» »

Star Wars Acolyte - TV serija

Star Wars Acolyte - TV serija

opeter ::

Tu je ena dobra analiza, sicer Andor serije:


Lahko pa potegnemo vzporednice.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gregor P ::

Mislim da smo si vsi enotni, da je Andor dobra serija; tako da najbrž težko vlečemo vzporednice?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

opeter ::

Vzporednice v smislu, kateri elementi, ki so v eni, oziroma manjkajo v drugi dejansko naredijo serijo dobro ali slabše (slabo) ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

matobeli ::

Sej to lahko vlečemo vzporednice z katerokoli dobro serijo. Sploh ni treba da je iz SW sveta.

Acolyte nima nevemkaj močne zgodbe,ker je pač serija v velikem SW vesolju, pol je la še vse tko mal preveč premočrtno, dialogi so bečinoma na nivoju mladinskih serij, nima neke karizme, dobre glasbe, dobrih igralcev... skratka nič kar bi jo naredilo dobro.

Da ni crap jo rešuje produkcija ki je jasno dobra, SW universe, ki je super in vseeno nekaj svetlih trenutkov v zgodbi, recimo tudi zelena šefica je kar kul, ampak ima čisto premalo časa.

Kodi ::

Nima dobrih! Ne vem no, če Carrie-Anne Moss,Lee Jung-jae, Amandla Stenberg, Charlie Barnett... niso dobri potem tudi ne vem, kdo je. Sploh v primerjavi z Andor pri katerih, res za večino do takrat nismo vedeli.

opeter ::

Meni pa so bili igralci večinoma dobri v Acolyte. Tudi mlada generacija.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

matobeli ::

Ne da sama igra ni bila dobra ali da bi bili leseni, ni bilo neke vodilne močne vloge, karizmo je imela edino zelena šefica. Bolje rečeno bi bilo da niso bili dobro izkoriščeni.

Recimo prizori v lekarni: "Hello, hello, hey..." mal prazno in enostavno vse skupaj deluje, vsi trije liki naj bi bili v resnic že mentalno kar odrasli, vsaj glede na izkušnje v življenju ki so jih dali skoz. Ni ravno da so živeli v mama hotelu do 25.

Kodi ::

opeter je izjavil:

Meni pa so bili igralci večinoma dobri v Acolyte. Tudi mlada generacija.

Ja saj ravno to je žalostno, da serija z nekimi "novimi" dokaj neznanimi igralci izpade boljše, kot z nekimi "dobrimi" vsaj glede na prejšnje serije-filme. Očitno so že toliko na koncu, da se podajo v take serije ali pa so pričakovali, da bo to neka uspešnica glede na scenarij, ki so ga dobili.

oo7 ::

That one Acolyte Interview :)):))

oo7 ::

‘The Acolyte’ Finale Viewership 41% Below ‘Ahsoka’s’ Finale And Over 50% Below ‘Andor’s’ Finale

https://thatparkplace.com/the-acolyte-f...

c3p0 ::

Canceled after S1 :/ Šok, solze, nemoč in obup...

oo7 ::

c3p0 je izjavil:

Canceled after S1 :/ Šok, solze, nemoč in obup...


Ja Disney uradno ukinil Acolyte serijo kar je zelo čudno saj naj bi bila po mnenju nekaterih zelo gledana TV serija ;)

D3m ::

Očitno ni bilo dovolj "the power of many" :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jazon ::

Tragična novica za ljubitelje ministrantske serije v tej temi (veste kdo ste):

AutoReiv ::

Škoda, da je "cancel" ne-kulturi spet uspel dosežt svoje. Držim pesti, da boste ostali mirni in da ne bomo poslušal vaših prevelikih izpadov na forumu zaradi ene tv serije k je meni všeč vam pač ne.

delavec44 ::

Si pač v manjšini, jebat ga.

matobeli ::

Samo snežinke rabite najprej skakat v luft da je sploh prišla na male zaslone in nato še skakat v luft ker ne bo več prišla.

Jazon ::

AutoReiv je izjavil:

Škoda, da je "cancel" ne-kulturi spet uspel dosežt svoje. Držim pesti, da boste ostali mirni in da ne bomo poslušal vaših prevelikih izpadov na forumu zaradi ene tv serije k je meni všeč vam pač ne.


