» »

Samsko življenje brez resne zveze

Samsko življenje brez resne zveze

Temo vidijo: vsi

IL_DIAVOLO ::

vnetidebater je izjavil:

sci3nc3 je izjavil:

Zakaj je samski stan v družbi nesprejemljiv? Samski ljudje pri 30+ veljajo za čudake (vsake toliko časa kje preberem kakšno tovrstno izjavo) in nasplošno v družbi prevladuje mišljenje, da se prej kot slej moramo vsi poparčkat... saj veste za tista vprašanja: Imaš kakšno punco? Si že našel kakšno? Kdaj jo boš predstavil? Zakaj ni ta status enakovreden veroizpovedi ali politični opredelitvi? Nihče te ne vpraša kakšne vere si ali katero politično stranko spremljaš, vse pa zanima, če imaš partnerja.

Mene recimo resne zveze sploh ne zanimajo (punce ja, zveze ne). Star sem 35 let, resne zveze nikoli nisem imel in si ne predstavljam, da bi imel ob sebi nekoga, ki bi mi vsak dan pridigal in bi za vsako svojo odločitev moral upoštevati še mnenje nekoga drugega. Takšen stil življenja mi pač ustreza in zakaj bi nekdo s takšnim razmišljanjem moral veljati za čudaka? V zveze je treba ogromno vložiti in se marsičemu odpovedati, na koncu pa lahko čez noč vse skupaj propade, ker ni več kemije ali ker nisi izpolnil pričakovanj, za katera morda niti nisi vedel. In takih primerov je ogromno. Vsi pa dobro vemo, kje se zadeve končajo, ker se ljudje nočejo sprijazniti s porazom, da je izgubljeno vse v kar si več let vlagal. Meni se to zdi veliko bolj čudaško kot pa, če nekdo živi samsko življenje. Tudi se mi zdi čudaško, da ljudje v resnih zvezah niso spodobni opravil nasprotnega spola (on ne zna prat in kuhat, ona ne zna zamenjati gume na avtu).

Lahko kdo pojasni, od kod družbi takšno razmišljanje? Zakaj kot družba ne znamo razmišljati, da morda pa nekomu resna zveza ne ustreza in je morda nekdo samski celo bolj srečen kot nekdo v resni zvezi, ki na zunaj lepo zgleda, znotraj pa propada? Zakaj imamo takšne predpostavke, kaj je čudaško in kaj ne? Da me ne bo kdo narobe razumel: Punce so super, resna zveza pa je nepotrebna odgovornost, ki ti lahko lepo zakomplicira življenje.



če ti to rečejo starši je to najbrž zato ker se jim zdi škoda da si ti zadnji na družinski veji, namesto družinskem drevesu.

Škoda je da vsega kar si se v življenju naučil, pač ne boš delil z nikomer. Družba je danes kakšrna je zaradi posredovanja znanja naslednjim generacijam. Če bi vsi podpirali samsko življenje bi človeška rasa že izumrla.


Vecina folka nima mnenja in dela tisto, kar jim je bilo vsiljeno, zato prenaseljena populacija res ni v nevarnosti.

Boljse da nimas frocov, kot da si nesrečen in delaš nesrecnega se froca. Vedno več ljudi je sicer mnenja(around the world), da so froci ovira pri svobodnem življenju in tudi financno te kar konkretno oskubijo.

Invictus ::

Jerry000 je izjavil:


Bolš biti zbirčen kot pa v slabi zvezi

Pol si pa tako kot kolega, samski pri skoraj 50tih, ker išče majhno, suho, blond, z velikimi joški.

Kako že gre, kdo izbira, izbirek dobi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Pimoz ::

Ne, kdor izbira masturbira. xD

kuall ::

slaba zveza je relativen pojem
grda in prijazna baba je ok
lepa in neprijazna ni ok
no grda kot smrtni gred le ne sme bit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Gagatronix ::

showsover je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

"Blood of the covenant is thicker than the water of the womb."

No, lepo, prav, ampak bomo še naprej opletali s tem, meni se ne zdi nič problematičnega, ker čisto vsak razume, kaj dejansko je mišljeno, da (navadno, nikakor pa ne vedno) daš pač sorodstvu prednost, ne pa arhaični obljubi s krvjo.


Sorodstvu dajati prednost tudi takrat, ko ti celo sorodstvo serje po glavi, je tako stereotipicno slovenceljska bedarija da niti smesno ni.

Invictus ::

Če se folk ne znajo postaviti po robu svoji žlahti, je pač kriv sam.

