» »

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa

««
8 / 16
»»

nergac ::

Who who?

GargaSmrk ::

nergac je izjavil:

stjan je izjavil:

Narod je treba terorizirati... Adolf Hitler 1933..

1933 so pač lahko pretepali Žide, danes to nekako ni zaželjeno...

Čudno, s kakšno lahkoto ljudje sprejemate fašizem :(

Samo po letu 1933 je pa prišlo leto 1945 in, smo že pozabili kako so se ljudje zahvalili vladajočim?

Kot kaže se zgodovina res ponavlja...


Bomo pač še enkrat ubiti.


Ne vem zakaj rabimo hoditi skoraj 100 let nazaj v zgodovino s kakšno lahkoto sprejemamo nasilje. Mamo dosti od letos.

Israeli soldiers video their beating of Palestinian workers

qwertyy ::

Ne štekam ljudi, ki za trenutno situacijo krivijo počitnikarje iz poleti. Kaj ma moj dopust 10. julija veze s trenutno sliko mi ni jasno. Okužbe naraščajo po večih državah, ne samo pri nas, poleg tega je od mojih počitnic že 3 mesece. Tudi sicer ne mislim bit zaprt doma še naslednjih 5 let in tudi maske na prostem ne bom nosil, razen tam kjer je možnost da naletim na policaja. Sem tudi proti ponovnemu zapiranju vsega, ker ko bomo povrh vsega padli še b gospodarsko krizo, se bo pa folku res odtrgalo.

suzej ::

qwertyy je izjavil:

Ne štekam ljudi, ki za trenutno situacijo krivijo počitnikarje iz poleti. Kaj ma moj dopust 10. julija veze s trenutno sliko mi ni jasno. Okužbe naraščajo po večih državah, ne samo pri nas, poleg tega je od mojih počitnic že 3 mesece. Tudi sicer ne mislim bit zaprt doma še naslednjih 5 let in tudi maske na prostem ne bom nosil, razen tam kjer je možnost da naletim na policaja. Sem tudi proti ponovnemu zapiranju vsega, ker ko bomo povrh vsega padli še b gospodarsko krizo, se bo pa folku res odtrgalo.

Edina rešitev je da se nam odtrga čim prej, dokler lahko še zaustavimo to norost in pocistimo z glavnimi akterji
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

Valvoline ::

qwertyy je izjavil:

Ne štekam ljudi, ki za trenutno situacijo krivijo počitnikarje iz poleti. Kaj ma moj dopust 10. julija veze s trenutno sliko mi ni jasno. Okužbe naraščajo po večih državah, ne samo pri nas, poleg tega je od mojih počitnic že 3 mesece. Tudi sicer ne mislim bit zaprt doma še naslednjih 5 let in tudi maske na prostem ne bom nosil, razen tam kjer je možnost da naletim na policaja. Sem tudi proti ponovnemu zapiranju vsega, ker ko bomo povrh vsega padli še b gospodarsko krizo, se bo pa folku res odtrgalo.

Vprasaj cehe, prej so imel 0 okuzenih (pre dopuste), danes pa 10.000 v enem dnevu. Se se spomni kdo kako se je prvic virus razsiril iz avstrijskih smucisc ter milanskega sejma?

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

qwertyy je izjavil:

Ne štekam ljudi, ki za trenutno situacijo krivijo počitnikarje iz poleti. Kaj ma moj dopust 10. julija veze s trenutno sliko mi ni jasno. Okužbe naraščajo po večih državah, ne samo pri nas, poleg tega je od mojih počitnic že 3 mesece. Tudi sicer ne mislim bit zaprt doma še naslednjih 5 let in tudi maske na prostem ne bom nosil, razen tam kjer je možnost da naletim na policaja. Sem tudi proti ponovnemu zapiranju vsega, ker ko bomo povrh vsega padli še b gospodarsko krizo, se bo pa folku res odtrgalo.



Kriv boš do zimske sezone, ko Kljuko krivde prevzamejo spet smučarji - in leto je okoli. Glej NEKDO mora biti.

Slopek ::

Samo res...november pred vrati, krivi se pa poletne dopustnike. 4 tedne sem bil tam, torej sem skorajda kriv zločina zoper človeštvo.

Ja, seveda. Nekdo mora biti kriv in če še švabi to pravijo, bo pa že držalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Valvoline ::

Pa ne podpiram neumnih ukrepov in potez kar nam servirajo, podpiram pa 100% zapiranje mej za ljudstvo, mimo sam transport, in to pod konkretnim nadzorom. Siptarje in ostalo nesnago poslat domov.

