» »

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa

««
9 / 16
»»

Telbanc ::

Slopek je izjavil:

mirator je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ampak vseeno, so bili prvi smučarji

Pa kaj te toliko mučijo smučarji. Njihov virus je pri nas že izginil, pa tudi oni so ga morali dobiti od nekje, ali ne?
Pa saj te nihče ne krivi, da si dopustoval na Hrvaškem, saj so tudi drugi. Vendar je le razlika, da nekateri so se okužili in okužbo prenesli v Slovenijo, nekateri pač ne.

Sploh ne. Moti me, da celo Eu mučijo hrvatje in da so zdaj kar oni krivi za vso situacijo. Pa sploh ne bom več o tem, ker sem svoje mnenje o vsej zadevi že (pre)večkrat izrazil, pa sem bil označen za fletzemljaša. Samo pravim, da virus iz Slovenije ni nikoli izginil, pa je čist vseen, za tistih par vnosov iz tujine.
Sicer bo pa spet kmalu sneg, pa smučarija in bo krog sklenjen ;)

HappyPills je izjavil:

Popravek opoziciji uspel veliki met in je s pomočjo DeSUS ter nekaj SMC spremenila ta odlok! Ravnokar.

Fak...se pravi ne bom mogel prijavit soseda, ki ga ne maram, pa še ženo bi mu.......sem se prezgodaj veselil :)))


Ni šlo za "par vnosov", številke so podane. Vsaak ima pravico do svojega mnenja. Številke pa so neizprosne.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

vostok_1 ::

Še eno vprašanje imam za dežurne mikroinferkterje. Ste se že šli testirat? Čemu ne, če ne?
Na vašem mestu bi to že zdavnaj naredil.
Hell, še jaz se bom šel v doglednem času.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mailer ::

HappyPills je izjavil:

To pomeni v praksi da če te sosed prijavi da vas je preveč to policija lahko vstopi v stanovanje in to preveri.
Saj ti ni treba odpret. Rečeš da se stujci ne pogovarjaš.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Slopek ::

ja par vnosov ja....verjetno sami mladi in ko so preboleli, se je zadeva precej ustavila...do teh hladnih dni, smo bili kar ok...sicer pa ja...vsak si zadevo predstavlja po svoje, a dejstvo je, da ni povečane smrtnosti. Zame je pač podatek samo umrljivost...drugo ne šteje, štejejo pa drugi, ja.

vostok_1 ::

Smrtnosti je zaenkrat komaj nad gripo. Za gripo letošnje sezone pa podatkov ne najdem.
ICUji so...najbrž znotraj normale. Pa še to ne vemo kaj pomeni ICU...ventilator, kisik?
Hospitalizacija pa je popolna neznanka.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

Še eno vprašanje imam za dežurne mikroinferkterje. Ste se že šli testirat? Čemu ne, če ne?
Na vašem mestu bi to že zdavnaj naredil.
Hell, še jaz se bom šel v doglednem času.


A si azijski moški? Potem pa kar hitro. >:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Prevelikega imam, da bi bil.
Grem bolj za to, da bom vas mikroinfarkterje lahko še bolj strolal.

Si predstavljaš temo...."vostok se testiral za covid-19!"
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:

Smrtnosti je zaenkrat komaj nad gripo.


Res?
Bi prosil za število žrtev gripe od marca (pa lahko izbereš poljubno leto) do konca septembra pa še ali so ti umrli od gripe ali z gripo.:O Bo šlo?:D

vostok_1 ::

Pravim, da letošnje nimam. Ampak po preteklih sezonah smo tam tam.
Letos pač ni gripe, kot zgleda.

Z/Od...to pa bo ostal večni misterij.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novice/za...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Slopek ::

ni je zaradi distanciranja in mask, pravijo...prav tako, zaradi tega sploh še dihamo...malo težje skozi masko, ampak baje, da to zdravi astmo, sem prebral tukaj...no, samo lajša simptome, da ne bom podtikal.

vostok_1 ::

Skupaj so v murskosoboški bolnišnici v letu 2017 zdravili 236 bolnikov z gripo, v letu 2018 jih je bilo 342, letos pa v prvih treh mesecih 369. V letu 2017 je bilo hospitaliziranih 162 bolnikov z gripo, leta 2018 jih je bilo 255, letos pa doslej že 288.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novice/za...

