» »

Star Wars Acolyte - TV serija

Star Wars Acolyte - TV serija

delavec44 ::

Vsi vemo kako so kritiki na RT podkupljeni. Audience score je pa bismalen. Kadar je taka razlika med kritiki in gledalci je navadno zadeva sranje.

Gregor P ::

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Legon je izjavil:

Zanimivi podatki za "najslabso serijo" vseh casov

https://editorial.rottentomatoes.com/gu...


In kaj je tukaj zanimivega ?

globoko grlo ::

Men je pa glih Sol bil najvecja mora za gledat. En tak betezen sluzast azijc, skoda k niso njega fental prec na zacetku, pa bi Trinity rulala celo sezono, to bi blo se najbols. Pa ta tazelena mi je bla tut kul, pa glavni negativc tudi, ostalo je pa bl meh.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Legon ::

oo7 je izjavil:

Legon je izjavil:

Zanimivi podatki za "najslabso serijo" vseh casov

https://editorial.rottentomatoes.com/gu...


In kaj je tukaj zanimivega ?

Da je v direktnem nasprotju s pravljicami o katastrofalni gledanosti.

delavec44 je izjavil:

Vsi vemo kako so kritiki na RT podkupljeni. Audience score je pa bismalen. Kadar je taka razlika med kritiki in gledalci je navadno zadeva sranje.

Ah, spet ne beres. Ne govorimo o oceni, govorimo o tem:

Want to know what popular and new TV shows this week are keeping watchers glued to the screen and Rotten Tomatoes users engaged on site? Here’s the current top 25 series, including Star Wars: The Acolyte maintaining its top spot for nearly two months now, Supacell, The Bear, The Boys, Lady in the Lake, and Those About to Die.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

oo7 ::

Legon je izjavil:

oo7 je izjavil:

Legon je izjavil:

Zanimivi podatki za "najslabso serijo" vseh casov

https://editorial.rottentomatoes.com/gu...


In kaj je tukaj zanimivega ?

Da je v direktnem nasprotju s pravljicami o katastrofalni gledanosti.



Aja Game of Thrones je med 25 najbolj gledanimi TV serijami čeprav se je končala pred 5 leti ?

Kje imaš kakšne številke, da so to najbolj popularne serije treutno ali je to pač priporočilo RT editorja ali kar koli že je ?

delavec44 ::

@ Legon
Ti ne razumeš. Podkupljen članek. Kje so metrike gledanosti? A sedaj kar verjamemo kar na eni strani piše?

Verjemi da bi se Disney takoj pohvalil, če bi bila to top serija po gledanosti. Tako so pa raje tiho in pustijo reklamiranje naivnežem tvojega kova.

Zgodovina sprememb…

Legon ::

Gregor P je izjavil:

Na IMDB je solidna 3.9-ka:D
https://www.imdb.com/title/tt12262202/?...

Z 50% ocenami 1, kar vse pove o tem kako realno so podane ocene. Ampak temu je treba slepo vejret, ker pac ustreza agendi.

oo7 ::

'The Acolyte' Confirmed Ratings Disaster, Disney Star Wars Series Disappears From Nielsen Charts After Just Three Weeks

Legon ::

Ce citiram cvet intelekta in argumentacije na slo tech:

Ti ne razumeš. Podkupljen članek. Kje so metrike gledanosti? A sedaj kar verjamemo kar na eni strani piše?

delavec44 ::

Legon je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Na IMDB je solidna 3.9-ka:D
https://www.imdb.com/title/tt12262202/?...

Z 50% ocenami 1, kar vse pove o tem kako realno so podane ocene. Ampak temu je treba slepo vejret, ker pac ustreza agendi.


Ker 10% 10k je pa realnih. Itak je ocena obtežena, drugače bi bila še nižja.

Legon ::

Nope, 10 so ravno tako nerealne kot enke, in to vse pove o tem kaj so eni in drugi ljudje ocenjevli (nadaljevanke, evidentno ne).

oo7 ::

Legon je izjavil:

Nope, 10 so ravno tako nerealne kot enke, in to vse pove o tem kaj so eni in drugi ljudje ocenjevli (nadaljevanke, evidentno ne).


Kaj potem stran vzet 1 in 10. Potem bodo dvojke in 9 problem ?

delavec44 ::

Legon je izjavil:

Ce citiram cvet intelekta in argumentacije na slo tech:

Ti ne razumeš. Podkupljen članek. Kje so metrike gledanosti? A sedaj kar verjamemo kar na eni strani piše?


S tem pokroviteljskim tonom ne boš daleč prišel. Kvečjemu te bo kdo kam poslal.

oo7 ::

No če so ocene problem imaš tudi na Googlu mnenje uporabnikov kjer lahko daš prst gor ali prst dol.

