» »

Covid-19 epidemija lažna?

Covid-19 epidemija lažna?

1
2
3

RockyS ::

Koliko od teh jih je umrlo v dveh tednih od kar so začeli kaditi, piti itd.?

Še za rakom ne umreš tako hitro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

blackbfm ::

Pandemija kot taka je sicer lažna, virus ni.
Gre za poskus reorganizacije sveta.


To ne pije vode, ker če ima nekdo resnično moč spravit cel svet v lockdown in na kolena potem sigurno ne rabi pandemij, virusov in živžava za kakršnokoli reorganizacijo

Najbolj smešno je tole: iz štirih različnih virov sem dobil informacijo, da so zdravniki v bolnici ponujali zastonj poglede, če vzrok smrti ni bil korona, pa so vseno pisali korona (če so svojci dovolili).
Ena od štirih informacij je iz prve roke.
Eni so pristali, drugi ne.

Kdo to plača?


Kakšne plačljive preglede so ponujali in komu točno? Mrtvim? Svojcem?

Osebno poznam eno medicinsko sestro, ki je rekla, da toliko kot je bila med korono doma ni bila nikoli.
Spet zdravnik, ki ga osebno poznam - doma 1.5 meseca.


Ne boš verjel, letos je ogromno ljudi bilo tolk doma kot še nikoli. Tko skoraj 2 mesca. Vse osebno poznam, iz prve roke!

Koliko umre vsako leto ljudi zaradi posledic, kajenja, in alkhoola recimo?

Hint številka je proti Covid smrtim GIGANTSKA...


Neumna primerjava, alkohol v enem mescu pač ne more pobit 100 miljonov ljudi in uničit zdravstvo, pandemija pa ima ta potencial

Badwolff ::

Imate kake dokaze, da maske povzročajo hipkosijo in hieprkapnijo? Resni viri prosim, ne Facebook.

sbawe64 ::

blackbfm
To ne pije vode, ker če ima nekdo resnično moč spravit cel svet v lockdown in na kolena potem sigurno ne rabi pandemij, virusov in živžava za kakršnokoli reorganizacijo

Večina voditeljev držav sploh ne ve, zakaj gre, temveč samo kopirajo od drugih, kot lemingi.

Brez strašnega nevidnega sovražnika (trenutno covid-19) boš ljudi težko prepričal, da je lockdown za cel svet zelo nujen.


Če bi kdo 12 mesecev nazaj na forumu začel razpravo o tem, da se bo zgodilo, kar se je zgodilo letos (svetovna masovna histerija in posledično svetovni lockdown, s katerim smo samo zjebali prihodnost vsaj 3 naslednjim generacijam poleg sedanji), bi bil kot ponavadi deležen oznake tin-hat paranoik in flateather.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Drevesce ::

zasekamroz je izjavil:

Virus obstaja, ampak je vse okoli njega prenapihnjemo. Več škode bo od ukrepov kot bi je bilo od virusa.


Dobro posplošeno. Začetni ukrepi so bili sicer po mojem mnenju povsem na mestu. Virus je bil neznan, po medijih so krožile takšne in drugačne novice ter posnetki. Priznam, tudi mene so na začetku ujeli v to mrežo. Potem pa še "strokovnjaki", ki so napovedovali več milijonv mrtvih ali pa za Slovenijo več 10 tisoč mrtvih. Mislim pa to je blazno, za takšne izjave, ki so direktno vplivale na razvoj nadaljnih ukrepov brez kakršnihkoli dokazov, hipotez bi bilo potrebno strogo kaznovati! Ti isti strokovnjaki še vedno tulijo isto (logično brez koronavirusa bodo spet postali popolnoma nepomembni).

V Italiji in Franciji je bil virus prisoten že decembra (neuradno verjetno še dosti dosti prej). Na Kitajskem že septembera. Po šolah v Sloveniji je bilo decembra ponekod 3/4 klopi praznih, razlog pa GRIPA. Pri meni v službi je po pisarnah na bolniški bilo več kot 50% osebja - simptomi GRIPE, ena je staknila pljučnico. Zdaj pa me prepričajte, da je to res bila gripa in ne koronavirus. Če pa je res bila gripa, pa je očitno koronavirus mišji drek napram gripi.

