj bi bilo, ce bi jih imel
ampak to je enaka miselna igrica za tiste nesrecne, ki se sprasujejo
B) Kaj bi bilo, ce jih nebi imel
ali pa
C) Kaj bi blo ce bi jih imel pozneje, mogoce s kom drugim pa da je blo s prvim mogoce nagla odlocitev.

Ni tko enostavno. Poznam primere, ki so naredili deco kmal po srednji soli, studij zavrgli, potem pa nekje na poti zivljenja res spoznali sorodno duso. Kaj pa bos zdaj? Se locil? Pustil vse? Nazalost ne, vecina jih zivi nesrecno naprej in se sprasuje, kako bi bilo lahko znjo/znjim.

Po eni strani je v mladosti boljse dati vec zvez skosi, si nabrati izkusnje, da ves na cem si, da se ti pozneje ne zrola s kom ali za kom drugim.

Sori, ni recepta kaj je najboljše. To je tvoje mnenje. Poznam ljudi ki niso imeli zveze do poznih let (ne govorim o devičnikih, so imeli punce ampak ne zveze). Ko so imeli službo itd pa so našli osebo s katero so še danes in poročeni.
Ni čisto NOBENEGA zapisanega pravila kaj in kako. Resnično delaš kar ti paše. Nikjer ne piše da je imeti družino lepo...to narekuje družba. Mogoče keremu predstavlja družina trpljenje, se ne vidi v tem...its fine, zakaj ne? Zakaj je takšen človek čuden? Sam zato ker ne ustreza tvojim standardom? Ker ni enak kot družba (kdaj rečeno tudi ovce)?
(to ne leti direktno nate, splošno govorim)
Ja saj jaz tudi govorim nasplosno, ker poznam prevec razlicnih primerov. Srecne, nesrecne, brez in z in tiste vmes, ki ne vejo ce je to to ali ni.

Ampak to tisti, ki so se vedno delno oprani (pa magari pravijo, da niso) s tem konzervativnim, predvsem verskim razmisljanjem, tega ne razumejo in niti ne bodo. Pa ce so nesrecni v svojem druzinskem zivljenju, si tega ne bodo priznali nikoli, ker kaj bodo pa drugi rekli.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PrihajaNodi ::

Men se vseeno najvec pomeni da grem lahko popoldan spat za uro ali dve.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gagatronix ::

> Pa ce so nesrecni v svojem druzinskem zivljenju, si tega ne bodo priznali nikoli, ker kaj bodo pa drugi rekli.

Folk iz takih partnerskih zvez potem konca tako, da se ga zena doma uliva, moz pa v ostariji. Najebejo pa froci.

m0LN4r ::

Miki N je izjavil:

Plot twist: ničkoliko primerov, kjer se izkaže, da je luzer v bistvu nabrisal ločeno ženo... in ko malo bolje pogledaš, pa saj mu je tamal malo podoben!
Jaz sploh nocem vedet kaj se je pred 50 leti dogajalo na raznih veselicah, kozolcu, psenici... Marsikaj se sele zve, ko se na stara leta skregajo. Je stara mati dejala, je prsu gospod in me naredil zensko. Pa je bla noseca, pa je trebalo hitr najt moza. Pa so si to stlacili tako globoko v podzavest, da so celo pozabili, kdo je pravi oce.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Gagatronix ::

m0LN4r je izjavil:

Miki N je izjavil:

Plot twist: ničkoliko primerov, kjer se izkaže, da je luzer v bistvu nabrisal ločeno ženo... in ko malo bolje pogledaš, pa saj mu je tamal malo podoben!
Jaz sploh nocem vedet kaj se je pred 50 leti dogajalo na raznih veselicah, kozolcu, psenici... Marsikaj se sele zve, ko se na stara leta skregajo. Je stara mati dejala, je prsu gospod in me naredil zensko. Pa je bla noseca, pa je trebalo hitr najt moza.


Je Milena Miklavcic o tem pisala v tisti svoji knjigi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Samsko življenje brez resne zveze (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35068944 (11386) BigWhale

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414553 (11576) 111111111111
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100207 (86385) guest #44

Več podobnih tem