» »

Spotify od 15.7. pri nas

Spotify od 15.7. pri nas

«
1
2 3

OK.d ::

Vir:https://www.blog.uporabnastran.si/2020/...
Me prav zanima, če res:|
LPOK.d

Boobiz ::

Upam da res.

Ampak pizda, kdaj so ti streaming servici ratali tako dragi? Deezer je tudi 10€ na mesec. Kaj ni bilo še nekaj časa nazaj like 6,7€?
I'm drunk, what's your excuse?

Gagarin ::

Imaš youtube music premium za 5.99. Men ga sicer ni čez Tidal

ki je standard tudi 5.99

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

PINki ::

Boobiz je izjavil:

Upam da res.

Ampak pizda, kdaj so ti streaming servici ratali tako dragi? Deezer je tudi 10€ na mesec. Kaj ni bilo še nekaj časa nazaj like 6,7€?

Najdi studenta in uporabljaj apple music za 2,99€

Boobiz ::

Gagarin je izjavil:

Imaš youtube music premium za 5.99. Men ga sicer ni čez Tidal

ki je standard tudi 5.99


"Get Music Premium to listen ad-free, offline & with your screen off"

To imam že zdaj, pa ne rabim plačevat googlu :)). Pa Google od mene ne bo videl keša.

Tidal morem sčekirat, nisem vedel da so v SLO.

Kaj pa Pandora in ostali?
I'm drunk, what's your excuse?

borut_p ::

Gagarin je izjavil:

Imaš youtube music premium za 5.99. Men ga sicer ni čez Tidal

ki je standard tudi 5.99


Kaksna pa je kvaliteta na youtube premium? Ker klasicni je bolj bogi.
Se zanc testiral deezer pa ja kar ok.

Gagarin ::

Boobiz je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Imaš youtube music premium za 5.99. Men ga sicer ni čez Tidal

ki je standard tudi 5.99


"Get Music Premium to listen ad-free, offline & with your screen off"

To imam že zdaj, pa ne rabim plačevat googlu :)). Pa Google od mene ne bo videl keša.

Tidal morem sčekirat, nisem vedel da so v SLO.

Kaj pa Pandora in ostali?


Youtube music je nekaj drugega kot youtube vanced. Če nič drugega ga lahko poslušaš preko sonosa...

Pandora?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

drvo ::

9,99e naročnina?
Kar drago.

Gagarin ::

borut_p je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Imaš youtube music premium za 5.99. Men ga sicer ni čez Tidal

ki je standard tudi 5.99


Kaksna pa je kvaliteta na youtube premium? Ker klasicni je bolj bogi.
Se zanc testiral deezer pa ja kar ok.


Ne vem, imam tidal, ki je dobra kvaliteta tudi v standard. Imaš tudi hifi verzijo, ki je sicer precej dražja. Pa youtube music premium ni enako youtube premium.

borut_p ::

No sej .... mislim da ene 8-10$$ verjetni ni predrago, ce je kvaliteta dobra, predvsem pa da je zaloga muzike dovolj velika. Na deezerju nisem nasel vsega kar sem iskal. Tidal se nisem sprobaval

OK.d ::

Na koliko napravah lahko uporabljaš enak račun in seveda hkrati poslušaš?
Sprašujem za Spotify, lahko pa tudi za druge poveste, če imate podatek.
LPOK.d

Vazelin ::

Haha za 9eur se lahko samo slikajo.

Im with apple music8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Boobiz ::

Gagarin je izjavil:

Boobiz je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Imaš youtube music premium za 5.99. Men ga sicer ni čez Tidal

ki je standard tudi 5.99


"Get Music Premium to listen ad-free, offline & with your screen off"

To imam že zdaj, pa ne rabim plačevat googlu :)). Pa Google od mene ne bo videl keša.

Tidal morem sčekirat, nisem vedel da so v SLO.

Kaj pa Pandora in ostali?


Youtube music je nekaj drugega kot youtube vanced. Če nič drugega ga lahko poslušaš preko sonosa...

Pandora?


Nimam sonosa ali kakih drugih zadev. Vanced (oz. newpipe v mojem primeru) mi omogoča vse playliste in subscriptione brez da se prijavljam v kak račun.
Povej pa mi to, a je na yt musicu kaj boljša mix playlist logika kot na navadnem yt, kjer vedno servira eno in isto in vedno rabi uporabniško posredovanje - to je meni edina dodana vrednost streaming servicov, in do sedaj mi je samo spofity na nek način uspel servirat take stvari da je bilo okej.
I'm drunk, what's your excuse?

duque ::

OK.d je izjavil:

Na koliko napravah lahko uporabljaš enak račun in seveda hkrati poslušaš?
Sprašujem za Spotify, lahko pa tudi za druge poveste, če imate podatek.


