» »

Covid-19 epidemija lažna?

Covid-19 epidemija lažna?

«
1
2 3

sci3nc3 ::

Poznam nekaj ljudi, ki se skozi celotno epidemijo niso držali varnostnih ukrepov, ker naj bi bila epidemija nekako "zrežirana", lažna ali kakorkoli se izrazim. Virus je med nami bil, kako je prišlo do izbruha pa niti ni toliko važno. Govorim o nošenju mask in migraciji v drugo občino. Včeraj se mi je nekdo celo hvalil, da zaščitne maske sploh ni imel, poleg tega si je 2-krat privoščil kar izlet na morje.

Ne razumem, kako naj bi bilo vse skupaj "zrežirano". Osebno poznam nekaj posameznikov, ki so bili v stiku z domnevno okuženimi in so šli na testiranje. Tudi poznam nekaj zdravstvenega osebja, zato vem, kako je to potekalo. Na podlagi testiranj bolnišnice in zdravstveni domovi poročajo svoje rezultate nacionalnemu inštitutu za javno zdravje (NIJZ). Tako NIJZ dobi vse podatke na kup in po seštevku lahko poroča medijem, kakšna je epidemiološka slika. Saj logika je čisto preprosta. Testiranje je sigurno dalo kolikor-toliko zanesljiv podatek. Zdravnik se gotovo ne bi naključno odločil, kdo je okužen in kdo ni. Tudi verjamem, da je vsaka zdravstvena ustanova poslala resnične podatke (ki niso bili izmišljeni, ampak temeljijo na podlagi testiranj). Prav tako ne verjamem, da bi NIJZ poročal drugačne podatke od prejetih. Novinarji so vse skupaj sigurno napihnili (razumljivo - o ne čem morajo poročati in covid je bil takrat za njih zlata jama), sigurno pa niso prirejali podatkov in poročali drugačne, ker so se številke pri različnih medijih ujemale. Covid-19 virus je bil med nami in verjamem, da v takšnih številkah kot so jih poročali mediji. Takšno je moje mnenje.

Vsak, ki je vsaj malo spremljal epidemijo, je kdaj opazil, kako eni covid primerjajo z gripo in da je bilo za gripo več umrlih itd. Tale osebek včeraj mi je razlagal, da po njegovem virusa sploh ni bilo. Posledično se je na vse skupaj požvižgal in živel kot ne bi bilo ničesar. Meni se takšno ravnanje zdi neodgovorno in takih ljudi ne razumem. Na podlagi česa lahko rečejo, da covid-19 ni nič? Če slučajno kdo zagovarja to stališče, naj mi razloži, zakaj bi bila covid-19 epidemija lažna. Če se sam z virusom nisi okužil, še ne pomeni, da ga zato ni. Možno pa je tudi, da je kdo bil okužen, vendar brez kakšnih simptomov. S takšnim neodgovornim ravnanjem je lahko nevede virus prenesel dalje... takratko pa so potegnili najstarejši.

Zdaj spet spremljam, kako eni rinejo sem ter tja čez mejo. In temu primerno bodo narasle tudi okužbe - dejansko se o novih okužbah že govori. Ker se v jeseni pričakuje drugi val, mi je že zdaj jasno, da te isti ljudje tudi takrat ne bodo upoštevali ukrepov. Ko sem včeraj vprašal tega asa, kako misli ustaviti širjenje virusa (ker z neupoštevanjem ukrepov ga sigurno ne bo), mi je rekel, da ni kaj ustaviti, ker ga sploh ni bilo. Številke pa kažejo drugačno zgodbo. Če v tebi najbližjem zdravstvenem domu niso zabeležili okužbe, če med sorodniki, znanci in prijatelji ni nihče okužen, če sploh ni virusa v tvojem kraju, to še ne pomeni, da ga zato ni.
  • zaklenilo: zee ()

zasekamroz ::

Virus obstaja, ampak je vse okoli njega prenapihnjemo. Več škode bo od ukrepov kot bi je bilo od virusa.

val46 ::

A si kej v žlahti z Nodijem? 8-)

Urbano#Desno ::

Predvsem se je potrebno zavedati, da tisti ki te prepričujejo da je vse eno nategovanja naroda so ali 'plain stupid' ali pa imajo lastno ekonomsko korist. Zasekamroz je verjetno kelnar v kakšnem zabačenem lokalnem kafiču, kateri sproducira več stroškov z zdravljenjem alkoholikov kot pa prinese davkov državi. :)

vostok_1 ::

Pandemija kot taka je sicer lažna, virus ni.
Gre za poskus reorganizacije sveta.

