» »

Kateri izdelek bi kupili pa ga ne dobite v Sloveniji?

Kateri izdelek bi kupili pa ga ne dobite v Sloveniji?

«
1
2

kajetan ::

Kaj najbolj pogrešate pri nas? Naj so to prehrambeni izdelki ali bilo kaj drugega.
Kaj kupujete v tujini česar pri nas ne dobite?

Syncw ::

Nekdo išče nove ideje kaj bi lahko preprodajal? :P;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Wazzaa ()

blackbfm ::

Napačna predpostavka da pri nas "ne moreš dobiti", ker danes je vseeno ali ti pripeljejo izdelek iz nemčije ali iz ljubljane. Bolj na mestu bi bilo vprašanje za kater izdelek so ljudje dovolj neučakani da bi plačevali premium hitrejšo dobavo iz slovenije>:D

Buggy ::

Z dodatno opremo solidno do konkretno opremljen rablejn avto :))
Vse opuleno do amena..sam da je znacka zunaj.

LeQuack ::

Stvari ki so dejansko narejene v Sloveniji.
Quack !

GupeM ::

Prenosnike z novimi AMD Ryzen procesorji.

Pa veliko sreče pri dobavi :)

DeeJay ::

V tujini kupujem vse, kar je ceneje kot pri nas. Amazon je ratal moj najboljši sosed.

DOOM_er ::

curry heinz omaka. Ne dobiva v Sloveniji, ni šans.
Robots will steal your job. But that's OK

111111111111 ::

LeQuack je izjavil:

Stvari ki so dejansko narejene v Sloveniji.

Se podpišem. Ampak dejansko narejene, ne prepakirane.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

bambam20 ::

DOOM_er je izjavil:

curry heinz omaka. Ne dobiva v Sloveniji, ni šans.


Če bi bilo povpraševanje po tem izdelku veliko, bi ga naši trgovci prodajali.

Badwolff ::

En kup prehrambenih stvari, ki jih recimo za slediš v kakih receptih. Al ne dostavljajo v Slovenijo, al se pa zaradi poštnine ne splača.

Er333 ::

Proxxon, Hazet, Knipex orodje. Nekaj malega ima euroton ampak ni to to.
Manjka nam trgovec, ki bi imel njihovo kompletno ponudbo.

Irbis ::

Oregon Chai.

innerspace ::

DrPepper original USA, ne to lokalno s**nje.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Kvinta ::

Tehnična roba je v povprečju 50% in več ceneje v tujini že dolgo nisem kupo nič v Sloveniji.

Recimo še klobase v Avstriji kupim ,ker Cuurywurst pri nas nimajo najboljše pa delajo v
Volkswagenu :D
A.C.A.B

Utk ::

Kvinta je izjavil:


Recimo še klobase v Avstriji kupim ,ker Cuurywurst pri nas nimajo najboljše pa delajo v
Volkswagenu :D

Vsaj nekaj da znajo naredit.

Badwolff ::

Kvinta je izjavil:

Tehnična roba je v povprečju 50% in več ceneje v tujini že dolgo nisem kupo nič v Sloveniji.

Recimo še klobase v Avstriji kupim ,ker Cuurywurst pri nas nimajo najboljše pa delajo v
Volkswagenu :D


Mah kaj pa vem, vse kar kupujem, pa preverim ceno tudi na tujih trgovinah, je tu, tu...

Jarno ::

innerspace je izjavil:

DrPepper original USA, ne to lokalno s**nje.


Jejhata jejhata, sem natanko ta izdelek imel v mislih. Še Asmongold je to zadevo rangiral skoraj najvišje. :)
Trenutno pa smo tudi omejeni na lastno občino in ni najbolj praktično.
Drugače pa mi včasih tekne še kakšno kikirikijevo maslo, javorjev situp itd. Je pa treba izven občine. :P
#65W!

Kvinta ::

Za deco sem mislo kupit za novo leto nekaj v tem stilu https://geizhals.at/dell-g5-15-5505-spe... pri nas je cena bolana 2k se mizdi kolko sem gledal.