Slopek je izjavil:

Samo res...november pred vrati, krivi se pa poletne dopustnike. 4 tedne sem bil tam, torej sem skorajda kriv zločina zoper človeštvo.

Ja, seveda. Nekdo mora biti kriv in če še švabi to pravijo, bo pa že držalo.

Ce si se okuzil in si pasivni prenasalec mogoce si nevede nekoga ze spravil pod zemljo. Nek srbski clanek je lepo opisal realno stanje in zgodbo, vrnil se sin z snaho iz dopusta na hrvaskem domov, okuzil oceta, oce umr cez 20 dni.

Zgodovina sprememb…

mirator ::

Slopek je izjavil:

Samo res...november pred vrati, krivi se pa poletne dopustnike. 4 tedne sem bil tam, torej sem skorajda kriv zločina zoper človeštvo.

Ja, seveda. Nekdo mora biti kriv in če še švabi to pravijo, bo pa že držalo.

Ali je kdo dobesedno tebe krivil?
Prav gotovo pa je bil vnos virusa s hrvaške strani med dopusti največji vzrok stanja, kot je sedaj.

Slopek ::

Ne, ne, nikogar nisem spravil pod rušo, haha...kere to slišiš...kot, da ne bi vedel kaj se dogaja z mojimi bližnjimi...mi to hočeš povedat?
Jaz pa krivim za trenutno stanje smučarje...so bili prvi, pred hrvati in od takrat virus nikoli zares ni izginil. Seveda tega ne mislim zares, ampak taka je lahko ta logika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Mato989 ::

Lepo se je who izmotal koncept credne imunosti ni oznacil kot nerealen ampak kot neeticen... Vejo dobro da je pa ucinkovit na dolgi rok
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mirator ::

Valvoline je izjavil:

Pa ne podpiram neumnih ukrepov in potez kar nam servirajo, podpiram pa 100% zapiranje mej za ljudstvo, mimo sam transport, in to pod konkretnim nadzorom. Siptarje in ostalo nesnago poslat domov.

Tole je pa precej ksenofobično, ampak imaš pač pravico do svojega mišljenja.

s1m0n ::

Bomo prihajajoče leto poskusili brez hrvaške, če se sedaj stanje ne izboljša se lahko nato menimo, če bo takšen ukrep ustrezen ter učinkovit.

sbawe64 ::

https://web.de/amp/35144824

The coronavirus mortality is in reality much lower than expected and society is exaggeratedly afraid: "We have to stop overdramatizing". Hendrik Streeck therefore recommends a return to normal life.

The director of the Institute for Virology at the University Hospital Bonn, Hendrik Streeck, criticizes the fact that there is "too much fear" in Germany in the fight against the corona pandemic . The risk of the COVID-19 disease is now easily calculable and no longer legitimizes an exaggerated ban policy, said Streeck in Hamburg .

There is currently a completely normal mortality rate in Germany . During the heat wave of 2018 and the wave of flu in 2017, excess mortality was seen much more clearly. "We are dealing with a serious virus, but we must not over-dramatize this virus anymore. "

Streeck pointed out that the death rate was 0.37 percent or less. The well-researched Brazilian metropolis of Manaus reports a death rate of 0.28 percent. "That can be classified," says Streeck. Corona is much more dangerous than normal flu waves , but "Corona will not be our downfall".

The virus has become too political , although it shouldn't actually be political," complained the virologist.

Streeck pleads for an end to the crisis and panic mode , dealing with the virus must transition to normal risk management as with many other risks in life. To stir up fears is the wrong way , because it divides society and weakens the acceptance of responsible mindfulness.

Mask requirements, for example in the fresh air, are nonsensical . "We need a change in crisis management. We must not manage the crisis, we have to find solutions . Carefully pragmatic solutions," recommends the virologist.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Slopek ::

s1m0n je izjavil:

Bomo prihajajoče leto poskusili brez hrvaške, če se sedaj stanje ne izboljša se lahko nato menimo, če bo takšen ukrep ustrezen ter učinkovit.

Zakaj? Sam bom 100% šel na Hrvaško, tako, kot bo šel tudi Jelko. Si se ti drenjal na slo obali, ali si bil kar doma?