Skratka, vlada je naredila pakete ukrepov, z ciframi baziranimi na gipe preteklih let.
Torej lockdown je praktično garantiran.

Vsaj tako zgleda.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:

Pravim, da letošnje nimam. Ampak po preteklih sezonah smo tam tam.
Letos pač ni gripe, kot zgleda.

Z/Od...to pa bo ostal večni misterij.


Res v mesecih ki sem jih navedel? Primerjati letni death rate za covid in gripo pri čemur covid še ni imel na voljo najboljših mesecev za respiratorna obolenja pa še 'spopadati' se je moral z zaviralnimi ukrepi:D je rahlo nefer do covida. Kaj praviš

vostok_1 ::

Aha, torej se gremo jebanja okoli detajlov. I see. No thanks.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:

Aha, torej se gremo jebanja okoli detajlov. I see. No thanks.

Aha torej se gremo izpuščanje pomembnih detajlov. No tudi prav.

vostok_1 ::

Cifre, letne so jasne. Če je bila smrtnost enega meseca večja, bo drugega manjša, vsaj tako je pri gripi in tako je tudi pri covidu.

PS. Da ne boš butthurt. Tudi če bi bila cifra 5x tega kar imamo sedaj...je to še vedno zanemarljivo v celotni sliki prebivalstva slovenije.
Zanemarljivo.
Pri 10x bi se morda začeli spraševati, če ne bi bilo dobro kaj ukrenit.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

dexterboy ::

energetik je izjavil:

Kaj točno pa ni bilo od maja normalno, razen mask v zaprtih prostorih in prepoved večjih družabnih dogodkov? Pa smo kljub temu Franjo odpeljali, Kreslin je imel koncert, bil je koncert elektronske glasbe v Tivoliju itd.

Spomnil sem se, da sem se s tabo pregovarjal točno na to vižo v eni od sedaj že zaprtih tem. No, veseli me, ker opažam, da se ti še vedno ni posvetilo... Si pač egoist na polno ter imaš sebe za merilo. Če je tebi OK, je vse cool, če si pa ti bogi, je pa splošna slika v kurcu... al kako?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

imagodei ::

Slopek je izjavil:

Ampak mi gre prav na smeh, ko vidim po mestu folk, ki ima masko pripravljeno pod brado...samo gor si jo potegne, ko je treba...in ti, so s tem kao zaščiteni, hehe.

Narobe razumeš, pa mislim, da smo ti že velikokrat pojasnili.

Ampak, kaj moreš, nekaterim pač še tako osnovnih stvari ne moreš pojasniti. Pogosto taki obiskujejo osnovno šolo s prilagojenim programom, včasih pa nekako uspejo sfejkati do konca srednje, včasih celo končajo faks...
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

Oh glej. Še en imagodejev post, brez vsebine in baseless žaljenjem.
Ah, saj smo že vajeni.


Si se šel testirat bro?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

dexterboy ::

atubbuta je izjavil:

Ko berem vso to nestrpnost v tej temi, mi pa res postane slabo (čeprav se še nisem okužil).
kako slabo bi ti šele postalo, če bi prebral ostale teme na Covid19, ki so že zaklenjene :)))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

;-) ::

Ene dve ali tri teme so že šle v franže zaradi nasilnih maskerjev, ki trobezljajo neumnosti in napovedujejo šleperje mrtvih, zasedene bolnišnice itd.

Čakam že en mesec da se kaj od obljubljenega zgodi in ne dočakam, in stavim da tudi v tej temi nebom dočakal ;)

imagodei ::

vostok_1 je izjavil:

Ah, dobri stari časi STASIja

To imajo na Škotskem že vsaj nekaj tednov.

Pa nimajo Janša.

Kaj pa zdaj?


