» »

Pogodba o rabi avtomobila

Pogodba o rabi avtomobila

«
1
2

damyan33 ::

Punca, s katero sem od novembra v zvezi, bi si rada za nekaj tednov sposodila moj avto (avto vrednosti 29k €). Situacija je taka, da so jo za nekaj časa premestili v drugi kraj in zato rabi zanesljiv prevoz.

Ne bi je rad po nepotrebnem vznemirjal s tem, a ji, če sem popolnoma iskren, še ne zaupam 100%. Zanima me, kako 'pogodbo' bi lahko sklenila, da bi sam lahko bil popolnoma miren.

Invictus ::

Zamenjaš punco...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Furbo ::

Ni take pogodbe. Ne posojaj, verjetno ga tudi sam rabiš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Aston_11 ::

Punca naj zamenja tebe. Je predobra zate.

profii ::

Če bi men punca uletela s pogodbo o najemu avta, bi jo res zamenjal.

HappyPills ::

Džizs bolje, da rečeš, da avto rabiš in naj vzame rentacar.

Aston_11 ::

Punci ne zaupa. Zakaj bi sicer ji? Ji pa zaupa, če je nek papir napisan ravno zaradi tega, ker ji ne zaupa. Kaj je to za en magic paper?

Raptor F16 ::

V bistvu to ni tvoja odgovornost.

Avtomobila nisi dolžan posodit.

Od novembra do zdajle pa tudi ravno nista tako navezana en na drugega da si bosta vse delila. Vprašanje če sploh živita skupaj. Načeloma ti kasko pokrije nezgodo ampak ali je ona tudi pripravljena plačat morebitno kazen ki bo prišla pisana NATE kot lastnika registriranega vozila ?

Iz mojega vidika NE pa se lahko jebete vsi povrst.

Za koji kurac je ona neki faktor da je njo treba razumet ti si pa niko i ništa ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

bobby ::

Avta pa valute se ne posoja. Če te učne lekcije še nisi predelal v življenju, posodi pa se nauči kaj.
če se poznata vsega skupaj 2 meseca pa par 1 mesec, ni še razloga, da bi si zaupala,...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Raptor F16 ::

Aston_11 je izjavil:

Punca naj zamenja tebe. Je predobra zate.


Obstaja kak utemeljen razlog, da ženski s katero hodiš komaj dober mesec (če odštejemo prve tedne bluzenja) tvoj avtomobil avtomatsko pripada ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

MasterTade ::

obvious trol. Kaj pa prejšnja punca, ki se je avgusta k tebi priselila?
Mors omnia aequat

Aston_11 ::

Raptor F16 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Punca naj zamenja tebe. Je predobra zate.


Obstaja kak utemeljen razlog, da ženski s katero hodiš komaj dober mesec (če odštejemo prve tedne bluzenja) tvoj avtomobil avtomatsko pripada ?

T.i. test z avtomobilom - od tu dalje na boljše ne bo šlo. Sedaj je še sex v igri, ki ni vreden niti uporabe avtomobila. Potem ne bo ne seksa, niti uporabe avtomobila. Kaj bi še rad, koliko časa bosta skupaj? Malo, glede na to, da je avto pomembnejši.

MasterTade je izjavil:

obvious trol. Kaj pa prejšnja punca, ki se je avgusta k tebi priselila?

Avta ji ni posodil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Raptor F16 ::

Aston_11 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Punca naj zamenja tebe. Je predobra zate.


Obstaja kak utemeljen razlog, da ženski s katero hodiš komaj dober mesec (če odštejemo prve tedne bluzenja) tvoj avtomobil avtomatsko pripada ?

T.i. test z avtomobilom - od tu dalje na boljše ne bo šlo. Sedaj je še sex v igri, ki ni vreden niti uporabe avtomobila. Potem ne bo ne seksa, niti uporabe avtomobila. Kaj bi še rad, koliko časa bosta skupaj? Malo, glede na to, da je avto pomembnejši.


Bolje da to propadlo zgodbo izsiljevanja in tipanja mej takoj zaključiš, če nimaš karakterja in obraza. Govorim na splošno. Ne vem pa od kod se avtomatsko v tej situaciji ona boljša izpade, a zato ker je prva postavila zahtevo ki ni bila izpolnjena ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

Kaj boš z babo ki nima za svoj avto.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Aston_11 ::

korenje3 je izjavil:

Kaj boš z babo ki nima za svoj avto.
Se jo rešiš, zraven pa ji daš še sfukanga marcedeza.