Ko polnoletnemu osebku, po možnosti na svojem, serjejo po glavi, je edina prava reakcija, da vse napizdi in odjebe.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mailer ::

Če si samski so problemi več ali manj samo s stroški. Lažje je nekaj ustvariti v paru. Osebno največ naredim, če delam sam ne glede na to ali je peka potice ali pa servis motorja. Po drugi strani pa poznam mnogo ljudi, ki so v resni zvezi z otroki in pri njih vse lepo špila po drugi strani pa kdo kdaj skoči v drugo posteljo. Da ne omenjam tiste, ki so ločeni ali pa še več tistih, ki trpijo muhe drugega partnerja samo zaradi otrok. V bistvu jim s tem delajo še večjo škodo kot, če bi živeli ločeno. Je več parov, ki niso samski pa so hudičevo osamljeni ker se je z leti njihov odnos ohladil do take mere, da se sprašujejo drug za drugega katera kača leži na drugi polovici postelje.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

endelin je izjavil:

Vsi bomo enkrat stari in noben ne zeli biti sam. V razmislek :)

Froci te bodo obiskali glih 3x letno.

Saj frocev nimaš zaradi obiskov. Partnerko/partnerja imaš, ker če moji generaciji, blizu 50, ki niso ustvarili familije, se zdaj trga na veliko.

Pol pa gledaš slikice z izletov, selfije, potovanja, športi, neka druženja, ko pa pride domov, je pa sam... In to jih ubija... Sploh zdaj v času karantene, ko se ni dalo hodit na fuk randije kamorkoli...

Bili so preveč izbirčni, tako moški kot ženske, in so danes sami. Zdaj so pa že odsluženi program. Ženske so preprosto stare, je mlajših dovolj, moški nad 40, ki pa ni ločen in s froci, pa je med ženskami zelo slabo ocenjen, oz. se sprašujejo kaj je narobe z njim. Sicer to zadnje velja tudi za ženske...

Ločen moški z otroci lahko brez problemov dobi novo žensko, tudi mlado, ker se ga smatra, da je primeren za nadaljnji razplod.


A to iz izkusenj govoris? Velja samo in samo denar. Ce bo bejba vidla da jo lahko peljes na vecerjo si in ce te bo pa smatrala za nek srednji klas si pa out. Jasno govorim o nekem visjem srednjem "razredu", z debelo pa lih ne bi bil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

showsover ::

Gagatronix je izjavil:

Sorodstvu dajati prednost tudi takrat, ko ti celo sorodstvo serje po glavi, je tako stereotipicno slovenceljska bedarija da niti smesno ni.

Ja, ne vem, kakšno sorodstvo imaš ti, imaš pa prav, se dam popraviti, drži se raje krvnih obljub, če je sorodstvena kri preveč strupena :-)

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Bolš biti zbirčen kot pa v slabi zvezi

Pol si pa tako kot kolega, samski pri skoraj 50tih, ker išče majhno, suho, blond, z velikimi joški.

Kako že gre, kdo izbira, izbirek dobi...


Sj gre, sam kes rabs. Na tajskem ce ma kaj za pokazat jo hitr dobi. Ce pa ni sposobn mal okol sveta it je pa njegov problem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

showsover ::

PrihajaNodi je izjavil:

A to iz izkusenj govoris? Velja samo in samo denar. Ce bo bejba vidla da jo lahko peljes na vecerjo si in ce te bo pa smatrala za nek srednji klas si pa out. Jasno govorim o nekem visjem srednjem "razredu", z debelo pa lih ne bi bil.

Tjah, znižaj kriterije ti, one jih, izgleda, ne bodo :-)

PrihajaNodi ::

Ne rabim. Sicer pa pogledas mulce v 20 ih ti slabo rata. Stil oblacenja, vsi na fejsbuku, tiktoku...prosim te lepo. Mam kolega 34 let priden, delaven, IT, denar je ok, je rekel bivsi ce bi se preselila k njemu in bi renovirala gornji stuk bajte. Jok brate ona raje zivi s cimri. Tam preko 30 se ti enostavno ne da vec zajebavat. Sploh ce si navajen sam zvet in znas zase poskrbet.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Invictus je izjavil:

endelin je izjavil:

Vsi bomo enkrat stari in noben ne zeli biti sam. V razmislek :)

Froci te bodo obiskali glih 3x letno.

Saj frocev nimaš zaradi obiskov. Partnerko/partnerja imaš, ker če moji generaciji, blizu 50, ki niso ustvarili familije, se zdaj trga na veliko.

Pol pa gledaš slikice z izletov, selfije, potovanja, športi, neka druženja, ko pa pride domov, je pa sam... In to jih ubija... Sploh zdaj v času karantene, ko se ni dalo hodit na fuk randije kamorkoli...

Bili so preveč izbirčni, tako moški kot ženske, in so danes sami. Zdaj so pa že odsluženi program. Ženske so preprosto stare, je mlajših dovolj, moški nad 40, ki pa ni ločen in s froci, pa je med ženskami zelo slabo ocenjen, oz. se sprašujejo kaj je narobe z njim. Sicer to zadnje velja tudi za ženske...