Zimonem ::

Mato989 je izjavil:

Lepo se je who izmotal koncept credne imunosti ni oznacil kot nerealen ampak kot neeticen... Vejo dobro da je pa ucinkovit na dolgi rok

Še vedno ni nekih podatkov zanesljivih o ponovni obolelosti. Tako da na dolgi rok... Možno ni pa ziher.

s1m0n ::

Slopek je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Bomo prihajajoče leto poskusili brez hrvaške, če se sedaj stanje ne izboljša se lahko nato menimo, če bo takšen ukrep ustrezen ter učinkovit.

Zakaj? Sam bom 100% šel na Hrvaško, tako, kot bo šel tudi Jelko. Si se ti drenjal na slo obali, ali si bil kar doma?


Nimamo vsi časa, denarja za tak luksus v teh časih...

Slopek ::

@sbawe64...to nikogar zares ne zanima, saj o tem slo MSM ni poročala...itak gre pa za zblojence ;)
Nima smisla...družba kot taka, upam, da se sesede sama vase, ker če raja vse sprejema s tako lahkoto, brez odpora, je zadosten razlog, da si to zaslužimo. Kot kaže, si lahko izmislijo še tako neverjetno neumnost, pa gre vse skozi bp...zakaj torej ne bi?
In to na podlagi česa? Bergama?
Mrtvih, ki jih mimo mene vozijo vsak dan? Res ne vem, kje je razum. Ampak seveda nisem razumen jaz, saj me ta zares počasi zapušča ob vseh teh neumnostih, katere so nam servirane.

s1m0n je izjavil:

Slopek je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Bomo prihajajoče leto poskusili brez hrvaške, če se sedaj stanje ne izboljša se lahko nato menimo, če bo takšen ukrep ustrezen ter učinkovit.

Zakaj? Sam bom 100% šel na Hrvaško, tako, kot bo šel tudi Jelko. Si se ti drenjal na slo obali, ali si bil kar doma?


Nimamo vsi časa, denarja za tak luksus v teh časih...

Kakšnih časih? Si izgubil službo?
Ok. Razumem. Ampak jaz, že celo življenje, preživljam poletja na Hrvaškem. Ne vem, zakaj bi bilo zdaj kaj drugače.
Se pa strinjam, da so počitnice na obali luksuz. Na slovenski sploh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

vostok_1 ::

darkolord je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Si?
Dosledno in pravilno?
Sem. Že februarja (8.2. sem nabavil maske). Nataknil sem si jo doma ali v avtomobilu in se je nisem več dotikal, dokler je nisem vrgel v smeti.

Do sedaj mi to ni predstavljalo nikakršnih težav, celo obratno, moje težave z alergijo so se kljub tabletam zmanjšale za red velikosti.

Če v okolici ni bilo ljudi, je velikokrat nisem nosil, a nošnje v takšnih primerih niti nisem zagovarjal.


Good for you. Če si se že držal priporočil, potem bi se tudi moral držati priporočil ostati doma. Ta namreč niso nikoli bila razveljavljena.

Kot rečeno, če ste rizična skupina, se morate po defaultu zapret.


PS. Jz sem 110% prepričan, da sem pred kratkim prebolel covido.

IL_DIAVOLO je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Prisilili sicer ne. Talali ti bodo položnice.

Koliko je že kazen 400€?


Epidemija ni razglašena, torej?


In that case, fuck them.

HappyPills je izjavil:

Vostok kr verjame v ekonomijo. Največjo prevaro.


A sedaj ti vlečeš vn reptiljance?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mirator ::

Slopek je izjavil:

Ne, ne, nikogar nisem spravil pod rušo, haha...kere to slišiš...kot, da ne bi vedel kaj se dogaja z mojimi bližnjimi...mi to hočeš povedat?
Jaz pa krivim za trenutno stanje smučarje...so bili prvi, pred hrvati in od takrat virus nikoli zares ni izginil. Seveda tega ne mislim zares, ampak taka je lahko ta logika.

Izgleda nisi razumel moje replike. Gre za to, da ti že mogoče nisi vnesel virusa, ne moreš pa jamčiti za množico drugih dopustnikov. In ker se virus širi po eksponentni krivulji, je vsak takratni dopustnik lahko okužil ljudi okoli sebe. In ta okužba se širi še sedaj in se bo širila, dokler je ne bomo okuženi vsi ali je z ukrepi ne bomo ustavili.

Lonsarg ::

Pri eksponentni krivulji niti ni važno a začneš z 1 ali 500. Torej 1 vnešen v državo ali pa 500 vnešenih v državo je isti končni scenarij, morda z tedenskim zamikom (ampak zamik pri začetku zgolj pomeni da se zamaknjeno konča, torej profita ni).

