» »

Španija omejuje hitrost na 30km/h

Španija omejuje hitrost na 30km/h

««
4 / 10
»»

Mato989 ::

Raptor F16 je izjavil:

Map je izjavil:

Zato pa so avtošole, da nas naučijo vozit in obvladat avto, in vsak, ki ima izpit, bi moral bit sposoben vozit in obvladat avto pri 90 na uro. Najboljši so taki, ki se vozijo 70 po regionalki, pa na ovinku za vsak slučaj še malo zabremzajo, potem jih pa prehitiš in v naslednjem naselju upočasniš na 50, pa jih imaš čez minuto takoj za sabo.

Pogosto opažam ravno to "napako", da že v avtošoli vozijo prepočasi. Seveda, najprej je treba naredit nekaj kilometrov in dobit izkušnje, ampak v zadnjem času srečam preveč takih, da bi bilo slučajno. Ne mi rečt, da ne more v enem kilometru na regionalki pospešit do 90. Mene je inštruktor učil, da zaradi mene nihče ne sme bremzat in da moram vozit odločno, se pravi sem iz križišča ali ob koncu naselja pospeševal praktično z gasom do podna.

Pa tečaj varne vožnje bi vsem predlagal. Da lahko tudi manj spodobni varno preizkusijo, kako se avto obnaša in jih mogoče naslednjič ne bo že doma strah. V zimskih časih pa na travnik(svoj) ali prazno parkirišče.


Eno je eksperimentiranje na poligonu drugo pa je izpitna ali celo dejanska vožnja v prometu.

Še enkrat da ti bo jasno. Izpit za prikolico ne za formulo. Prikolica je priklopno vozilo namenjano prevozu tovora. Ti lahko navežeš na pasmatr pa ti še vedno lahko gurtno utrga in tovor potem leti ko ima enkrat vztrajnost.

Ampak dobro saj boste enkrat ornk probali pa bo dosti.


Daj ne bluzi, dedki v pegueotih 206 in 306 ali pa CLiotih nimajo nobenih prikolic pa se cijazijo kot da bodo umrli čez 5 sekund... take je treba spravit dol s ceste prvenstveno...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Raptor F16 ::

Mato989 je izjavil:



Daj ne bluzi, dedki v pegueotih 206 in 306 ali pa CLiotih nimajo nobenih prikolic pa se cijazijo kot da bodo umrli čez 5 sekund... take je treba spravit dol s ceste prvenstveno...


A prehitet jih ne znaš ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Mato989 ::

Raptor F16 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Daj ne bluzi, dedki v pegueotih 206 in 306 ali pa CLiotih nimajo nobenih prikolic pa se cijazijo kot da bodo umrli čez 5 sekund... take je treba spravit dol s ceste prvenstveno...


A prehitet jih ne znaš ?


Ne moreš jih vedno... sploh ne ko pred krožnim cincajo in namesto da bi že speljali ker imajo dovolj časa za normalnega z refleksi naredijo zastoj ko čakajo onega ki se še niti v krožnega ni zapeljal
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Raptor F16 ::

Mato989 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Daj ne bluzi, dedki v pegueotih 206 in 306 ali pa CLiotih nimajo nobenih prikolic pa se cijazijo kot da bodo umrli čez 5 sekund... take je treba spravit dol s ceste prvenstveno...


A prehitet jih ne znaš ?


Ne moreš jih vedno... sploh ne ko pred krožnim cincajo in namesto da bi že speljali ker imajo dovolj časa za normalnega z refleksi naredijo zastoj ko čakajo onega ki se še niti v krožnega ni zapeljal


Saj niso oni krivi če ne znate smernikov uporabljat in drugače vozit kot po zunanjem.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Map ::

Nisem ciljal na tvoj post, s prikolico normalno da ne moreš izto vozit kot brez, niti s kombijem ali kamionom. Tovor je pač masa, ki bo šla ob sunkoviti vožnje po svoje.

Kot sem rekel, bolj so problem tisti 70/70 in podobni. Ki pa jih ne moreš vedno prehitet zaradi nasprotnega prometa, upoštevanja omejitve v naselju, polne črte itd.

Mato989 ::

Raptor F16 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Daj ne bluzi, dedki v pegueotih 206 in 306 ali pa CLiotih nimajo nobenih prikolic pa se cijazijo kot da bodo umrli čez 5 sekund... take je treba spravit dol s ceste prvenstveno...