Da bo jasno, tega ne podpiram. Ampak še enkrat bom rekel: mesece dolgo že kolesarite, za povrh še mešate hruške in jabolka. Kdaj boste nehali samo lajat in ga boste "nesli ven"? Da se potem lahko posvetimo strokovno utemeljenim ukrepom zoper širjenje virusa (ja, maske v zaprtem prostoru bodo ostale!).
- Hoc est qui sumus -

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

Prevelikega imam, da bi bil.
Grem bolj za to, da bom vas mikroinfarkterje lahko še bolj strolal.

Si predstavljaš temo...."vostok se testiral za covid-19!"


Samo pazi da ne bi zraven lokacije testiranja kakšnih 5G stolpov, baje je na takšnih lokacijah več pozitivnih...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

suzej ::

Da bo jasno, tega ne podpiram.

S tem ko podpiraš uradno korona narativo, podpiraš tudi to.
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Prevelikega imam, da bi bil.
Grem bolj za to, da bom vas mikroinfarkterje lahko še bolj strolal.

Si predstavljaš temo...."vostok se testiral za covid-19!"


Samo pazi da ne bi zraven lokacije testiranja kakšnih 5G stolpov, baje je na takšnih lokacijah več pozitivnih...:))


Zakaj pa misliš, da se mi že toliko vleče?
Enostavno je težko najti primeren ZD.

imagodei je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ah, dobri stari časi STASIja

To imajo na Škotskem že vsaj nekaj tednov.

Pa nimajo Janša.

Kaj pa zdaj?


Da bo jasno, tega ne podpiram. Ampak še enkrat bom rekel: mesece dolgo že kolesarite, za povrh še mešate hruške in jabolka. Kdaj boste nehali samo lajat in ga boste "nesli ven"? Da se potem lahko posvetimo strokovno utemeljenim ukrepom zoper širjenje virusa (ja, maske v zaprtem prostoru bodo ostale!).


What??


---
Kaj torej...si šel na test ali ne?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

imagodei je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ah, dobri stari časi STASIja

To imajo na Škotskem že vsaj nekaj tednov.

Pa nimajo Janša.

Kaj pa zdaj?


Da bo jasno, tega ne podpiram. Ampak še enkrat bom rekel: mesece dolgo že kolesarite, za povrh še mešate hruške in jabolka. Kdaj boste nehali samo lajat in ga boste "nesli ven"? Da se potem lahko posvetimo strokovno utemeljenim ukrepom zoper širjenje virusa (ja, maske v zaprtem prostoru bodo ostale!).


Res, tudi meni gre na živce to mečkanje. Opravite že s tem in nehajmo zapravljat čas.
Čeprav...koga so že imeli v mislih za noveg mandatarja? Valutnega genija JPD?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

hr_natakar ::

Urbano#Desno je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Pravim, da letošnje nimam. Ampak po preteklih sezonah smo tam tam.
Letos pač ni gripe, kot zgleda.

Z/Od...to pa bo ostal večni misterij.


Res v mesecih ki sem jih navedel? Primerjati letni death rate za covid in gripo pri čemur covid še ni imel na voljo najboljših mesecev za respiratorna obolenja pa še 'spopadati' se je moral z zaviralnimi ukrepi:D je rahlo nefer do covida. Kaj praviš


Ni res. Kovid 19 je obstajal ze krepko pred aprilom. Stevilo smrtnih zrtev zarad gripe se je za 2020 stelo od januarja do aprila in jih je bilo priblizno 160. Torej od januarja do aprila. Tako da lahko primerjas nekaj mesecev smrtne zrtve gripe in kovid 19. Ni pretirane razlike.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Če letos ne bo bilo gripe, kaj bodo se mikroinfarkterji izmislili?
Da so ukrepi pomagali?

:)):))
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...

Coronavirus: French police raid ministers' homes in pandemic inquiry


Jz bi predvsem dodal, da je bil slab response nameren, saj le tako bi lahko upravičili ukrepe.
V sloveniji ni nič boljše. V celem letu "nismo" uspeli niti za 50% povečati kapacitete zdravstva.

