» »

Wokizem kot element TV serij

Wokizem kot element TV serij

1 2 3
4
5

no comment ::

fulk je izjavil:


Drugače pa lahko Greenblatta kar direk vprašaš, kaj je. Za koga navija ko igra Nemčija vs. Izrael nogomet. Ne rabiš meni vrjet.

Ker imam rad uganke...

Glede na to, da praviš, da tip ni belec, predvidevam, da navija za Nemčijo, ker ima več temnopoltih igralcev.

(kaj dobim za nagrado?)

kow ::

Jaz (tokrat) z njim ne diskutiram ali ima prav, ali ne. Ampak o pravilnosti njegovih podatkov - zaenkrat deluje, da si jih pac izmisljuje. Kar pomeni, da je velika verjetnost, da si izmisljuje se kaj drugega.

Poleg tega - ce sem ga prav razumel - za osebo, ki ima ocitno belo kozo, pravi da ni belec. Ocitno je tip barvno slep.
Kar je kar ironija, ce si rasist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PovemVfaco ::

fulk je izjavil:


Enkrat ko boste postali novi niggerji v lastni državi vrjetno vam ne bo tako zabavno več. Če ne vi pa vaš naraščaj, kdor ga ima.


A nism kot belec opresiran od pamtiveka, črnci pa od zmeraj uživajo življenje in jim je vse k riti prinešeno, zdaj se pa naj sekiram, da se bo menda obrnilo?

hendriks ::

ahac je izjavil:


Govorimo o religiji?
Ta res ustvarja zombije.
Na srečo to (po več stoletjih) končno ni več mainstream popularno.


Če je to letelo na katoliško vero, boš moral biti previden. Ker tale počasni zaton evropske zahodne civilizacije, ki smo mu priča zadnjih 20 let je direktna posledica "nepopularnosti" katoliške vere kot take.

fulk ::

Utk je izjavil:

Sej jaz ne bi imel nič proti pojavljanju nekih populacij, če bi bilo to zanimivo. Npr. en čas so bili moderni vampirji, in je bilo najbrž 20% vseh likov v novih serijah vampirjev, čeprav jih v resnici ni toliko. Meni sicer niso bili zanimivi niti malo, ampak nima veze. Če je ljudjem bilo tisto tist čas zanimivo, prav. Če je zdaj ljudem zanimivo to, naj bo zarad mene. Ampak nekak dvomim, da je to not zarad večje gledanosti...


No saj. Kontra popularnemu mnenju, tudi jaz nimam nič proti pogledati kako črnsko zgodbo. Saj nisem rasist, in spoštujem vse rase na svoj način.
Če v Hotel Rwanda ni belcev, nima nič proti. To je afriška zgodba od afričanov za pretežno afričane. Fine by me.
Ko pa današnje WW2 filme snemajo z recimo 50% černim cast-om, pa me moti, ker tujih legij je bilo za ščepec med WW2. V WW1 pa še posebej.

kow je izjavil:

Jaz (tokrat) z njim ne diskutiram ali ima prav, ali ne. Ampak o pravilnosti njegovih podatkov - zaenkrat deluje, da si jih pac izmisljuje. Kar pomeni, da je velika verjetnost, da si izmisljuje se kaj drugega.

Poleg tega - ce sem ga prav razumel - za osebo, ki ima ocitno belo kozo, pravi da ni belec. Ocitno je tip barvno slep.
Kar je kar ironija, ce si rasist.


No, to pa je nepošteno od tebe. Jaz nisem izkrivljal številk ali si jih izmišljeval. Sem povedal, da anekdotno to opažam. IMO statistika bo to tudi pokazala, če ne sedaj pa kmalu.
Recimo zadnja serija Silo, ki jo gledam, in je ena trenutno popularnejših ima tak trend. Belih moških ni veliko, so pretežno v backgroundu, so zlobneži ali cucki ženski/drugim rasam.
Potem imaš še črnske remejke, cape shit, kjer captain amerika preda črncu svoj ščit itd. Nismo še tam, sam si povedal, da je črncev 17%. Zakaj ni predal drugemu belcu?

Glede semitov, pa si lahko sam vse preveriš. Edino priporočam, da uporabljaj kak drugi iskalnik, ne ta glavne.

joze67 ::

hendriks je izjavil:

Če je to letelo na katoliško vero, boš moral biti previden. Ker tale počasni zaton evropske zahodne civilizacije, ki smo mu priča zadnjih 20 let je direktna posledica "nepopularnosti" katoliške vere kot take.
Sovpadanje še ne pomeni vzročne zveze. Ali pa imata morda oba pojava isti vzrok ali soroden vzrok. Sicer pa je prav katolicizem najmanj primeren kot branik česarkoli.