A prehitet jih ne znaš ?


Ne moreš jih vedno... sploh ne ko pred krožnim cincajo in namesto da bi že speljali ker imajo dovolj časa za normalnega z refleksi naredijo zastoj ko čakajo onega ki se še niti v krožnega ni zapeljal


Saj niso oni krivi če ne znate smernikov uporabljat in drugače vozit kot po zunanjem.


Kakšnem zunanjem če je smao 1 pas na krožnem, kaj blebetaš... refleksi so zanič... nad 65 vsako leto test refleksov, kognitivne teste, vid, pa izpitno vožnjo po standardih hitrosti, se pravi vožnja po omejitvah ali max 3 km pod... ne pa 30 pri 50 in se izgovarjat da si varen voznik ker nisi... pol lahko naslednjič kdo poriva avto.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Raptor F16 ::

Mato989 je izjavil:



Kakšnem zunanjem če je smao 1 pas na krožnem, kaj blebetaš... refleksi so zanič... nad 65 vsako leto test refleksov, kognitivne teste, vid, pa izpitno vožnjo po standardih hitrosti, se pravi vožnja po omejitvah ali max 3 km pod... ne pa 30 pri 50 in se izgovarjat da si varen voznik ker nisi... pol lahko naslednjič kdo poriva avto.


Bolje da 2x premisli kot pa naredi pizdarijo.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Mato989 ::

Raptor F16 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Kakšnem zunanjem če je smao 1 pas na krožnem, kaj blebetaš... refleksi so zanič... nad 65 vsako leto test refleksov, kognitivne teste, vid, pa izpitno vožnjo po standardih hitrosti, se pravi vožnja po omejitvah ali max 3 km pod... ne pa 30 pri 50 in se izgovarjat da si varen voznik ker nisi... pol lahko naslednjič kdo poriva avto.


Bolje da 2x premisli kot pa naredi pizdarijo.


Naj zavedno misli če je sploh pametno it v avto!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Raptor F16 ::

Mato989 je izjavil:


Naj zavedno misli če je sploh pametno it v avto!


Če bo tebe srečal tisti dan na cesti je verjetno res bolje da ne.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Invictus ::

Če bi v Sloveniji uspeli vsaj na kritičnih križiščih in v okolicah šol ter vrtcev kaznovati vožno v rdečo luč avtomatsko, bi bil to za Slovenijo velikanski napredek.

Dokler pa nek birokrat piše pravila, ki se tako ne izvajajo, je pa čisto vseeno kaj sprejmejo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nevone ::

Naj zavedno misli če je sploh pametno it v avto!


Pretiravaš! Težko me boš prepričal, da je cesta tako zafilana s prepočasnimi vozniki, da ti sploh predstavljajo kakšen problem. Komot se jih tolerira.

Seveda naspidirani mladci to težko dojamejo/sprejmejo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mato989 ::

nevone je izjavil:

Naj zavedno misli če je sploh pametno it v avto!


Pretiravaš! Težko me boš prepričal, da je cesta tako zafilana s prepočasnimi vozniki, da ti sploh predstavljajo kakšen problem. Komot se jih tolerira.

Seveda naspidirani mladci to težko dojamejo/sprejmejo.

o+ nevone


Če je tako, potem lahko toleriramo tudi prehitre, ker toliko tudi oni ceste ne zafilajo, pa še hitrejši so, in so manj časa na cesti =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nevone ::

Če je tako, potem lahko toleriramo tudi prehitre, ker toliko tudi oni ceste ne zafilajo, pa še hitrejši so, in so manj časa na cesti =)


Zarad mene. Ampak a boš ti potem toleriral počasnejše? Ne boš. Še vedno boš tulil, kako te ovirajo in da morajo nujno s ceste.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

wajdouc ::

Mato989 je izjavil:

nevone je izjavil:

Naj zavedno misli če je sploh pametno it v avto!


Pretiravaš! Težko me boš prepričal, da je cesta tako zafilana s prepočasnimi vozniki, da ti sploh predstavljajo kakšen problem. Komot se jih tolerira.

Seveda naspidirani mladci to težko dojamejo/sprejmejo.

o+ nevone


Če je tako, potem lahko toleriramo tudi prehitre, ker toliko tudi oni ceste ne zafilajo, pa še hitrejši so, in so manj časa na cesti =)

Manj časa in v tem času občutno bolj nevarni. Če niste sposobni biti vsaj malo strpni do drugače sposobnih od vas, niste za na cesto.