Ločen moški z otroci lahko brez problemov dobi novo žensko, tudi mlado, ker se ga smatra, da je primeren za nadaljnji razplod.

Še ene invictusove blodnje. Starci lahko dobijo sponzoruše, obupanke z dady issues ali revne tujke, brez prave izbire, vse ostale preferirajo podobne letnike in takih je večina, kot potrjuje statistika povprečne razlike v letih v zvezah, tako v Sloveniji kot na evropski ravni.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

PrihajaNodi ::

Še ene invictusove blodnje. Starci lahko dobijo sponzoruše, obupanke z dady issues ali revne tujke, brez prave izbire, vse ostale preferirajo podobne letnike in takih je večina, kot potrjuje statistika povprečne razlike v letih v zvezah, tako v Sloveniji kot na evropski ravni.


In kaj je to narobe? Valda da ne bos take izbral ki te seksualno ne privlaci. Ce je pa treba gres pa v tujino. Sam da je denar:) Sj pa ni tole prva tema, vse vec jih je, ko so moski sami in se sprasujejo ce je sploh vredno it v zvezo. Ok, sam za kaksno ceno?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

BaTeMaN ::

Da si sposodim temo, kako pa je Vaše mnenje ko se že pogovarjamo o neke vrste morali in etiki... do katere starosti je normalno da ljudje hodijo ven na house party sceno, rave... itd... zakaj je normalno da greš na koncert, kino, nek event... ko greš pa 40+ v petek v K4 pa si čuden... :) meni je vseeno če si 60+... če si sam, gay, brez las, potetoviran, s 100 piercingi... če ti je všeč to ali ono... zame je važen odnos, ki ga imaš z mano. Vse ostalo pa je le zanimivost.. meni je različnost privlačna. Večina rada obsoja. Zato tudi na forumih se običajno napada objavo in se le redko odgovarja v smislu odgovora ali rešitve.
less then zero

Buddah ::

Še malo moje subjektivnosti.

Tudi sam imam določeno mnenje o ljudeh, ki tekom življenja ne vstopijo v partnerstvo. Ko pogledam svoje znance, ki so stari 30-35-40 in samski, dejansko lahko vidim da nekje močno izstopajo. Bodisi so zelo nefleksibilni, zaverovani vase, imajo težave s substancami, imajo težave z jezo, niso prestopili v odraslost ali pa jih zanima izključno le kariera. Seveda ni s tem, da so samski, nič narobe, a hkrati to priča o njihovih osebnostnih kvalitetah. Najti partnerja, obdržati zvezo, negovati odnos in sklepati kompromise je namreč težko! Človek, ki je zmožen tega daje o sebi določene znake, razumljivo! Eden izmed znancev sicer ves čas zatrjuje, da so ga ženske minile, da so vse neumne, da je biti sam lažje ipd. a nato, po 3-4-5 pivih iz njega priverejo povsem druge frustracije. Predvsem žalost, da je sam/samski.

Imam občutek, da samski ljudje zaradi strahu pred soočanjem s tem, da imajo pred seboj še nekaj dela sami s sabo preden bodo našli partnerja raje zgradijo zidove in oklepe okrog sebe. Znanec je poleti razlagal, da otrok definitivno nebi imel in da razmišlja o vazektomiji. Pred cca. 2 leti je prenehal razmerje s punco in od takrat je bila njegova samozavest precej prizadeta. Tak radikalen poseg smo mu seveda odsvetovali pa čeprav je bil njegov argument, da že sedaj ve da si nikdar več ne bo želel otrok in da se želi le voziti z motorjem in se "imeti fajn". Po nekaj pogovorih sva ugotovila, da si ni najbolj všeč (fizično) in je zato začel z nekaj tedensko telovadbo. Danes je od tega cca. 3 mesece, samozavest je tu, zaljubljenost pa tudi saj je vstopil v novo zvezo cca. 1 meseca nazaj. O vazektomiji ni več sluha.

OP naštevaš predvsem negativne aspekte zveze oz. kaj vse lahko izgubiš. Tvoja perspektiva je torej usmerjena v to smer. Se tudi izogibaš vožnji z avtom kajti tekom nje lahko umreš, povzročiš smrt koga drugega, vdihuješ nevarne pline, dobiš kazni, se usedeš v neudoben avto, izgubljaš denar itd.? Povsod so plusi in minusi in za dobro presojo moraš upoštevati oboje.

Menim pa, da starejši kot si, težje najdeš pravega partnerja saj je trg vse manjši. Ni pa nemogoče, seveda! Zato je racionalno biti odprt za te stvari, ko si relativno mlad.