Pomanjkanje kulture, pomanjkanje fantazije in nespoštovanje predhodno ustvarjenega fantazijskega sveta povzroči, da se gledalci obrnejo proč.



Šefica Lucas Filma, katere pretekle izkušnje so kuhanje kave in pisanje zapisnikov (vir=Spielberg), je izbrala osebo, katere pretekle izkušnje med drugim so kuhanje kave in organiziranje sestankov (vir=Harvey). Prelevila se je v izvršno producentko, režiserko in pisateljico The Acolyte.
Le kaj bi lahko šlo narobe?

matobeli ::

Medtem ko jokcanje po YT skup spravljajo sami poklicni kritiki in ne ljubiteljski kuhalci kave ter pivci alkohola.

Sploh pa, kolk morš bit ubrisan da gledaš razne filmčke o eni slabi seriji ki nosi naslov "Tragic news".

delavec44 ::

Čudno, da je zate vsaka kritika s katero se ne strinjaš, jokanje. To kar pa ti počneš pa seveda ni jokanje.

Zgodovina sprememb…

AutoReiv ::

Jazon je izjavil:

AutoReiv je izjavil:

Škoda, da je "cancel" ne-kulturi spet uspel dosežt svoje. Držim pesti, da boste ostali mirni in da ne bomo poslušal vaših prevelikih izpadov na forumu zaradi ene tv serije k je meni všeč vam pač ne.


Pomanjkanje kulture, pomanjkanje fantazije in nespoštovanje predhodno ustvarjenega fantazijskega sveta povzroči, da se gledalci obrnejo proč.



Šefica Lucas Filma, katere pretekle izkušnje so kuhanje kave in pisanje zapisnikov (vir=Spielberg), je izbrala osebo, katere pretekle izkušnje med drugim so kuhanje kave in organiziranje sestankov (vir=Harvey). Prelevila se je v izvršno producentko, režiserko in pisateljico The Acolyte.
Le kaj bi lahko šlo narobe?


Ja narobe je bilo to, vsaj govori se, da se je youtube "incel klub" šel dobesedno "posrat" po seriji. In ja to kar se predvaja po YT, torej to kar se tudi govori in na podlagi tega se potem ustvarja vtise/mnenja češ kako stavri so oz. kako slabo je vse. In ja večina potem sledi temu stilu obnašanja. Vse skupaj postane gnojica. Tudi za branje ni dobro.
In ja to je pomankanje kulture ja.

Sezona 2 bi, mogoče na predhodnjih napakah, lahko bla izboljašana, bolj poglobljena. Samo je nikol ne bo. Kar nam bo ostalo v spominu, so bl te naše neproduktivne debate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AutoReiv ()

Gregor P ::

To je ena izmed boljših odločitev Disneyja v zadnjih letih. Ker ta serija ni bila za nikamor.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

delavec44 ::

Seveda pa bodo iskali krivca povsod drugje le pri sebi ne. Sedaj je baje že YT kriv. Močni tile kvazi kritiki. Pijani seveda :D Pa še inceli zapovrh. Kmalu bodo še nacisti.

Zgodovina sprememb…

Polda ::

Dober dan za Star Wars.

Jazon ::

AutoReiv je izjavil:

Jazon je izjavil:



Šefica Lucas Filma, katere pretekle izkušnje so kuhanje kave in pisanje zapisnikov (vir=Spielberg), je izbrala osebo, katere pretekle izkušnje med drugim so kuhanje kave in organiziranje sestankov (vir=Harvey). Prelevila se je v izvršno producentko, režiserko in pisateljico The Acolyte.
Le kaj bi lahko šlo narobe?


Ja narobe je bilo to, vsaj govori se, da se je youtube "incel klub" šel dobesedno "posrat" po seriji. In ja to kar se predvaja po YT, torej to kar se tudi govori in na podlagi tega se potem ustvarja vtise/mnenja češ kako stavri so oz. kako slabo je vse. In ja večina potem sledi temu stilu obnašanja. Vse skupaj postane gnojica. Tudi za branje ni dobro.
In ja to je pomankanje kulture ja.

