» »

S skejtanjem "motim javni mir in red"

S skejtanjem "motim javni mir in red"

«
1
2 3

unklking ::

Sosed mi trdi da jas z svojim skejtanjem delam galamo v celi ulici in da on ne more studirat(sosed je ze upokojen).

Res ne vem vec na koga se naj obrnem saj se ne mislim odpovedat svojem hobiju saj sem prevec vlozil v to(denarja in casa) da bi to slo v nic.

Res je da z skejtanjem po cesti krsim zakon ampak v tem casu je redki promet(1-3 avti na uro-prav tako ga nisem oviral medtem ko je on vozil ipd) da me pa lahko nekdo odzene iz javne povrsine pa je malo prevec.Baje da ga izjemno motim ko on "studira." S tem ko me je nagnal iz javne povrsine mi je dejansko krsil mojo primarno pravico - svobodo.Ze od nekdaj sem imel probleme tukaj kjer sem doma saj nobeni starejsi osebi ni nic pasalo.

Res ne vem vec kaj naj...Vsak odgovor je dobrodosel.

Lp,hvala

\\zee: Popravil predlog pred "skejtanjem".
  • spremenilo: zee ()

unklking ::

vem da je pravilno slovensko s skejtanjem ampak prosim da se na to ne osredotocate prevec.

bluefish ::

Ignoriraj. Ga pa lahko vljudno vprašaš, ob katerih dnevih in urah "študira". Verjetno bo odgovor nekaj v stilu 24/7.

Je v bližini kaka primernejša površina?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

unklking ::

Odvisno kak je za koga definirana blizina...najblizje igrisce je preko 3.5 km vstran...Kaj bolsega ko to ni v blizini...Sej sem mu reko da nisn vedo da lahko starejsi ljudje tudi studirajo in je mi zacel bluzit nekaj nazaj...in ga nisem vec poslusal od te tocke dalje

bluefish ::

unklking je izjavil:

Sej sem mu reko da nisn vedo da lahko starejsi ljudje tudi studirajo
Hja, napačen odnos.

unklking ::

ne ves kaj razlika je ce mi nekdo mirno pristopi in se zeli mirno pogovoriti ko pa da pristopi z arogantnostjo...in egotom saj je bil to bivsi zupan

shadeX ::

Ignoriraj. Se bo že sprijaznil. Največja neumnost bi bla, da bi se zaradi NJEGA odpovedal stvari, katero rad počneš.

SimplyMiha ::

Televizor v sosednjem stanovanju je glasnejši od skejterja na ulici.

Mehmed ::

SimplyMiha je izjavil:

Televizor v sosednjem stanovanju je glasnejši od skejterja na ulici.

Mogoce od skejterja, ki se pelje mimo.
Zagotovo pa ne od skejterja, ki izvaja trike na istem mestu.
Tist zvok skejta, ki udarja ob tla je lahko zelo brutalen, ko ga moras par ur trpet.
Lahko da sosed pretirava, lahko ima pa cisto prav, ne vem za kako akusticno naselje gre.
Op iz kje si, da ti mogoce priporocimo kak dober kraj, da boste vsi srecni na konc?
Jst ti verjamem, da si veliko vlozil pa da je sosed aroganten, samo res upostevi, da si ti ta zvok vzel v zakup pa ga mal drugace dozivljas kot kdo drug.

Vice ::

Staroselci so že dolgo nazaj vedeli, da je zvok lahko zelo učinkovito psihično orožje. Kakšen je zvok, frekvenca, glasnost sploh ni važno. Sovjeti v času hladne vojne so bili sploh mojstri na tem področju, zvoka sploh nisi slišal in tudi če si še tako zatiskal ušesa se ti je sfuzlalo. Tesla je bil tudi mojster za takšne piz..ije

SeMiNeSanja ::

Skejtu dodej še bicikl, pa tistih 3,5 km ne bo nič.
Mogoče boš pa na koncu vzljubil biciklarjenje.....

Kar se hrupa tiče, pa obstajajo neki normativi. To pa pomeni, da mora nekdo naresti meritve in to 'uradne', če te hoče preganjat.

Lahko pa pokliče policiste, da te oglobijo zaradi ogrožanja varnosti v prometu, ko te bodo dobili inflagranti. Po parih kaznih se boš verjetno premaknil drugam. Ali boš kazni tudi smatral za 'vložek' in še bolj trmasto vztrajal?