Mato989 ::

BaTeMaN je izjavil:

Da si sposodim temo, kako pa je Vaše mnenje ko se že pogovarjamo o neke vrste morali in etiki... do katere starosti je normalno da ljudje hodijo ven na house party sceno, rave... itd... zakaj je normalno da greš na koncert, kino, nek event... ko greš pa 40+ v petek v K4 pa si čuden... :) meni je vseeno če si 60+... če si sam, gay, brez las, potetoviran, s 100 piercingi... če ti je všeč to ali ono... zame je važen odnos, ki ga imaš z mano. Vse ostalo pa je le zanimivost.. meni je različnost privlačna. Večina rada obsoja. Zato tudi na forumih se običajno napada objavo in se le redko odgovarja v smislu odgovora ali rešitve.


Bolj se gre za to, da od 60+ letnika pričakuješ da bo živel bolj umirjeno, ni pa to nič narobe.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Invictus ::

Hypathia je izjavil:


Še ene invictusove blodnje. Starci lahko dobijo sponzoruše, obupanke z dady issues ali revne tujke, brez prave izbire, vse ostale preferirajo podobne letnike in takih je večina, kot potrjuje statistika povprečne razlike v letih v zvezah, tako v Sloveniji kot na evropski ravni.

Frigidnih desničark res nihče ne mara...

Še Norma se je dala starcu napumpat... Pa taka krščanarka... Keš vleče, pa naj babe rečejo kar hočejo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Hypathia ::

PrihajaNodi je izjavil:

Še ene invictusove blodnje. Starci lahko dobijo sponzoruše, obupanke z dady issues ali revne tujke, brez prave izbire, vse ostale preferirajo podobne letnike in takih je večina, kot potrjuje statistika povprečne razlike v letih v zvezah, tako v Sloveniji kot na evropski ravni.


In kaj je to narobe? Valda da ne bos take izbral ki te seksualno ne privlaci. Ce je pa treba gres pa v tujino. Sam da je denar:) Sj pa ni tole prva tema, vse vec jih je, ko so moski sami in se sprasujejo ce je sploh vredno it v zvezo. Ok, sam za kaksno ceno?

Narobe je to, da ženske niso predmeti, ki si jih naročiš po katalogu in da veliko tipov s takšno mentaliteto pri 50+ konča v mamini kleti, tako kot ti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Še ene invictusove blodnje. Starci lahko dobijo sponzoruše, obupanke z dady issues ali revne tujke, brez prave izbire, vse ostale preferirajo podobne letnike in takih je večina, kot potrjuje statistika povprečne razlike v letih v zvezah, tako v Sloveniji kot na evropski ravni.

Frigidnih desničark res nihče ne mara...

Še Norma se je dala starcu napumpat... Pa taka krščanarka... Keš vleče, pa naj babe rečejo kar hočejo...


Drzi. Lep primer je Jelencic baba ne sam da je spiz*** se njegov denar hoce od njega...

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Še ene invictusove blodnje. Starci lahko dobijo sponzoruše, obupanke z dady issues ali revne tujke, brez prave izbire, vse ostale preferirajo podobne letnike in takih je večina, kot potrjuje statistika povprečne razlike v letih v zvezah, tako v Sloveniji kot na evropski ravni.


In kaj je to narobe? Valda da ne bos take izbral ki te seksualno ne privlaci. Ce je pa treba gres pa v tujino. Sam da je denar:) Sj pa ni tole prva tema, vse vec jih je, ko so moski sami in se sprasujejo ce je sploh vredno it v zvezo. Ok, sam za kaksno ceno?

Narobe je to, da ženske niso predmeti, ki si jih naročiš po katalogu in da veliko tipov s takšno mentaliteto pri 50+ konča v mamini kleti, tako kot ti.


Lahko si narocis po katalogu sam dnar mors met. Kruta je bioloska narava.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

Pimoz je izjavil:


Še najbolj fer bi blo: - A si samski? - Ja. - Kul.
Da bi blo pa v mojem smislu humorja: - A si samski? - Ja. - Aja, ja, sej logično. (to bi bil pa insta buddy)

Drugače pa citat: se pravi nekdo, ki nima šans, ne more bit "srečno" samski? Ker v tem stavku ne glede na to kako ga preberem vidim samo to, da se taki brez šans v vsakem primeru tolažijo. Se opravičujem, če narobe razumem.

Mene sprašujejo zakaj nimam še otrok

Ja, ta vprašanje. In vse kar se iz njega potem nadaljuje. Ne glede na to kaj odgovoriš si screwed. TUd že zlagal sem se, da jih imam ampak potem naletiš na mino ko moraš poročat vse o njih. Tudi to kako se jim rit obriše.