Moe_Lester ::

Vsak lahko sam preveri, če govorim resnico ali ne. Lahko začne raziskovati tako, da povpraša Ye-ja kje ima njegovo pogodbeno miljardo.


Jaz sem preveril in prišel do zaključka, da pišeš nesmisle.

fulk ::

Jaz kot vernež, ne polagam preveč upanja v katolicizem. To je že dolgo subvertana organizacija.

Moe_Lester je izjavil:

Vsak lahko sam preveri, če govorim resnico ali ne. Lahko začne raziskovati tako, da povpraša Ye-ja kje ima njegovo pogodbeno miljardo.


Jaz sem preveril in prišel do zaključka, da pišeš nesmisle.


Res?
Torej Ye-ja so likvidirali beli supremacisti na oblasti? Fascinantno. Nisem vedel. Brezveze se torej skrivam na internetu, lahko bi kar šel na prešerca in pridigal resnico pa bi mi ljudje čaščevali pjačo, dajali roke, mi dajali hčerke v zaroko.
Hah, sem živel v zmoti vsa ta leta. Hvala. :))

c3p0 ::

PovemVfaco je izjavil:


Seinfeld je woke, ker ma homo epizodo, zihr je že na kakšnem DeSantis ban seznamu.


Ima še marsikaj "hujšega" za naše snežinkice, tako da je za pričakovat napade na serijo in zahteve po cenzuri.

https://www.looper.com/638948/seinfeld-...

no comment ::

Ko se ljudje pritožujejo nad popolno dekadenco Zahoda, kjer ne moreš več nič narediti/reči.

In to z resnim izrazom na licu. Kako se lahko zadržite?

Oziroma, jaka dekadenca!

c3p0 ::

Logika wokijem ni jaća strana, kot si pravilno ugotovil.

Moe_Lester ::

Torej Ye-ja so likvidirali beli supremacisti na oblasti?


Ye je nek rapper, ki ma REEEEEEES rad Hitlerja in si je zjebal kariero, ker je nehal jemat zdravila, imam prav?

Logika wokijem ni jaća strana, kot si pravilno ugotovil.


A potem smo že definirali kdo so wokiji?

PovemVfaco ::

c3p0 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:


Seinfeld je woke, ker ma homo epizodo, zihr je že na kakšnem DeSantis ban seznamu.


Ima še marsikaj "hujšega" za naše snežinkice, tako da je za pričakovat napade na serijo in zahteve po cenzuri.

https://www.looper.com/638948/seinfeld-...


Prav, pričakujemo podobne izpade levih zakonodajalcev v daljni prihodnosti, kot jih imajo že danes desnosučne snežinke na Floridi.

PovemVfaco ::

c3p0 je izjavil:

me zanima kdaj bodo woke zažigalci knjig


To se je pa pri nas dobesedno dogajalo pred kratkim, simpatizerji SDS sekte, seveda.

no comment ::

Moe_Lester je izjavil:

Torej Ye-ja so likvidirali beli supremacisti na oblasti?


Ye je nek rapper, ki ma REEEEEEES rad Hitlerja in si je zjebal kariero, ker je nehal jemat zdravila, imam prav?

Logika wokijem ni jaća strana, kot si pravilno ugotovil.


A potem smo že definirali kdo so wokiji?

Smo. fulk & co.

fulk je izjavil:

no comment je izjavil:


Da ste se naciji prebudili v zadnjih letih. Woke ste postali naciji. Ne pa črnci in pedri.

Mislim. Tehnično gledano smo "prebujeni".

fulk ::

Moe_Lester je izjavil:

Torej Ye-ja so likvidirali beli supremacisti na oblasti?


Ye je nek rapper, ki ma REEEEEEES rad Hitlerja in si je zjebal kariero, ker je nehal jemat zdravila, imam prav?


Da, v grobem je to tisti, ne vem če ima res rad hitlerja, ampak ok.

Vprašanje ostaja, kdo ga je torej likvidiral, beli supremacisti na samem vrhu naših oblasti?

no comment je izjavil:

Moe_Lester je izjavil:

Torej Ye-ja so likvidirali beli supremacisti na oblasti?


Ye je nek rapper, ki ma REEEEEEES rad Hitlerja in si je zjebal kariero, ker je nehal jemat zdravila, imam prav?

Logika wokijem ni jaća strana, kot si pravilno ugotovil.