Thuban ::

unklking je izjavil:

Sosed mi trdi da jas z svojim skejtanjem delam galamo v celi ulici in da on ne more studirat(sosed je ze upokojen).

Res ne vem vec na koga se naj obrnem saj se ne mislim odpovedat svojem hobiju saj sem prevec vlozil v to(denarja in casa) da bi to slo v nic.

Res je da z skejtanjem po cesti krsim zakon ampak v tem casu je redki promet(1-3 avti na uro-prav tako ga nisem oviral medtem ko je on vozil ipd) da me pa lahko nekdo odzene iz javne povrsine pa je malo prevec.Baje da ga izjemno motim ko on "studira." S tem ko me je nagnal iz javne povrsine mi je dejansko krsil mojo primarno pravico - svobodo.Ze od nekdaj sem imel probleme tukaj kjer sem doma saj nobeni starejsi osebi ni nic pasalo.

Res ne vem vec kaj naj...Vsak odgovor je dobrodosel.

Lp,hvala

\\zee: Popravil predlog pred "skejtanjem".


zakaj zavraga moraš skejtat v ulici kjer so ljudje? zakaj ne greš v skejt park?

shadeX je izjavil:

Ignoriraj. Se bo že sprijaznil. Največja neumnost bi bla, da bi se zaradi NJEGA odpovedal stvari, katero rad počneš.


ma ja. Nima pravice težiti sosedu s konstantnim hrupom.

unklking je izjavil:

Odvisno kak je za koga definirana blizina...najblizje igrisce je preko 3.5 km vstran...Kaj bolsega ko to ni v blizini...Sej sem mu reko da nisn vedo da lahko starejsi ljudje tudi studirajo in je mi zacel bluzit nekaj nazaj...in ga nisem vec poslusal od te tocke dalje


3.5 km je največ pol ure hoje peš, če si zelo počasen. Če greš tja s skejtom boš rabim max 20 minut. Če greš s kolesom pa max 10 minut.

In voila, nikomur ne boš uničeval življenja.

unklking je izjavil:

sem prevec vlozil v to(denarja in casa) da bi to slo v nic.


očitno nisi vložil dobesedno nič, če si vsa ta leta samo težil sosedom s svojim hrupom.

unklking je izjavil:

Sej sem mu reko da nisn vedo da lahko starejsi ljudje tudi studirajo in je mi zacel bluzit nekaj nazaj


to pač rata, če se debilno obnašaš. Že tako ali tako mu uničuješ življenje s proizvajanjem konstantnega hrupa s svojim "hobijem", potem pa se še debilno obnašaš do njega ko te prosi da odnehaš.
Kaj a misliš da starejši ljudje samo sedijo na debeli riti in gledajo tv cele dneve? Misliš da oni nimajo svojih hobijev, svojih zanimanj? Misliš da ne raziskujejo reči, ki jih zanimajo samo zato da nek mlad prdec lahko skejta po ulici gor in dol cele dneve?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Jerry000 ::

Sprijazni se, ko sem bil v SŠ smo skejtal so nass velikokrat podili z izgovorom: "dojenček spi" ali pa "sem bolan". Po 1 letu je statistika pokazala da ma vsaka druga bajta novorojenčka in prav tako vsaka druga bajta bolno osebo. In to med 14-18 uro.
Poskusi it v kak skate park, ali pa ignoriraj.

Thuban ::

pač težko anjdeš bolj tečen zvok od tistega bednega šuma skejta in poka vsake toliko ko se mulc spomni narediti nek "trik" in skočiti. Kot neka oblika mučenja.

Ajde če nekdo reže drva z motorko ali cirkularko se sprijazneš, pač dela nekaj koristnega zase. Če slišiš gradbince si misliš saj bodo nekoč nehali in bo nekdo imel nekaj zgrajeno. Za mulca pa veš da samo cajt zabija ker nima boljšega dela. In zato si vsak dan ob 4 ure miru ko prideš iz službe? Ma ga narežem za zajtrk ko pršut.