Sumim, da ker virus ni bil tako potenten, bodo najbrž "našli" "kakega" "netopirja" "s" "smrtonosnejšim" "sevom", da bo še najbolj butastim ljudem jasno, who is in charge.

Lahko sicer označite za teorijo zarote, ampak potem boste morali tudi 1. SV označit tako.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mahoni ::

Napovedali smo do konca junija na milijone mrtvih. Mi smo pa sele na cifri, katero svet vsake 3 dni doseze. Tako da sredinec virusu in WHO-ju in co.

sci3nc3 ::

Po merilih WHO: če gre za novo bolezen, ki se hitro širi, je to epidemija. Če je epidemija prisotna na širšem geografskem območju, je to pandemija.

Kaj tukaj ne drži - kaj je lažno? Ni bila nova bolezen? Se ni hitro širila? Ni bila dovolj razširjena?

Škoda z ukrepi je in bo, ampak zdravje ljudi je na prvem mestu. Morda ne vsem, pa vendar...

zasekamroz ::

Škoda z ukrepi je in bo, ampak zdravje ljudi je na prvem mestu. Morda ne vsem, pa vendar...


Od ukrepov bo oziroma je že večja škoda na zdravju ljudi.

mahoni ::

sci3nc3 je izjavil:


Škoda z ukrepi je in bo, ampak zdravje ljudi je na prvem mestu. Morda ne vsem, pa vendar...

Lahko definiras to skodo, pa da vidimo na kaj tocno mislis. Namrec ukrepi niso pozvrocili samo ekonomske skode, ampak so indirektno prispevali k vecji umrljivosti ljudi zaradi diabetesa, srcno-zilnih bolezni itd itd...
Ljudje so toliko prestraseni, da si ne upajo k zdravniku tudi ce so doziveli blazjo kap.

vostok_1 ::

Kot rečeno. Gre za mostly planirano akcijo. Če ne vrjamete boste kmalu morali.

Isto kot 9/11, ki je bil mostly fake. Nastavil pa je štart 21. stoletja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mahoni ::

vostok_1 je izjavil:

Kot rečeno. Gre za mostly planirano akcijo. Če ne vrjamete boste kmalu morali.

Isto kot 9/11, ki je bil mostly fake. Nastavil pa je štart 21. stoletja.

Kaj vec o tem. Ne maram tega - boste videli, pocakajte do takrat in takrat. Ce imas kaj konkretnega kar na plan s tem.

zasekamroz ::

vostok_1 je izjavil:

Kot rečeno. Gre za mostly planirano akcijo. Če ne vrjamete boste kmalu morali.

Isto kot 9/11, ki je bil mostly fake. Nastavil pa je štart 21. stoletja.

9/11 je bil malenkost v primerjavi s tem zdaj 😿

vostok_1 ::

@mahoni

Ne želim preveč posvetit pisnju ker:

1. Folk ignorira
2. Modi pobrišejo
3. Čez par mesecev pa vsi itak pozabijo.

So pa nekatere zadeve in the works.
Trenutno se izobražujem glede RNA cepiv. Zelo fascinantna tehnologija na kateri dela Gates.

zasekamroz je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kot rečeno. Gre za mostly planirano akcijo. Če ne vrjamete boste kmalu morali.

Isto kot 9/11, ki je bil mostly fake. Nastavil pa je štart 21. stoletja.

9/11 je bil malenkost v primerjavi s tem zdaj 😿


Res je. Vseno pa je sprožil določene reči na svetu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mahoni ::

Pol pa napisi na PM.

vostok_1 ::

Bom kar tu:

RNA cepiva so THE method, kako masovno sterilizirati prebivalstvo.
Resnično ne najdem boljšega načina, kako to izvesti.
Vojne so umazane in rezultat ni vedno 100%. Sterilizacija v taboriščih je nepraktična. Programiranje prebivalstva z dekadenco in samouničenjem deluje, ampak je high effort in ne moreš zajeti vse. Zastrupljanje okolja z BPAji je preobširno.

RNA cepiva so THE shit za ta namen.
Pri klasičnih cepivih vzameš recimo neko bolezen, jo oslabiš in vbrizgaš. Nato računaš, da bo telo samo predelalo vse informacije, potreben za uničenje.
Pri RNA cepivih pa ti sprogramiraš in-vitro neko sintetično kodo, vbrizgaš jo v celico, kjer celica s temi novimi informacijami sama sproducira škodljivo sestavino, katero nato imunski sistem napade.