No, potem bi bla midva že buddyja :)

Razumem, da je vprašanje teme bolj v smislu zakaj je družba taka, ko te tako vsiljivo sprašuje (kot da bi jaz nekoga zdaj šel tako spraševat o veri ali spolni usmerjenosti, ne bi bilo fajn, a?) Vendar takšne so pač norme. Jaz sicer ne dobivam toliko začudenih pogledov in reakcij, pa se tudi bližam tvojim letom, ampak je načeloma tako "ja, pa boš kaj? bi bil že cajt ne?" In se strinjam, da "enkrat bo že res cajt", ampak pravim da se res nikamor ne mudi. Mi tako paše.

OPja bolj moti to, kako ga drugi sprejemajo okoli sebe, in kot vidim tudi tu na forumu izpade malo čudak in zdaj vsi iščejo razloge češ da so to izgovori ker si babe ne more najt, kar sigurno ni res. Ne gre se za to, da bi se tolažil ali iskal razloge zakaj je X bolje od Y, se pa sicer lahko tudi o tem pogovarjamo se bi najdlo 1000 razlogov za in proti:) mogoče je le malo čudno da res še nikoli ni imel resne zveze. Niti poskusil?

Mene sicer to ne moti, kako drugi reagirajo, ker se zavedam da je takšna družbena norma, in ja, je zanimivo vprašanje zakaj to je tako, meni se je pač zdelo normalno, sem sprejel. V tujini oz. 1st worldu se tudi na to verjetno že gleda malo drugače, tako kot je spolna usmerjenost pri nas še vedno tabu je praktično skoraj tudi samski stan, smo pri teh stvareh še kar malce od zadaj kot družba.

c3p0 ::

Ko sem bil samski, oz. z občasno "prijateljico", sicer je bilo teženje, a ni bilo pretirano. Sedanji tudi sam povem, da mi je v redu v zvezi, a če bi bil spet samski, ne bi bilo nič narobe. Vse ima svoje prednosti. V zvezi mora biti resnica na prvem mestu.

Bolj zanimivi in vztrajni so tisti z otroci, stalno teženje "kdaj bosta pa vidva imela?" in kako je super on in sploh biti starš malemu sončku, who can do no wrong, še drek jim baje ne smrdi (vulgar but true story).

Potem pa odgovori: ne morem na kakšna daljša potovanja zaradi otrok, ne morem si privoščit tega in tega, ker otrok rabi to in to, nimam časa, otroke vozim po petih obšolskih dejavnostih, ne morem menjat službe, saj veš, otroci, kredit... Otroci skozi leta rastejo, od vse te protekcije kažejo znake debelosti, vsak gleda v svoj telefon, brez nekih interesov izven FB/tiktok/fortnite. Puberteta je pred vrati in dolgčas jim ne bo, vsaj to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Hypathia ::

Invictus je izjavil:



Še Norma se je dala starcu napumpat... Pa taka krščanarka... Keš vleče, pa naj babe rečejo kar hočejo...

Norma je v manjšini tistih, ki ima daddy issues, keš vleče sponzoruše, velika večina pa je v zvezah s sebi podobnimi, po starosti, izobrazbi, izgledu, premoženju...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

PrihajaNodi ::

Otroci skozi leta rastejo, od vse te protekcije kažejo znake debelosti, vsak gleda v svoj telefon, brez nekih interesov izven FB/tiktok/fortnite. Puberteta je pred vrati in dolgčas jim ne bo, vsaj to.


This. Potem pa postavijo malega pred pc da majo mir, ker sami nimajo casa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hypathia ::

PrihajaNodi je izjavil:


Lahko si narocis po katalogu sam dnar mors met. Kruta je bioloska narava.

Denar nima nobene veze s krutostjo narave in biologijo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

Invictus je izjavil:



Še Norma se je dala starcu napumpat... Pa taka krščanarka... Keš vleče, pa naj babe rečejo kar hočejo...

Norma je v manjšini tistih, ki ima daddy issues, keš vleče sponzoruše, velika večina pa je v zvezah s sebi podobnimi, po starosti, izobrazbi, izgledu, premoženju...


Na katerem planetu pa ti zivis...

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Lahko si narocis po katalogu sam dnar mors met. Kruta je bioloska narava.

Denar nima nobene veze s krutostjo narave in biologijo.


Denar predstavlja moc.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

c3p0 je izjavil:


Bolj zanimivi in vztrajni so tisti z otroci, stalno teženje "kdaj bosta pa vidva imela?" in kako je super on in sploh biti starš malemu sončku, who can do no wrong, še drek jim baje ne smrdi (vulgar but true story).



Meni se pa zdi da je to pač oblika small talka. Ne preveč resno vzet. Prav tako je tudi vprašanje o stanu del small talka. OPja verjetno to bolj prizadane (sploh glede na to kakšne odgovore je ponudil - "zato da maš kaj vprašat" - ouch, jaz to ne bi nikoli izjavil, butthurt much? sorry OP iskrena reakcija) kot mene, ki se s tem vprašanjem zakaj je tako nisem obremenjaval, ampak je zanimivo vprašanje. Jaz bi rekel da to preprosto spada pod small talk in običaje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

PrihajaNodi ::

neocodexx je izjavil:

c3p0 je izjavil:


Bolj zanimivi in vztrajni so tisti z otroci, stalno teženje "kdaj bosta pa vidva imela?" in kako je super on in sploh biti starš malemu sončku, who can do no wrong, še drek jim baje ne smrdi (vulgar but true story).