No, vseeno je boljše to kot če se mulc spomni nabijat glasbo ko staršev ni doma :D
Tako da lahko mu rečeš da ne boš več skejtal samo boš pa pol poslušal glasbo :D
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

mihec87 ::

Pol pa ljudje jokajo kako mladina samo za pc-ji visi...

perci ::

3,5 km s skejtom je ravno lepo ogrevanje, da ne boš neogret izvajal trikov. Sosed vesel, ti pa bolj zaščiten pred poškodbami. Sami plusi.

stjan ::

Če ga skejt moti, si pa nabavi motor :)

Ko postane sosed siten pač motor malo nastavljaš pa je :)
kdo bo prej odnehal :)

ali pa začni servisirati motorko, to bo stari lahko študiral, he he ..

OK, človek se hitro postara in nas začnejo motiti stvari, ki smo jih včasih sami počeli.

Če ti pa nekdo stalno najeda, pa ga je treba spraviti k pameti.
Koliko si pa star? mogoče bi se straši morali pogovoriti s sitnim sosedom?

Jerry000 ::

Thuban je izjavil:

pač težko anjdeš bolj tečen zvok od tistega bednega šuma skejta in poka vsake toliko ko se mulc spomni narediti nek "trik" in skočiti. Kot neka oblika mučenja.

Ajde če nekdo reže drva z motorko ali cirkularko se sprijazneš, pač dela nekaj koristnega zase. Če slišiš gradbince si misliš saj bodo nekoč nehali in bo nekdo imel nekaj zgrajeno. Za mulca pa veš da samo cajt zabija ker nima boljšega dela. In zato si vsak dan ob 4 ure miru ko prideš iz službe? Ma ga narežem za zajtrk ko pršut.

No, vseeno je boljše to kot če se mulc spomni nabijat glasbo ko staršev ni doma :D
Tako da lahko mu rečeš da ne boš več skejtal samo boš pa pol poslušal glasbo :D

Zabija cajt ker se rekreira, je kreativen in ker je zunaj na zraku namesto pred PC? Zanimivo...

mihec87 je izjavil:

Pol pa ljudje jokajo kako mladina samo za pc-ji visi...

Točn tole :D, nč jim ni prou

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

fiti ::

Vožnja s skejtom ni moteča, izvajanje trikov pod oknom pa je zelo moteče (impulzni hrup). Razumem soseda.

KuntaKinte ::

SimplyMiha je izjavil:

Televizor v sosednjem stanovanju je glasnejši od skejterja na ulici.


aha,bum tresk,bum tresk,tako se čuje izvajanje "trikov",ravno sem imel dva nadebudneža pod oknom,čez 20 minut sem znorel
in ju prijazno napotil drugam,da bi to poslušal pa vsak dan,tista lata bi šla za zobotrebce

katimm ::

Realno je "vaš" EMŠO že prestar za mladino... V Novem mestu so 2 koša na javnem igrišču odstranili, ker je soseda grozno motilo... Seveda se to lahko zgodi samo v Banan republiki Slovenije in je občina ugodila želji... sramota! Oprostite za offtopic...

Oberyn ::

stjan je izjavil:

Ko postane sosed siten pač motor malo nastavljaš pa je :)
kdo bo prej odnehal :) ali pa začni servisirati motorko, to bo stari lahko študiral, he he ..

Če se že spustimo na tak nivo, potem obstajajo generatorji zvoka, izjemno motečega cviljenja, ki ga mulc sliši, starejši človek pa ne več. Kdo po prej odnehal pa to.

Rias Gremory ::

In voila, nikomur ne boš uničeval življenja.

Skejtanje na ulici? Uničevanje življenje?
???? :|
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Furbo ::

Skejterji so nadležni k svina, sem delal včasih v lokalu, 'po stropu' so se pa gonile te budale. Ves čas ropotanje, za popizdit. Razumem soseda.

Pejd se gonit s tisto dilo nekam, kjer ne boš motil ljudi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Machete ::

Skejtanje je zakon. Edin pameten nezimski šport poleg gorskega bicikla :]
Ne se dat. Provaj pa se malo zmenit z njim, ko bosta na koncu kolega, bo preslišal marsikaj. Pelji ga na pir in šah.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

energetik ::

unklking je izjavil:

Sosed mi trdi da jas z svojim skejtanjem delam galamo v celi ulici in da on ne more studirat(sosed je ze upokojen).