Kaj to pravzaprav pomeni?
To pomeni, da z RNA cepivi posredno sprogramiraš imunski sistem, da napade kar želiš, da napade.
Z klasičnimi cepivi programiranje imunskega sistema, da napada tvoje reproduktivne sposobnosti je unfeasible.
Z RNA cepivom je to trivialno. Zgolj spišeš kodo, ki bo napadala recimo hormonske precursorje v ženskem reproduktivnem ciklu in voila...imunski sistem bo avto-steriliziral omenjeno osebo for life. Z skoraj no effort.

Zato pa recimo RNA cepiva razvijajo za borbo proti raku. Sprogramirajo imunski sistem, da napade določene proteine, pomembne za ta rak, Rak v resnici ni bolezen, ampak lastno telo, ki je zabredlo. Zato lahko z RNAjem napadaš lastno telo. In tudi zato imajo RNA cepiva pogosto side-efect povzročanja avtoimunosti. As in...telo napada samega sebe, ker ima napačne informacije.

RNA cepiva je tudi enostavno proizvajati, saj gre za sintetične kose kode, ne pa live organizme oz. njihove by-produkte.
RNA cepiva so res holy grail NWOja. Kako je z plausible deniability sicer ne vem, ampak glede na spomin plebsev, se ni za bati.
Z RNA cepivi bo sterilizacija človeštva prvič postala potencialna realnost.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

comabanana ::

 Zaščita :)

Zaščita :)

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

PS. Možnost so sicer še virusi, komarji itd. ampak to je vse preveč pepuščeno naključjem. Pri cepivih imaš "willing" osebo v sterilnem okolju, ki jo administrira strokovnjak in vse dokumentira.
Z covidom in naslednjimi sevi pa zlahka prestrašiš prebivalstvo, da gre v vrsto.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mahoni ::

vostok_1 je izjavil:

PS. Možnost so sicer še virusi, komarji itd. ampak to je vse preveč pepuščeno naključjem. Pri cepivih imaš "willing" osebo v sterilnem okolju, ki jo administrira strokovnjak in vse dokumentira.
Z covidom in naslednjimi sevi pa zlahka prestrašiš prebivalstvo, da gre v vrsto.

Ja, ampak ce se vsi cepimo, bo to RIP sveta v eni ali dveh generacijah. Kaj je fora pol vsega?

vostok_1 ::

Očitno ne spremljaš scene.
Namen je čistka plebsev.
Tehnologija prihaja do te točke, kjer taka masa ljudi ni potrebna. Da pa bodo vsi kamionisti kar naenkrat postali vrhunski tattoo umetniki in podobno pa so neke blodnje sci-fi komunistov.

The rabbit hole goes deeper, kot zgolj ta "ekonomski razlog", ampak za uninitiated že tako sem vam preveč povedal.
Na srečo, me imajo za norega teoretika zarot in se bodo vseeno veselo šli cepit.


Potegnil sem vas za nos ljudje! Vi bistvu vas zgolj samo strašim. Vi se kar cepite, saj moramo ustaviti to pandemijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mahoni ::

Sem ravnokar prebral temo Bi se cepili, ce bi obstajalo cepivo in glej ga zlomka, kaj vidim...

https://edition.cnn.com/2020/04/20/tenn...

a fju moments lejtrrr

https://www.zurnal24.si/sport/prvi-lopa...

vostok_1 ::

Dajte se cepit ljudje. Ne mene poslušat.
Gates ima srce na pravem mestu in ga resnično skrbi za vas.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zasekamroz ::

mahoni je izjavil:

Sem ravnokar prebral temo Bi se cepili, ce bi obstajalo cepivo in glej ga zlomka, kaj vidim...

https://edition.cnn.com/2020/04/20/tenn...

a fju moments lejtrrr

https://www.zurnal24.si/sport/prvi-lopa...

Ni se okužili med igro tenisa ampak na žuru po igri. Glede na to kako te reči potekajo upam da so ga testirali tudi za spolno prenosljive bolezni.

IL_DIAVOLO ::

Poznas koga, ki ima covid19? Ne

See?

:D

Gagarin ::

ja, pa ne sam enga

FTad ::

mahoni je izjavil:

Sem ravnokar prebral temo Bi se cepili, ce bi obstajalo cepivo in glej ga zlomka, kaj vidim...

https://edition.cnn.com/2020/04/20/tenn...

a fju moments lejtrrr

https://www.zurnal24.si/sport/prvi-lopa...


Skeptiki glede virusa se bodo le na ta nacin "spreobrnili", da fasejo virus (po moznosti s tezko reakcijo imunskega telesa) in bodo nanj gledali drugace oz resno. Primer Boris Johnson.