A potem smo že definirali kdo so wokiji?

Smo. fulk & co.

fulk je izjavil:

no comment je izjavil:


Da ste se naciji prebudili v zadnjih letih. Woke ste postali naciji. Ne pa črnci in pedri.

Mislim. Tehnično gledano smo "prebujeni".


Meni sicer izraz woke ni niti najmanj všeč, ampak vam je očitno pomembno kako je definiran.
Jaz raje uporabljal izraze degeneriranci/izpirjenci in tradicionalisti/normalni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

c3p0 ::

PovemVfaco je izjavil:

c3p0 je izjavil:

me zanima kdaj bodo woke zažigalci knjig


To se je pa pri nas dobesedno dogajalo pred kratkim, simpatizerji SDS sekte, seveda.


SDS je taka čudna združba, seveda so idioti na obeh straneh. Ampak desnaki zaenkrat vsaj ne režejo genitalij zdravim otrokom, to je včasih bila rezervirana folklora za Afriko.

fulk je izjavil:


Meni sicer izraz woke ni niti najmanj všeč, ampak vam je očitno pomembno kako je definiran.
Jaz raje uporabljal izraze degeneriranci/izpirjenci in tradicionalisti/normalni.


Jaz sem izraz vedno jemal z zajetno količino sarkazma. Kot, ko rečeš debeluhu "suhi".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Kayzon ::

fulk je izjavil:

tikitoki je izjavil:

c3p0 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Queen Cleopatra na Netflixu

Na Rotten Tomatos splošna ocena 15%, ocena gldalcev... 3%
Na IMDBju podobno, 1/10...

Revizionizem zgodovine, v glavnem...


Razni BLM se ne zavedajo, da si pljuvajo v lastno skledo, ko svojo raso zgodovinsko prikazujejo v drugi luči. Namesto, da bi bili ponosni, da so se rešli jarmov in vztrajali na tam kako je dejansko bilo. Sram je lahko sužnjelastnike, ne sužnjev.

Ampak potem pridemo do kočljivih resnic, da so v bistvu črnci druge črnce zasužnjevali in prodajali preko luže. Pa resnica o Liberiji, need we go on? In to je še preden je zloben belec začel izkoriščat njihove rudnike.


Ne spremeni dejstva, da so belci nacrtno uniceval kraljestva in kulturo na crnem kontinentu. Prav tako velja rek, da zgodovino pisejo zmagovalci in tudi pri pisanju zgodovine je bil in se vedno je prisoten rasizem.


1. Niso pri tem bili samo belci! Daleč od tega. Pred sem so bili arabci v vrjetno še večjem številu. V kasnejšem delu pa judi.
https://www.oxfordmail.co.uk/news/19073...
In kot rečeno, večina sužnjelastniških ladij je bila z judovskim kapetanom.

2. Se popolnoma strinjam, da bi bilo bolje pustiti Afriko pri miru. Pripravljen sem tudi na nekakšne reparacije, pod pogojem, da se repatriira izseljence.

3. V resnici nismo počeli nič drugega kot vsi ostali. Vsi so zasužnjevali, izkoriščali itd. svoje vojne ujetnike.


Forumasi znova in znova dokazujete da nimate pojma o zgodovini.

Afrika je kontinent,ki ima 54 drzav. Zdej realno gledano,je veliko raznolicnih fenotipov na samem kontinetu in realno se skoraj da nihce ne mara med seboj v Afriki. Suzenjstvo je potekalo se preden so belco stopili na afrisko zemljo,ter tudi sami crnci so prodajali crnce za suznje belcem. Tko da je smesno brati ko jokate kako so uniceval belci crncom kontinent,medtem ko so bili stotine let glede narpedka pred ostalim svetom. Tudi dobili so svojo drzavo ameriski africani,in jo popolnoma zavozili. Se dandanes veljaza eno najbolj revnih drzav v Afriki,kjer se vedno poteka KANIBALIZEM.

Moe_Lester ::

Meni sicer izraz woke ni niti najmanj všeč, ampak vam je očitno pomembno kako je definiran.


Glede na to, da naciji vsako stvar, ki jim ne paše označijo za "woke" se mi zdi definicija precej pomembna. Sicer bi lahko nekdo vsakega, ki ima drugačno mnenje označil za nacija.

mr_chai ::

DarwiN je izjavil:

Včeraj smo denimo dobili lepo demonstracijo, zakaj se je pojavil wokeizem kot reakcija in zakaj je tako zelo pomemben (tudi v serijah).