Jaz imam že 3 leta družinskega; kakor vidim, mulc uporablja svoj račun na ipadu, tv in spodaj na kompu.
Bo pa kul, da bo cena 15€ namesto 15 funtov in ne bo jebe z raznoraznimi vpn-ji pri prvi prijavi na novi napravi in prenakazovanja na revolut etc ... bolje pozno kot nikoli.

Gagarin ::

Youtube music playliste - ne vem, nisem kaj dosti poslušal, sem za hec imel 1 mesec free, sam nisem kaj dosti testiral ker imam Tidal. Spotify 15€? To pa je kar drago res. Tidal ima family za 5 oseb po 8.99€.

Boobiz ::

Počakam do srede, če bo res tale spotify zalavfal in če ima kaj ponudit, da odtehta njihove trackerje v appu, drugače pa dam priložnost apple music (čeprav ne vem, če me apple ne bo pofukal ker za slo je 6€, za avstrijo kjer imam pa always on vpn pa je 10€).

Kot zanimivost, trackerji po appih. Iskreno sem presenečen, da je apple najmanjši offender.
tidal
japak
deezer
spotify
I'm drunk, what's your excuse?

mtosev ::

Nisem nek velik poslušalec glasbe, a bi vprašal, če bo ta free na voljo tudi v slo?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

acookook ::

Boobiz je izjavil:

Upam da res.

Ampak pizda, kdaj so ti streaming servici ratali tako dragi? Deezer je tudi 10€ na mesec. Kaj ni bilo še nekaj časa nazaj like 6,7€?
Ampak za 10€ na mesec ima 6 ljudi (iz družine) Deezer Premium, bodo me pa tej pri spotifyju še en čas čakali, da pridem nazaj (v kolikor deezer ne rata gnoj)

OK.d ::

Dela, končno.:)
LPOK.d

dunda ::

Res je. Meni je lepo delovalo geslo, ki sem ga prej uporabljal preko nemškega VPNja. Odstranil prejšnji APK, namestil preko Google Play in se lepo prijavil.
Mimogrede - sam uporabljam Free paket. Meni se še nikdar ni pojavila kakšna reklama ali kakšna omejitev. Mogoče sicer premalo uporabljam :-)
Saj ne, da bi se pritoževal, samo čudi pa me.
https://www.kacnje.eu

zee ::

Naposled.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Facebook dev ::

Je res drugače dati tak problem 5€ ali pa 10€ na mesec za neko aplikacijo/storitev, katero potem uporabljaš ure in ure?

Samo za primerjavo 5€ ali 10€ je ena ali pa 2 pijače s kolegi za 2h.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

shadeX ::

Je res drugače dati tak problem 5EUR ali pa 10EUR na mesec za neko aplikacijo/storitev, katero potem uporabljaš ure in ure?


To je mentaliteta digitalčkov, Uganikdo-jev in drugih slovencev ("Sej dobiš vse na netu zastonj - zakaj bi plačeval").

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

dunda ::

Facebook dev je izjavil:

Je res drugače dati tak problem 5€ ali pa 10€ na mesec za neko aplikacijo/storitev, katero potem uporabljaš ure in ure?
Samo za primerjavo 5€ ali 10€ je ena ali pa 2 pijače s kolegi za 2h.


Je tole letelo name?
https://www.kacnje.eu

Facebook dev ::

Ne, na nikogar ni letelo direktno. To je samo splošen komentar, kar opažam pri ljudeh. Takoj ko je potrebno nekaj plačati preko interneta, je 5€ tak problem dat, pa ti lahko pride zelo prav in to veliko uporabljaš. Ko si pa enkrat na pijači recimo, ti pa ni težko spit 3 pire, pa potem dat še 2 evra napitnine za skupaj 10€. In če pogledaš koliko "zabave" ti katera od teh dveh stvari prinese, ti jo denimo (Netflix) prinese več.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

starfotr ::

Vsak nameni denar za tisto, kar ga veseli.

Ni treba pridigat.

zee ::

Facebook dev je izjavil:

Je res drugače dati tak problem 5€ ali pa 10€ na mesec za neko aplikacijo/storitev, katero potem uporabljaš ure in ure?

Samo za primerjavo 5€ ali 10€ je ena ali pa 2 pijače s kolegi za 2h.