31% je bila TV serija Acolyte všeč in 69% ni bila všeč.

Ampak ja zdaj bo verjetno problematičen tisti thumbs down a ne ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

delavec44 ::

Mah saj tudi njemu ni bila všeč, drugače bi ji dal več kot 5. Sprožilo ga je, ko smo začeli omenjati woke. To pa vsi vemo, da je treba bedake postaviti na mesto.

Legon ::

delavec44 je izjavil:

Legon je izjavil:

Ce citiram cvet intelekta in argumentacije na slo tech:

Ti ne razumeš. Podkupljen članek. Kje so metrike gledanosti? A sedaj kar verjamemo kar na eni strani piše?


S tem pokroviteljskim tonom ne boš daleč prišel. Kvečjemu te bo kdo kam poslal.

Aha, ker taki slaboumni argumenti so v tvoji ekskluzivni lasti?

oo7 je izjavil:

Legon je izjavil:

Nope, 10 so ravno tako nerealne kot enke, in to vse pove o tem kaj so eni in drugi ljudje ocenjevli (nadaljevanke, evidentno ne).


Kaj potem stran vzet 1 in 10. Potem bodo dvojke in 9 problem ?

Poglej recimo strukturo ocen pri bobba fett, ki je bila dalec od dobre:
https://www.imdb.com/title/tt13668894/r...

Potem pa poglej strukturo pri Acolyte. Vsakemu bo iz aviona jasno katere ocene nimajo nic skupngega z nadaljevanko. Ce bi ocene odrazale dejansko stanje bi pac videli nek priblizek kot zgoraj , z fokusom na nizjih stevilah. Ampak realnost je pac drugacna. In ko gres brat ocene ti je hitro jasno da 70% ocenjevalcev (tako tistih z 1, kot tistih z 10) nadaljevanke ni videlo in ocenjujejo nekaj povsem tretjega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Legon ::

oo7 je izjavil:

No če so ocene problem imaš tudi na Googlu mnenje uporabnikov kjer lahko daš prst gor ali prst dol.

31% je bila TV serija Acolyte všeč in 69% ni bila všeč.

Ampak ja zdaj bo verjetno problematičen tisti thumbs down a ne ?

Povsem identicna situacije ja na google. Od 25k glasov, jih je 22k za 1 ali za 10. Tolk o uporabosti in realnosti ocen.

oo7 ::

Legon je izjavil:

oo7 je izjavil:

No če so ocene problem imaš tudi na Googlu mnenje uporabnikov kjer lahko daš prst gor ali prst dol.

31% je bila TV serija Acolyte všeč in 69% ni bila všeč.

Ampak ja zdaj bo verjetno problematičen tisti thumbs down a ne ?

Povsem identicna situacije ja na google. Od 25k glasov, jih je 22k za 1 ali za 10. Tolk o uporabosti in realnosti ocen.


Kje si pa našel 25k ? In kam so šli trije 3K ?

Gregor P ::

Na IMDB je vseh skupaj 108 tisoč glasov. Torej najbrž ni samo za z roko za zamahniti čez to:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Legon ::

oo7 je izjavil:

Legon je izjavil:

oo7 je izjavil:

No če so ocene problem imaš tudi na Googlu mnenje uporabnikov kjer lahko daš prst gor ali prst dol.

31% je bila TV serija Acolyte všeč in 69% ni bila všeč.

Ampak ja zdaj bo verjetno problematičen tisti thumbs down a ne ?

Povsem identicna situacije ja na google. Od 25k glasov, jih je 22k za 1 ali za 10. Tolk o uporabosti in realnosti ocen.


Kje si pa našel 25k ? In kam so šli trije 3K ?

V ocene 2,3 in 4. Popravek od prej google ima lestvico 1-5 in od 25k ocen jih je 22k ali 1 ali 5.

Gregor P je izjavil:

Na IMDB je vseh skupaj 108 tisoč glasov. Torej najbrž ni samo za z roko za zamahniti čez to:|

Seveda ni, to da imas 100k glasvo in jih gre vec 60k v 1 ali 10, je vsekakor zelo povedno. Predvsem ti pove da ti ljudje niso ocenjevali nadaljevanke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

oo7 ::

Legon je izjavil:



Kje si pa našel 25k ? In kam so šli trije 3K ?
V ocene 2,3 in 4. Popravek od prej google ima lestvico 1-5 in od 25k ocen jih je 22k ali 1 ali 5.



Potem pa ne gledava iste strani ?



Ke tukaj imaš na voljo samo všeč mi je ali pa ni mi všeč.