Pa recimo Lahka puhovka Rab Microlight v UK sem jo vido za 130 funtov poštnina free pri nas semizdi v Gorniku cena 225€ + 5€ poštnina spet malo bolano

V kratkem bom kupo Matično + Procesor pa Rame v tujini okrog 700€ pri nas 1k lol

Pa še bi lahko našteval
A.C.A.B

dexterboy ::

Jarno je izjavil:

innerspace je izjavil:

DrPepper original USA, ne to lokalno s**nje.

Jejhata jejhata, sem natanko ta izdelek imel v mislih. Še Asmongold je to zadevo rangiral skoraj najvišje. :)
Trenutno pa smo tudi omejeni na lastno občino in ni najbolj praktično.
Drugače pa mi včasih tekne še kakšno kikirikijevo maslo, javorjev situp itd. Je pa treba izven občine. :P

Katero kikirikijeva maslo pa je goody?
Sem probal Lidl, Eurospin, LeClerc, Hofer... dejansko so razlike.
Ne vem pa, katero je pri nas dobro, da bi imel referenco za naprej....
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Oberyn ::

Soylent . Prekleto, ne morem ga dobiti k nam. Ven iz amerike ga ne prodajajo, parcel forward servisi se pa hrane ne taknejo. Če mi kdo lahko zrihta, se priporočam.

l0wc4 ::

Pivo Dos XX - https://dosequis.com/. Nisem ga še našel pri nas.

gruntfürmich ::

eminentne zaklepe
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

techfreak :) ::

Oberyn je izjavil:

Soylent . Prekleto, ne morem ga dobiti k nam. Ven iz amerike ga ne prodajajo, parcel forward servisi se pa hrane ne taknejo. Če mi kdo lahko zrihta, se priporočam.
Kaj pa kaksne evropske alternative kot https://queal.com/en/?

styrian ::

Nekateri ljudje radi jejo tudi žagovino. Sto ljudi, sto čudi.

Master_Yoda ::

dexterboy je izjavil:

Jarno je izjavil:

innerspace je izjavil:

DrPepper original USA, ne to lokalno s**nje.

Jejhata jejhata, sem natanko ta izdelek imel v mislih. Še Asmongold je to zadevo rangiral skoraj najvišje. :)
Trenutno pa smo tudi omejeni na lastno občino in ni najbolj praktično.
Drugače pa mi včasih tekne še kakšno kikirikijevo maslo, javorjev situp itd. Je pa treba izven občine. :P

Katero kikirikijeva maslo pa je goody?
Sem probal Lidl, Eurospin, LeClerc, Hofer... dejansko so razlike.
Ne vem pa, katero je pri nas dobro, da bi imel referenco za naprej....


Katerokoli 100% Ta Hofer, Spar, etc. imajo primesano sol/cuker, palmino olje in so sranje. Npr. to.- pocakas da imajo kaksno akcijo (se prijavis na mail novice) in dobis po cca 5-6 eur +postnina.
Pa v Hoferjih/Lidlih imas vcasih tudi isto po 7, 8 eur od proteini.si.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

Master_Yoda je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Jarno je izjavil:

innerspace je izjavil:

DrPepper original USA, ne to lokalno s**nje.

Jejhata jejhata, sem natanko ta izdelek imel v mislih. Še Asmongold je to zadevo rangiral skoraj najvišje. :)
Trenutno pa smo tudi omejeni na lastno občino in ni najbolj praktično.
Drugače pa mi včasih tekne še kakšno kikirikijevo maslo, javorjev situp itd. Je pa treba izven občine. :P

Katero kikirikijeva maslo pa je goody?
Sem probal Lidl, Eurospin, LeClerc, Hofer... dejansko so razlike.
Ne vem pa, katero je pri nas dobro, da bi imel referenco za naprej....