V času globalizacije, ko je vsakodnevno več tisoč med celinskih letov me bo kdo prepričal, da se je virus v Wuhanu zadržal od septembra do decembra? Malo morgen! Če je res tako kužen, kot so ga predstavili po medijih in strokovnjaki, potem je bil po celem svetu razpasen že oktobra.

Virus je bil torej v Evropi (uradno) že decembra, ko ukrepov še ni bilo. Koliko žurk je od takrat do sprejetja ukrepov bilo? Pa božič pa novo leto, pa športnih dogodkov, pa...

K O M E D I J A

zasekamroz ::

Naj mi nekdo razloži. Marca so rekli, da je korona zelo nevarna in so nas zaprli za par mesecev. Zdaj je pa spet dosti okuženih, na Hrvaškem, v Bosni,... jih je še več. Meje pa odprte. Če je virus res tako nevaren, da je treba vse zapret, zakaj potem ne zaprejo meje? Nas so lahko zaprli, zdaj pa Hrvatom rešujemo turizem? Ali pa mogoče virus le ni tako zelo nevaren? Tukaj nekaj močno smrdi.

blackbfm je izjavil:



Neumna primerjava, alkohol v enem mescu pač ne more pobit 100 miljonov ljudi in uničit zdravstvo, pandemija pa ima ta potencial

Da bi preprečili da nam korona sesuje zdravstvo smo ga raje za par mesecev ugasnili kr sami. Od tega pa nebo nobenih slabih posledic.

Mato989 ::

sbawe64 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Meni je predvsem fascinantno, kako neracionalneži zdaj "zaničujete" virus, češ da je stvar prenapihnjena in bljuvate vse možne teorije zarot in whataboutizme... Pozabljate pa, da je po uradnih številkah umrlo pol milijona ljudi in to KLJUB TEMU, da smo zaprli cel svet. Hkrati vidiš trumptarde na raznih forumih blodit, kako bojda vsako smrt kar brez testiranja pripišejo COVIDu, a je realnost ravno obratna - število mrtvih je skoraj zagotovo podcenjeno, ne precenjeno. Dejanska številka zna bit okrog 700-800k.

Skratka, tko kot če bi prepovedali večino avtomobilov na cestah, kot rezultat bi bilo zelo malo avtomobilskih nesreč in vi bolanci bi tukaj kričali, kako so varnostni pasovi in vsi prometni varnostni predpisi nateg, ker ni praktično nobene nesreče.

That said, se pa strinjam, da smo v Sloveniji preveč zategnili z ukrepi.. Ampak takšni pač smo Slovenci.. Skromen in poslušen narod.. Boljše živet tukaj, kjer je človeško življenje dost vredno, kot pa v kakšni shit hole desničarki Ameriki, ali Braziliji, kjer človeško življenje ni vredno pasjega dreka.


Koliko umre vsako leto ljudi zaradi posledic, kajenja, in alkhoola recimo?

Hint številka je proti Covid smrtim GIGANTSKA...

Za SLO

Kajenje 3650/letno
https://www.delo.si/novice/slovenija/de...


Alkohol 808/letno
https://www.nijz.si/sl/smrti-zaradi-alk...

Rak
http://www.dpor.si/o-raku/breme-raka-v-...

Samomori 411 v 2017
https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...


Srčno žilna obolenja 7982 (3184+4798 M+Ž), stran 2-3, tabela 1
http://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/fi...


Zdaj pa primerjaj kakšen večkratnik je to proti Covid19 =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SeMiNeSanja ::

Še malo pa bomo ugotovili, da nihče ni umrl naravne smrti......
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

IL_DIAVOLO ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Tiste, ki kvasijo da pandemije ni, bi nagnal tja, kjer je v svetu največ mrtvih, jim stisnil v roke lopato in naročil, da kopljejo grobove.

Nebi minil niti en dan, ko bi še kako bili prepričani, da koronavirus ni izmišljotina!


Korona je nateg stoletja. Ja, stari umirajo, nic novega. Tudi mladi umirajo in vedno bodo.

Ze prej smo bili okuženi s taksnimi in drugacnimi virusi, ampak nas noben ni testiral.