Placujem za Spotify ze dejansko od pamtiveka (od 2013 s krajso pavzo vmes), ker je storitev cenovno tako dostopna, da se dejansko ne splaca zaj* z gusarjenjem.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

3p ::

Boobiz je izjavil:

Pa Google od mene ne bo videl keša.


Optimistični šaljivec.

sm1x ::

Tole mi je pa dan polepšalo, sem se že naročil na premium.
Prej sem imel Google play music na telefonu itd, na računalniku sem pa vedno uporabljal Spotify, ki je neprimerno boljši.
Relationship ended with Google play music, now Spotify is my best friend hehehe.

Gone ::

Google play music tako ali tako zapirajo letos, gre na youtube music. GP music je meni (bil) ok ker je omogočal upload lastne musike. Tako imam gor vse svoje cdje kar sem jih kdaj kupil.

shadeX ::

Sicer cena 5.99€ za mesec Premiuma je steal. A ni še deezer bil dražji? (7€) ?

sm1x ::

Jp. Sem bil kar presenečen, ko sem zamenjal državo iz UK na SLO pa mi je namesto 9.99GBP napisalo 5.99€.

OK.d ::

Saj ne bo dolgo za to ceno žal, to imajo sedaj ugodno da privabijo čim več novih uporabnikov.;)
LPOK.d

PALOMINO ::

Bo kar ostalo na 5,99 eur. Zaradi Apple music, ki nudi storitev za enako ceno.

c3p0 ::

Tidal mi ravno poteče, sprobam spet Spotify, da vidimo kje smo.

dunda ::

Facebook dev je izjavil:

Ne, na nikogar ni letelo direktno. To je samo splošen komentar, kar opažam pri ljudeh. Takoj ko je potrebno nekaj plačati preko interneta, je 5€ tak problem dat, pa ti lahko pride zelo prav in to veliko uporabljaš. Ko si pa enkrat na pijači recimo, ti pa ni težko spit 3 pire, pa potem dat še 2 evra napitnine za skupaj 10€. In če pogledaš koliko "zabave" ti katera od teh dveh stvari prinese, ti jo denimo (Netflix) prinese več.

Ok. Se strinjam.
https://www.kacnje.eu

Glugy ::

Facebook dev je izjavil:

Ne, na nikogar ni letelo direktno. To je samo splošen komentar, kar opažam pri ljudeh. Takoj ko je potrebno nekaj plačati preko interneta, je 5€ tak problem dat, pa ti lahko pride zelo prav in to veliko uporabljaš. Ko si pa enkrat na pijači recimo, ti pa ni težko spit 3 pire, pa potem dat še 2 evra napitnine za skupaj 10€. In če pogledaš koliko "zabave" ti katera od teh dveh stvari prinese, ti jo denimo (Netflix) prinese več.


Eh ne rajš si kupiš pir za doma pa domov povabiš prijatelja za veliko več udobja ; lahko sediš kolikor časa češ ; pa še pivo je velik cenejše ( za manj denarja več muske ). Jz ne hodm vn tko da nas ne meči vse v isti koš. 3 evre bi dal na mesec za tole; več ne.

buneech ::

OK.d je izjavil:

Saj ne bo dolgo za to ceno žal, to imajo sedaj ugodno da privabijo čim več novih uporabnikov.;)

Bo pomojm kr ta cena ostala. Spotify ma ponavadi akcije v smislu 3 mesece za ceno enega, ali pa za 1€ prvi mesec, prve tri mesece, itd.
Premium je 5,99€, premium duo 7,99€, premium family 9,99€, za študente pa 2,99€.

XIIT ::

Jaz sem Spotify začel uporabljati lani. Najprej sem prek nemškega Amazona kupoval darilne kode (10€ na mesec), potem pa sem ugotovil da poljaki plačujejo več kot pol manj (4,5€ na mesec), pa sem tudi sam preklopil tja.

Ravno dva dni nazaj sem za 27€ kupil za pol leta Premiuma.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

PINki ::

Koliksna je studentska tarifa? Pise "up to 50% discount". Torej?

Zaenkrat uporabljam apple music za 3€/mesec. Je kar sranje, ce hoces zamenjati ponudnika, ko si napolnis library.

3p ::

Gone je izjavil:

Google play music tako ali tako zapirajo letos, gre na youtube music. GP music je meni (bil) ok ker je omogočal upload lastne musike. Tako imam gor vse svoje cdje kar sem jih kdaj kupil.


FYI: Te CDje lahko zdaj preneseš na youtube music, katerega naročnik si (tudi) avtomatsko postal.