Katerokoli 100% Ta Hofer, Spar, etc. imajo primesano sol/cuker, palmino olje in so sranje. Npr. to.- pocakas da imajo kaksno akcijo (se prijavis na mail novice) in dobis po cca 5-6 eur +postnina.
Pa v Hoferjih/Lidlih imas vcasih tudi isto po 7, 8 eur od proteini.si.


Akcije 30-40% so skorj ves čas, zastonj poštnina nad 60€, kar se moraš ob popustu kar mal namatraš. Ampak pač kupuješ na 3 mesece

ajdov ::

Kvinta ::

Katero kikirikijeva maslo pa je goody?


To na srečo majo pri nas meni najboljše tako zvano Rok Peanut butter daleč najboljše.
A.C.A.B

_Denny_ ::

"Heavy duty" US pohištvo kot so npr. stoli, postelje, vzmetnice, itd., ker je prava muka najti nekaj, kar zdrži več kot standardnih 60-100kg. Seveda dobiš take, na katerih piše tudi po 150kg in 180kg, a je to daleč od resnice...recimo Uvi Chair XL bi naj zdržal 180kg in sem ga s svojimi 130kg v 3 letih moral popravljati že toliko krat, da je v ogrodju verjetno več vara kot pa originalne kovine. Kak ameriški stol za 300kg osebo bi me sigurno zdržal celo življenje.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

ajdov ::

_Denny_ je izjavil:

"Heavy duty" US pohištvo kot so npr. stoli, postelje, vzmetnice, itd., ker je prava muka najti nekaj, kar zdrži več kot standardnih 60-100kg. Seveda dobiš take, na katerih piše tudi po 150kg in 180kg, a je to daleč od resnice...recimo Uvi Chair XL bi naj zdržal 180kg in sem ga s svojimi 130kg v 3 letih moral popravljati že toliko krat, da je v ogrodju verjetno več vara kot pa originalne kovine. Kak ameriški stol za 300kg osebo bi me sigurno zdržal celo življenje.

razen če se zrediš na 350kg

qwertyy ::

dexterboy je izjavil:

Jarno je izjavil:

innerspace je izjavil:

DrPepper original USA, ne to lokalno s**nje.

Jejhata jejhata, sem natanko ta izdelek imel v mislih. Še Asmongold je to zadevo rangiral skoraj najvišje. :)
Trenutno pa smo tudi omejeni na lastno občino in ni najbolj praktično.
Drugače pa mi včasih tekne še kakšno kikirikijevo maslo, javorjev situp itd. Je pa treba izven občine. :P

Katero kikirikijeva maslo pa je goody?
Sem probal Lidl, Eurospin, LeClerc, Hofer... dejansko so razlike.
Ne vem pa, katero je pri nas dobro, da bi imel referenco za naprej....

Uff za arašidovo maslo sem pa jaz kar stručko, sem jih probal že malo morje. Najboljši mi je pa trenutno od proteini.si, ker je 100% iz arašidov. Okus je malo bolj močen, ampak na dober način. Se vidi že po teksturi, da ni nič namešano. Jaz ga večinoma kupujem kar v lokalnem Hoferju, ker imajo proteini.si štantek. Mislim, da je kila masla cca 7e, kar je dejansko poceni.

111111111111 ::

Drugače pa blender in pražene arašide brez soli.

Top.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Anney ::

Rezervni deli za usa/can jakuzije, plačujem drago poštnino, 100€+.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Meiniken ::

LeQuack je izjavil:

Stvari ki so dejansko narejene v Sloveniji.

Če bi blo v sloveniji narejeno bi vsi tako jokali, da je predrago napram [vnesi državo/storitev].
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

hr_natakar ::

Verjetn vecina vas sploh vedela ne bi za kikirikijevo maslo, ce ne bi gledal ameriskih filmov in nadaljevank. Import iz ameriskega stila zivljenja. Ni zdravo. Kikiriki strocnica, ki jo je potrebno namakat, da izlijes tiste skodljive snovi ven.