Kost za glodanje: jaz večino časa vozim pod omejitvijo in pridem na cilj pravočasno in brez stresa. You may commence the witch burning ritual, please.

Meiniken ::

Mato989 je izjavil:

Truga je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Največ nesreč se zraven neumnih ljudi in alkohola zgodi ravno zato ker folk znori pri voznikih ki ne zmorejo ali nočejo vozit vsaj po omejitvi plus 5km in ki imajo zanič reflekse in bremzajo promet.

ce znoris pri voznikih ki vozijo malo prepocasi nisi za na cesto ampak za u polje, halo


Ne znoriš ker vozijo 30, znoriš ker ne vozijo optimalno, tudi poraba je slabša pri 30 kot če pelješ v 5 ali 6 55 na uro...

Mene recimo sploh ne moti ko nekdo na avtocesti vozi 90 pa je omejitev 130... ker tako šparaš bencin, moti pa me, ko nekdo vozi 25 ko je omejitev 50...


Ti maš probleme. Najprej si najtežji faks na tem svetu folgu potem te pa še vsi ovirajo na cesti :))
Kako si drznejo!

IL_DIAVOLO ::

wajdouc je izjavil:

Mato989 je izjavil:

nevone je izjavil:

Naj zavedno misli če je sploh pametno it v avto!


Pretiravaš! Težko me boš prepričal, da je cesta tako zafilana s prepočasnimi vozniki, da ti sploh predstavljajo kakšen problem. Komot se jih tolerira.

Seveda naspidirani mladci to težko dojamejo/sprejmejo.

o+ nevone


Če je tako, potem lahko toleriramo tudi prehitre, ker toliko tudi oni ceste ne zafilajo, pa še hitrejši so, in so manj časa na cesti =)

Manj časa in v tem času občutno bolj nevarni. Če niste sposobni biti vsaj malo strpni do drugače sposobnih od vas, niste za na cesto.

Kost za glodanje: jaz večino časa vozim pod omejitvijo in pridem na cilj pravočasno in brez stresa. You may commence the witch burning ritual, please.


Ce nisi prepričan o omejitvah, je boljse se vozit pod omejitvijo ja. Ce je mogoče naselje, bos placal manjšo kazen, ce pa izven naselje, pa itak ne.

Jao, uporabljajte javni prevoz, ce niste vesci prometa.

WizzardOfOZ ::

m0LN4r je izjavil:

Najmanj se porabi z 70 v 5. prestavi z Volkswagen TDI, pa to je splosno znano dejstvo odkar 1.9 TDI obstaja :))


Res je. In take kretene potem srečaš na avtocestah. Ima gnojfa in vozi 70km/h po avtocesti od radovlce proti kranju (po hribu navzdol).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

m0LN4r ::

Mene pocasnezi naceloma ne motijo, ko jih lahko prehitim, ampak! ko je promet iz nasprotne strani ne mores. Druga stvar pa vrtimo se v zacaranem krogu, koliko casa pa traja prehitevati nekoga z 70, kjer je dovoljeno najvec 90, da ne krsim omejitve hitrosti in varnostne razdalje?

WizzardOfOZ je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Najmanj se porabi z 70 v 5. prestavi z Volkswagen TDI, pa to je splosno znano dejstvo odkar 1.9 TDI obstaja :))


Res je. In take kretene potem srečaš na avtocestah. Ima gnojfa in vozi 70km/h po avtocesti od radovlce proti kranju (po hribu navzdol).
Poraba je samo izgovor, v resnici se gre za varnost. Pr 70 bo velik manj skode pa to.

PS: Sicer pa enga prehitis, pa si cez minuto dve ze za drugim Konstantinom70
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Map ::

Mene niti kolone ne motijo, kjer ne moreš nič pomagagat, recimo konice v mestih ali delo na cesti. Za Konstantini vozit mi pa res ni highlight dneva.

m0LN4r ::

Sploh ne rec, nazadnje ko sem bil v Murski, sem se do Tesanovec ze dopoldan vozil 60 za enim pijancem, ki se je sred ceste vozil. Groza.