Raptor F16 ::

korenje3 je izjavil:

Kaj boš z babo ki nima za svoj avto.


Verjemi da brez kontra "izsiljevanja" (če ti ne to, jaz ne to) tudi seksaš ne preveč dosti.
Te ima sam za okras da lepš izpade.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

profii ::

Zakaj pa imaš avto za 29k, če ga lahko pogrešaš več tednov?

solatko ::

Trol tema, kdo pameten pa po dveh mesecih zveza, sploh razmišlja o čem takem.
Delo krepa človeka

Raptor F16 ::

solatko je izjavil:

kdo pameten pa po dveh mesecih zveza, sploh razmišlja o čem takem.


Bi te presenetilo.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Aston_11 ::

profii je izjavil:

Zakaj pa imaš avto za 29k, če ga lahko pogrešaš več tednov?

Na avto za 29k lovi babe, jih ma kakšen mesec, potem jih zamenja. Bolje kot avto menjati vsak mesec, ni res?

Raptor F16 ::

Aston_11 je izjavil:

profii je izjavil:

Zakaj pa imaš avto za 29k, če ga lahko pogrešaš več tednov?

Na avto za 29k lovi babe, jih ma kakšen mesec, potem jih zamenja. Bolje kot avto menjati vsak mesec, ni res?


Cenej it na kurbe z biciklom.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

profii ::

Aston_11 je izjavil:

profii je izjavil:

Zakaj pa imaš avto za 29k, če ga lahko pogrešaš več tednov?

Na avto za 29k lovi babe, jih ma kakšen mesec, potem jih zamenja. Bolje kot avto menjati vsak mesec, ni res?


A potem ko ga hoče pa ona okrog prinest mu pa pogodbo da pod nos? :)
Za babe lovit je ceneje najet avto.

Aston_11 ::

solatko je izjavil:

Trol tema, kdo pameten pa po dveh mesecih zveza, sploh razmišlja o čem takem.

Ti solatko svoji ne bi dal uvoženega avta za 100 kDEM po 2 mesecih poznanstva?

Raptor F16 ::

Aston_11 je izjavil:

solatko je izjavil:

Trol tema, kdo pameten pa po dveh mesecih zveza, sploh razmišlja o čem takem.

Ti solatko svoji ne bi dal uvoženega avta za 100 kDEM po 2 mesecih poznanstva?


Zakaj bi ji sploh moral karkoli dat. A se gremo romantiko ali tržnico.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Aston_11 ::

profii je izjavil:

A potem ko ga hoče pa ona okrog prinest mu pa pogodbo da pod nos? :)
Prenesla okrog ga bo tako ali tako, saj vidiš iz prvega posta, da ni ravno biser.

Raptor F16 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

solatko je izjavil:

Trol tema, kdo pameten pa po dveh mesecih zveza, sploh razmišlja o čem takem.

Ti solatko svoji ne bi dal uvoženega avta za 100 kDEM po 2 mesecih poznanstva?


Zakaj bi ji sploh moral karkoli dat. A se gremo romantiko ali tržnico.

Dat, posodit. Naj gre peš domov s seksa v Mariboru s solatkom po 2 mesecih v KP? Ali pa s cugom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Raptor F16 ::

Aston_11 je izjavil:


Dat, posodit. Naj gre peš domov s seksa v Mariboru s solatkom po 2 mesecih v KP? Ali pa s cugom?


Prevozi.si
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

damyan33 ::

Raptor F16 je izjavil:

Obstaja kak utemeljen razlog, da ženski s katero hodiš komaj dober mesec (če odštejemo prve tedne bluzenja) tvoj avtomobil avtomatsko pripada ?


Glede na dogovor z delodajalcem bom lahko januarja delal od doma in zato avta dejansko ne potrebujem. Punca ima sicer avto, vendar ni tako udoben in zanesljiv.

Aston_11 ::

damyan33 je izjavil:

Punca ima sicer avto, vendar ni tako udoben in zanesljiv.
To pravi ona, ali to praviš ti?

Raptor F16 ::

damyan33 je izjavil:

Punca ima sicer avto, vendar ni tako udoben in zanesljiv.


:))
Pa kaj ona rabi avto za prevoz al za kurčenje ? Naj gre s svojim. Raje avto izpišem iz prometa pa kupim in registriram neki da se jo bo sram not vozt.