Nogometna tekma Valencia:Real, pol stadiona temnopoltega igralca zmerja z "opica, opica, opica":

Vsi ti gledalci na stadionu NISO woke. Niso awake, niso prebujeni. Še vedno "spijo". In če si ogledajo nekaj teh vaših "woke" serij, se bodo določeni posamezniki (verjetno manjši delež, pa vendar...) prebudili.

Get it?


Ne razumem kje je problem, Če človeku rečeš opica.

mRhcPf ::

The Purge Anarchy ni nikakršna grozljivka ampak vseh klišejev in vreščanja polna limonada, je negledljiv pofl od budget filma, nepovratno izgubljen čas, če še niste gledali, ne glejte...

PovemVfaco ::

c3p0 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

c3p0 je izjavil:

me zanima kdaj bodo woke zažigalci knjig


To se je pa pri nas dobesedno dogajalo pred kratkim, simpatizerji SDS sekte, seveda.


SDS je taka čudna združba, seveda so idioti na obeh straneh. Ampak desnaki zaenkrat vsaj ne režejo genitalij zdravim otrokom, to je včasih bila rezervirana folklora za Afriko.


Tudi pri tem je kvečjemu obratno. Ravno desnaki jih režejo od pamtiveka, seveda samo pod pogojem, da otrok sam nikakor ne privoli v to. Od afriških do muslimanskih in židovskih desnakov naprej, tudi pri operacijah spolovil na zahodu, dokler niso te postale prostovoljne in politizirane, so BP sodelovali. Odkar si preko tega iščejo šanse za virtue signaling, so pa "kao" nehali.

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

mr_chai je izjavil:

Ne razumem kje je problem, Če človeku rečeš opica.

Sej vem, da ne razumeš. Konzervativci družbene krivice dojamete šele, ko jih občutite na lastni koži.

Ste proti splavu, pa vendar številke iz ZDA potrjujejo, da v liberalnih in shit-hole rdečih zveznih državah opravijo podobno število splavov. What gives?
Ste proti LGBTQ skupnosti, dokler vam lastna hčerka ne stopi iz omare.
Rasizem in ksenofobija ne obstajata, dokler ju ne občutite na lastni koži. Kar skoraj zagotovo ne boš, ker nisi temnopolt ali kitajc. How convenient.

itd, itd, itd.. Seznam je neskončen.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

fulk ::

DarwiN je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Ne razumem kje je problem, Če človeku rečeš opica.

Sej vem, da ne razumeš. Konzervativci družbene krivice dojamete šele, ko jih občutite na lastni koži.

Ste proti splavu, pa vendar številke iz ZDA potrjujejo, da v liberalnih in shit-hole rdečih zveznih državah opravijo podobno število splavov. What gives?
Ste proti LGBTQ skupnosti, dokler vam lastna hčerka ne stopi iz omare.
Rasizem in ksenofobija ne obstajata, dokler ju ne občutite na lastni koži. Kar skoraj zagotovo ne boš, ker nisi temnopolt ali kitajc. How convenient.

itd, itd, itd.. Seznam je neskončen.


To so vse aberacije in niso kritične dokler so v majhnem številu.
Kot posameznik lahko ja dobiš enega homota, a v širši družbi to načeloma ni res, je dovolj normalnih posameznikov.

Sicer kot rečeno jaz sem za neo-tradicionalizem. To je tradicionalizem, ki se je naučil na napakah predhodnikov in bolje obvlada kvarne elemente družbe.
In neo-tradicionalisti vemo, da se lahko zgodi rasizem tudi do nas in to skušamo preprečiti ampak ne na način, da si invertamo penise v odprto rano ali pobarvamo črno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

Moe_Lester ::

A si že definiral kaj pomeni "woke"? Mislim, kaj bolj natančno kot "Vse kar meni ne paše".

elektronorc ::

Moe_Lester je izjavil:

A je že komu uspelo definirati kaj točno pomeni "woke"?

Woke= antifa golazen

kow ::

Moe_Lester je izjavil:

A si že definiral kaj pomeni "woke"? Mislim, kaj bolj natančno kot "Vse kar meni ne paše".


Izvolio:

https://www.urbandictionary.com/define....

svecka ::

DarwiN je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Ne razumem kje je problem, Če človeku rečeš opica.

Sej vem, da ne razumeš. Konzervativci družbene krivice dojamete šele, ko jih občutite na lastni koži.