Precejšnja žalost pri teh streaming servisih je drobiž, ki ga dobijo muzikanti.

OK.d ::

Btw, ali je možno uvozit playliste iz Google play music v Spotify?
LPOK.d

Gone ::

3p je izjavil:

Gone je izjavil:

Google play music tako ali tako zapirajo letos, gre na youtube music. GP music je meni (bil) ok ker je omogočal upload lastne musike. Tako imam gor vse svoje cdje kar sem jih kdaj kupil.


FYI: Te CDje lahko zdaj preneseš na youtube music, katerega naročnik si (tudi) avtomatsko postal.

Precejšnja žalost pri teh streaming servisih je drobiž, ki ga dobijo muzikanti.


Ja vem, sam youtube music ne moreš poslušati na sonosu ali castati če nimaš premiuma, tudi lastne musike ne. Pri GP music je to šlo, si lahko komot poslušal svojo muzko tudi na zunanjih napravah brez premiuma...

PINki ::

OK.d je izjavil:

Btw, ali je možno uvozit playliste iz Google play music v Spotify?

Sem vceraj malo googlal glede tega in obstajajo neke aplikacijo, ki probajo to urediti.

Boobiz ::

Poročajte kako se obnese z VPNjem, če skačeš med dvema državama. Če kdo uporablja VPN24/7 that is.
I'm drunk, what's your excuse?

hopsy ::

Od nekdaj sem uporabljal deezer in opazam da je spotify se nivo visje. pohvalno. dobra funkcionalnost appa, konca tocno kjer si ostal ko si ponesrec app zaprl, playliste so boljs razsirjene (vpisses v search italian in ti ponudi zanre glede na drzavo), na voljo so se podcasti, hitrejse delovanje appa, bolj cist izgled.

big minus je pa da ne mores seznama muske prenest iz deezerja npr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hopsy ()

shadeX ::

big minus je pa da ne mores seznama muske prenest iz deezerja npr.


Zakaj bi si podjetje delalo na ta način "zgubo"? A to sploh kdo omogoča?

Od nekdaj sem uporabljal deezer in opazam da je spotify se nivo visje. pohvalno. dobra funkcionalnost appa, konca tocno kjer si ostal ko si ponesrec app zaprl, playliste so boljs razsirjene (vpisses v search italian in ti ponudi zanre po drzavi), na voljo so se podcasti, hitrejse delovanje appa, bolj cist izgled.


Pa app lahko uporabljaš tudi kot remote control za PC (volume up, down, menjava muzike, itd).

acookook ::

hopsy je izjavil:

Od nekdaj sem uporabljal deezer in opazam da je spotify se nivo visje. pohvalno. dobra funkcionalnost appa, konca tocno kjer si ostal ko si ponesrec app zaprl, playliste so boljs razsirjene (vpisses v search italian in ti ponudi zanre glede na drzavo), na voljo so se podcasti, hitrejse delovanje appa, bolj cist izgled.

big minus je pa da ne mores seznama muske prenest iz deezerja npr.

Imaš "konverterje" kot je npr. MOOVAL, ki ti prenese vse med servisi, če pa kakšne skladbe ni, ti pa generira HMTL, ne prenešenih skladb.
Ravno ta mesec sem se naročil na Family Deezer in skinil Spotify, bom pa še videl, mogoče zamenjam nazaj

Boobiz je izjavil:

Poročajte kako se obnese z VPNjem, če skačeš med dvema državama. Če kdo uporablja VPN24/7 that is.

Mah, tile neki workaroundi z VPNji so podn od podna. Na 14 dni se moram javljati v "matično" državo, kar je BS, da bi imel 24/7, pa je no go, naj se servisi lepo prilagodijo Sloveniji (oz. kot se je spotify za balkan - kar tudi ne razumem, saj nisem ne albanec ali kaj drugega, ampak sem Slovenec)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

mtosev ::

Danes so mi na mail poslali, da so v slovenijo prispeli.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

acookook ::

rtvslo: Spotify, ... s Slovenijo vstopa še na 12 vzhodnoevropskih trgov:...Rusijo,....
Opa!
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri music stream service izbrati

Oddelek: Loža
486555 (943) OK.d
»

Spotify prispel v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8113745 (6153) AmokRun
»

Amazon Music Unlimited

Oddelek: Loža
357614 (1583) Robert
»

Google Play Music

Oddelek: Pomoč in nasveti
171616 (939) GupeM
»

itunes, spotfy, google music.....

Oddelek: Mobilne tehnologije
478715 (6607) Romancek1

Več podobnih tem