» »

Binance VISA debetna kartica

Binance VISA debetna kartica

««
7 / 12
»»

endelin ::

Poznam enga ki je šel na dan crasha z binance kartico po Lamborghinija. Ko je testiral in želel plačati je šel btc dol za 30%. Ni imel pol več dovolj sredstev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Apartcik ::

Ok, potem se svetuje uporaba te kartice le za Dacio!

Kripto mesi ::

Daj vazelinko ne nabijaj.

gandolfino ::

Zakaj se je 'pokvarila' tema Splošna debata o kriptu?
2x na dan sm pokuko tja iz navade..

IgorCardanof ::

Jz sm tudi blokiran dokler ne pridemo na 350 stran 8-)

Apartcik ::

ZAdnji zapis, ki ga vidim je za danes nekaj čez polnoč, potem pa nič več.

IgorCardanof ::

Na vsake toliko se to zgodi. Mora nekdo od moderatorjev popravit al je pa treba počakat, da tema pride na novo stran. Nekateri še zmeraj lahko pišejo notri.

MaticSLO ::

gandolfino je izjavil:

Zakaj se je 'pokvarila' tema Splošna debata o kriptu?
2x na dan sm pokuko tja iz navade..

Skoda ja... Sem ravno zelel shillat DOGE2, airdrop je bil uspesno razdeljen 11k udelezencem



listano na quickswapu
https://doge2.app/doge2-chart.php

Pa mimogrede, sam nimam pojma ce bo slo gor ali ne. Ce bo vec kupcev kot prodajalcev bo slo gor, sicer dol!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: novak-t ()

tommorrow ::

Če prav razumem, moramo glavno temo spraviti na 650 stran. Napišite nekaj, čeprav ne vidiš, kaj napišeš.

GupeM ::

Saj vidiš. Čisto zgoraj klikneš odgovori, pa pišeš. Al pa nekoga citiraš.

Apartcik ::

Apartcik je izjavil:

Dobil Binance kartico, poskusil v DM, Spar in pri Loteriji Slovenije, vse uspešno.
Potem pa sem poskusil še v Lidlu, pa mi je zavrnilo. Sredstev več kot dovolj.
Verjetno bo to kar praksa, še dobr da sem imel zraven še drugo kartico....

Lahko še dodam, da tudi v Hoferju dela b.p., samo še Lidl je potrebno 'prepričati' v sprejem kartice.

BadB0y ::

Amdforce je izjavil:

Jaz dvigujem na intesa sao paolo brez provizije, je imela pa karticaa nek software upgrade te dni in je bilo onemogoceno placevanje.


Meni pa na tem bankumatu ni uspelo dvignit. Sem pa pozabil kaj je pisalo menda da storitev ni podprta... je pa res, da sem probal brezstično.


avtek ::

Ja brezstično tudi meni ne deluje (SKB), sicer pa in je brez provizije.

Jacksmav ::

Danes sprobaval binance card, tankal na petrolu, zapravljal v sparu, massu, new yorker...ter naredil še dvig na intesa...brez provizije....vse BP :)

Senior Dev ::

Jacksmav je izjavil:

Danes sprobaval binance card, tankal na petrolu, zapravljal v sparu, massu, new yorker...ter naredil še dvig na intesa...brez provizije....vse BP :)

Denar pa zaslužen iz rudarjenja, airdropov in stackanja (dividende)? Furs ne bo vesel niti malo. Utaja davkov.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Jacksmav ::

Senior Dev je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

Danes sprobaval binance card, tankal na petrolu, zapravljal v sparu, massu, new yorker...ter naredil še dvig na intesa...brez provizije....vse BP :)

Denar pa zaslužen iz rudarjenja, airdropov in stackanja (dividende)? Furs ne bo vesel niti malo. Utaja davkov.


Samo z trejdi :)

Alien123 ::

Senior Dev je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

Danes sprobaval binance card, tankal na petrolu, zapravljal v sparu, massu, new yorker...ter naredil še dvig na intesa...brez provizije....vse BP :)

Denar pa zaslužen iz rudarjenja, airdropov in stackanja (dividende)? Furs ne bo vesel niti malo. Utaja davkov.


mmmmm free money, brez davkov. Blaginja 8-)

gorjup30 ::

Pozdravljeni,

Pred tremi tedni sem dobil Binance Visa kartico in mi ne dela nikjer. Dvakrat poskusil plačati v Sparu, večkrat poskušal dvigniti na NKBM in Intesa bankomatih. V trgovini kartcio zavrne, na bankomatih pa izpiše obvestilo da storitev ni na voljo. Pisal sem na support in so mi odgovorili, da je bila kartica blokirana že kao prvi dan, ko sem poskušal dvigniti na bankomatu. Rekli so, da so jo odblokirali, ampak še vedno ne gre. Sredstev na kartici je dovolj (samo EUR). Je imel kdo podobne težave? Po postih sodeč, vam je večini normalno delala od prvega dne.