There is a reason it's called the plandemic. Izkoriščajo jo tako veliki kot mali.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

IL_DIAVOLO ::

https://www.zurnal24.si/slovenija/ze-ju...

Maske po novem obvezne tudi v avtomobilih, sicer ob določenih pogojih.

Still tho wtf :))

Utk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.zurnal24.si/slovenija/ze-ju...

Maske po novem obvezne tudi v avtomobilih, sicer ob določenih pogojih.

Still tho wtf :))

Če jo moraš v gozdu, da ne okužiš vevarice, zakaj je ne bi v avtu, če si tam s tujcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

vostok_1 ::

Boge vevrce.
:))
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Hypathia ::

feryz je izjavil:

Mi smo oranžni.:)
Smo imeli pred nekaj časa v naši vasi žur, na katerem je fasalo virus vsaj 20 ljudi, potrjeno 15. Noben niti do zdravnika ni rabil iti, ampak za statistiko so bili dobri.
To nas je izučilo. Od takrat dalje se nihče več ne hodi testirati. In virusa v naši vasi ni več.

Odlična demonstracija znanega pregovora: "Lahko gre Slovenec iz Balkana a Balkan iz Slovenca zelo težko. " sanja slovencelj švedski model press
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

vostok_1 ::

PS. Kaj za blowjobe v avtu, si lahko punca sname masko?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

hr_natakar ::

To je vse maslo visje sile, ki je ustvarila negativno silo. Brez negativne sile clovek ne more napredovat, saj ga negativna sila nenehno sili k iskanju resitev in evoluciji. Iz vsega tega se lahko rodi tudi marsikaj dobrega.

vostok_1 ::

Višja sila ali ne. Jutri bote lepo vsi našemljeni, kot v kakem distopičnem filmu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

showsover ::

Zdaj že gre meni na živce tole, ko tekom dneva spreminjajo izjave.
Ali pa naj novinarji počakajo do večera in ne pišejo domnev in nepreverjenih informacij.
Mislim, za popi*dit je tole, no.
Danes smo bili EDINI v restavraciji, res je, da se je izplačalo, pa vseeno.

darkolord ::

Novinarjem je čisto vseeno za dejstva, samo da je branost čim višja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

vostok_1 ::

To vsekakor res. Vidim pa, da se jih mikroinfarkterji fanj poslužujete ko treba terorizirat soljudi. Ne vem sicer kako vam uspeva terorizirat ljudi z številkami od gripe, ampak ok, it's 2020.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

imagodei je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ampak mi gre prav na smeh, ko vidim po mestu folk, ki ima masko pripravljeno pod brado...samo gor si jo potegne, ko je treba...in ti, so s tem kao zaščiteni, hehe.

Narobe razumeš, pa mislim, da smo ti že velikokrat pojasnili.

Ampak, kaj moreš, nekaterim pač še tako osnovnih stvari ne moreš pojasniti. Pogosto taki obiskujejo osnovno šolo s prilagojenim programom, včasih pa nekako uspejo sfejkati do konca srednje, včasih celo končajo faks...

Saj vem, jebe se tebi zanj, glavno, da ne pljuva v tebe in nisi v njegovem oblaku, cepec zabiti...bo prišel čas, ko boš dojel kakšna budala si bil, ali pa ne, ker si pač budala. Če se že žalimo ane.

imagodei je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ah, dobri stari časi STASIja

To imajo na Škotskem že vsaj nekaj tednov.

Pa nimajo Janša.

Kaj pa zdaj?


Da bo jasno, tega ne podpiram. Ampak še enkrat bom rekel: mesece dolgo že kolesarite, za povrh še mešate hruške in jabolka. Kdaj boste nehali samo lajat in ga boste "nesli ven"? Da se potem lahko posvetimo strokovno utemeljenim ukrepom zoper širjenje virusa (ja, maske v zaprtem prostoru bodo ostale!).

Narobe razumeš, pa mislim, da smo ti že velikokrat pojasnili.