DjJuvan ::

Mi je zabavno brat vse te tin-foil-hat zanikanja obstoja virusa... dokler ni problema dobesedno pred našim predpražnikom je lahko vse zanikat. Lahko samo veseli, da je Slovenija izredno dobro odnesla v tej epidemiji. Mnoge druge države niso.

VeganCyclist ::

Kmal bo 10 mio fake mrtvih. Da o teh k bodo mel fake trajne posledice sploh ne govorim. Zaprtje mej in kakega kolesarja pa prčakuj vsak čas.

FireSnake ::

DarwiN je izjavil:

Pozabljate pa, da je po uradnih številkah umrlo pol milijona ljudi


Jaz ne podcenjujem.
A uradne številke so zlagane.
Ljudje so kar naenkrat pozabljali umirati od česa drugega kot od te usrane korone.

PA novinarji tudi napihujejo. Na hrvatiji (koji kurac nas briga hrvatija) se jih okuži 9 pa naslovnica na 3/4 cajtungih.
Nekdo plačuje, da se seje panika. Ker panika nas ne bo rešila. Rešila nas bo zdrava pamet.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

zasekamroz ::

DjJuvan je izjavil:

Mi je zabavno brat vse te tin-foil-hat zanikanja obstoja virusa... dokler ni problema dobesedno pred našim predpražnikom je lahko vse zanikat. Lahko samo veseli, da je Slovenija izredno dobro odnesla v tej epidemiji. Mnoge druge države niso.

Opažanje lukenj v uradni narativi ni zanikanje obstoja virusa.

DjJuvan ::

Številke niso prav nič zlagane. Ti bereš zlagane medije, v tem je problem.

FireSnake ::

Informacija iz prve roke: človek umre zaradi raka.
Zdravniki, v času samoizolacije:
- ponudijo zastonj pogreb,
- pogreb v treh dneh.

Sicer bi trajalo dlje, ker je vse bilo zaprto.

Privolili so.

Še iz treh virov (druga, tretja roka):
- eni so privolili,
- dvojni so zavrnili.

Kje ti vidiš medije?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

crniangeo ::

DjJuvan je izjavil:

Številke niso prav nič zlagane. Ti bereš zlagane medije, v tem je problem.

Kako veš? Kako veš da niso zlagani?
Dajva reciva takole: kako prepričaš ljudi da sprejmejo nekaj kar sicer nikoli ne bi?
Strah.

Kako doseči največji strah? Največji strah je strah pred neznanim. Strah, ki prepriča maso ljudi, da je nekaj res. Žal. Čredni nagon je večji od common sensa. In vedno bo.

Zamisli da pride Einstein s področja zdravstva in pove: covid je nategancija.
Zacne naštevati nepravilnosti in vse povezano s common sensom.
Nato pride ekonomist theodorus nevemkajze, in reče, Covid je povzročil smrti milijonov ljudi in milijon jih bo še umrlo. Pri tem si mane roke ob misli koliko denarja bo dobil s prodajo cepiv in koliko denarja bo spet prišlo v roke who po tem ko so mu zmanjšali budget.

Common sense na žalost proti črednem nagonu popusti na celi črti.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Gregor P ::

crniangeo je izjavil:

Pri tem si mane roke ob misli koliko denarja bo dobil s prodajo cepiv
... dosti več bi dobil, če bi zgolj zdravil posledice bolezni (desetletja):|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

vostok_1 ::

blackbfm je izjavil:

Pandemija kot taka je sicer lažna, virus ni.
Gre za poskus reorganizacije sveta.


To ne pije vode, ker če ima nekdo resnično moč spravit cel svet v lockdown in na kolena potem sigurno ne rabi pandemij, virusov in živžava za kakršnokoli reorganizacijo



To ni tako. Kot ti je že en omenil.

Niso svetovni diktatorji, da bi čez noč nekaj naredili. Nismo v metafizičnih vodah, še.
Morda čez nekaj desetletji, ko bo narrow AI dovolj izpopolnjen, morda takrat bodo diktirali po mili volji. Ampak dokler so njihovi varnostniki iz mesa in krvi, še vedno morajo igrati "igro".
Oni so igralci, vi pa zabiti zidaki, ki jih morajo v pravilni orientaciji postavit na pravo mesto, da izbijejo vrstice.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

crniangeo ::

To se pride.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

DjJuvan ::

crniangeo je izjavil:

DjJuvan je izjavil:

Številke niso prav nič zlagane. Ti bereš zlagane medije, v tem je problem.