Ste proti splavu, pa vendar številke iz ZDA potrjujejo, da v liberalnih in shit-hole rdečih zveznih državah opravijo podobno število splavov. What gives?
Ste proti LGBTQ skupnosti, dokler vam lastna hčerka ne stopi iz omare.
Rasizem in ksenofobija ne obstajata, dokler ju ne občutite na lastni koži. Kar skoraj zagotovo ne boš, ker nisi temnopolt ali kitajc. How convenient.

itd, itd, itd.. Seznam je neskončen.

seveda, vprašaj Egipčane in kako se jim krade kultura. Kmalu se bo tudi tebi. Kjer ni važna zgodovina, ampak kaj nek papak misli na ulici da je res (netflik fake dokumentarec Cleopatra).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

fulk ::

Moe_Lester je izjavil:

A si že definiral kaj pomeni "woke"? Mislim, kaj bolj natančno kot "Vse kar meni ne paše".


Degeneriranci.
Kaj vi pojmujete kot woke pa me ne zanima.

svecka je izjavil:

DarwiN je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Ne razumem kje je problem, Če človeku rečeš opica.

Sej vem, da ne razumeš. Konzervativci družbene krivice dojamete šele, ko jih občutite na lastni koži.

Ste proti splavu, pa vendar številke iz ZDA potrjujejo, da v liberalnih in shit-hole rdečih zveznih državah opravijo podobno število splavov. What gives?
Ste proti LGBTQ skupnosti, dokler vam lastna hčerka ne stopi iz omare.
Rasizem in ksenofobija ne obstajata, dokler ju ne občutite na lastni koži. Kar skoraj zagotovo ne boš, ker nisi temnopolt ali kitajc. How convenient.

itd, itd, itd.. Seznam je neskončen.

seveda, vprašaj Egipčane in kako se jim krade kultura. Kmalu se bo tudi tebi. Kjer ni važna zgodovina, ampak kaj nek papak misli na ulici da je res (netflik fake dokumentarec Cleopatra).


To je resen problem. Zato kdor ima otroke bi mu morali prepovedati gledanja teh subvertanih vsebin, ker na koncu bo res mislil, da je bil Tito črnec iz južne afrike in da srbohrvaščina v resnici izvira iz ene Wakandine četrti.
Če že kot odrasli gledate/mo judiwood, vsaj otrokom prihranite pranje možganov.
Vsaj, vsaj pokažite jim, da gre za namerne laži.

Moe_Lester ::

Degeneriranci.


Definicija iz SSKJ:

degeneríranec -nca m (?)
slabš. nemoralen, pokvarjen človek: bolan degeneriranec / nemoralni degeneriranci in perverzneži


Ironija :)

fulk ::

Kaka ironija?
Povsem natančno opisuje vašo stran.

Samael ::

fulk je izjavil:

Kaka ironija?
Povsem natančno opisuje vašo stran.

Vaša, naša stran ... ja koliko si pa ti star?
Meni je čisto jasno, da se svet ves čas spreminja in da na neki civilizacijski ravni rasisti, fašisti, ipt ... nimate mesta v zgodovini, pa če se na vse kriplje trudite, da bi bilo drugače. Ste relikt nečesa, kar bo slej ko prej preživeto.
In ne, nobeni "orenk deci" nista, ampak navadne kao odrasle jokice, ki se po internetu cmerate, ko se v vaši priljubljeni risanki pojavi kakšen temnopolti več in podobno.
Omenjaš degeneriranost ja - a tako kot tisti vaš Joszef Szajer, ki je pisal zakone proti istospolnim, na koncu so ga pa ujeli, kako z golo ritjo pleza skozi okno gay kluba.
Pa ni problem, degeneriranost tu v tem, da je gay ... mislim, osebi ki ima počiščeno v glavi bo dol viselo, ker nekdo je ali ni gay, saj kaj ti pa hoče ... degeneriranost je tisto drugo, načrtno škodovanje drugim, drugačnim, pa čeprav sam v tem kontekstu ni bil nič drugačen.

Ej, meni je prav vseeno če si ti gay, nisi, or whatever. Tisto, kar mi gre na k... je pa tvoj trud in angažiranost biti skret do sočloveka pod pretvezo neke čistosti, ki je zgolj v tvoji betici. Raje delaj na sebi, bodi Človek, predno s prstom kažeš na druge.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

fulk ::

Samael je izjavil:

fulk je izjavil:

Kaka ironija?
Povsem natančno opisuje vašo stran.