Res ne vem vec na koga se naj obrnem saj se ne mislim odpovedat svojem hobiju saj sem prevec vlozil v to(denarja in casa) da bi to slo v nic.

Res je da z skejtanjem po cesti krsim zakon ampak v tem casu je redki promet(1-3 avti na uro-prav tako ga nisem oviral medtem ko je on vozil ipd) da me pa lahko nekdo odzene iz javne povrsine pa je malo prevec.Baje da ga izjemno motim ko on "studira." S tem ko me je nagnal iz javne povrsine mi je dejansko krsil mojo primarno pravico - svobodo.Ze od nekdaj sem imel probleme tukaj kjer sem doma saj nobeni starejsi osebi ni nic pasalo.

Res ne vem vec kaj naj...Vsak odgovor je dobrodosel.

Lp,hvala

\\zee: Popravil predlog pred "skejtanjem".
Ni nič kršil tvoje "primarne" pravice, ampak mu ti kršiš pravico do miru in počitka. Vsak ima pravico do česarkoli, DOKLER ne posega v pravice ostalih!
Zvoki pri skejtanju SO nadležni. Vsak toliko naključen bum/tresk, ure in ure, to požre živce.
Živim nad pokritim hodnikom, kamor občasno skejterji pridejo izvajat trike. To vsakemu spije živce. Ne nisem prestar, ko je bila hčerka dojenček, se je zaradi tega zbujala, zdaj pri 3 letih pa sprašuje, kaj to ropota. Na srečo se čez 1 teden selim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Mehmed ::

Jst sm blizje letom, ko sem imel skejt kot penziji, ni starost tle problem ampak vrsta hrupa.
Les pa kolesa ko udarjajo ob tla imajo en oster zvok na katerga se ne bos tko enostavno navadil kot se na promet, glasno muzko ali pa vlak. Ker ni nobenga ritma pa nic se ne stopnjuje, mir, pok, neki casa mir, pok...
Op nuca sprejet to dejstvo in iskat resitev. Ce misli tko kot nekateri tle prepricevat folk da v bistvu ni hrup ampak so oni neuvidevni pa da nej potrpijo, ker je bolj vazno da se rekreira na svezem zraku potem si zasluzi, da ga zbrcajo iz naselja.

Jerry000 ::

Tut za folk k košarko igra se že pritožujejo da preveč ropota tista žoga.

69charger ::

Sej maš z zakonom opredeljeno, do katere ure lahko delaš hrup. Poznam iste fore, soseda zalaufa kosilnico ob 6h zjutraj na soboto, ko pa kdaj jaz sredi tedna popoldne delam, mogoče avtomobili so pa vsi živčni. Pusti jih, več kot težit ti ne morejo. Če se pa spuščajo na obračunavanje in nagajanje potem pa druga zgodba.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

katimm ::

Do 10h zvečer lahko na javnem mestu razbijaš, ni žive duše da me spodi dol! Pač preselte se folk, ste se pač slabo odločil, da ste se v bližino tega naselil :) Če se folk drogira v miru je problem... če športa in ropota je problem... Torej med 4 stene je Slovenska logika in rešitev rešena... sramota

Jerry000 ::

katimm je izjavil:

Do 10h zvečer lahko na javnem mestu razbijaš, ni žive duše da me spodi dol! Pač preselte se folk, ste se pač slabo odločil, da ste se v bližino tega naselil :) Če se folk drogira v miru je problem... če športa in ropota je problem... Torej med 4 stene je Slovenska logika in rešitev rešena... sramota

Podpis. Nč jim ni prou. Zgleda d majo najraje, da je mladina prlepljena pred PV, TV...aja ne to tut ni prou.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

energetik ::

Jerry000 je izjavil:

katimm je izjavil:

Do 10h zvečer lahko na javnem mestu razbijaš, ni žive duše da me spodi dol! Pač preselte se folk, ste se pač slabo odločil, da ste se v bližino tega naselil :) Če se folk drogira v miru je problem... če športa in ropota je problem... Torej med 4 stene je Slovenska logika in rešitev rešena... sramota

Podpis. Nč ni slovencem prou. Zgleda d majo najraje, da je mladina prlepljena pred PV, TV...aja ne to tut ni prou.
Še enkrat napišem osnovo vsega:

energetik je izjavil:

Vsak ima pravico do česarkoli, DOKLER ne posega v pravice ostalih!