Meni se pa zdi da je to pač oblika small talka. Ne preveč resno vzet. Prav tako je tudi vprašanje o stanu del small talka. OPja verjetno to bolj prizadane (sploh glede na to kakšne odgovore je ponudil - "zato da maš kaj vprašat" - ouch, jaz to ne bi nikoli izjavil, butthurt much? sorry OP iskrena reakcija) kot mene, ki se s tem vprašanjem zakaj je tako nisem obremenjaval, ampak je zanimivo vprašanje. Jaz bi rekel da to preprosto spada pod small talk in običaje.


Narobe se sprasujes. Vse vec je samskih, vedno vec taksnih in podobnih tem, frustracije, se vedno je norma da tip pa mora vse met in zdrzat, drugace sem raje sama...pa se lep in privlacen mira bit. Da bi pa zenska kaj dala od sebe v obratni smeri (razen frocov) je pa tezko pricakovat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

PrihajaNodi je izjavil:


Na katerem planetu pa ti zivis...

Samo statistiko navajam.

Hypathia je izjavil:


Denar predstavlja moc.

Itak, zato je pa fajn, da ga imajo ženske čedalj več in tako tudi več izbire.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

PrihajaNodi ::

Samo statistiko navajam.


Lepo.


Itak, zato je pa fajn, da ga imajo ženske čedalj več in tako tudi več izbire.


Izbire cesa? Sj ce vsaj mal zgleda ma izbire kokr hoce. Sam ene se po 30 em sanjajo o nekih potovanjih, odkrivanju sebe, duhovnosti...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Da se jim ne bo treba ukvarjat s starci.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

Da se jim ne bo treba ukvarjat s starci.


Majo prevec dela same s sabo:) prepuscam jih vam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

neocodexx je izjavil:

c3p0 je izjavil:


Bolj zanimivi in vztrajni so tisti z otroci, stalno teženje "kdaj bosta pa vidva imela?" in kako je super on in sploh biti starš malemu sončku, who can do no wrong, še drek jim baje ne smrdi (vulgar but true story).



Meni se pa zdi da je to pač oblika small talka. Ne preveč resno vzet. Prav tako je tudi vprašanje o stanu del small talka. OPja verjetno to bolj prizadane (sploh glede na to kakšne odgovore je ponudil - "zato da maš kaj vprašat" - ouch, jaz to ne bi nikoli izjavil, butthurt much? sorry OP iskrena reakcija) kot mene, ki se s tem vprašanjem zakaj je tako nisem obremenjaval, ampak je zanimivo vprašanje. Jaz bi rekel da to preprosto spada pod small talk in običaje.


Meni se ne zdi to oblika small talka, ampak omejeno razmišljanje obrisov starokopitnezev. Ce se mata rada in sta srečna, zakaj hudiča bi postavljal taka idiotsko vprasanja, ki se me ne tičejo.

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Meni se ne zdi to definicija small talka, ampak omejeno razmišljanje obrisov starokopitnezev. Ce se mata rada in sta srečna, zakaj hudiča bi postavljal taka idiotsko vprasanja, ki se me ne tičejo.


Ja se strinjam, ampak je kar dejstvo da po večini to še vedno spada pod obvezen small talk. Slej ko prej zmanjka tematike za pogovor in to je ena od prvih stvari, ki pride na vrsto.

Kar jaz potegnem iz tega je, ne biti butthurt (op za samski stan in če te sprašujejo za froce) ker pač folk nima pametnejšega za pogovarjat se. Malo se pošali in z pokončno glavo naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

c3p0 ::

neocodexx je izjavil:


Meni se pa zdi da je to pač oblika small talka. Ne preveč resno vzet. Prav tako je tudi vprašanje o stanu del small talka. OPja verjetno to bolj prizadane (sploh glede na to kakšne odgovore je ponudil - "zato da maš kaj vprašat" - ouch, jaz to ne bi nikoli izjavil, butthurt much? sorry OP iskrena reakcija) kot mene, ki se s tem vprašanjem zakaj je tako nisem obremenjaval, ampak je zanimivo vprašanje. Jaz bi rekel da to preprosto spada pod small talk in običaje.


Jaz to obrnem na humor. Ko se začne jamranje, sledi izjava: "torej bi me s temi froci in povezanimi problemi rad potunkal, a? Priznaj! Ti pišem naslednjič iz treka po Vietnamu."