Vaša, naša stran ... ja koliko si pa ti star?
Meni je čisto jasno, da se svet ves čas spreminja in da na neki civilizacijski ravni rasisti, fašisti, ipt ... nimate mesta v zgodovini, pa če se na vse kriplje trudite, da bi bilo drugače. Ste relikt nečesa, kar bo slej ko prej preživeto.

Želiš mi torej povedati, da je izrael tik pred propadom??

Samael je izjavil:


In ne, nobeni "orenk deci" nista, ampak navadne kao odrasle jokice, ki se po internetu cmerate, ko se v vaši priljubljeni risanki pojavi kakšen temnopolti več in podobno.

Kolega. Čisto prijateljsko te vabim, da odjebeš nazaj v 1997, ko ste še imeli dva črnca. Sedaj imamo zgolj še dva belca, pa še ta sta bolj cucka kot kaj drugega. Nimaš več stika z realnostjo, to kar si se naučil leta 2000 ponavljaš še leta 2023, ampak že nekaj let ni več relevantno.

Omenjaš degeneriranost ja - a tako kot tisti vaš Joszef Szajer, ki je pisal zakone proti istospolnim, na koncu so ga pa ujeli, kako z golo ritjo pleza skozi okno gay kluba.

Roko na srce, lahko bi bilo še slabše. Lahko bi pisal pro-homo zakone in ponosno paradiral pred gej klubom. Dobili smo najmanj slabega homota.
Drugače pa degeneriranci niso dobrodošli, če pa se kakšen prešverca, jebi ga, nič ni 100%. se bo pač sproti počistilo.


Pa ni problem, degeneriranost tu v tem, da je gay ... mislim, osebi ki ima počiščeno v glavi bo dol viselo, ker nekdo je ali ni gay, saj kaj ti pa hoče ... degeneriranost je tisto drugo, načrtno škodovanje drugim, drugačnim, pa čeprav sam v tem kontekstu ni bil nič drugačen.

Promoviranje LGBTQP+++ ideologije je degeneriranost sama po sebi. Mesarjenje penisev in dojk pa je pika na i.
Kot rečeno, tvoje ideološko mentalne kapacitete so ostale nekje v letu 2003, ko si še sral bo Bushu Jr.
Tej časi so že zdavnaj mimo moj dragi nesluteči pro-degeneriranec kolega.

Ej, meni je prav vseeno če si ti gay, nisi, or whatever. Tisto, kar mi gre na k... je pa tvoj trud in angažiranost biti skret do sočloveka pod pretvezo neke čistosti, ki je zgolj v tvoji betici. Raje delaj na sebi, bodi Človek, predno s prstom kažeš na druge.


Tebi vem, da je vseno, če je nekdo gej. Zato pa geji brez upora perejo možgane tvojim otrokom, tebi pa se ne sanja nič, ker si preveč zaposlen z dashboard-om tvoje nove po****** Tesle Y.


Bo?
Rabiš še?

Samael ::

Saj, ti, latentni klerofašistični relikt zgodovine, ki te tako namišljeno skrbi obstoj bele rase pa v svoji nezmožnosti samostojnega življenja niti otrok ne boš imel. Ker ti bo pri 60-ih "najstniških" letih še vedno prioriteta se pizdakati po nekem forumu, kako so ti iluminati (al karkoli bo pač že tisti moment v tvojih virtualnih krogih moderno) pokvarili še eno risanko, kot pa dvigniti to svojo leno rit in v življenju kaj koristnega postoriti. Toliko o degeneriranosti.

In kar je pri tem najbolj žalostno je to, da to ni mišljeno niti kot žalitev in najbrž ni prav daleč od resnice, ane?
Samael != Samuel

Polda ::

Samael je izjavil:

Saj, ti, latentni klerofašistični relikt zgodovine, ki te tako namišljeno skrbi obstoj bele rase pa v svoji nezmožnosti samostojnega življenja niti otrok ne boš imel. Ker ti bo pri 60-ih "najstniških" letih še vedno prioriteta se pizdakati po nekem forumu, kako so ti iluminati (al karkoli bo pač že tisti moment v tvojih virtualnih krogih moderno) pokvarili še eno risanko, kot pa dvigniti to svojo leno rit in v življenju kaj koristnega postoriti. Toliko o degeneriranosti.

In kar je pri tem najbolj žalostno je to, da to ni mišljeno niti kot žalitev in najbrž ni prav daleč od resnice, ane?


Ja no saj razumemo si woke in imaš rad črne tiče.