In vsaj 1 vnešen bi itak bil, razen če smo 24 mesecev z zaprtimi mejami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

vostok_1 ::

Fanj bi bilo podebatirati kako se legalno ogniti vsaj ta najbolj neumnim ukrepom.
Glede zasebnih zbiranj še gre. Pač, se skrivaš pred miličniki.

Kaj pa maske na odprtem? To je težko skrivati.
Če ti napiše položnico, jo lahko zavrneš? A si dolžan se identificirati?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Lonsarg ::

Na odprtem tečeš :)

vostok_1 ::

Če se oblečem športno ko grem v trgovino lahko torej izpodbijam?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mirator ::

vostok_1 je izjavil:

Fanj bi bilo podebatirati kako se legalno ogniti vsaj ta najbolj neumnim ukrepom.
Glede zasebnih zbiranj še gre. Pač, se skrivaš pred miličniki.

Kaj pa maske na odprtem? To je težko skrivati.
Če ti napiše položnico, jo lahko zavrneš? A si dolžan se identificirati?

Koliko si star?

Zimonem ::

Lonsarg je izjavil:

Pri eksponentni krivulji niti ni važno a začneš z 1 ali 500. Torej 1 vnešen v državo ali pa 500 vnešenih v državo je isti končni scenarij, morda z tedenskim zamikom (ampak zamik pri začetku zgolj pomeni da se zamaknjeno konča, torej profita ni).

In vsaj 1 vnešen bi itak bil, razen če smo 24 mesecev z zaprtimi mejami.

Ni enak scenarij. Enega lahko oskrbiš, ali celo ne naredi nikakršne škode. 5 jurjev je pa dobra osnova za nadaljnje širjenje.

vostok_1 ::

mirator je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Fanj bi bilo podebatirati kako se legalno ogniti vsaj ta najbolj neumnim ukrepom.
Glede zasebnih zbiranj še gre. Pač, se skrivaš pred miličniki.

Kaj pa maske na odprtem? To je težko skrivati.
Če ti napiše položnico, jo lahko zavrneš? A si dolžan se identificirati?

Koliko si star?


Preveč.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Lonsarg ::

Zimonem je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Pri eksponentni krivulji niti ni važno a začneš z 1 ali 500. Torej 1 vnešen v državo ali pa 500 vnešenih v državo je isti končni scenarij, morda z tedenskim zamikom (ampak zamik pri začetku zgolj pomeni da se zamaknjeno konča, torej profita ni).

In vsaj 1 vnešen bi itak bil, razen če smo 24 mesecev z zaprtimi mejami.

Ni enak scenarij. Enega lahko oskrbiš, ali celo ne naredi nikakršne škode. 5 jurjev je pa dobra osnova za nadaljnje širjenje.

Je enak scenarij ker pri eksponentni če začneš z 1 ali pa če začneš z 500 v obeh primerih prideš do 1 miljona okuženih v slo (govorimo o scenariju brek ukrepov). Skratka isti končni efekt.

Slopek ::

mirator je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ne, ne, nikogar nisem spravil pod rušo, haha...kere to slišiš...kot, da ne bi vedel kaj se dogaja z mojimi bližnjimi...mi to hočeš povedat?
Jaz pa krivim za trenutno stanje smučarje...so bili prvi, pred hrvati in od takrat virus nikoli zares ni izginil. Seveda tega ne mislim zares, ampak taka je lahko ta logika.

Izgleda nisi razumel moje replike. Gre za to, da ti že mogoče nisi vnesel virusa, ne moreš pa jamčiti za množico drugih dopustnikov. In ker se virus širi po eksponentni krivulji, je vsak takratni dopustnik lahko okužil ljudi okoli sebe. In ta okužba se širi še sedaj in se bo širila, dokler je ne bomo okuženi vsi ali je z ukrepi ne bomo ustavili.

Si naslavljal direktno mene, pa sem kot cro dopustnik, tako vzel, ja ;)
Ampak kot sem napisal, so krivi smučarji, saj se od takrat, virusa nismo znebili. Hrvaška je seveda samo olje na ogenj, če je že tako, ampak s končanimi dopusti, je prišel september in padec temperatur...koliko je bilo zares vnosa iz cro, pa seveda nihče ne ve. Vemo pa, da se je začelo s smučarji ;)

vostok_1 ::

Masko boste od jutri morali imeti tudi v avtomobilu, razen če se boste peljali sami ali s člani skupnega gospodinjstva.