Sezona 2 bi, mogoče na predhodnjih napakah, lahko bla izboljašana, bolj poglobljena. Samo je nikol ne bo. Kar nam bo ostalo v spominu, so bl te naše neproduktivne debate.


Včasih se je reklo, da če nimaš kaj pametnega za povedati, potem bodi tiho.
Zdaj aktivisti forsirajo, da če nimaš kaj pozitivnega za povedati, potem bodi tiho. Kritika je torej nezaželjena. Laž, prekrivanje in pretiravanje so sprejemljivi za dosego "prebujenega" cilja.

The Acolyte ni prva serija, ki je flopnila na račun prisilnega aktivizma ustvarjalske ekipe in verjetno ni zadnja. Kritiko aktivizma taki ustvarjalci zelo slabo prenašajo in zato pretežno krivijo "white people" kamor spadajo tudi "inceli", kot si jih slabšalno poimenoval. Ti isti ljudje vozijo svoje nečake ali otroke v kino, naročajo pretočne storitve in jim takega sranja ni potrebno poslušati in gledati.

Poslušaj/poglej si spodnji prispevek "incel kluba". Kljub zafrkanciji znajo svoje mnenje ustrezno atrikulirati. Pomojem ni nobeden od njih rasist, homofob, ultradesničar, ipd. So ljubitelji žanra in zaskrbljeni državaljani, ki jim tako uničevanje nesnovne kulturne dediščine ni pogodu.

c3p0 ::

Da je nek YT kritik "zrihtal" cancelation, je nonsense.

scipascapa ::

Še dobro, da sem za silo pogledal samo 1 del in nehal.

matobeli ::

c3p0 je izjavil:

Da je nek YT kritik "zrihtal" cancelation, je nonsense.


Nihče ni rekel da si serija ne zasluži da flopne.

Ni pa to neka tragedija, kot si domišlja incel YT klub.

delavec44 je izjavil:

Kmalu bodo še nacisti.


Kritični alkoholik se seveda asociira z alt-right gibanji.

Pa sej očitno veš kakšen je naraven ustroj zadev ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

delavec44 ::

Zate in tebi podobne je vsak, ki razmišlja drugače alt-right ekstremist. Če bi bil ti živ v pravem nacizmu, si ne bi upal tako nemarno zlorabljati ta pojem.

matobeli ::

Še dobro da ne živimo v nacizmu in si to lahko privoščim.

Za razliko od širjenja sovraštva, ki družbeno ni sprejemljivo.

Invictus ::

delavec44 je izjavil:

Zate in tebi podobne je vsak, ki razmišlja drugače alt-right ekstremist. Če bi bil ti živ v pravem nacizmu, si ne bi upal tako nemarno zlorabljati ta pojem.

To je zdaj politika vodilnih in MSM...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Magic1 ::

Jaz bi rad videl, da takim "levim zmerno sredinskim" (po njihovem mnenju) preselijo za sosede tiste zabavne dolenjske cigane. Potem bomo pa videli, koliko časa bodo tolerantni do tujih kultur. Kot ponavadi, je enostavno opletat s tujim tičem po koprivah. Jaz sem za toleranco, vendar se bo v moji hiši gost prilagajal v večji meri, kot pa se bom jaz njemu. Me ne zanima, če doma v čevljih hodi, ali nag.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

ripmork ::

Jazon je izjavil:

Pomanjkanje kulture, pomanjkanje fantazije in nespoštovanje predhodno ustvarjenega fantazijskega sveta povzroči, da se gledalci obrnejo proč.

Šefica Lucas Filma, katere pretekle izkušnje so kuhanje kave in pisanje zapisnikov (vir=Spielberg), je izbrala osebo, katere pretekle izkušnje med drugim so kuhanje kave in organiziranje sestankov (vir=Harvey). Prelevila se je v izvršno producentko, režiserko in pisateljico The Acolyte.
Le kaj bi lahko šlo narobe?


Podpis.

matobeli ::

Magic1 je izjavil:

Jaz bi rad videl,


Pa ne boš, lahko pa jokaš na forumih, tako vse ostale snežinke.