Šport in rekreacija nikakor nista problem, je pa problem če na nek način posegata v pravice drugih. Sploh pri taki zadevi, ko se gre komot nekam drugam, kjer se ostalih ne moti. Ampak ste pač sebični egosti in vas drugi ljudje ne zanimajo.

katimm ::

energetik je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

katimm je izjavil:

Do 10h zvečer lahko na javnem mestu razbijaš, ni žive duše da me spodi dol! Pač preselte se folk, ste se pač slabo odločil, da ste se v bližino tega naselil :) Če se folk drogira v miru je problem... če športa in ropota je problem... Torej med 4 stene je Slovenska logika in rešitev rešena... sramota

Podpis. Nč ni slovencem prou. Zgleda d majo najraje, da je mladina prlepljena pred PV, TV...aja ne to tut ni prou.
Še enkrat napišem osnovo vsega:

energetik je izjavil:

Vsak ima pravico do česarkoli, DOKLER ne posega v pravice ostalih!

Šport in rekreacija nikakor nista problem, je pa problem če na nek način posegata v pravice drugih. Sploh pri taki zadevi, ko se gre komot nekam drugam, kjer se ostalih ne moti. Ampak ste pač sebični egosti in vas drugi ljudje ne zanimajo.



Torej po tvoje v naseljih z igrišči jih kar 3/4 zapret, da soseda v penziji ne moti, ker nima bolj pametnega dela in mori ljudem... Kdo je potem tle sebičen je jasno, saj zaradi enega osebka ali parih nastajao problem, tam kjer se zbira množica ljudi!

Mavrik ::

katimm je izjavil:



Torej po tvoje v naseljih z igrišči jih kar 3/4 zapret, da soseda v penziji ne moti, ker nima bolj pametnega dela in mori ljudem... Kdo je potem tle sebičen je jasno, saj zaradi enega osebka ali parih nastajao problem, tam kjer se zbira množica ljudi!


Kje je to napisal?
The truth is rarely pure and never simple.

energetik ::

Ja, ker 1 sosed v penziji je edini, ki ga moti?
Sem prej pisal, kako se je hčerka zbujala zaradi tega. In nekaj je čebljanje in smejanje otrok na igrišču, povsem nekaj drugega pa zvoki ob skejterskih trikih.

Jerry000 ::

energetik je izjavil:

Ja, ker 1 sosed v penziji je edini, ki ga moti?
Sem prej pisal, kako se je hčerka zbujala zaradi tega. In nekaj je čebljanje in smejanje otrok na igrišču, povsem nekaj drugega pa zvoki ob skejterskih trikih.

No nekaj je, če ni skate parka se pač prestaviš drugam (tko smo mi počel). Če se pa to dogaja v skate parku potem pa sorry.

energetik ::

Nič sorry, upravitelj skate parka mora poskrbeti, da ima park potrebna dovoljenja za dejavnost.

69charger ::

Se pripelje smetar, naloži kanto, jo dvigne in naredi hrup... ja kaj čmo nrdit, prijavt ga, posega v pravice nevemkoga pa zmotil je sosedovega hrčka, ki je ravno spal... in vsi vemo kakšne pravice imajo živali. In tako se nadaljuje dokler ne ugotoviš, da lahko že motiš folk z dihanjem ali samo pogledom na njegovo posest.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Jerry000 ::

energetik je izjavil:

Nič sorry, upravitelj skate parka mora poskrbeti, da ima park potrebna dovoljenja za dejavnost.

A sm js kriv če je skate park (skate park namenjen skejtanju) postavljen napačno pa da ma/nima potrebna dovolenja? To se pa na upravitelja pizdi, ne name kot uporabnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Mehmed ::

69charger je izjavil:

Se pripelje smetar, naloži kanto, jo dvigne in naredi hrup...

Ti si al falil bistvo al vasi smetarji s skripci dvigajo kante, da to traja ure?

energetik ::

Si kdaj slišal za načelo sorazmernosti?
In odvoz smeti je nujna in koristna dejavnost, ki se mora pač opravljati pred vsako stanovanjsko enoto. Traja pa kakšno minuto enkrat na teden ali še redkeje. Skejtanje pa se lahko opravlja tam, kjer ne moti ostalih, traja pa lahko vsak dan ure in ure.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

katimm ::

energetik je izjavil:

Ja, ker 1 sosed v penziji je edini, ki ga moti?
Sem prej pisal, kako se je hčerka zbujala zaradi tega. In nekaj je čebljanje in smejanje otrok na igrišču, povsem nekaj drugega pa zvoki ob skejterskih trikih.