Kako veš? Kako veš da niso zlagani?
Dajva reciva takole: kako prepričaš ljudi da sprejmejo nekaj kar sicer nikoli ne bi?
Strah.

Kako doseči največji strah? Največji strah je strah pred neznanim. Strah, ki prepriča maso ljudi, da je nekaj res. Žal. Čredni nagon je večji od common sensa. In vedno bo.

Zamisli da pride Einstein s področja zdravstva in pove: covid je nategancija.
Zacne naštevati nepravilnosti in vse povezano s common sensom.
Nato pride ekonomist theodorus nevemkajze, in reče, Covid je povzročil smrti milijonov ljudi in milijon jih bo še umrlo. Pri tem si mane roke ob misli koliko denarja bo dobil s prodajo cepiv in koliko denarja bo spet prišlo v roke who po tem ko so mu zmanjšali budget.

Common sense na žalost proti črednem nagonu popusti na celi črti.


Kako veš da so zlagane? Kar tako, malo od oka? Države se med sabo ne znajo zment za nobeno stvar, a ko pride do novega virusa pa so kar vsi na isti strani in prodajajo iste laži? Dej no...

crniangeo ::

Si bral smernice who?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

DjJuvan ::

A to je tisti WHO, ki je še sredi januarja trdil, da ni možnosti prenosa med ljudmi...

blackbfm ::

Zdravniki, v času samoizolacije:
- ponudijo zastonj pogreb,
- pogreb v treh dneh.


Zdravniki nudijo pogrebne stortive?

Oni so igralci, vi pa zabiti zidaki, ki jih morajo v pravilni orientaciji postavit na pravo mesto, da izbijejo vrstice.


Mal nenavadno da slotech plebs pozna vse plane tistih 0.0001% ljudi na vrhu, in zraven se celotno geopolitko.. Ali pa so to samo fantazije

Badwolff ::

Tole o zastonj pogrebih in zdravnikih, ki jih nudijo, je sploh perla.

VeganCyclist ::

Pr nas folk te dni masovno rine na Hrvasko z upanjem oziroma vedenjem, da prhaja drugi val in da bo zlo verjetno po prihodu v Slovenijo potrebna 14 dnevna karantena. Poka poka. Še 1 mesc dopusta po tem, ko si po treh mescih spet prsu za en tedn na siht. Ne mi govort, ...

DarwiN ::

FireSnake je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Pozabljate pa, da je po uradnih številkah umrlo pol milijona ljudi


Jaz ne podcenjujem.
A uradne številke so zlagane.
Ljudje so kar naenkrat pozabljali umirati od česa drugega kot od te usrane korone.

Cifre niso zlagane, le točne niso... Pa ne v prenapihnjenem smislu, kot ti napačno domnevaš, ampak v podcenjevalnem smislu..

Recimo na podlagi 5-letnega povprečja umrljivosti po svetu:


A review of 'excess death' figures in 27 countries suggested the true toll is closer to 600,000 — significantly higher than the 450,000 fatalities declared by governments around the world.

Some of these deaths — the total number of fatalities above the five-year average — will be down to undiagnosed Covid-19, experts say.

Others will be the indirect result of the pandemic, including people whose medical treatment was delayed, or who couldn't get to hospital when they were seriously ill.

Excess deaths are considered to be an accurate measure of the number of people killed by the outbreak because they include a broader spectrum of victims.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mahoni ::

Jaz sem pricakoval stanje kot v filmu Contagion. Tako je pa samo navaden prehlad.

FireSnake ::

Badwolff je izjavil:

Tole o zastonj pogrebih in zdravnikih, ki jih nudijo, je sploh perla.


Svojci, ki jim je pravkar nekdo umrl bi se mi lagali?
Seveda.

Prepričanega ne mislim prepričevati, samo ne mi pa govoriti, da se to ni dogajalo.
Pa nisem edini, so bili še drugi na slo-tech, ki so to potrdili.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

vostok_1 ::

FireSnake je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Tole o zastonj pogrebih in zdravnikih, ki jih nudijo, je sploh perla.


