» »

kje lahko dam delat blok? CNC poceni delavnica

kje lahko dam delat blok? CNC poceni delavnica

nikonezna ::

Kam bi lahko dal moj načrt bloka, da bi mi ga skrbno porezkali za čiiiiiiim nižjo ceno>:D ????
Najraje okoli Ljubljane ali na obali. Najožji kanali naj bi bili od 1mm in globine 9mm.
brez podpisa

humanoid ::

Kaj še nisi naredil vodnega bloka???????Nisi rekel, da ga boš med poletnimi počitnicami? OK anyway, pljuni tistih par tisočakov in si nabavi kaj kvalitetnega od uporabnikov tukaj gor. Če ti je preveč pa kupi kaj iz trgovine, ker če boš čakal koga prijaznega, da ti naredi vodni blok bo tvoj računalnik 9x zastarel in boš na koncu ugotovil, da si sfalil koncept.
LP, pa brez zamere:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: humanoid ()

MI_KO ::

macho_man tak nekak je:

cena ure rezkanja je od 25€ na klasičnem stroju oz 35€ na cnc centru!

Za one kanale 1mm in 9mm globine pa računaj da bo kar vredu cena ker:
- imaš verjetno veliko malih kanalov
- ker so kanali ozki in je posledično obdelava počasna
- ker bodo morali orodja menjavat da bodo lahko kake večje kanale delali

tak da te bo celotna zadeva kr lepe dnare prišla!

VASkO ::

ce bom delal direct die kompresorsko hlajenje, je naprodaj bakreni blok 5x5cm, pleksi ploscica s stiriimi luknjami za pritrditev na socketA plato z luknjami okoli socketa, eddyev NB2 blok za northbridge in vodna crpalka (cisto nova) Hydor Seltz L30, kupljena pri coolPC

ce koga zanima...

e-marko ::

Da ne bom nove teme odpiral; kaj je z morphlingom?
Nič nisem zasledil kakšnega posta, na mail pa se ne javlja (ali pa je to normalno?). Kako naj ga kontaktiram?

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

bradek ::

Poskusi Šolske delavnice tehničnih šol v Ljubljani (ŠDTŠ), Aškerčeva 1, nasproti filozofske fakultete, tam je lep cnc center, delajo tudi za zunanje stranke, za zmerne cene.

lp

nikonezna ::

@humanoid ja jasem ga že naredil sam sem ga delal tako bolj po domače sej je dokaj zadovoljivo delalo :8) amm...idle 2100+ ne navit 30°c...ja no lahko bi blo boljše sam za tak blok je blo super:D sej lahko pogledaš pod slike računalnikov pa najdeš mojega....sam mi je nek lot malček prepuščal pa bi najraje naredil novega:)) tako da bom ustrajal pri tem >:D

@MI_KO ja ja sej se mije zdelo da bo kaj takega...pa računam na dezajnu tudi to, sam enkrat naj bi menjali rezkar...tako, da pri tem ne bi smelo bit problemov, za male kanale pa bi jih prišlo verjetno enih 5 do 6 nimam še dokončnega načrta...to pa je že nekaj, sam dolžine bo samo en cm mogoče malček več tako da...niti ni tako hudo:D

@Brad3K uuu...tooo...hvala hvala grem tako j jutri prašat jih....tnx...:)) :)) :))
brez podpisa

frenk ::

brad3k: kakšne so pa notranje stranke?...al mislš da bi lahko delal sam na teh frezalnicah, glede na to da sem študent strojništva čez cesto?:\

bradek ::

Predlagam da gres do ravnatelja sr. strojne šole (zgradba poleg) (mislim da je to še vedno g. Nosan, nisem pa 100%, vredu tip) on te bo napotil in ti dal referenco do upravitelja ŠDTŠ, s katerim se potem zmeniš (oziroma do g. Rotarja ki je glavni za CNC center se mi zdi).

lp

gabl136 ::

Ko smo že ravno pri tem, a se da kje kupit CNC reskalnik?? samo tako informativno!
Aja, pa se cena??

ferdo ::

CNC mašina je juhuhu dinarjev.

Gledu sem ceno reskalec NOV vredu cena 800eur je pa tut za normalnega uporabnika predober, tako da za hobi program se da dobit malo cenejše, veliko ceneje pa spet NE.

800eur = 190.000,ooSIT pa ga maš. cena iz nekega kataloga v NEMČIJI .
proizvajalca se pa nespomnem. Vem sm to, da je rdeče barve. za videt, kar moderna mašinka.

če dobiš rablen reskalec, je tut vredu, sam da nima preveč lufta v vodilih.salamonca prelistej. neki se bi že našlo.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

frenk ::

tnx Brad3k...bom še na fax-u probal kšnga prfoksa al pa asistenta prašat...mogoče bom pa clo sam lahko delou na cnc mašincah:\ :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doma narejeni vodni bloki in hladilna rebra.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
3511494 (4978) sash
»

vodni blok in CNC ???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
433043 (2290) TESKAn
»

Vodni bloki na voljo (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
915956 (3677) Fury
»

Da ne boste mislili da spim... moj novi blok (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
897812 (5563) Vesoljc

Se en vodni blok (ideja) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
875158 (3852) morphling1

Več podobnih tem