» »

Potrdilo o šolanju

Potrdilo o šolanju

Cowboy6 ::

Zgodilo se mi je nekaj, kar upa vsak, da se mu to ne zgodi. Nisem naredil mature. Vrgel sem na enem predmetu, ki raje ne povem na katerem, ker se boste vsi smejali. Torej, problem je v tem da jaz nimam več statusa dijaka in NUJNO rabim potrdilo o šolanju. Sej veste ZZ, otroški dokladi,... Upal sem, da bi se lahko vpisal na maturitetni tečaj, ampak problem je, da moreš imeti poklicno maturo opravljeno. Kakšna ideja? Help!?!:'(
Tukaj naj bi bil moj podpis.

ali3n ::

- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Ziga Dolhar ::

Če me spomin ne vara, je pogoj za vpis na maturitetni tečaj ...

a) opravljena poklicna matura
ALI
b) opravljen 4. letnik gimnazije

Vem, da je bilo v mojem razredu nekaj učencev, ki so že opravljali maturo, pa je ali niso naredili ali pa so želeli izboljšat kakšno oceno. Torej ... kliči šolo in zahtevgaj svetovalno delavko.

p.s.: na kateri šoli si delal maturo?
https://dolhar.si/

para! ::

Pokliči CDI Univerzum in jim zaupaj svoj problem. Z denarjem ga boš nedvomno rešil.

;)

Lp
Death before dishonor!

MadMicka ::

enmu bivšmu sošolcu rečeš za potrdil, on ga izpolne s kemičnim, ki se da brisat in pol uneseš svoje podatke :D

McHusch ::

K srednješolskemu splošnemu izobraževanju sodi tudi izobraževalni program maturitetnega tečaja. Program traja eno leto, namenjen pa je predvsem absolventom štiriletnih programov strokovnega izobraževanja, ki želijo opraviti maturo in se vključiti v univerzitetno izobraževanje. V program se lahko vpiše, kdor je uspešno končal program srednjega poklicnega, ali srednjega strokovnega izobraževanja, ali tretji letnik gimnazije in je prekinil izobraževanje najmanj za eno leto, ali je zaključil osnovno šolo in uspešno opravil preizkus znanja na ravni tretjega letnika gimnazije.


http://www.mszs.si/slo/solstvo/ss/struktura.asp

para! ::

Najelegantnejšo rešitev pa je že predlagal MadMicka.

Na tak način se je dalo izognit vojski, pretentat študentske servise, itd itd...

Lp
Death before dishonor!

||_^_|| ::

Ampak če te pa davčna s takim potrdilom dobi si pa v riti.

para! ::

Pri najenostavnejših rešitvah je rizik vedno nujen.

Lp

;)
Death before dishonor!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198067 (36884) Filip8
»

Izobraževanje naprej

Oddelek: Loža
112842 (2380) xmetallic
»

Peti predmet dodatno

Oddelek: Šola
123536 (3245) St235
»

Vrnitev v šolo

Oddelek: Šola
286075 (5071) para!
»

Hud problem - kako nadaljevati šolanje?

Oddelek: Šola
172984 (2371) A. Smith

Več podobnih tem