Magic1 ::

Najlažje je bit snežinkica za računalnikom, sploh ko si prepričan, da nate to ne bo vplivalo. Boli te pa k**** za vse normalne državljane in njihove otroke, ki jih takšni neprilagojenci terorizirajo. Politična elita in njihovi sosedje, ki poskrbijo, da so daleč od problemov tujih neprilagodljivih kultur. Zraven pa na polno moralizirajo.
Pa jaz nimam težav tukaj v Lj., samo se zavedam da se ne sme prepustit vsakim muham posameznikov. Permisivna vzgoja ne deluje.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Gregor P ::

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

To je bila prva Star wars TV serija, da jo je Disney ukinil :)
Boba Fett in Obi Wan nista ŠE dobila druge sezone mogoče je nikoli ne bosta ampak Disney ju ni ukinil.

trololololo ::

Ob ukinitvi serije, ob globoki žalosti delim z vami quote, ki ga je izjavil slavni Master Sol (the Asian guy): "We're Not defined By What We Lose. We're Defined By What We Survive... You've Survived A Lot." Ponosen sem na vse tiste survivorje, ki ste serijo redno gledali ali v celoti pogledali, ni vsak sposoben gledati, ceniti in dejansko preživeti ob gledanju serije, ki je tako vrhunsko zanič, da postavlja meje blizu neskončnosti.

matobeli ::

Magic1 je izjavil:

ki poskrbijo, da so daleč od problemov tujih neprilagodljivih kultur.


Zelo so se potrudili da so stran od neprilagodljivoh skupnosti kot so ekofašisti in lgbt :))

globoko grlo ::

A acolyte je ta k je bla Trinity not?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Kayzon ::

globoko grlo je izjavil:

A acolyte je ta k je bla Trinity not?


A je v tej seriji scena k tip sesa stopalo trinity ali sem to zamesal :|

globoko grlo ::

Ja ne vem ane, zato pa sprasujem.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

c3p0 ::

trololololo je izjavil:

Ob ukinitvi serije, ob globoki žalosti delim z vami quote, ki ga je izjavil slavni Master Sol (the Asian guy): "We're Not defined By What We Lose. We're Defined By What We Survive... You've Survived A Lot." Ponosen sem na vse tiste survivorje, ki ste serijo redno gledali ali v celoti pogledali, ni vsak sposoben gledati, ceniti in dejansko preživeti ob gledanju serije, ki je tako vrhunsko zanič, da postavlja meje blizu neskončnosti.


Jaz jim pa malo zavidam. Če gledaš ta krš, ti bo všeč vsaka serija in na voljo imaš neskončno materiala. Mi, izbirčneži, pa večinoma na suhem. No, sem vsaj v naravi več.

Mato989 ::

K sreči serije sploh nisem začel gledat... dejansko je vse od Mandaloriana zanič in prisiljeno črpa od Star Wars filmov non stop... ampak dokler bo Disney šef SWja nimam upanja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Han ::

ANDOR je bil dokaj dober, S2 so prestavili v 2025.

Gregor P ::

Da, Andor je za razliko od tega skrpucalu tu, dejansko dobra serija. Mislim da nobene niti ne trdi drugače.:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Just Two Days After Star Wars Series' Cancellation, Disney Removes All 'The Acolyte' Merch From Online Store

https://boundingintocomics.com/2024/08/...


Kot kaže hoče Disney čimprej popolnoma pokopati in pozabiti Acolyte.

c3p0 ::

Takšno mačehovsko ravnanje... Nič ne pomislijo na čustva fanov? Bi si solze ob kenslanju serije vsaj delno potešili s quality merchom, zdaj pa so jim še to odvzeli.

oo7 ::

Domino efekt

Rumor: Star Wars: The High Republic "Coming To An End" After 'The Acolyte's' Cancellation

WDW Pro stated, "According to our sources, the High Republic is coming to an end. The people that we are talking to are saying to us that it is looking like Disney is ready to pull the plug on The High Republic

https://thatparkplace.com/rumor-star-wa...

oo7 ::

The Acolyte cost a staggering $670k per minute of footage and garnered over a billion less minutes watched than every other Star Wars show. How is anyone surprised it was cancelled?



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1224262701 (3178) oo7
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19443217 (3838) oo7

Wokizem kot element TV serij (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
20117404 (13353) Bosnic

Več podobnih tem