Ce je Djokovic konec aprila se trdil, da se nikakor ne bi cepil, me zanima njegovo mnenje sedaj.

mahoni ::

FTad je izjavil:


Skeptiki glede virusa se bodo le na ta nacin "spreobrnili", da fasejo virus (po moznosti s tezko reakcijo imunskega telesa) in bodo nanj gledali drugace oz resno. Primer Boris Johnson.

Ce je Djokovic konec aprila se trdil, da se nikakor ne bi cepil, me zanima njegovo mnenje sedaj.

Mozno, da je to kazen od "stricev iz ozadja".

Gagarin ::

FTad je izjavil:

mahoni je izjavil:

Sem ravnokar prebral temo Bi se cepili, ce bi obstajalo cepivo in glej ga zlomka, kaj vidim...

https://edition.cnn.com/2020/04/20/tenn...

a fju moments lejtrrr

https://www.zurnal24.si/sport/prvi-lopa...


Skeptiki glede virusa se bodo le na ta nacin "spreobrnili", da fasejo virus (po moznosti s tezko reakcijo imunskega telesa) in bodo nanj gledali drugace oz resno. Primer Boris Johnson.

Ce je Djokovic konec aprila se trdil, da se nikakor ne bi cepil, me zanima njegovo mnenje sedaj.


Sedaj se ziher ne bi cepil, ker računa na imunost...

FireSnake ::

Najbolj smešno je tole: iz štirih različnih virov sem dobil informacijo, da so zdravniki v bolnici ponujali zastonj poglede, če vzrok smrti ni bil korona, pa so vseno pisali korona (če so svojci dovolili).
Ena od štirih informacij je iz prve roke.
Eni so pristali, drugi ne.

Kdo to plača?

In te zlagane številke so mediji fojtrali raji.

In o tem nihče ne govori.

Govorijo pa o tem, kako so bili zdravniki in medicinsko osebje obremenjeni. Razen infekcijskega oddelka so bile bolnice prazne.
Osebno poznam eno medicinsko sestro, ki je rekla, da toliko kot je bila med korono doma ni bila nikoli.
Spet zdravnik, ki ga osebno poznam - doma 1.5 meseca.

O tem nihče ne govori. Kar me čudi. Pa sem prepričan, da ima na tisoče ljudi popolnoma isto informacijo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FTad ::

Gagarin je izjavil:

FTad je izjavil:

mahoni je izjavil:

Sem ravnokar prebral temo Bi se cepili, ce bi obstajalo cepivo in glej ga zlomka, kaj vidim...

https://edition.cnn.com/2020/04/20/tenn...

a fju moments lejtrrr

https://www.zurnal24.si/sport/prvi-lopa...


Skeptiki glede virusa se bodo le na ta nacin "spreobrnili", da fasejo virus (po moznosti s tezko reakcijo imunskega telesa) in bodo nanj gledali drugace oz resno. Primer Boris Johnson.

Ce je Djokovic konec aprila se trdil, da se nikakor ne bi cepil, me zanima njegovo mnenje sedaj.


Sedaj se ziher ne bi cepil, ker računa na imunost...


True. Sploh ker ga virus ni priklenil na posteljo, kaj sele na respirator.

crniangeo ::

Vostock, dobr si prebral in pogruntal. Jeba. Iščem sedaj način kako iti mimo tega obveznega cepljenja, če ne zase pa za otroke. Gledam kako se svet spreminja v nek fašizem, in vse to se dopušča,ker so ljudje prestrašeni.
Za sedanjega vodjo vlade je to idealno, menjal je vse kar se da, podpihuje sovraštvo, ima neustrezne twite, ki niso primerni funkciji ki jo opravlja. Žalostno je to, da bo verjetno spet izvoljen če bo do volitev prišlo. Govori se, da bo 6.9. Spet lock down.

Veliki Bill pa uživa v izvedbi njegove ideje o depopulizaciji. Preveč je naključij in stvari ki so skregane z zdravo kmečko pametjo. Če človeku ob vsem tem ne zvoni glasen zvonec za alarm, potem res ne vem kdaj bo? Ko bo prepozno? Ko bodo otroci želeli imeti svoje lastne otroke in jih ne bodo mogli imeti, ker se starši niso pobrigali za njih? Za prihodnost?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

zasekamroz ::

FTad je izjavil:

mahoni je izjavil:

Sem ravnokar prebral temo Bi se cepili, ce bi obstajalo cepivo in glej ga zlomka, kaj vidim...

https://edition.cnn.com/2020/04/20/tenn...

a fju moments lejtrrr

https://www.zurnal24.si/sport/prvi-lopa...