Samael ::

A si se prijavil v napačen račun? :)) Še en fenomen latentnih klerofašističnih pezdekov foruma. Armada multi računov, potem pa takole pride do napake, a? :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

fulk ::

Samael je izjavil:

Saj, ti, latentni klerofašistični relikt zgodovine, ki te tako namišljeno skrbi obstoj bele rase pa v svoji nezmožnosti samostojnega življenja niti otrok ne boš imel. Ker ti bo pri 60-ih "najstniških" letih še vedno prioriteta se pizdakati po nekem forumu, kako so ti iluminati (al karkoli bo pač že tisti moment v tvojih virtualnih krogih moderno) pokvarili še eno risanko, kot pa dvigniti to svojo leno rit in v življenju kaj koristnega postoriti. Toliko o degeneriranosti.

In kar je pri tem najbolj žalostno je to, da to ni mišljeno niti kot žalitev in najbrž ni prav daleč od resnice, ane?


Kolega, moraš razumet, da latentnih klerofašistov je za par redov več od degenerirancet tvojega tipa, zgolj niso beli, ampak vseh možnih melaninskih gradacij.
Če bi se ti pojavil v homo majčki sredi sibirskih ljudstev, bi te živega nagačili.

Kaj pa je prihodnost, daj povej, sem firbčen.

Samael ::

fulk je izjavil:


Če bi se ti pojavil v homo majčki sredi sibirskih ljudstev, bi te živega nagačili.

Le, da nisem med sibirskim ljudstvom, ampak virtualnimi jokicami tvojega kova. Oz. če uporabim tvojo besedo, med mentalo izgubljenimi degeneriranci, ki v lastni nezmožnosti in šibkosti ne kontrolirate niti svojega lastnega življenja, fantazirate pa o kontroliranju življenj drugih.
Enkrat, ko boš velik ... enkrat ... aneda, latentno klerofašistično revše eno.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

fulk ::

Jaz nisem toliko pro-kontroliranja, ampak pro-spodbujanje drugih, da pridejo k sebi in zavržejo to degenerirano agendo, ki jo vaša fakcija propagira.

Škoda, do sedaj nisi odgovoril niti na eno moje vprašanje.
Predvsem tisto o Izraelu bi želel dobiti odgovor. Me prav firbec.

Eh, mogoče drugič.

Polda ::

Samael je izjavil:

fulk je izjavil:


Če bi se ti pojavil v homo majčki sredi sibirskih ljudstev, bi te živega nagačili.

Le, da nisem med sibirskim ljudstvom, ampak virtualnimi jokicami tvojega kova. Oz. če uporabim tvojo besedo, med mentalo izgubljenimi degeneriranci, ki v lastni nezmožnosti in šibkosti ne kontrolirate niti svojega lastnega življenja, fantazirate pa o kontroliranju življenj drugih.
Enkrat, ko boš velik ... enkrat ... aneda, latentno klerofašistično revše eno.




Gej pomiri se saj ti nihče nič noče. Ne vznemirjaj se tako hudo ni dobro za srce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Moe_Lester ::

Še ena ironična. Vidi črnca v filmu pa mu dvigne pritisk na 200 ampak pridiga drugim naj se pomirijo :)

Aston_11 ::

Woke je predzadnja stopnja Sodome in Gomore. Preveč polne riti in preveč časa priklopljeni v matrix oz. na telefone v internet. Od dolgčasa se bodo ljudje, ki so preveč prikloljeni v matrix, pač začeli malo tolči med sabo, preživeli bodo pravi moški in prave ženske, ne pa te matrix jokajoče pičkice (him, her, his, hers, in podvariane) in nekaj časa ne bo več vprašanje, ali bo 150 kg kovač nabutal 65 kg štekviža.

Samael ::

Aston_11 je izjavil:

Woke je predzadnja stopnja Sodome in Gomore. Preveč polne riti in preveč časa priklopljeni v matrix oz. na telefone v internet. Od dolgčasa se bodo ljudje, ki so preveč prikloljeni v matrix, pač začeli malo tolči med sabo, preživeli bodo pravi moški in prave ženske, ne pa te matrix jokajoče pičkice (him, her, his, hers, in podvariane) in nekaj časa ne bo več vprašanje, ali bo 150 kg kovač nabutal 65 kg štekviža.