"Te nič ne briga" ipd. mogoče strogo gledano drži, a kaže bolj na neke frustracije. Če so res prisotne, si pač najdi punco (OP), če ne pa uživaj in bodi ponosen da si samski.

zobnik ::

Če si sam si svoboden, če nisi sam pa živiš omejeno.

judoka ::

Problem OP-ja je da mu je mnenje okolice sploh faktor v tako strateski odlocitvi kot je zenitveni/samski status.
Samo ti ves kaj te dela srecnega in prilagajanje druzbenim pricakovanjem je pot v dolgocasje. V najboljsem primeru..

Na planetu kjer je 7 mil+ ljudi in v druzbi kjer se loci cca. 50% parov, medtem ko je vprasanje koliko preostalih je dejansko v srecnih zvezah je izbrat samski life cisto legitimna odlocitev.

Sta dve vrhunski opciji:

1. Bit v zvezi z clovekom ki ima isto percepcijo lifa.
2. Bit samski.

Vse ostalo je kompromis ki najeda v osebno svobodo. Svoboda je direktno povezana z srecnim lifom.

PrihajaNodi ::

judoka je izjavil:

Problem OP-ja je da mu je mnenje okolice sploh faktor v tako strateski odlocitvi kot je zenitveni/samski status.
Samo ti ves kaj te dela srecnega in prilagajanje druzbenim pricakovanjem je pot v dolgocasje. V najboljsem primeru..

Na planetu kjer je 7 mil+ ljudi in v druzbi kjer se loci cca. 50% parov, medtem ko je vprasanje koliko preostalih je dejansko v srecnih zvezah je izbrat samski life cisto legitimna odlocitev.

Sta dve vrhunski opciji:

1. Bit v zvezi z clovekom ki ima isto percepcijo lifa.
2. Bit samski.

Vse ostalo je kompromis ki najeda v osebno svobodo. Svoboda je direktno povezana z srecnim lifom.


This. Ne bi mogel bolje napisati.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sm1x ::

PrihajaNodi in podobni mi delujete zelo zagrenjeno, kot da bi svetovno pamet pojedli oz. projecirate svoje "neuspehe" z ženskami in jih plasirate kar na celotno populacijo žensk, da so pa vse take in take. Za rešitev ponujate razne tajke in podobno. LOL. Prav tako OP s stavki kot: "si ne predstavljam, da bi imel ob sebi nekoga, ki bi mi vsak dan pridigal in bi za vsako svojo odločitev moral upoštevati še mnenje nekoga drugega."
Pomojem sploh ne veste, kako zdrava zveza zgleda.
Naj bi šlo pa takole po zadovoljstvu v življenju (od najbolj zadovoljnih do najbolj nezadovoljnih): v srečni zvezi > samski > v nesrečni zvezi.
Tako da če si samski, sploh ni tako slabo, ampak sem prepričan, da se imaš bolje, če imaš dober, ljubeč, enakovreden, odnos s partnerko/partnerjem. Verjamem pa da težko dobite kvalitetno žensko, glede na to, kakšni super sončki delujete že na anonimnem forumu. :)

Pimoz ::

Meni se pa zdi da je to pač oblika small talka. Ne preveč resno vzet. Prav tako je tudi vprašanje o stanu del small talka. OPja verjetno to bolj prizadane (sploh glede na to kakšne odgovore je ponudil - "zato da maš kaj vprašat" - ouch, jaz to ne bi nikoli izjavil, butthurt much? sorry OP iskrena reakcija) kot mene, ki se s tem vprašanjem zakaj je tako nisem obremenjaval, ampak je zanimivo vprašanje. Jaz bi rekel da to preprosto spada pod small talk in običaje.

Nisem OP :)
Taki odgovori so pri mojem karakterju običaj. Pač me ne poznaš in vem, da izpade malo robato. Če komu ni všeč gre lahko stran, če sem pa jaz pricmokal zraven in drugim nisem všeč, grem pa jaz stran.
In sovražim small talk. In to dam tudi vedeti.

nejodagreat ::

c3p0 je izjavil:

Bolj zanimivi in vztrajni so tisti z otroci, stalno teženje "kdaj bosta pa vidva imela?" in kako je super on in sploh biti starš malemu sončku, who can do no wrong, še drek jim baje ne smrdi (vulgar but true story).

Potem pa odgovori: ne morem na kakšna daljša potovanja zaradi otrok, ne morem si privoščit tega in tega, ker otrok rabi to in to, nimam časa, otroke vozim po petih obšolskih dejavnostih, ne morem menjat službe, saj veš, otroci, kredit...