Svojci, ki jim je pravkar nekdo umrl bi se mi lagali?
Seveda.

Prepričanega ne mislim prepričevati, samo ne mi pa govoriti, da se to ni dogajalo.
Pa nisem edini, so bili še drugi na slo-tech, ki so to potrdili.



Ne se trudit. Zgolj še peščica od nas se spomne prve polovice leta. Vsi ostali so že rezervirali dopuste in pozabili na vse skupaj.

blackbfm je izjavil:


Mal nenavadno da slotech plebs pozna vse plane tistih 0.0001% ljudi na vrhu, in zraven se celotno geopolitko.. Ali pa so to samo fantazije


Načrti niso nikoli blili zares skriti. Tudi ne smejo biti, ker otežuje novačenje.
Zgolj vi ste prezabiti and/or in a stupid state of mind.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

blackbfm ::

Svojci, ki jim je pravkar nekdo umrl bi se mi lagali?
Seveda.

Prepričanega ne mislim prepričevati, samo ne mi pa govoriti, da se to ni dogajalo.


Ok recimo da je res.. Svetovna diktatorska elita nima drugih vzvodov kot 100 ljudi brezplacno pokopat v Sloveniji? Hud conspiracy je to

Badwolff ::

vostok_1 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Tole o zastonj pogrebih in zdravnikih, ki jih nudijo, je sploh perla.


Svojci, ki jim je pravkar nekdo umrl bi se mi lagali?
Seveda.

Prepričanega ne mislim prepričevati, samo ne mi pa govoriti, da se to ni dogajalo.
Pa nisem edini, so bili še drugi na slo-tech, ki so to potrdili.



Ne se trudit. Zgolj še peščica od nas se spomne prve polovice leta. Vsi ostali so že rezervirali dopuste in pozabili na vse skupaj.

blackbfm je izjavil:


Mal nenavadno da slotech plebs pozna vse plane tistih 0.0001% ljudi na vrhu, in zraven se celotno geopolitko.. Ali pa so to samo fantazije


Načrti niso nikoli blili zares skriti. Tudi ne smejo biti, ker otežuje novačenje.
Zgolj vi ste prezabiti and/or in a stupid state of mind.


Kolk jih je umrlo v slovenskih bolnicah? 40? In od tega poznaš svojce 4ih in vsi imajo isto zgodbo? Kaj naj bi s tem sploh dosegli? Kot rečeno večje bedarije še nisem slišal?

Moram it še nazaj pogledat, če si prej pisal, da za nobenega ne veš, da bi imel Covid.

Aja, kaj ima pa zdravnik od tega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

FireSnake ::

To tudi mene zanima.
Očitno finančno injekcijo.

A kdo plača?
Komu je interes plasirati lažne številke?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

sci3nc3 ::

Ko so bili Italijani na sami špici, sem na njihovem Rai Uno gledal slike, kako zlagajo mrtve. Epidemija gor ali dol, tokrat govorim o ukrepih, ki jih nekateri težko upoštevate, pa vendar... Če meje ne bi bile zaprte, bi bil italijanski scenarij lahko pri nas. Virus iz kitajskega Vuhana ni pripešačil ali priletel... prinesli so/ste ga turisti s prestopanjem meja. Ravno zaradi tega smo imeli zaprte meje in zaradi tega je bilo prepovedano prestopanje regij. Če bi se folk nekontrolirano sprehajal med občinami, virusa ni možno toliko obvladovat in bi bile posledice še večjih razsežnosti. Ker pa še zmeraj obstaja verjetnost, da se znotraj regije kdo okuži, se iz preventive nosi zaščitne maske in razkužuje roke.

Kar se tiče umiranja starejših: Ja, imeli so zraven še kakšno drugo bolezen, ki je v kombinaciji z virusom postala usodna. Če ima človek dve bergle, ga lahko samo s prstom preveč potisneš pa je že na tleh. Enako je z virusom. Zato so umirali starejši, s kakšno predhodno boleznijo.