Zgodovina sprememb…

kajetan ::

Syncw je izjavil:

Nekdo išče nove ideje kaj bi lahko preprodajal? :P;)

tudi če bi, je v kaj takega potrebno vložiti veliko truda. če se greš zares..:)

_Denny_ je izjavil:

"Heavy duty" US pohištvo kot so npr. stoli, postelje, vzmetnice, itd., ker je prava muka najti nekaj, kar zdrži več kot standardnih 60-100kg. Seveda dobiš take, na katerih piše tudi po 150kg in 180kg, a je to daleč od resnice...recimo Uvi Chair XL bi naj zdržal 180kg in sem ga s svojimi 130kg v 3 letih moral popravljati že toliko krat, da je v ogrodju verjetno več vara kot pa originalne kovine. Kak ameriški stol za 300kg osebo bi me sigurno zdržal celo življenje.


ej na ebay kleinanzeigen imas polno dobrega rabljenega pohistva od Steelcase in podobnih znamk! Ampak problem je dostava, sicer pa na prevozih dobis tudi za 100e kar težko robo v Slovenijo. Tako mimogrede

Jarno je izjavil:

innerspace je izjavil:

DrPepper original USA, ne to lokalno s**nje.


Jejhata jejhata, sem natanko ta izdelek imel v mislih. Še Asmongold je to zadevo rangiral skoraj najvišje. :)
Trenutno pa smo tudi omejeni na lastno občino in ni najbolj praktično.
Drugače pa mi včasih tekne še kakšno kikirikijevo maslo, javorjev situp itd. Je pa treba izven občine. :P

ker sem velik fan dr pepper in dr. pepper cherry mi ze dolgo po glavi hodi da bi nekaj ukrenil glede tega:)

koliko vem pri nas samo v Leclercu dobis dr pepper pa se ta ni originalni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

rkobarov ::

Oblacila, obutev.
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

Kvinta ::

hr_natakar je izjavil:

Verjetn vecina vas sploh vedela ne bi za kikirikijevo maslo, ce ne bi gledal ameriskih filmov in nadaljevank. Import iz ameriskega stila zivljenja. Ni zdravo. Kikiriki strocnica, ki jo je potrebno namakat, da izlijes tiste skodljive snovi ven.


Mi smo delali to doma že 70 letih pa povečini z orehi in lešniki ,ker kikirikijev blo ni ... to z namakanjem stročnic pa so totalne jajce ravno moja stara mati katera je tega največ pojedla je dočakala okroglih 100 let :))
A.C.A.B

qwertyy ::

hr_natakar je izjavil:

Verjetn vecina vas sploh vedela ne bi za kikirikijevo maslo, ce ne bi gledal ameriskih filmov in nadaljevank. Import iz ameriskega stila zivljenja. Ni zdravo. Kikiriki strocnica, ki jo je potrebno namakat, da izlijes tiste skodljive snovi ven.

Ima kar nekaj hranilnih snovi. Nič narobe, če ga ješ v majhnih količinah (par žlic sem in tja), ker ima drugače preveč kalorij.

Krele ::

Camper čevlje. Trgovine ni več, pa tudi ko je še bila, so imeli bolj klavrno izbiro.

hr_natakar ::

qwertyy je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Verjetn vecina vas sploh vedela ne bi za kikirikijevo maslo, ce ne bi gledal ameriskih filmov in nadaljevank. Import iz ameriskega stila zivljenja. Ni zdravo. Kikiriki strocnica, ki jo je potrebno namakat, da izlijes tiste skodljive snovi ven.

Ima kar nekaj hranilnih snovi. Nič narobe, če ga ješ v majhnih količinah (par žlic sem in tja), ker ima drugače preveč kalorij.

je narobe, ce strocnic ne namakas in izlijes veckrat. Zakaj pa mislis, da je toliko alergicnih na araside? Za brezveze?

hojnikb ::

LS1 al pa LS3. Damn you, european displacement tax!
#brezpodpisa

innerspace ::

Jarno je izjavil:

innerspace je izjavil:

DrPepper original USA, ne to lokalno s**nje.