No nevem, ce je bil pijan, ampak prehitet ga nisem mogel ker je bil malo na tem in sosednjem pasu cel cas.

Brb grem pogledat statistiko voznje za danes.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

WizzardOfOZ ::

Noro je to, da se voziš samo 130 po avtocesti, mimo tebe vozijo hitrejši s 150 do 160km/h in kar naenkrat pred sabo vidiš lučke od avta in počasi stopiš z gasa, pa si rečeš, sej vozi 110, mam še malo časa, pa začneš gledat, kako ga boš prehitel in pol ugotoviš, da se mu full hitro bližaš, na levem pasu pa še vedno kolona, kjer vsi vozijo 150 do 160km/h in moraš začet bremzat. In potem zbremzaš na 70km/h in se voziš nekaj časa, dokler ni v levem pasu kaka luknja, da vskočiš in prehitiš.

Ampak res ne razumem zakaj bi 70km/h vozil po avtocesti. Pa še to po hribu navzdol?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Kupte si dobre avte pa ne bo problem vozit konstantno niti 30. Dobre, ne drage.

WizzardOfOZ ::

Tempomat dela šele od 40km/h naprej. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

m0LN4r ::

Brb grem pogledat statistiko voznje za danes.
312km in tocno dve uri pa pol.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Utk ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Tempomat dela šele od 40km/h naprej. :))

Lahko samo ponovim: na slabih avtih.

WizzardOfOZ ::

Torej trdiš, da na tvojem avtu dela tempomat pod 40km/h?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

Španija omejuje hitrost na 30km/h v mestih/naseljih.


Kaj ti pomaga omejena hitrost na 30km/h če pa nben ne kontrolira 8-O
A.C.A.B

IL_DIAVOLO ::

Tempomat je za penzice.

Raptor F16 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Torej trdiš, da na tvojem avtu dela tempomat pod 40km/h?


Na mojem dejansko deluje.
Na kombiju tudi.

Pa še radarski je.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Torej trdiš, da na tvojem avtu dela tempomat pod 40km/h?

Da. Nastavlja se do 30, radarski pa deluje do nule.

techfreak :) ::

Pri avtomatskem menjalniku bi moralo iti do nule, pri rocnem pa imas neko mejo pod katero ne gre (npr. 30 km/h)

m0LN4r ::

Utk je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Torej trdiš, da na tvojem avtu dela tempomat pod 40km/h?

Da. Nastavlja se do 30, radarski pa deluje do nule.

Samo pri avtomatiku.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

zmaugy ::

Siddh je izjavil:

Dvig hitrosti iz 50 na 60 pomeni 20 % višjo hitrost, oziroma 44 % več energije, ki jo je potrebno ustavit. Temu ustrezno se podaljša zavorna pot, torej pri 60 je zavorna pot skoraj pol daljša kot pri 50 kmh, pa še sploh nismo reakcijskega časa in razdalje upoštevali. V praksi pa pri omejitvi 50 večina vozi 60, pri omejitvi 60 pa bi večina že vozila 70.

Trenutne omejitve pri nas so kar OK, čeprav bi v mnogih strnjenih naseljih, po cestah preoznih za ločilno črto in hišami 2 metra od roba, verjetno bilo bolje znižat na 40 kmh. Pa seveda dosledna kontrola hitrosti.

Lep link za zavorne poti:
drivingtests.co.nz


Kot na primer avtomatske radarje...>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

feryz ::

Ko bodo ceste za tiste, ki jih plačujejo, hitrost ne bo problem. Ker pa birokrati tlačijo na ceste vse kar se da, kolesa, skiroje, nosečnice z vozički, otroška igrišča itd., pridemo do problemov.
Da ne govorimo da vsaka županska opica dovoli pozidave ob glavnih cestah in se križišča in table z omejitvami kar množijo, table za konec naselij pa v gozd pomikajo.
Ogromno je naselij ali ulic, kjer bi moralo po deset in več hiš imeti izhod na stransko ulico, ki se nekje priključi na glavno, pa so se naredili frajerje in naredili vsak svoj priključek direkt na glavno. In potem se zaradi 10, 15 idiotov, stotine in več avtov, ne more normalno po glavni cesti peljati.
Da ne govorimo, kako so ugrabili vrhniški klanec. 50 km/h na tisti letališki pisti po gozdu, je sramota da večje ne more biti. 50 je omejitev v fotrovi vasi, kjer je preozko že za en avto in niti ne vidiš kaj je za naslednjo bajto. Ne pa na skoraj kilometrski ravnini, na kateri ni žive duše,kaj šele hiše.