Tisti, ki imate zatemnjene šipe boste tu zagotovo profitirali.


Come on people, let's get creative.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

Ampak mi gre prav na smeh, ko vidim po mestu folk, ki ima masko pripravljeno pod brado...samo gor si jo potegne, ko je treba...in ti, so s tem kao zaščiteni, hehe.

Zimonem ::

Lonsarg je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Pri eksponentni krivulji niti ni važno a začneš z 1 ali 500. Torej 1 vnešen v državo ali pa 500 vnešenih v državo je isti končni scenarij, morda z tedenskim zamikom (ampak zamik pri začetku zgolj pomeni da se zamaknjeno konča, torej profita ni).

In vsaj 1 vnešen bi itak bil, razen če smo 24 mesecev z zaprtimi mejami.

Ni enak scenarij. Enega lahko oskrbiš, ali celo ne naredi nikakršne škode. 5 jurjev je pa dobra osnova za nadaljnje širjenje.

Je enak scenarij ker pri eksponentni če začneš z 1 ali pa če začneš z 500 v obeh primerih prideš do 1 miljona okuženih v slo (govorimo o scenariju brek ukrepov). Skratka isti končni efekt.

Jah še matematično se ne izide noooo.

Telbanc ::

Slopek je izjavil:

mirator je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ne, ne, nikogar nisem spravil pod rušo, haha...kere to slišiš...kot, da ne bi vedel kaj se dogaja z mojimi bližnjimi...mi to hočeš povedat?
Jaz pa krivim za trenutno stanje smučarje...so bili prvi, pred hrvati in od takrat virus nikoli zares ni izginil. Seveda tega ne mislim zares, ampak taka je lahko ta logika.

Izgleda nisi razumel moje replike. Gre za to, da ti že mogoče nisi vnesel virusa, ne moreš pa jamčiti za množico drugih dopustnikov. In ker se virus širi po eksponentni krivulji, je vsak takratni dopustnik lahko okužil ljudi okoli sebe. In ta okužba se širi še sedaj in se bo širila, dokler je ne bomo okuženi vsi ali je z ukrepi ne bomo ustavili.

Si naslavljal direktno mene, pa sem kot cro dopustnik, tako vzel, ja ;)
Ampak kot sem napisal, so krivi smučarji, saj se od takrat, virusa nismo znebili. Hrvaška je seveda samo olje na ogenj, če je že tako, ampak s končanimi dopusti, je prišel september in padec temperatur...koliko je bilo zares vnosa iz cro, pa seveda nihče ne ve. Vemo pa, da se je začelo s smučarji ;)


Seveda se ve kolk je blo vnosa iz Hrvaške. In kolko je blo ostalih vnosov.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Slopek ::

No, povej koliko. Res ne vem.

vostok_1 ::

Slopek je izjavil:

Ampak mi gre prav na smeh, ko vidim po mestu folk, ki ima masko pripravljeno pod brado...samo gor si jo potegne, ko je treba...in ti, so s tem kao zaščiteni, hehe.


Včasih počnem podobno, zgolj ne v na odprtem prostoru, ampak bolj v pol odprtih, prehodnih.

Za zaščito uporabljam kondom. Maske ne ščitijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

Vostok, za tebe, si mislim kako jo nosiš :)
Govora je o normijih, ki pač izpolnjujejo ukaze. No, mislijo, da jih, hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

vostok_1 ::

Vsaj bi bil čas da jo zamenjam, to priznam. Vrjetno je gor v par mesecih se nabralo že toliko hujših bacilov od covida. Ne hranim jo ravno higienično.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Telbanc ::

Slopek je izjavil:

No, povej koliko. Res ne vem.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Lonsarg ::

Slopek je izjavil:

Ampak mi gre prav na smeh, ko vidim po mestu folk, ki ima masko pripravljeno pod brado...samo gor si jo potegne, ko je treba...in ti, so s tem kao zaščiteni, hehe.
Men to ni smešno, to je pač način kako z najmanj muke se izognit kazni.

vostok_1 ::

Jz pač priznam. Če bi razsajala ebola namesto tega prehlada, i'd probably be worm food by now.

Pa poudarjam. Ko pride Covid-2x, vrjetno bom tudi jaz nosil masko bolj dosledno. Za covid-19 se mi jebe, pa še prebolel sem ga. TBD
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

Vlada potrdila. Policija ima pristojnost preverjat upoštevanje odlokov tudi na domu. To bom kle pustil.