Aston_11 je izjavil:

damyan33 je izjavil:

Punca ima sicer avto, vendar ni tako udoben in zanesljiv.
To pravi ona, ali to praviš ti?


Pa besede mu polaga v usta.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

damyan33 ::

Aston_11 je izjavil:

damyan33 je izjavil:

Punca ima sicer avto, vendar ni tako udoben in zanesljiv.
To pravi ona, ali to praviš ti?


Niti zimskih gum nima na njem. Glede na vremensko napoved sem ji svetoval, da bi bile potrebne. Pravi, da ji trenutno finančno to ne gre skozi. Prvo sem sicer pomislil, da bi ji jih jaz kupil, ampak glede na to, da sva še relativno kratek čas skupaj, sem to idejo opustil.

Skratka, bi kaka generična posojilna pogodba iz googla bila ok ali se pri posojanje vozil uporablja kaka bolj specifična?

MasterTade ::

lahko jo jaz peljem, pa jo spotjo še poservisiram
Mors omnia aequat

KAVINSKY ::

damyan33 je izjavil:

Skratka, bi kaka generična posojilna pogodba iz googla bila ok ali se pri posojanje vozil uporablja kaka bolj specifična?


Staršev in sorodnikov nima, da bi posodili za 4 gume?

Sicer pa ji napišeš pooblastilo za uporabo in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KAVINSKY ()

m0LN4r ::

damyan33 je izjavil:

Punca, s katero sem od novembra v zvezi, bi si rada za nekaj tednov sposodila moj avto (avto vrednosti 29k €). Situacija je taka, da so jo za nekaj časa premestili v drugi kraj in zato rabi zanesljiv prevoz.

Ne bi je rad po nepotrebnem vznemirjal s tem, a ji, če sem popolnoma iskren, še ne zaupam 100%. Zanima me, kako 'pogodbo' bi lahko sklenila, da bi sam lahko bil popolnoma miren.
Ti si taksne punce ne zasluzis. Pusti jo, pa jo posl kmen. Jst ji dam avto brez pogodbe.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

MadMax ::

200-300eur za gume ji ne bi dal/posodil, avto za 30k pa?
Ali je neka pleharca pa ima 19" na stari kanti in bi rabila jurja+ za gume?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

m0LN4r ::

Jaz se nebi sekiral, ti jo kr posli kmen, povej ji, da mam avto vecje vrednosti in polni kasko tudi za drugega soferja xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Siddh ::

Mogoče je rešitev v tem da si kupiš tak avto, ki si ga lahko privoščiš brez odrekanj. Se pravi kupiš avto do take vrednosti, da ne boš razmišljal če ga upaš posodit svoji polovici.


Furbo ::

damyan33 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Obstaja kak utemeljen razlog, da ženski s katero hodiš komaj dober mesec (če odštejemo prve tedne bluzenja) tvoj avtomobil avtomatsko pripada ?


Glede na dogovor z delodajalcem bom lahko januarja delal od doma in zato avta dejansko ne potrebujem. Punca ima sicer avto, vendar ni tako udoben in zanesljiv.

Pol ji pa časti AMZS članstvo, to je pa to.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

sekvap ::

lol...
kot prvo, obstaja dokaj velika možnost da je plehpička..
kot drugo, ji po enem mesecu ne bi zaupal takega avta in ji raje posodi tistih 200€ za gume. Če ti jih ne bo vrnila je pa to itak naslednji znak za alarm.

p.s. če bi mi punca opraskala moj avto vreden 5000€ bi bil sam pri sebi jezen.. kaj šele če bi bil avto nov. Če ji ne zaupaš da ti bo vrnila tistih 200€, potem itak sploh ne razmišljaj da ji daš avto za 30 jurjov v roke.

m0LN4r ::

avto je sam prevozno sredstvo iz tocke A v B ane :)) Al se gre za kak zbirateljski model? Pa slabo zavarovanje?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

xardas ::

damyan33 je izjavil:

..., vendar ni tako udoben in zanesljiv.

:))

profii ::

Vsak avto iz avtoneta za 300€ bo vozil en mesec. In gretje tudi ima, tako da je dovolj udoben.

Netrunner ::

damyan33 je izjavil:

...(avto vrednosti 29k €)...