Drugače pa mi včasih tekne še kakšno kikirikijevo maslo, javorjev situp itd. Je pa treba izven občine. :P


Tole in cela linija Reese's Cups, cedim sline po tipkovnici.
 Reese's Peanut Butter

Reese's Peanut Butter

Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

hr_natakar ::

Jaz pogresam , da v trgovini ne morem dobit olivnega olja taksne kvalitete kot ga lahko dobim od znanca, ki naredi domace olivno olje zase in za prijatle. Drugac pa mogoce malo vec izbire za vegane, da bi bilo vec razlicnih veganskih produktov. Mogoce tudi kaksen trgovski center, ki ima samo vegansko hrano.

p.so. nekateri pa res izbirate samo najslabse od vseh drzav, arasidovo nezdravo maslo in fast food iz amerike, cevapcice iz balkana, ki spodbujajo agresivnost, rakotvorne izdelke iz azijskih pocen drzav in se bi lahko nastel

Zgodovina sprememb…

oracle ::

Mašinerija za espresso (za domačo uporabo). ECM, Ceado, Eureka, Profitec, Rocket, La Marzoco, Barazza...

Večinoma italijanska in nemška roba, težko dobit, tudi na amazonih.

koyotee ::

Krele je izjavil:

Camper čevlje. Trgovine ni več, pa tudi ko je še bila, so imeli bolj klavrno izbiro.


Ceneje z amazon.de/it
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

lexios ::

tehnično blago, oblačila in obutev :D

Gregor5816 ::

qwertyy je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Jarno je izjavil:

innerspace je izjavil:

DrPepper original USA, ne to lokalno s**nje.

Jejhata jejhata, sem natanko ta izdelek imel v mislih. Še Asmongold je to zadevo rangiral skoraj najvišje. :)
Trenutno pa smo tudi omejeni na lastno občino in ni najbolj praktično.
Drugače pa mi včasih tekne še kakšno kikirikijevo maslo, javorjev situp itd. Je pa treba izven občine. :P

Katero kikirikijeva maslo pa je goody?
Sem probal Lidl, Eurospin, LeClerc, Hofer... dejansko so razlike.
Ne vem pa, katero je pri nas dobro, da bi imel referenco za naprej....

Uff za arašidovo maslo sem pa jaz kar stručko, sem jih probal že malo morje. Najboljši mi je pa trenutno od proteini.si, ker je 100% iz arašidov. Okus je malo bolj močen, ampak na dober način. Se vidi že po teksturi, da ni nič namešano. Jaz ga večinoma kupujem kar v lokalnem Hoferju, ker imajo proteini.si štantek. Mislim, da je kila masla cca 7e, kar je dejansko poceni.

Probal sem arašidovo maslo od proteini.si, Myprotein, Rok's nut butter in Odlično. Glede na deklaracijo so vsi iz 100% arašidov, okusi se malce razlikujejo, ampak meni so vsi odlični. Myprotein ima velikokrat akcije, jaz sem prejšnji teden naročil pri odlicno.si nekaj kg, s kodo VEGUHEC pride kg masla okoli 5.5EUR. Tudi na Myprotein imajo stalno kode za 30-50% popusta in je cena vedno pod 6EUR/kg.

Edit: Jaz pogrešam trenažerje za kolesa v naših trgovinah. :))

Zgodovina sprememb…

Darko! ::

Klobasa iz kioska Curry 36 na Banhof Zoo štacjonu al pa olje za nego usnjenih šuh.
Tega tle ne dobim.
Tud japonske ogrevane silikonske seks lutke z vgrajenim voice procesorjem in mežikanjem je težko najdit po legit kanalih.

A'u šlo kej od tega?
Do božiča b'kej rabu.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

malica v službi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13022527 (4315) PacificBlue
»

Cene masla

Oddelek: Problemi človeštva
354948 (2138) OldSkul
»

T5 fatburner (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5917430 (15411) Apache90
»

Kje dobit hamburger "potrebščine" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6617386 (15333) RejZoR
»

Najljubša hrana, pijača (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5114389 (12740) gzibret

Več podobnih tem