Zapiranje javnih služb in druge omejitve so resda povzročile gospodarsko škodo, ampak po drugi strani smo ravno zaradi ukrepov uspeli kolikor-toliko zajeziti virus. To je dvorezen meč, vprašanje je samo, katera stran te bolj poreže. Zdaj imamo možnost, da se ta škoda poplača - govorim o turističnih vavčerjih. Lahko pa seveda greš v tujino in namesto doma pustiš denar tujcu, domov pa prineseš novo okužbo s covid-19... odločitev je tvoja.

digitalcek ::

crniangeo je izjavil:

jaz podpišem takoj, da se odpovedujem ventilatorju!


Tudi jaz se za to poletje odpovedujem ventilatorju in ga imam že 10 let (ker imam klimo) v kleti. Za vsak slučaj...

skrajnik ::

Eno ste že pozabil, da je bilo na začetku govora, da se osamitev uvaja zato, ker je bojazen, da bo pokleknil zdravstveni sistem zarad preveč obolelih ...

Že samo to dejstvo je dovolj, da se vprašaš marsikaj ...

Čez par dni pa je ta priporočena osamitev v medijih "postala" karantena in kmalu je sledilo tudi mnoštvo ljudi z istim mnenjem kot v poročilih.

Poj je pa šlo sam še dol ...

Drevesce ::

skrajnik je izjavil:

Eno ste že pozabil, da je bilo na začetku govora, da se osamitev uvaja zato, ker je bojazen, da bo pokleknil zdravstveni sistem zarad preveč obolelih ...

Že samo to dejstvo je dovolj, da se vprašaš marsikaj ...

Čez par dni pa je ta priporočena osamitev v medijih "postala" karantena in kmalu je sledilo tudi mnoštvo ljudi z istim mnenjem kot v poročilih.

Poj je pa šlo sam še dol ...


Če nisem kaj pomešal, sem v nekem članku prebral (že nekaj časa nazaj), da je bila obremenjenost bolnišnic ob vrhuncu te epidemije manjša kot isti čas lani.

Sicer pa zanimivo spremljati nekatera uporabniška imena v tem forumu. Pod temo "vlada" so veiki zagovorniki Janosza, tu pa se sprašujejo ob pomenu mask in ostalih ukrepov :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Conini ::

Za Slovenijo je precej jasno, da bo umrlo več ljudi zaradi protiukrepov, kot pa zaradi virusa samega (tistih 109 ni umrlo zaradi covida, temveč s covidom).

Med epidemijo odkritih manj primerov raka

Po različnih delih Slovenije zaznavamo od 10 do 30 odstotkov manj rakavih diagnoz.

vostok_1 ::

Badwolff je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Tole o zastonj pogrebih in zdravnikih, ki jih nudijo, je sploh perla.


Svojci, ki jim je pravkar nekdo umrl bi se mi lagali?
Seveda.

Prepričanega ne mislim prepričevati, samo ne mi pa govoriti, da se to ni dogajalo.
Pa nisem edini, so bili še drugi na slo-tech, ki so to potrdili.



Ne se trudit. Zgolj še peščica od nas se spomne prve polovice leta. Vsi ostali so že rezervirali dopuste in pozabili na vse skupaj.

blackbfm je izjavil:


Mal nenavadno da slotech plebs pozna vse plane tistih 0.0001% ljudi na vrhu, in zraven se celotno geopolitko.. Ali pa so to samo fantazije


Načrti niso nikoli blili zares skriti. Tudi ne smejo biti, ker otežuje novačenje.
Zgolj vi ste prezabiti and/or in a stupid state of mind.


Kolk jih je umrlo v slovenskih bolnicah? 40? In od tega poznaš svojce 4ih in vsi imajo isto zgodbo? Kaj naj bi s tem sploh dosegli? Kot rečeno večje bedarije še nisem slišal?

Moram it še nazaj pogledat, če si prej pisal, da za nobenega ne veš, da bi imel Covid.

Aja, kaj ima pa zdravnik od tega?


To slučajno namenjeno meni ali si napačnega citiral?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Invictus ::

Conini je izjavil:

Za Slovenijo je precej jasno, da bo umrlo več ljudi zaradi protiukrepov, kot pa zaradi virusa samega (tistih 109 ni umrlo zaradi covida, temveč s covidom).