Nevem zakaj potem živiš v naselju... pejt na obrobje mesta,da bo hčera v miru spala in penzjonist v miru dočakal smrt... Enostavna rešitev, tvoja odločitev je, da živiš tu in hčeri ne nudiš najboljše pogoje :)

69charger ::

energetik je izjavil:

Si kdaj slišal za načelo sorazmernosti?
In odvoz smeti je nujna in koristna dejavnost, ki se mora pač opravljati pred vsako stanovanjsko enoto. Traja pa kakšno minuto enkrat na teden ali še redkeje. Skejtanje pa se lahko opravlja tam, kjer ne moti ostalih, traja pa lahko vsak dan ure in ure.

Dobro pol pa dejmo ko sosed kosi travo, meni gre na živce, jaz jo ne kosim ker imam recimo tlakovce, kako si drzne... ali pa recimo on z skejtanjem moti sosedovo hčerko, ona pa njega z dretjem ravno takrat ko on gleda napeto tekmo po TVju... isto sranje, prej kot boste dojeli pa nehal bit softiči, boljše bo za vas.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

janezvalva ::

namesto skejtat, greš v gozd pa nasekaš drva za celo zimo

Jerry000 ::

janezvalva je izjavil:

namesto skejtat, greš v gozd pa nasekaš drva za celo zimo

Ne rabm drva...

borisk ::

v glavnem, čez dan ti nima kaj, lahko pokliče policijo, ampak ko bodo 2x prišli zastonj, mu bojo napisal položnico za krivo prijavo.

Mehmed ::

69charger je izjavil:

prej kot boste dojeli pa nehal bit softiči, boljše bo za vas.

Mas hrup ki je nujen iz takih in drugacnih razlogov potem imas pa nepotreben hrup kot opov, kateremu so ljudje izpostavljeni izkljucno zato, ker se njemu ne da drugam, koristi ni pa nobene od njega.
Verjemi da pri slednjem ne bo pozel vec kot par simpatij somisljenikov ostali ga bodo pa zatrli.

Tista mantra do desetih lahko delam kar hocem zveni lepo, samo njega omejuje tudi cpp. Nic ceste, hitrost pesca na plocniku ipd. Tko da manj domisljavosti pa mal vec prilagajanja.

SaXsIm ::

Mene pa moti hrup od avtov, ki se vozijo čez našo ulico, a to pomeni, da jih jaz tudi lahko naženem stran?
SaXsIm

St235 ::

borisk je izjavil:

v glavnem, čez dan ti nima kaj, lahko pokliče policijo, ampak ko bodo 2x prišli zastonj, mu bojo napisal položnico za krivo prijavo.


Ne govori neumnosti, kakšno položnico za krivo prijavo? A to dobiš, če ti še pizzo dostavijo?

Sankcioniral pa seveda bodo lahko prometni prekršek, če bodo želeli. Javna cesta pač ni skate park.

Jerry000 ::

St235 je izjavil:

borisk je izjavil:

v glavnem, čez dan ti nima kaj, lahko pokliče policijo, ampak ko bodo 2x prišli zastonj, mu bojo napisal položnico za krivo prijavo.


Ne govori neumnosti, kakšno položnico za krivo prijavo? A to dobiš, če ti še pizzo dostavijo?

Sankcioniral pa seveda bodo lahko prometni prekršek, če bodo želeli. Javna cesta pač ni skate park.

Kaj pa kolesarji, rolerji, skiroji?

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-skejt scena

Oddelek: Loža
253369 (1164) BivšiUser2
»

soseda se pritožuje nad hrupom ki ga ni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6918690 (12968) [D]emon
»

Pravila (pravna) za prireditve na prostem? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17432093 (29792) KaiV6
»

Street surfing skejti?

Oddelek: Loža
274803 (4066) Digital_cx
»

kaj si mislite o skejterjih

Oddelek: Loža
432070 (1484) undefined

Več podobnih tem