Legon ::

Meni na telefonu mi pokaze tudi google review ocene na lestvici 1-5.

https://imgur.com/a/e5sawQW

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

delavec44 ::

Legon je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Legon je izjavil:

Ce citiram cvet intelekta in argumentacije na slo tech:

Ti ne razumeš. Podkupljen članek. Kje so metrike gledanosti? A sedaj kar verjamemo kar na eni strani piše?


S tem pokroviteljskim tonom ne boš daleč prišel. Kvečjemu te bo kdo kam poslal.

Aha, ker taki slaboumni argumenti so v tvoji ekskluzivni lasti?


Če si dal že vprašaj na konec. Glede na to, da imajo eni potrebo vsake 2 leti kreirati novega userja, eni pa ne, lahko sklepamo kdo je bolj kulturen.

Legon ::

ROFL, povsem zmanjkalo argumentov, kaj?

Gregor P ::

Legon je izjavil:


Gregor P je izjavil:

Na IMDB je vseh skupaj 108 tisoč glasov. Torej najbrž ni samo za z roko za zamahniti čez to:|

Seveda ni, to da imas 100k glasvo in jih gre vec 60k v 1 ali 10, je vsekakor zelo povedno. Predvsem ti pove da ti ljudje niso ocenjevali nadaljevanke.
Ne vem če, recimo notri ni moje negativne ocene (ker od dneva, ko so ukinili forum, ne uporabljam več mojega računa tam). Ta najbrž ni ravno ena, ampak nekje okoli 3 - običajno pa vse do 5 ni za gledat.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

delavec44 ::

Legon je izjavil:

ROFL, povsem zmanjkalo argumentov, kaj?


Saj po tvoje jih nikoli nisem imel oziroma so slaboumni. Kaj se potem čudiš in smejiš?

Pozdravi mi lakotnika, če ga kaj vidiš ;)

oo7 ::

Legon je izjavil:

Meni na telefonu mi pokaze tudi google review ocene na lestvici 1-5.

https://imgur.com/a/e5sawQW


Kaj pa vpišeš, da prideš, do te strani ?

Legon ::

oo7 je izjavil:

Legon je izjavil:

Meni na telefonu mi pokaze tudi google review ocene na lestvici 1-5.

https://imgur.com/a/e5sawQW


Kaj pa vpišeš, da prideš, do te strani ?

Meni vrze to ven ce na telefonu napisem the Acolyte.

delavec44 ::

ROFL

Legon ::

delavec44 je izjavil:

Legon je izjavil:

ROFL, povsem zmanjkalo argumentov, kaj?


Saj po tvoje jih nikoli nisem imel oziroma so slaboumni. Kaj se potem čudiš in smejiš?

Pozdravi mi lakotnika, če ga kaj vidiš ;)

Lahko pozdravim se trdonjo, zvitorepca in gulikozo pa to kaj dosti ne bo sprmenenilo tega, da je precej pomilovanja vredno kam se moras spuscat v stevilnih debatah, ko zmanjka vsebine. Ampak vsakemu svoje in gremo lahko nazaj na Acolyte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

delavec44 ::

Legon je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Legon je izjavil:

ROFL, povsem zmanjkalo argumentov, kaj?


Saj po tvoje jih nikoli nisem imel oziroma so slaboumni. Kaj se potem čudiš in smejiš?

Pozdravi mi lakotnika, če ga kaj vidiš ;)

Lahko pozdravim se trdonjo, zvitorepca in gulikozo pa to kaj dosti ne bo sprmenenilo tega, da je precej pomilovanja vredno kam se moras sposcat v stevilnih debatah, ko zmanjka vsebine. Ampak vsakemu svoje in gremo lahko nazaj na Acolyte.


A sedaj so že številne debate kjer sem se nekam "spostil"? Vsaj nakladanje ti gre.

Legon ::

Pravopisne napake? Resno? Kako nizko bo se slo? :)

delavec44 ::

Kot vedno si falil bistvo.

Legon ::

Sure thing. Zmanjkalo materiala na youtube?

delavec44 ::

Ti bom pomagal. Bistvo mojega stavka je: številne. Ampak razumem, da je težko hitro brati.

oo7 ::

Zdaj pa samo vprašanje ali bo Dizni ukinil Acolyte ali najavil drugo sezono.

V obeh primerih bo izpadlo dobro kajti če serijo ukinejo katero večina ne mara je super če napovejo drugo sezono pa je samo še en dodaten cvek v Disnijevo trugo :)

matobeli ::

Sej so res, številne namreč.

Med serijami vas je pa sploh par starlet ki pljuvate karkoli ima "woke" elemente.

Pa se sploh ne zavedate da ni to neka agenda ampak zgolj dejstvo da večina ljudi ni ksenofobov in rasistov.

delavec44 ::

matobeli je izjavil:

Sej so res, številne namreč.