Skeptiki glede virusa se bodo le na ta nacin "spreobrnili", da fasejo virus (po moznosti s tezko reakcijo imunskega telesa) in bodo nanj gledali drugace oz resno. Primer Boris Johnson.

Ce je Djokovic konec aprila se trdil, da se nikakor ne bi cepil, me zanima njegovo mnenje sedaj.

Če pa mu ne bo nič oziroma bo samo prehlad, bo pa še bolj prepričan, da je vse skupaj nateg.

crniangeo ::

Itaq mu nič ne bo. Samo bodo iz Zadra objavili neke številke smrti ljudi ki jih noben ne pozna, in se za povrh z njim nimajo nobene veze. Sedaj so nevarne zadeve v igri.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

SeMiNeSanja ::

Tiste, ki kvasijo da pandemije ni, bi nagnal tja, kjer je v svetu največ mrtvih, jim stisnil v roke lopato in naročil, da kopljejo grobove.

Nebi minil niti en dan, ko bi še kako bili prepričani, da koronavirus ni izmišljotina!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Trupl0 ::

pandemije ni, virusa ni, hitro napisat izjavo, ki pravi, da se odpoveduješ rabi ventilatorja... kdo bo prvi?
If you are going through Hell, keep going !

crniangeo ::

jaz podpišem takoj, da se odpovedujem ventilatorju!
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

sbawe64 ::

FTad je izjavil:

Gagarin je izjavil:

FTad je izjavil:

mahoni je izjavil:

Sem ravnokar prebral temo Bi se cepili, ce bi obstajalo cepivo in glej ga zlomka, kaj vidim...

https://edition.cnn.com/2020/04/20/tenn...

a fju moments lejtrrr

https://www.zurnal24.si/sport/prvi-lopa...


Skeptiki glede virusa se bodo le na ta nacin "spreobrnili", da fasejo virus (po moznosti s tezko reakcijo imunskega telesa) in bodo nanj gledali drugace oz resno. Primer Boris Johnson.

Ce je Djokovic konec aprila se trdil, da se nikakor ne bi cepil, me zanima njegovo mnenje sedaj.


Sedaj se ziher ne bi cepil, ker računa na imunost...


True. Sploh ker ga virus ni priklenil na posteljo, kaj sele na respirator.

Oba finalista turnirja (Djokovič in Dimitrov) sta bojda okužena.
Dokler niso naredili testa, sploh nista vedela.

Mato989 ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Tiste, ki kvasijo da pandemije ni, bi nagnal tja, kjer je v svetu največ mrtvih, jim stisnil v roke lopato in naročil, da kopljejo grobove.

Nebi minil niti en dan, ko bi še kako bili prepričani, da koronavirus ni izmišljotina!


Saj tudi rak ni izmišljotina in umrli zaradi kajenja, pa koliko folka kadi in je to dovoljeno? več kot od uboge Koronce Covid 19
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

/tinfoilhat on

Glede na vso paklarijo pri vzrokih smrti, bo na koncu moredajno le dejansko število umrlih, če bomo le videli te podatke.

Del elit je že povedalo, koliko ljudi želijo na Zemlji, pod 500M, ni nobena teorija zarote.

Ne da imajo večinoma kake moralne probleme z ubijanjem, a kako to izvesti humano? S sterilizacijo gotovo. Preko cepiva, kot nek stranki učinek? Možno. Nekaj 10 let, morda celo 200 jim ne pomeni kaj dosti. Delajo na dolgi rok.

mahoni ::

c3p0 je izjavil:


Del elit je že povedalo, koliko ljudi želijo na Zemlji, pod 500M, ni nobena teorija zarote.

To bi dejansko bilo top. Moja trditev pa ne pomeni, da se strinjam, da je treba pobiti skoraj 3miljarde kinezev in indijcev.

sbawe64 ::

In 2 milijarde Afričanov, na katere covid-19 nekako ne vpliva kaj dosti.

crniangeo ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Tiste, ki kvasijo da pandemije ni, bi nagnal tja, kjer je v svetu največ mrtvih, jim stisnil v roke lopato in naročil, da kopljejo grobove.

Nebi minil niti en dan, ko bi še kako bili prepričani, da koronavirus ni izmišljotina!


@Seminesanja: takole bom rekel: preveč je stvari ki so skregane z zdravo kmečko pametjo.