IgorCardanof ::

Si jo poskusil prvič aktivirati v trgovini? Pa tako da daš kartico prav notri v terminal, ne brezžično. Če nisi, morda poskusi še to.

gorjup30 ::

Po tem, ko so mi včeraj sporočili, da je kartica zopet odblokirana, sem jo danes poskusil v Sparu (vstavil v terminal) in je bila zavrnjena.

janezvalva ::

naroči drugo. pride 10€
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

blink ::

Ali se da z Binance kartico podobno upravljati preko aplikacije kot pri N26? npr. zakleneš kartico, zakleneš magnetni zapis, zakleneš brezkontaktno plačevanje, zakleneš spletne nakupe, nastaviš limite za ATM itd.?

IgorCardanof ::

Mislim da ne. Zaenkrat imaš limit na kumulativni dnevni porabi plačevanja in na kumulativnem dnevnem dvigu na bankomatih.

Stokarino ::

gorjup30 je izjavil:

Pozdravljeni,

Pred tremi tedni sem dobil Binance Visa kartico in mi ne dela nikjer. Dvakrat poskusil plačati v Sparu, večkrat poskušal dvigniti na NKBM in Intesa bankomatih. V trgovini kartcio zavrne, na bankomatih pa izpiše obvestilo da storitev ni na voljo. Pisal sem na support in so mi odgovorili, da je bila kartica blokirana že kao prvi dan, ko sem poskušal dvigniti na bankomatu. Rekli so, da so jo odblokirali, ampak še vedno ne gre. Sredstev na kartici je dovolj (samo EUR). Je imel kdo podobne težave? Po postih sodeč, vam je večini normalno delala od prvega dne.


Naroči Crypto.com kartico. V letu, letu pa pol nikoli težav.

janezvalva ::

blink je izjavil:

Ali se da z Binance kartico podobno upravljati preko aplikacije kot pri N26? npr. zakleneš kartico, zakleneš magnetni zapis, zakleneš brezkontaktno plačevanje, zakleneš spletne nakupe, nastaviš limite za ATM itd.?

lahko zakleneš kartico, ostalo ne.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Mare2 ::

Stokarino je izjavil:



Naroči Crypto.com kartico. V letu, letu pa pol nikoli težav.

Lahko kaj več napišeš o tem?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

IgorCardanof ::

sharp126325 ::

Stokarino je izjavil:

gorjup30 je izjavil:

Pozdravljeni,

Pred tremi tedni sem dobil Binance Visa kartico in mi ne dela nikjer. Dvakrat poskusil plačati v Sparu, večkrat poskušal dvigniti na NKBM in Intesa bankomatih. V trgovini kartcio zavrne, na bankomatih pa izpiše obvestilo da storitev ni na voljo. Pisal sem na support in so mi odgovorili, da je bila kartica blokirana že kao prvi dan, ko sem poskušal dvigniti na bankomatu. Rekli so, da so jo odblokirali, ampak še vedno ne gre. Sredstev na kartici je dovolj (samo EUR). Je imel kdo podobne težave? Po postih sodeč, vam je večini normalno delala od prvega dne.


Naroči Crypto.com kartico. V letu, letu pa pol nikoli težav.


Lahko kaj več o kartici? Sem gledal na yt, da so nekomu blokirali kartico, dokler ni dokazal izvor kripta. Res pa da je imel 150-200k usd.

Mato989 ::

Tudi celsius uvaja v roku 1 leta kartico (kreditno celo) za več plus referal pa ZS.

Drugače pa imate kar nekaj rešitev za tole zdaj ene pa kmalu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Ali gre tukaj za kakšen piramidni sistem? Zanje čase opažam od tebe dosti promo materiala. Pa brez zamere.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

barakus ::

Ali ima binance kaksen EUR stablecoin iz katerega se lahko financira kartico?

ManDriver ::

barakus je izjavil:

Ali ima binance kaksen EUR stablecoin iz katerega se lahko financira kartico?

Meni znan samo v USD: https://www.binance.com/en/busd
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Imas EUR.

Mato989 ::

barakus je izjavil:

Ali ima binance kaksen EUR stablecoin iz katerega se lahko financira kartico?


Wtf, a si pogledal sploh binance ma vse
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Echani ::

janezvalva je izjavil:

naroči drugo. pride 10€


Pa je pomagal, ker zdaj je to 25€ pa se mi ne zdi ravno smiselno denar metat če ne bo nič boljše. Sam sem jo tudi dobil in mi še ni uspelo fizično v nobeni trgovini pri nas prašat. Njihov support se neprestano izgovarja oz. pošlje naprej naj počakam 5 dni in vedno ista zgodba.

red_baron ::

Zdravo,

Na kakšen način bi lahko plačal prek Binance visa kartice vse položnice?