Med serijami vas je pa sploh par starlet ki pljuvate karkoli ima "woke" elemente.

Pa se sploh ne zavedate da ni to neka agenda ampak zgolj dejstvo da večina ljudi ni ksenofobov in rasistov.


ROFL. Boš tudi to argumentiral seveda. Bolj se mi ti zdiš sveti zagovornik. Woke seveda je agenda ampak z Legonom se tu sploh ne pogovarjava o tem.

matobeli ::

Kolk tvojih zablod pa želiš dobit serviranih?

In a se boš potem odstranil iz tem o serijah?

delavec44 ::

Od človeka, ki misli, da je nasprotnik woke agende ksenofob in rasist prav nobene. V bistvu nočem imeti čisto nič s takimi ekstremisti.

To da želite odstranjevati ljudi iz debate pa tudi dosti pove.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Aja, odstranjevanje ljudi iz serij je pa dovoljeno. Štekam.

delavec44 ::

matobeli je izjavil:

Aja, odstranjevanje ljudi iz serij je pa dovoljeno. Štekam.


Eh, vi jim še priložnosti ne date. So že na castingu filtrirani. Pa ne po sposobnosti in kvaliteti.

oo7 ::

Saj jih bodo čez čas same produkcijske hiše odstranile, ker woke ne prinaša dobička.

Evo še šef Diznija tako pravi

Bob Iger says 'woke' Disney is over, but it may not silence his critics

https://www.businessinsider.com/bob-ige...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

matobeli ::

delavec44 je izjavil:


Pa ne po sposobnosti in kvaliteti.


Še ena izmed tvojih umotvorov ki pravi da bi moral vsak del posebej sam Lucas nardit.

delavec44 ::

matobeli je izjavil:

delavec44 je izjavil:


Pa ne po sposobnosti in kvaliteti.


Še ena izmed tvojih umotvorov ki pravi da bi moral vsak del posebej sam Lucas nardit.


Če ti sami povejo, da nočejo zaposlovati belih moških, kdo je potem tu rasist? Ampak ja, to je samo moj umotvor, ti imaš pa odlične argumente, not.

Zgodovina sprememb…

AutoReiv ::

Meni so kostumi top, pač vse kar so sešili in maske, pa modeliranje, je na nivoju ostalih serij iz SW. Sploh za "30 minutno" serijo zelo vredu. Najbrž k stisneš produkcijo pa vse to v 30 minut x 8 delov ... pač je en kup denarja. "Trinity" tudi ni kar tako zastonj, potem igralec is Squid games (al kje je že igral) tud najbrž ni bil za male pare.
Vse skupi razumem kot počasen uvod v to dogajanje pred Palpatine z bombončki, k smo jih v večini zgrešili. Darth Plagueis, če je to on ? Na wookipediji so ga navedli kot, da je to on. Zna bit zanimiv, sezono 2 bi si rad pogledal in upam, da ustvrjalci The Acolyte ne padejo v negativno spiralo kot smo padli tu.

Pričakovanja fan-ov so pa itak bila previsoka. To je pa večni problem.

Gregor P ::

Jaz pa upam da, če res mislijo imeti 2. sezono, vsebinsko močno izboljšajo to serijo, ali pa jo res ukinejo; ker zaenkrat dela samo škodo SW pravljičnem svetu in res škoda da zmečejo še več "nepovratnih" sredstev v to - naj rajši investirajo v kaj drugega, kar bo všeč gledalcem.:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

D3m ::

Legon je izjavil:

Zanimivi podatki za "najslabso serijo" vseh casov

https://editorial.rottentomatoes.com/gu...


Moraš paziti, ker pri audience score je veliko botov, ki kaže oceno 5 in komentar je večinoma nelogičen.

oo7 je izjavil:

Saj jih bodo čez čas same produkcijske hiše odstranile, ker woke ne prinaša dobička.

Evo še šef Diznija tako pravi

Bob Iger says 'woke' Disney is over, but it may not silence his critics

https://www.businessinsider.com/bob-ige...


Acolyte sezone 2 potlej ne bo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

ripmork ::

Legon je izjavil:

Zanimivi podatki za "najslabso serijo" vseh casov

https://editorial.rottentomatoes.com/gu...


Predvsem je zanimivo, da je bil audience score skrit (ker je bil tako izrazito slab). :)
IMDB 3.9? Obvoz na daleč. Še Mandaloriana (ki je bistveno bolje ocenjen) sem nehal gledat sredi tretje sezone, ker je vse skupaj že kar prisiljeno delovalo. Star Wars franšizo bi moral v roke vzet folk, ki je kreiral KOTOR.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1224262408 (2885) oo7
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19443142 (3763) oo7

Wokizem kot element TV serij (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
20117265 (13214) Bosnic

Več podobnih tem