1.) Odpirajo se meje z državami, ki so imele največ okužb. Maska je potrebna pa spet ni.
2.) na internetu je precej dokumetov, ki govorijo o tem, kaj naj se dogaja v primeru lockdowna (fašizem, primer: dokument z leta 2010 ?)
3.) raziskovalnega novinarstva praktično ni več.
4.) WHO je en čas doživel velik upad dohodkov, ko se je spraševalo zakaj se vlaga tako velike vsote.
5.) Normalnih zdravnikov, predvsem pulmologov se ne posluša. Posluša se le ekonomiste, ki z zdravstvom nimajo nobenega vpliva. Le denar je v igri.
6.) Stališče Bill Gatesa glede populacije ljudi na zemlji je znano.
7.) RNA cepiva je vostock lepo objasnil. Prav tako je Bill Gates veliki zagovornik rabe RNA cepiv.
8.) event 201 je bil financiran s strani Bill Gatesa - izvajal se je oktobra 2019 - nekaj dni pred Wuhanom.
9.) Bill gates govori o tem, da je 5% možnost komplikacij za cepivi , torej predvidimo, da se zaradi cepiv iz dosedajih 0,2% poveča na 5% ?
10.) dosedaj se je govorilo o tem, da so najbolj ogroženi starostniki
11.) Veliko ljudi. ki so strokovnjaki na področju pulmologije, je povedalo, da se ventilatorje ne "zakurbla" in se jih fura kot fičkota, ampak jih je potrebno prilagoditi pacientu primerno. V kolikor se tega ne naredi, se na pljučih naredi velika škoda.
12.) Odkdar je korona, drugih sevov korone ni več, ni več prehlada, viroz, ničesar, le Korona. V kolikor je nekdo umrl zaradi srčne bolezni, je v njegovem telesu najdena korona. V kolikor je nekdo umrl zaradi anevrizme je krivec korona. Drugih stvari ni več.
13.) Ne povejo v kakšnem stanju so bili ljudje v DSO-ju. 95 letniki? Se zavedate, da je velika večina teh ljudi v hiralnicah, in dejanko hirajo in jih hranijo z žličko?
14.) po svetu se izvaja diktatura. US, Slo, HR, SRB. kamorkoli se pogleda, se ljudem kratijo pravice. Prav tako je bilo pred kratkim v časopisih, zahteva delodajalca, da njihovi zaposleni ne smejo iti na dopust v sosednje države(po eni strani razumem delodajalca, vendar, se spet vposega v osnovne človekove pravice)
15.) Pri nas se je praktično vse kar ni bilo v stranki SDS zamenjalo (Policija, novinarji (trenutni Odgovorni urednik siol.net je postal v.d. s tremi ali štirimi glasovi od 42?!?)
16.) Si res želimo, da se nam krajšajo pravice vsepovsod?
17.) Dolgoročna nošnja mask vpliva na zdravje. Moja žena dela na DSO, in je morala nositi maske po 8-9 ur. domov je prišla čisto zmozgana in z hudimi glavoboli, ki so kazali na zastrupitev z CO2.

Spet, kje je common sense?
Zakaj so se meje odprle?
zakaj je spet dovoljeno leteti?
Zakaj je karantena potrebna v kolikor je človek več kot dva dni v tujini. če je manj pa ne ? Kje je tukaj kmečka logika? Za okužbo je dovolj par sekund, in ne več kot dva dni..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

DarwiN ::

Meni je predvsem fascinantno, kako neracionalneži zdaj "zaničujete" virus, češ da je stvar prenapihnjena in bljuvate vse možne teorije zarot in whataboutizme... Pozabljate pa, da je po uradnih številkah umrlo pol milijona ljudi in to KLJUB TEMU, da smo zaprli cel svet. Hkrati vidiš trumptarde na raznih forumih blodit, kako bojda vsako smrt kar brez testiranja pripišejo COVIDu, a je realnost ravno obratna - število mrtvih je skoraj zagotovo podcenjeno, ne precenjeno. Dejanska številka zna bit okrog 700-800k.

Skratka, tko kot če bi prepovedali večino avtomobilov na cestah, kot rezultat bi bilo zelo malo avtomobilskih nesreč in vi bolanci bi tukaj kričali, kako so varnostni pasovi in vsi prometni varnostni predpisi nateg, ker ni praktično nobene nesreče.

