» »

Stereo z zvočniki za v spalnico

Stereo z zvočniki za v spalnico

s7nf ::

Ojla,

Na hifi se ne spoznam prav nič, rad bi si pa kupil en mali sistem za v spalnico. Nekaj takega, da lahko vtaknem usb ključ in predvajam glasbo. Ne rabi predvajati cdjev, niti vinilk, niti radia.

Zvočniki so lahko zraven, lahko jih dokupim. Cena do 200e, lahko manj. Ima kdo povezavo za kakšen tak combo, best buy recimo v temu rangu? Uglavnem, nekaj bolj minimalnega, ker nimam veliko prostora.

Zvočnike bi morebiti kupil rabljenje, na prvo žoge se mi zdi, da se veliko tega prodaja.

Edit: Ubistvu ful ne najdem stvari, ki bi podpirale mp3 iz usbja.
  • spremenilo: s7nf ()

Likalnik ::

Tako kot si že sam ugotovil...ni več veliko stvari katere bi podpirale usb in mp3...mogoče bolha in kakšen rabljen mini hifi stolp.

Drugače pa se uporablja bolj brezžično spotify, tidal, apple music, google music...ali pa lasten server doma kjer imaš naloženo vso glasbo.

V tem primeru rabiš samo av reciever kateri to podpira + zvočniki....tega je pa danes na trgu veliko

mastazeko ::

https://geizhals.eu/?cat=hificom&xf=207... ostale filtre si nastavi po potrebi..

s7nf ::

Likalnik je izjavil:

Tako kot si že sam ugotovil...ni več veliko stvari katere bi podpirale usb in mp3...mogoče bolha in kakšen rabljen mini hifi stolp.

Drugače pa se uporablja bolj brezžično spotify, tidal, apple music, google music...ali pa lasten server doma kjer imaš naloženo vso glasbo.

V tem primeru rabiš samo av reciever kateri to podpira + zvočniki....tega je pa danes na trgu veliko


Spotify ipd. mi ni povšeči, meni je najbolj sistem, kot je v avtu, da ti iz ključka bere.

Še nekaj sem naumil, samo kere cene, vau. Šlo bi tudi z ipodom za katerega obstajajo različne docking postaje, ki lahko pretvorijo signal na standardni aux za ojačevalce. Sem mislil,... cena je pa 100+ za ipod, 100 + za docking station. Brezveze.

@mastazeko, hvala bom preveril.

edit: ni to to če prav zastopim, te usbji so za povezavo s pcjem. Noben pa ne zna brati iz ključka. Dobro, bom še malo pogledal, morebiti se kaj najde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s7nf ()

videc ::

Kupi si kaj takega, za dobrih 100€ je povsem ok:
https://www.bigbang.si/sony-cmtsbt20b-c...
pa pokrije vse tvoje potrebe.

s7nf ::

ja to sem iskal, hvala. Tega je v 2020 manj kot sem mislil :)) Hvala ti.

videc ::

Eh, saj se še najde. https://www.bigbang.si/izdelki/tv-avdio...
Je pa res, da ni tega več toliko...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16325876 (13013) Reaper
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615685 (8194) OK.d
»

Glasbo si vedno več "izposojamo" in vedno manj kupujemo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
11628560 (24564) Egidij88
»

Spotify pri zbiranju kapitala presegel pričakovanja

Oddelek: Novice / Ostale najave
147274 (5896) Nummy
»

Google Play Music je na voljo v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8831474 (26625) Robert

Več podobnih tem