Najboljše je ko poznaš en par z otorkom in ženska polovica ves čas najeda ostalim da bo že čas da tudi oni dobijo naraščaj ker je sama uživancija, ko smo pa sami tipi v družbi pa moška polovica tega istega para jamra da že 2 tedna ne spi normalno ker se otrok dere ipd :))

zobnik ::

Glede nato, kako si eni predalčajo stroške me sploh čudi, da so še skupaj

Pimoz ::

Tako da če si samski, sploh ni tako slabo, ampak sem prepričan, da se imaš bolje, če imaš dober, ljubeč, enakovreden, odnos s partnerko/partnerjem. Verjamem pa da težko dobite kvalitetno žensko, glede na to, kakšni super sončki delujete že na anonimnem forumu. :)

Sem prepričan, da bit samski je popoloma enako izpopolnjujoče kot biti z kvalitetno žensko.
Tako da (kvalitetno vezani == samski) > (nesrečno samski == nekvalitetno vezani)

Verjamem pa da težko dobite kvalitetno žensko, glede na to, kakšni super sončki delujete že na anonimnem forumu.

100x rajši bi postal gay in vzel večino samskih na tem forumu, kot bil s katerimkoli slovenskim politikom pa so skoraj vsi oženjeni. Sončki.
Kar pomeni, da tvoja ocena karakterja, videza, "sončkanja" ali česarkoli nima popolnoma nobenega pomena.

sm1x ::

Fora je, da vi in vam podobni že v štartu nastopite z "woman bad".

neocodexx ::

sm1x je izjavil:

Fora je, da vi in vam podobni že v štartu nastopite z "woman bad".


Ker z "woman good" naivnostjo je pa res že vsak daleč prišel. Očitno si pač ti mel srečo, in lahko zdaj soliš pamet. Dobro za tebe. In sigurno je na nas moških problem, ja. Da ne bi slučajno bla ženska kriva, ker to pa ne.

IL_DIAVOLO ::

Ne enačiti nodija in podobnih penzijev, ki so jih babe v to prisilile.

PrihajaNodi ::

sm1x je izjavil:

PrihajaNodi in podobni mi delujete zelo zagrenjeno, kot da bi svetovno pamet pojedli oz. projecirate svoje "neuspehe" z ženskami in jih plasirate kar na celotno populacijo žensk, da so pa vse take in take. Za rešitev ponujate razne tajke in podobno. LOL. Prav tako OP s stavki kot: "si ne predstavljam, da bi imel ob sebi nekoga, ki bi mi vsak dan pridigal in bi za vsako svojo odločitev moral upoštevati še mnenje nekoga drugega."
Pomojem sploh ne veste, kako zdrava zveza zgleda.
Naj bi šlo pa takole po zadovoljstvu v življenju (od najbolj zadovoljnih do najbolj nezadovoljnih): v srečni zvezi > samski > v nesrečni zvezi.
Tako da če si samski, sploh ni tako slabo, ampak sem prepričan, da se imaš bolje, če imaš dober, ljubeč, enakovreden, odnos s partnerko/partnerjem. Verjamem pa da težko dobite kvalitetno žensko, glede na to, kakšni super sončki delujete že na anonimnem forumu. :)



Saj drzi. Ne poznam nobenega para, da bi oba govorila in delovala srecno. Vse kar raspuhti. Bolj mi delujejo tisti v parih kot prisila druzbe da morajo pac z nekom biti. In kaj najbolje cenis potem? Mir in tisino:)

In pol se baba odloc da morta met psa, valda takoj v shoping. Kdo rihta na konc psa? Ja dedc...ce pa ni psa in otroka pa suffer, suffer, suffer in najedanje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

PrihajaNodi je izjavil:


In pol se baba odloc da morta met psa, valda takoj v shoping. Kdo rihta na konc psa? Ja dedc...ce pa ni psa in otroka pa suffer, suffer, suffer in najedanje.


Saj bi imel tudi jaz veliko pripomb kako zna z babami bit težko, ampak tebi je pa ena morala res konkretno zagrenit življenje, da je bilo toliko sufferja.

sm1x ::

neocodexx je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


In pol se baba odloc da morta met psa, valda takoj v shoping. Kdo rihta na konc psa? Ja dedc...ce pa ni psa in otroka pa suffer, suffer, suffer in najedanje.


Saj bi imel tudi jaz veliko pripomb kako zna z babami bit težko, ampak tebi je pa ena morala res konkretno zagrenit življenje, da je bilo toliko sufferja.


Tole je pa res kar malo komično.

Ne, woman good tudi ni v redu pristop. Pač vsak človek je zgodba zase, kar pa ugotoviš s pogovorom, spoznavanjem itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm1x ()

PrihajaNodi ::

Men slabo rata ko zacnejo rofkat po telefonu. Nevem koliko je dejansko se pogovorov ostalo.

Sem pa imel dobre debate s prijateljicami noci:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Samsko življenje brez resne zveze (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35068948 (11390) BigWhale

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414554 (11577) 111111111111
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100213 (86391) guest #44

Več podobnih tem