Ampak, kaj moreš, nekaterim pač še tako osnovnih stvari ne moreš pojasniti. Pogosto taki obiskujejo osnovno šolo s prilagojenim programom, včasih pa nekako uspejo sfejkati do konca srednje, včasih celo končajo faks...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

vostok_1 ::

Ne sekiraj se logi. Imagodeia smo že tolikokrat peljali scat v tem letu, da mu sedaj ne ostane drugega kot žaljenje in brisanje.
So cute.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

hr_natakar ::

Si predstavljate, da bi kdo lansko leto povedal, da boste zunaj vsi morali nosit masko. Da bodo zaprte meje, letalisca in da bos lahko potoval po svetu samo ce imas zasebno letalo. Bi skoraj vsi rekli, da si teoretik zarot ali flat earthar.

Slopek ::

Se nič ne sekiram. Samo vseskozi poslušam nekaj o kolesarjih, pa janši in kako ne vem zakaj maska, katero nosim in kot kaže bo treba še kakšno kupit. Nimam nič s kolesarji, dokler ne bodo oboroženi, potem se mogoče.......
Prav tako, me ne zanima ta njihova vaška politika, brez katere ne morejo nekateri sestavit stavka, sploh pa precenjujejo njen vpliv, na njihova boga življenja.
Za maske, sem pa povedal...
Sami indoktrinirani omejenci, ki delajo popolnoma napačne zaključke, kar je jasno videt iz takih postov, kot je ta imagodejev...pa kdo je on, da bo mene sodil in ocenjeval?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Slopek ::

hr_natakar je izjavil:

Si predstavljate, da bi kdo lansko leto povedal, da boste zunaj vsi morali nosit masko. Da bodo zaprte meje, letalisca in da bos lahko potoval po svetu samo ce imas zasebno letalo. Bi skoraj vsi rekli, da si teoretik zarot ali flat earthar.

če bi 10.09.2001, nekomu govoril, da zares kmalu ne boš vode smel na letalo nesti, bi rekel, da si nor...
ko resnica pride enkrat z zamikom na dan, to nikogar ne zanima, saj škoda je storjena, pa četudi to pomeni zradiran bližnji vzhod, pa še kaj zraven...glavno, da so oni v svojih mehurčkih, kjer je vse krasno.

vostok_1 ::

Ampak baje je vse naključje.
To, da so profiti od zarot za redove večji od stroškov pa zgleda noče nihče od anti-flateartherjev debunkat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

vostok_1 je izjavil:

Ampak baje je vse naključje.
To, da so profiti od zarot za redove večji od stroškov pa zgleda noče nihče od anti-flateartherjev debunkat.

Najlažje je tako povedat: stara kura crkne oz.jo ubiješ, da ti ostale začnejo nosit zlata jajca...
Sem gledal to, na temo teh letalskih družb...koga boli za zaposlene? Biznis je tako speljan, da deluje točno po principu omenjenih kur...

coffeetime12 ::

Omejeno gibanje:

vostok_1 ::

https://www.abc.net.au/triplej/programs...

'6190 applications for one dishwasher role': What it's like looking for work in 2020


Pravim vam. Ko bo angry mob želela kri, i won't be standing in their way. I might just point them in the right direction.
In to vse zaradi virusa s številkami gripe.

Good job guys.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

suzej ::

Granitne kocke so že pripravljene
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

Furb ::

Kako je sedaj s prehajanjem meje? Hrvaska, italija? Ocitno je za prehajanje rdecih con lahko izgovor potovanje v tujino.
"In če potujete iz rdeče regije v tujino, je prehod drugih regij tudi dovoljen. "
Režim na zunanjih mejah se za zdaj ne spreminja, je povedal Hojs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Furb ()

dreta ::

suzej je izjavil:

Granitne kocke so že pripravljene


Kar zacni, nabijat z glavo v njih. Mogoce se ti celo posveti.
««
9 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
36446505 (31437) darkolord

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663105517 (78527) BigWhale

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46349918 (45023) vostok_1

Covid-19 epidemija lažna? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12611449 (9021) vostok_1

Več podobnih tem