S tem si povedal vse. Zveza je že obsojena na propad in tisti punci bi priporočal, da se te čimprej znebi.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

korenje3 ::

kaj se danes dobi za 29k€? nov hyundai? kia?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Raptor F16 ::

damyan33 je izjavil:


Niti zimskih gum nima na njem. Glede na vremensko napoved sem ji svetoval, da bi bile potrebne. Pravi, da ji trenutno finančno to ne gre skozi. Prvo sem sicer pomislil, da bi ji jih jaz kupil, ampak glede na to, da sva še relativno kratek čas skupaj, sem to idejo opustil.

Skratka, bi kaka generična posojilna pogodba iz googla bila ok ali se pri posojanje vozil uporablja kaka bolj specifična?


Pač oprosti sam ti si mal kratek v glav. Raje ji posodiš avto kjer maš odbitno franšizo na zavarovanju večjo kot bi te gume s premontažo vred prišle. Daj no...

korenje3 je izjavil:

kaj se danes dobi za 29kEUR? nov hyundai? kia?


Ma daj ravno ti se imaš snoba za špilat.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Raptor F16 - Bi me res, po dveh mesecih ji še pesa nebi posodil za čuvanje hiše.>:D

Aston_11 - Po dveh mesecih? Potem se pa čudite, da je toliko depresije. Razložil bi ji, kje in kako se dobi dober avto, za realno ceno, če ima probleme s crkavanjem. Po dobrem sexu, jo pa naslednji dan odpeljem v KP, se bo vsaj varno peljala pa, če je treba, jo grem iskat tudi.:)
Potem je večji Jack, če ji ga kar podari.

damyan33 - po nekaj mesecih, tudi tvoj ne bo.;( Seveda je drugo, če tak denar zaslužiš na mesec, potem ga pač šenkaš (zamenjaš za dober sex).
Je pa najdla bedaka, za gume bi dal max 300€, sta prekratko skupaj, zaupal pa bi ji avto za 29k€, potem pa zastopi, kdor more. Raje ji posodi 300€(tudi za to se da naredit pogodba). Praviloma se avta ne posoja, če nisi ravno Rentacar, s pogodbo si lahko rit obrišeš, če ti ga razkanta ali ji ga "ukradejo".
Delo krepa človeka

korenje3 ::

lej če mam clk 320 še ne pomeni da imam jajca in da je to moj edini avto. Sem že pisal o cla 45 amg?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Raptor F16 ::

korenje3 je izjavil:

Sem že pisal o cla 45 amg?


Je tvoj al ga še odplačuješ ? Asking a real question.
Slike al pa nč.

solatko je izjavil:

Praviloma se avta ne posoja, če nisi ravno Rentacar, s pogodbo si lahko rit obrišeš, če ti ga razkanta ali ji ga "ukradejo".


Nekateri pravijo "saj imam zavarvano". Nikoli ne boš od zavarovalnice v primeru kraje/totalke dobil dovolj, da bi si kupil primerljivo rabljeno vozilo. Ocenijo ti ga v najboljšem primeru po Eurotax najpogosteje se moraš pa še s pravniki jajcat da ti vsaj spodobno kritje dajo. Kje je še ves izgubljen čas in živci.

Ko pride do prevzema odgovornosti se še tako "zvesti" oh in sploh partnerji hitro obrnejo in jo popihajo.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Raptor F16 - Pri vsakem poslu z zavarovalnico, izgubiš najmanj DVD, torej, če ti drugi dan ukradejo avto, z odškodnino ne moreš it po novega, pri naših zavarovalnicah, v tujini je to malo drugače.
Delo krepa človeka

Utk ::

DDV izgubiš? Še ena tvoja epska izmišljotina.

korenje3 je izjavil:

lej če mam clk 320 še ne pomeni da imam jajca in da je to moj edini avto. Sem že pisal o cla 45 amg?

Zakaj si šel na slabše?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

val46 ::

Ne Utk, sej ni napisal DDV, je napisal DVD :D ampak v njegovem primeru je verjetno mislil CD, ali še raje kaseto po starem :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: val46 ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dacia Duster 1.5 dCi AWD vs. VW T-Roc 2.0 TDI 4Motion (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11924903 (3489) BCSman
»

Dolgoročno lastništvo avtomobila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
37533263 (23743) hojnikb
»

Nov avto do 20k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10320722 (14156) sass628
»

Rabljen karavan (2013+) do 22k€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17335880 (28946) Superboyy

Kateri nov avto za 20 jurjev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
23072245 (60707) dzinks63

Več podobnih tem