Med epidemijo odkritih manj primerov raka

Po različnih delih Slovenije zaznavamo od 10 do 30 odstotkov manj rakavih diagnoz.

Super...

Glupa Beovička bo iz tega potegnila, da ljudje manj obolevajo za rakom v karanteni. Podaljšajmo karanteno.

Po domovih ostarelih je marsikomu sorodnik umrl zaradi samote in ne zaradi korone. Preprosto, ker ga sorodniki niso smeli obiskati, nihče ga ni uredil (zaposlene definitivno ne, so prelene), in so v 3 mesecih shirali.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FireSnake ::

blackbfm je izjavil:


Kakšne plačljive preglede so ponujali in komu točno?


Pardon, zatipkal sem se: zastonj pogrebe so ponujali.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Senior Dev ::

Jaz vam bom samo povedal: "Uživajte dokler lahko."
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

zasekamroz ::

sci3nc3 je izjavil:

Ko so bili Italijani na sami špici, sem na njihovem Rai Uno gledal slike, kako zlagajo mrtve. Epidemija gor ali dol, tokrat govorim o ukrepih, ki jih nekateri težko upoštevate, pa vendar... Če meje ne bi bile zaprte, bi bil italijanski scenarij lahko pri nas. Virus iz kitajskega Vuhana ni pripešačil ali priletel... prinesli so/ste ga turisti s prestopanjem meja. Ravno zaradi tega smo imeli zaprte meje in zaradi tega je bilo prepovedano prestopanje regij. Če bi se folk nekontrolirano sprehajal med občinami, virusa ni možno toliko obvladovat in bi bile posledice še večjih razsežnosti. Ker pa še zmeraj obstaja verjetnost, da se znotraj regije kdo okuži, se iz preventive nosi zaščitne maske in razkužuje roke.

Kar se tiče umiranja starejših: Ja, imeli so zraven še kakšno drugo bolezen, ki je v kombinaciji z virusom postala usodna. Če ima človek dve bergle, ga lahko samo s prstom preveč potisneš pa je že na tleh. Enako je z virusom. Zato so umirali starejši, s kakšno predhodno boleznijo.

Zapiranje javnih služb in druge omejitve so resda povzročile gospodarsko škodo, ampak po drugi strani smo ravno zaradi ukrepov uspeli kolikor-toliko zajeziti virus. To je dvorezen meč, vprašanje je samo, katera stran te bolj poreže. Zdaj imamo možnost, da se ta škoda poplača - govorim o turističnih vavčerjih. Lahko pa seveda greš v tujino in namesto doma pustiš denar tujcu, domov pa prineseš novo okužbo s covid-19... odločitev je tvoja.

Dobro, če se gremo to narativo, mi razloži, zakaj so potem zdaj odprte meje? Pri Hrvatih grejo okužbe spet gor, zakaj ne zapremo meje? Zakaj smo bili par mesecev zaprti, da bomo zdaj reševali hrvaški turizem?

Ali so bili ukrepi pretirani in virus ni nevaren in naj bojo meje odprte ALI pa je virus dejansko nevaren in je treba meje zapret.

Oboje ne gre.

vostok_1 ::

Senior Dev je izjavil:

Jaz vam bom samo povedal: "Uživajte dokler lahko."


I'm kinda looking forward to it.
Bo kar zabavno videti totalno destrukcijo zaslepljenih normijev.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Urbano#Desno ::

zasekamroz je izjavil:


Ali so bili ukrepi pretirani in virus ni nevaren in naj bojo meje odprte ALI pa je virus dejansko nevaren in je treba meje zapret.

Oboje ne gre.


Verjetno se bodo zaprle oziroma bo zahtevana 14 dnevna karantena. Hrčki opravijo sumljivo malo testov in njihovo razmerje med testiranimi in odkritimi primeri je nekako previsoko kar bi znalo nakazovati da testirajo samo vrh 'ledene gore'. Podobno kot se počeli v ZDA in Braziliji pa se jim ni ravno dobro izšlo. Tja do sredine julija bo vse jasno.

vostok_1 je izjavil:


I'm kinda looking forward to it.
Bo kar zabavno videti totalno destrukcijo zaslepljenih normijev.


