» »

Rolanje, Skateboard, BMX

Rolanje, Skateboard, BMX

w0mbat ::

Kdo to fura?

Evo moj prispevek iz Ljubljane 2016
https://www.facebook.com/mambanas/video...
Pa še iz Kopra 2008
https://www.facebook.com/mambanas/video...



Zdej konc Decembra je nov skate park v Kopru, pa spet grem se ubijat na poligon. Upam da ne bo poškodbe knock knock.

Cruz ::

Jaz rolam, ampak "maratonsko". Imam rolerje s 3 kolesi(110mm) za večjo hitrost in kontrolo, pa tudi zaščito pred groznimi površinami, ki na žalost prevladujejo. Lep, čist asfalt je redkost.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

w0mbat ::

Cruz je izjavil:

Jaz rolam, ampak "maratonsko". Imam rolerje s 3 kolesi(110mm) za večjo hitrost in kontrolo, pa tudi zaščito pred groznimi površinami, ki na žalost prevladujejo. Lep, čist asfalt je redkost.

aja sej jaz tudi rolam brez trikov, ampak mi je manj zabavno kot skate park furat. Manj monotono.

V LJ je izredno dober asfalt. Priporočam ti pa powerblade setup (4x velike gume), mogoče poglej K2 Uptown model.

Cruz ::

w0mbat je izjavil:

aja sej jaz tudi rolam brez trikov, ampak mi je manj zabavno kot skate park furat. Manj monotono.
To verjamem, nima zadosti jajc, da bi šel v freestyle, sploh zdaj, ko nisem več najstnik. Kako dolgo že rolaš?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

w0mbat ::

Cruz je izjavil:

w0mbat je izjavil:

aja sej jaz tudi rolam brez trikov, ampak mi je manj zabavno kot skate park furat. Manj monotono.
To verjamem, nima zadosti jajc, da bi šel v freestyle, sploh zdaj, ko nisem več najstnik. Kako dolgo že rolaš?

sej ni da nimaš jajc, bi se že naučil. Problem pri freestylu so poškodobe, vsi moji sovrstniki majo hude poškodbe. Nevem kako je meni uspelo brez poškodb tolko let furat.

Pravilno si se odločil.

Rolam od 8. razreda osnovne šole, torej nekje 25 let.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Športna aktivnost in staranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
759954 (7262) jype
»

Rolerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6917525 (5621) fireX88
»

Hobi šport v Ljubljani

Oddelek: Loža
182101 (1561) Jerry000
»

S skejtanjem "motim javni mir in red" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11818257 (14240) Jerry000

Več podobnih tem