Slopek ::

Telbanc je izjavil:

Slopek je izjavil:

No, povej koliko. Res ne vem.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Ok...hvala.
Ampak vseeno, so bili prvi smučarji. Od takrat, virus ni šel nikamor. To je dejstvo. Zato ne vem, zakaj se toliko o tej hrvaški govori? Sam sem bil v nevarni Istri, na samem, s svojo širšo družino, medtem, ko se je večji del naših, gužval v varni Slovenijo. Popolen nesmisel, če misliš, da takrat "slovenski" virus, ni več obstajal. Slika bi bila brez Hrvaške, precej podobna, v tem letnem času.

vostok_1 je izjavil:

Jz pač priznam. Če bi razsajala ebola namesto tega prehlada, i'd probably be worm food by now.

Pa poudarjam. Ko pride Covid-2x, vrjetno bom tudi jaz nosil masko bolj dosledno. Za covid-19 se mi jebe, pa še prebolel sem ga. TBD

+1, a brez covida pri nas doma. Bili pa v karanteni in žena na testiranju.

HappyPills je izjavil:

Vlada potrdila. Policija ima pristojnost preverjat upoštevanje odlokov tudi na domu. To bom kle pustil.

Daj na kratko povej več. Ne sledim vsem novostim in kaj kdo lahko in ne sme.
Kaj to pomeni v praksi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

HappyPills ::

To pomeni v praksi da če te sosed prijavi da vas je preveč to policija lahko vstopi v stanovanje in to preveri.

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

To pomeni v praksi da če te sosed prijavi da vas je preveč to policija lahko vstopi v stanovanje in to preveri.

Ooo, pa smo nazaj v 1945.

vostok_1 ::

Ah, dobri stari časi STASIja
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

Popravek opoziciji uspel veliki met in je s pomočjo DeSUS ter nekaj SMC spremenila ta odlok! Ravnokar.

mirator ::

Slopek je izjavil:

Ampak vseeno, so bili prvi smučarji

Pa kaj te toliko mučijo smučarji. Njihov virus je pri nas že izginil, pa tudi oni so ga morali dobiti od nekje, ali ne?
Pa saj te nihče ne krivi, da si dopustoval na Hrvaškem, saj so tudi drugi. Vendar je le razlika, da nekateri so se okužili in okužbo prenesli v Slovenijo, nekateri pač ne.

Telbanc ::

Slopek je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Slopek je izjavil:

No, povej koliko. Res ne vem.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Ok...hvala.
Ampak vseeno, so bili prvi smučarji. Od takrat, virus ni šel nikamor. To je dejstvo. Zato ne vem, zakaj se toliko o tej hrvaški govori?


https://novice.svet24.si/clanek/novice/...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

Popravek opoziciji uspel veliki met in je s pomočjo DeSUS ter nekaj SMC spremenila ta odlok! Ravnokar.


Wait what?
Link
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

mirator je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ampak vseeno, so bili prvi smučarji

Pa kaj te toliko mučijo smučarji. Njihov virus je pri nas že izginil, pa tudi oni so ga morali dobiti od nekje, ali ne?
Pa saj te nihče ne krivi, da si dopustoval na Hrvaškem, saj so tudi drugi. Vendar je le razlika, da nekateri so se okužili in okužbo prenesli v Slovenijo, nekateri pač ne.

Sploh ne. Moti me, da celo Eu mučijo hrvatje in da so zdaj kar oni krivi za vso situacijo. Pa sploh ne bom več o tem, ker sem svoje mnenje o vsej zadevi že (pre)večkrat izrazil, pa sem bil označen za fletzemljaša. Samo pravim, da virus iz Slovenije ni nikoli izginil, pa je čist vseen, za tistih par vnosov iz tujine.
Sicer bo pa spet kmalu sneg, pa smučarija in bo krog sklenjen ;)

HappyPills je izjavil:

Popravek opoziciji uspel veliki met in je s pomočjo DeSUS ter nekaj SMC spremenila ta odlok! Ravnokar.

Fak...se pravi ne bom mogel prijavit soseda, ki ga ne maram, pa še ženo bi mu.......sem se prezgodaj veselil :)))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()
««
8 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
36447423 (32355) darkolord

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663108116 (81126) BigWhale

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46351072 (46177) vostok_1

Covid-19 epidemija lažna? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12611682 (9254) vostok_1

Več podobnih tem