Ampak ironično, pezdeta latentna, ne vidite sebe. Visite na netu, igrate igrice, limate okoli memete, jočete, ker so vam spet pokvarili to ali ono risanko, ženske so vam sploh trn v peti, razen ko si ga mečete na njih (ali pa fantke - pri vas klerofašistih človek ne more biti nikoli ziher) ... in se hkrati hudujete čez one grozne s "preveč časa priklopljeni v matrix oz. na telefone v internet".
Praviš, da bodo preživeli "pravi moški in prave ženske" - s čimer že v štartu poveš, da ste cmeravi klerofašisti zgolj relikt zgodovine pred izumrtjem. O ja, svet se spreminja, danes nimate več sužnjev, niti na jeb... avtobusu lastnih sedežev, pa še jeb... risanke so vam pokvarili z vsemi temi črnci in lezbijkami. Ti šment ... pravi odrasli deci, aneda!
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Aston_11 ::

Samael je izjavil:

Ampak ironično, pezdeta latentna, ne vidite sebe.
Motiš se.

Samael je izjavil:

Visite na netu,
Ne.

Samael je izjavil:

igrate igrice,
Sploh ne.

Samael je izjavil:

limate okoli memete,
Še nikoli.

Samael je izjavil:

jočete, ker so vam spet pokvarili to ali ono risanko,
Ne.

Samael je izjavil:

ženske so vam sploh trn v peti,
Tudi ne.

Nekaj se brez veze razburjaš.

Samael je izjavil:

Praviš, da bodo preživeli "pravi moški in prave ženske"
To vas boli, vem, ko opletate s pedertaško in polizanimi laskami.

Mi je všeč potrditev, da je post bil dober. Nadaljuj z rantanjem, please!

Jaz vem, da je kovač moški, fant s pedertaško pač to ni! Ali pa oni/ono/one, ki mu curo naredijo iz kože na roki. Sodoma in Gomora, press!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Polda ::

Samael je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Woke je predzadnja stopnja Sodome in Gomore. Preveč polne riti in preveč časa priklopljeni v matrix oz. na telefone v internet. Od dolgčasa se bodo ljudje, ki so preveč prikloljeni v matrix, pač začeli malo tolči med sabo, preživeli bodo pravi moški in prave ženske, ne pa te matrix jokajoče pičkice (him, her, his, hers, in podvariane) in nekaj časa ne bo več vprašanje, ali bo 150 kg kovač nabutal 65 kg štekviža.

Ampak ironično, pezdeta latentna, ne vidite sebe. Visite na netu, igrate igrice, limate okoli memete, jočete, ker so vam spet pokvarili to ali ono risanko, ženske so vam sploh trn v peti, razen ko si ga mečete na njih (ali pa fantke - pri vas klerofašistih človek ne more biti nikoli ziher) ... in se hkrati hudujete čez one grozne s "preveč časa priklopljeni v matrix oz. na telefone v internet".
Praviš, da bodo preživeli "pravi moški in prave ženske" - s čimer že v štartu poveš, da ste cmeravi klerofašisti zgolj relikt zgodovine pred izumrtjem. O ja, svet se spreminja, danes nimate več sužnjev, niti na jeb... avtobusu lastnih sedežev, pa še jeb... risanke so vam pokvarili z vsemi temi črnci in lezbijkami. Ti šment ... pravi odrasli deci, aneda!



Saj lepo, da si prišel ven iz omare jaz te spoštujem zaradi tvojega poguma. Samo vseeno ne rabiš žalit vsakega kateri se ne strinja s tabo. Tvoji starši te niso lepo vzgojili in jih je lahko zelo sram.

Aston_11 ::

Samael je izjavil:

pravi odrasli deci, aneda!
Tole postaja počasi ponovno vrednota, ko je toliko takih, ki ne vedo, kaj so in jokajo naokoli, ker jih nihče ne razume.

Samael ::

Hecno, kako mi klerofašisti limate takšne in drugačne lastnosti v momentu, ko se odzovem na vaše drekanje :) ... ker pač v blaženi anonimnosti lahko izrečeš, kar ti pade na pamet.
In okej, ampak ne mi pa o vrednotah, vi raznorazni Fritzli, Joszef Szajerji in ostali "kleni" ponosni predstavniki bele rase :D
Samael != Samuel

Kalibri ::

Hja, treba se bo vrniti h koreninam, reset, ali kaj, tole, kar se sedaj greste, ne vodi k nobemu cilju.

Bosnic ::

How to Be a Woke White Person (ta video opiše uporabnika Samael 100% točno)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bosnic ()

Kalibri ::

In verjetno bo nekdo moral reči kakšno na temo cesarjevih novih oblačil.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

What is woman (strani: 1 2 3 463 64 65 66 )

Oddelek: Problemi človeštva
3284312237 (165154) Malidelničar
»

Televizija je dokončno postala negledljiva (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16017601 (7997) zasavc83

Več podobnih tem