In kakšna so zadnja poročila iz boja proti chemtrail-om. :)) Kis še deluje?

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

Jz sm v Hoferju srečal nekje 27 let starega "mulca" brez maske ki je starejšega upokojenca z masko nadlegoval da so mu "opral možgane" ( to so ble njegove lastne besede ki jih je upokojencu namenil ) pri čimer je stal čisto blizu upokojenca. Ampak upokojenec se ni pustu je reku: "nimaš prav". Sej sem že mislu v debato posečt pa rečt da to se tko ne dela ker to je blo res grdo. Ni dost manjkal.

Kako morš bit tok nesramen da ne nosiš maske ; da misliš samo nase pa uuuf poletje je vročina , ne da se mi v vročini masko nost; ooof virus ne obstaja. Ja madona kaj se je pa v Italiji dogajal ??? Če virus ne obstaja kaj je bilo to? Hec al kaj? Folk je umiral "SPOROČILO OBUPANEGA MOŠKEGA IZ NEAPLJA: "24 ur smo zaprti z mrtvo sestro v stanovanju, nihče nam ne pomaga" " : https://www.regionalobala.si/novica/isp... bolnice so ble prepolne. Nekateri od vas bi pa mirne duše "žrtvoval" starejše sej "bojo itak kmal pocrkal" v domovih. Mislim kaj vam ni jasno? Če ne bi bilo ukrepov bi imel pri nas italijanski scenarij. Eni se delate da virus ne obstaja. Ignoriraj težavo dokler čudežno sama ne izgine. Virus obstaja ja ni ful smrtonosen hvala bogu ampak to gre zahvala predvsem ukrepom; več kot imajo bolnišnice razpoložljivost; bolj se lahko vsakemu primeru posvetijo in manjša je smrtnost. Če so bolnišnice natrpane pa brez zdravniške pomoči tisti najhujši primeri pocrkajo. Tako to je. To je krutost brezbrižnost in brezsrčnost biti brez maske v javnih zaprtih prostorih. Egoisti eni. Sej glej tud isto masko lahko večkrat uporabiš pa je to še vedno boljš k pa da nimaš maske. Še vedno boljš. Pa kaj ti je problem preventivno imet tisto masko pa si razkužit roke pri vstopu? Jz tega res ne razumem.

Eni misljo da v pravljici živijo da ker zarad ukrepov ne vidijo krutosti do katere lahko pride zarad virusa da virusa ni ali pa da je to samo "še ena nova gripa". Kar je totalno sociopatsko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

Cervantes ::

Za kis ne bi vedel, alu-folija pa vsekakor.

Urbano#Desno ::

Cervantes je izjavil:

Za kis ne bi vedel, alu-folija pa vsekakor.


To je bolj za 5g da ti ne morejo po luftu poslati nano delcev v kri in narediti iz tebe brainless zombija.:))

Zgodovina sprememb…

zasekamroz ::

Jz sm v Hoferju srečal nekje 27 let starega "mulca" brez maske ki je starejšega upokojenca z masko nadlegoval da so mu "opral možgane" ( to so ble njegove lastne besede ki jih je upokojencu namenil ) pri čimer je stal čisto blizu upokojenca. Ampak upokojenec se ni pustu je reku: "nimaš prav". Sej sem že mislu v debato posečt pa rečt da to se tko ne dela ker to je blo res grdo. Ni dost manjkal.


Karkoli si nekdo misli o maskah, koroni,... vsekakor nima pravice drugemu človeku težit, da ne sme nosit maske.

vostok_1 ::

Urbano#Desno je izjavil:


In kakšna so zadnja poročila iz boja proti chemtrail-om. :)) Kis še deluje?


Smo v postopku nakupa BUKov. Še javim kako in kaj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

WizzardOfOZ ::

Napoved za naslednji teden (29.6.2020 - 5.7.2020):
- uvedena bo karanatena za vse, ki bodo prišli nazaj s hrvaške.
- na vsak način bodo skušali izsiliti da bi si ljudje inštalirali apliklacijo za sledenje

Zgodovina sprememb…

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18120725 (10983) WizzardOfOZ

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663103617 (76627) BigWhale
»

Atipične pljučnice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111588 (9641) vilicarist

Več podobnih tem