Bi se vsak mesec nabral dober cashback.....

Mato989 ::

Ne mors razen ce gres na blagajne mestne itd kjer lahko s kartico
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

amacar ::

En workaround.
Odpreš Revolut.
Odpreš Curve.
V Curve povežeš binance card.
Revolut topupaš s Curve.
Imaš denar na Revolutu od koder lahko plačuješ.

Mato989 ::

Pa se to smatra kot plavilo za cashback
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

profesjonalc ::

red_baron je izjavil:

Zdravo,

Na kakšen način bi lahko plačal prek Binance visa kartice vse položnice?

Bi se vsak mesec nabral dober cashback.....


Načeloma mislim da lahko v merkatorju na blagajni plačaš položnice, če se ti zdi vredno

Neon87 ::

Od česa ima Binance profit pri tej kartici, od kod dobijo sredstva za cashback?
Ali to dejansko deluje?

Mato989 ::

Neon87 je izjavil:

Od česa ima Binance profit pri tej kartici, od kod dobijo sredstva za cashback?
Ali to dejansko deluje?



Od tega da pri njih vec folka trguje
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

red_baron ::

profesjonalc je izjavil:

red_baron je izjavil:

Zdravo,

Na kakšen način bi lahko plačal prek Binance visa kartice vse položnice?

Bi se vsak mesec nabral dober cashback.....


Načeloma mislim da lahko v merkatorju na blagajni plačaš položnice, če se ti zdi vredno


Zdravo Imam cca 600€ položnic vsak mesec in pri 2% cashbacka je 12€, pa x12 mesecev pa je skoraj 150€ letno.

red_baron je izjavil:

profesjonalc je izjavil:

red_baron je izjavil:

Zdravo,

Na kakšen način bi lahko plačal prek Binance visa kartice vse položnice?

Bi se vsak mesec nabral dober cashback.....


Načeloma mislim da lahko v merkatorju na blagajni plačaš položnice, če se ti zdi vredno


Zdravo Imam cca 600€ položnic vsak mesec in pri 2% cashbacka je 12€, pa x12 mesecev pa je skoraj 150€ letno.


Seveda moram še najti kje bi lahko plačal brez provizije položnice.... Oz. z minimalno provizijo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: red_baron ()

Peter32 ::

Zdravo, danes se hotel nekaj kupiti na geekbuying z binance kartico pa ni šlo. Napisalo mi je pa tole:
Something went wrong, it may have been due to any of the following reasons.
1. The billing address associated with the banking institution of the user is different than the address provided.
2. The transaction exceeds the card limit.
3. The transaction was denied by the card issuer.
Please try to place the order again if the above reasons do not apply.

Please feel free to contact us if any inquires.

Country and cardbin are inconsistent

Mogoče kdo ve kaj bi lahko bilo narobe ?

GupeM ::

Najverjetneje ena od treh stvari:

1. The billing address associated with the banking institution of the user is different than the address provided.
2. The transaction exceeds the card limit.
3. The transaction was denied by the card issuer.

Za več informacij pa priporočam da kontaktiraš tistega, ki ti je zgornje sporočilo prikazal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

BorutO ::

A ste vedeli, da bankomat gorenjske banke ne trga nič provizije? Meni je stalno trgalo čez 3 eur, na bankomatu gorenjse banke pa nič. :)

Anney ::

Vem, da je ena tema, samo ne najdem, kjer je bilo omenjeno kateri bankomati so brez provizije. Lahko kdo napiše?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Amdforce ::

Intesa san Paolo

oracle ::

SKB. Menda tudi delavska hranilnica.

desperado ::

jaz imam zadnje čase z Binance Visa kartico ful težave. Deluje čisto random. V trgovini Mimovrste plačal nakup, nekaj ur kasneje v Tušu ni bilo mogoče, včeraj mi je bankomat izplačal samo 50€, pri vseh ostalih poskusih je pisalo, da storitev ni na voljo. Danes ta isti bankomat ni želel izplačati ničesar, kao storitev ni na voljo. Ima še kdo podobne probleme? Se da kaj narediti?
««
7 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KuCard - Kucoin exchange bo izdal visa kartico

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
81405 (316) Trubar
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616977 (3529) Pahuljone
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13233088 (6540) Tidule
»

Crypto.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6111802 (6777) scorpio5
»

Obdavčitev manjšega holdinga kriptovalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
263390 (1917) gruntfürmich

Več podobnih tem