That said, se pa strinjam, da smo v Sloveniji preveč zategnili z ukrepi.. Ampak takšni pač smo Slovenci.. Skromen in poslušen narod.. Boljše živet tukaj, kjer je človeško življenje dost vredno, kot pa v kakšni shit hole desničarki Ameriki, ali Braziliji, kjer človeško življenje ni vredno pasjega dreka.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Mato989 ::

DarwiN je izjavil:

Meni je predvsem fascinantno, kako neracionalneži zdaj "zaničujete" virus, češ da je stvar prenapihnjena in bljuvate vse možne teorije zarot in whataboutizme... Pozabljate pa, da je po uradnih številkah umrlo pol milijona ljudi in to KLJUB TEMU, da smo zaprli cel svet. Hkrati vidiš trumptarde na raznih forumih blodit, kako bojda vsako smrt kar brez testiranja pripišejo COVIDu, a je realnost ravno obratna - število mrtvih je skoraj zagotovo podcenjeno, ne precenjeno. Dejanska številka zna bit okrog 700-800k.

Skratka, tko kot če bi prepovedali večino avtomobilov na cestah, kot rezultat bi bilo zelo malo avtomobilskih nesreč in vi bolanci bi tukaj kričali, kako so varnostni pasovi in vsi prometni varnostni predpisi nateg, ker ni praktično nobene nesreče.

That said, se pa strinjam, da smo v Sloveniji preveč zategnili z ukrepi.. Ampak takšni pač smo Slovenci.. Skromen in poslušen narod.. Boljše živet tukaj, kjer je človeško življenje dost vredno, kot pa v kakšni shit hole desničarki Ameriki, ali Braziliji, kjer človeško življenje ni vredno pasjega dreka.


Koliko umre vsako leto ljudi zaradi posledic, kajenja, in alkhoola recimo?

Hint številka je proti Covid smrtim GIGANTSKA...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Slopek ::

sbawe64 je izjavil:

FTad je izjavil:

Gagarin je izjavil:

FTad je izjavil:

mahoni je izjavil:

Sem ravnokar prebral temo Bi se cepili, ce bi obstajalo cepivo in glej ga zlomka, kaj vidim...

https://edition.cnn.com/2020/04/20/tenn...

a fju moments lejtrrr

https://www.zurnal24.si/sport/prvi-lopa...


Skeptiki glede virusa se bodo le na ta nacin "spreobrnili", da fasejo virus (po moznosti s tezko reakcijo imunskega telesa) in bodo nanj gledali drugace oz resno. Primer Boris Johnson.

Ce je Djokovic konec aprila se trdil, da se nikakor ne bi cepil, me zanima njegovo mnenje sedaj.


Sedaj se ziher ne bi cepil, ker računa na imunost...


True. Sploh ker ga virus ni priklenil na posteljo, kaj sele na respirator.

Oba finalista turnirja (Djokovič in Dimitrov) sta bojda okužena.
Dokler niso naredili testa, sploh nista vedela.

Dokler nista delala testov, nista vedela, da imata dnk zasnovo, katero koristijo za korona farso...baje

DjJuvan ::

DarwiN je izjavil:

Hkrati vidiš trumptarde na raznih forumih blodit, kako bojda vsako smrt kar brez testiranja pripišejo COVIDu, a je realnost ravno obratna - število mrtvih je skoraj zagotovo podcenjeno, ne precenjeno. Dejanska številka zna bit okrog 700-800k.


zanimivo, jaz pa vidim bolj leftarde, ki pišejo te nebuloze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjJuvan ()

DarwiN ::

Mato989 je izjavil:

Koliko umre vsako leto ljudi zaradi posledic, kajenja, in alkhoola recimo?

Hint številka je proti Covid smrtim GIGANTSKA...

Z alkoholom in cigareti ne ogrožaš drugih ljudi... Kjer pa jih (recimo za volanom in second hand smoking), je pa stvar zakonsko prepovedana in kaznovana.

COVIDioti ogrožate druge ljudi.

See the difference?

In poleg tega boš moral odgovorit na vprašanje, koliko ljudi bi bilo mrtvih in kolikšna bi bila ekonomska škoda, če svet ne bi sprejel nobenih ukrepov oz. zgolj common sense priporočila. 5M ljudi, 45M ljudi, 500M ljudi v naslednjih 2 letih? koliko milijard ali trilijard finančne škode?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Gregor P ::

Reason.com/Soho Forum Debate: "The lockdown has saved hundreds of thousands, if not millions, of lives and spared American hospitals the horrors of rationing care."
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

tikitoki ::

DarwiN je izjavil:

Meni je predvsem fascinantno, kako neracionalneži zdaj "zaničujete" virus, češ da je stvar prenapihnjena in bljuvate vse možne teorije zarot in whataboutizme... Pozabljate pa, da je po uradnih številkah umrlo pol milijona ljudi in to KLJUB TEMU, da smo zaprli cel svet. Hkrati vidiš trumptarde na raznih forumih blodit, kako bojda vsako smrt kar brez testiranja pripišejo COVIDu, a je realnost ravno obratna - število mrtvih je skoraj zagotovo podcenjeno, ne precenjeno. Dejanska številka zna bit okrog 700-800k.