zmaugy ::

Mato989 je izjavil:

A110 je izjavil:

Drugi so krivi da idiot prehiteva? česa vse ne slišiš. Čakam še, kelnarca je kriva ker mi je nosila pijačo preden sem pijan sedel v avto


Kdo pa? Če nekdo upočasnjuje promet naj se SAMOIZLOČI drugače je kriv dviganja pritiska drugim ki zmorejo vozit hitreje, tako kot se traktor umakne s ceste bi morali starci se umikat, če ne zmorejo vozit normalno hitro kot ostali.

Za idiota 75 letnega ki ne zmore speljat dovolj hitro so tudi drugi krivi da je nesposoben opravit izpitno vožnjo?


Opravilno nesposobni idioti, ki ne zmorejo brzdati svojih živcev in delajo neumnosti na cesti, zato ker jih je nekdo sprovociral s počasnejšjo vožnjo, sodijo na avtobus ali na vlak.>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

IL_DIAVOLO ::

Tokrat smo imeli sreco, ko so se za nas psihiče(png) potegnili malo bolj ugledni uporabniki.

Naslednic morda ne bo tako :D>:D

Glugy ::

Sej je prav konec koncev je med 30km/h pa 50km/h gromozanska razlika ko gre za nesreče. Nesreče se bodo vedno dogajale. Vozniki bodo pa vedno vozili do 10km nad omejitvijo ( vsaj v Sloveniji kjer je tako nizka prometna kultura. )

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Torej trdiš, da na tvojem avtu dela tempomat pod 40km/h?

Da. Nastavlja se do 30, radarski pa deluje do nule.


Večina avtomobilov tam do letnika 2015 brez radarskega tempomata ima tempomat nastavljiv od 40km/h naprej.

Radarski pa mora bit od nule, da lahko sploh voziš v gosjem redu.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Tudi danes ni nič drugače. Odvisno kako dober avto je.

Radarski pa mora bit od nule, da lahko sploh voziš v gosjem redu.

Pri slabih tudi radarski ne dela pod 30.

WizzardOfOZ ::

Kako se pa potem ustavi avto, če avto pred tvojim avtom zabremza?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Ne se. Kako se bi, če imaš ročni menjalnik?
Razen če ima še AEB, potem morda. Ampak to ni več udobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

WizzardOfOZ ::

Ker meni zna delat od nule naprej in ustavi na nulo. Če se peljem pa nimam vklopljenea tempomata, pa avto zazna pred mano oviro, zna avto ustavit na nulo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Če imaš avtomatika. Ročni ne bo ustavljal na 0. Razen AEB, ampak to ni da bi uporabljal za to.

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Če imaš avtomatika. Ročni ne bo ustavljal na 0. Razen AEB, ampak to ni da bi uporabljal za to.


Bo bo. To se ne sekiraj. Radar deluje skupaj z Emergency Assistom.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Si poskusil? Kako je? Po moje ni ravno smooooth.

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Si poskusil? Kako je? Po moje ni ravno smooooth.


Fukneš v ler, no problem.

Avto če se bližam koloni običajno ko šaltam dol iz tretje na sklopki držim, da se pripravim na morebitno prestavljanje v 2. / 1. / full stop.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Meni zgleda kot problem. Če moraš pazit na to, je čist vseeno, če še paziš na gas/bremzo.

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Meni zgleda kot problem. Če moraš pazit na to, je čist vseeno, če še paziš na gas/bremzo.


V bistvu ni.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

HappyPills ::

Vbistvu je.

Utk ::

V takih primerih jaz radarskega tempomata sigurno ne bi uporabljal. Če ga že bi z ročnim menjalnikom, bi samo na avtocesti.
Zato ga večinoma ročni menjalniki sploh nimajo. Ker je izven autobahna neuporaben. Na autobahnu ok, če daš pri 100 itak v 6., in ti ni treba šaltat med 100 in 250.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarska steza je za kolesa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14222011 (14838) zmaugy
»

Motor za službo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11011685 (8947) hojnikb
»

24 ur anketa: Ali zagovarjate prepoved elektičnih skirojev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22836708 (32586) c3p0

Več podobnih tem