Skratka, tko kot če bi prepovedali večino avtomobilov na cestah, kot rezultat bi bilo zelo malo avtomobilskih nesreč in vi bolanci bi tukaj kričali, kako so varnostni pasovi in vsi prometni varnostni predpisi nateg, ker ni praktično nobene nesreče.

That said, se pa strinjam, da smo v Sloveniji preveč zategnili z ukrepi.. Ampak takšni pač smo Slovenci.. Skromen in poslušen narod.. Boljše živet tukaj, kjer je človeško življenje dost vredno, kot pa v kakšni shit hole desničarki Ameriki, ali Braziliji, kjer človeško življenje ni vredno pasjega dreka.


Stevilo mrtvih je brez dvoma podcenjeno, verjetno bistveno bolj, kot si sam napisal. TO lahko z gotovostjo reces ze za razvite in dosledne drzavah. Stevilke iz drzav v razvoju pa so itak mocno nizje. Imas drzave, ki so enaostavno prenehale objavljati stevilo mrtvih in razglasile konec epidemije, ker se bo zacela turisticna sezona.
Tudi mene cudi, da folk ne dojame, da bi bilo stevilo mrtvih, brez ukrepov, bistveno visje.

Mato989 ::

DarwiN je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Koliko umre vsako leto ljudi zaradi posledic, kajenja, in alkhoola recimo?

Hint številka je proti Covid smrtim GIGANTSKA...

Z alkoholom in cigareti ne ogrožaš drugih ljudi... Kjer pa jih (recimo za volanom in second hand smoking), je pa stvar zakonsko prepovedana in kaznovana.

COVIDioti ogrožate druge ljudi.

See the difference?

In poleg tega boš moral odgovorit na vprašanje, koliko ljudi bi bilo mrtvih in kolikšna bi bila ekonomska škoda, če svet ne bi sprejel nobenih ukrepov oz. zgolj common sense priporočila. 5M ljudi, 45M ljudi, 500M ljudi v naslednjih 2 letih? koliko milijard ali trilijard finančne škode?


Kako ne ogrožaš drugih ljudi če kadiš in piješ?

Torej pasivnega kajenja in zaletavanja pijan z avti in umor drugih treznih ki so na cesti ni ogrožanje drugih?

Najboljše prepovedat pol kajne?

Škoda bi bila takšna kot je naravna selekcija, simpl, namesto tega prestavljamo nujno naravno selekcijo v prihodnost in nabiramo število slabotnih in odvisnih od farmacije vsako leto... Ko vam bo jasno da je podaljševanje NEKVALITETNE ŽIVLJENSKE DOBE škodljivo za celotno populacijo ki kar kliče po novem CoviduXY boste razumeli kako narava deluje...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sbawe64 ::

Mato989 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Meni je predvsem fascinantno, kako neracionalneži zdaj "zaničujete" virus, češ da je stvar prenapihnjena in bljuvate vse možne teorije zarot in whataboutizme... Pozabljate pa, da je po uradnih številkah umrlo pol milijona ljudi in to KLJUB TEMU, da smo zaprli cel svet. Hkrati vidiš trumptarde na raznih forumih blodit, kako bojda vsako smrt kar brez testiranja pripišejo COVIDu, a je realnost ravno obratna - število mrtvih je skoraj zagotovo podcenjeno, ne precenjeno. Dejanska številka zna bit okrog 700-800k.

Skratka, tko kot če bi prepovedali večino avtomobilov na cestah, kot rezultat bi bilo zelo malo avtomobilskih nesreč in vi bolanci bi tukaj kričali, kako so varnostni pasovi in vsi prometni varnostni predpisi nateg, ker ni praktično nobene nesreče.

That said, se pa strinjam, da smo v Sloveniji preveč zategnili z ukrepi.. Ampak takšni pač smo Slovenci.. Skromen in poslušen narod.. Boljše živet tukaj, kjer je človeško življenje dost vredno, kot pa v kakšni shit hole desničarki Ameriki, ali Braziliji, kjer človeško življenje ni vredno pasjega dreka.


Koliko umre vsako leto ljudi zaradi posledic, kajenja, in alkhoola recimo?

Hint številka je proti Covid smrtim GIGANTSKA...

Za SLO

Kajenje 3650/letno
https://www.delo.si/novice/slovenija/de...


Alkohol 808/letno
https://www.nijz.si/sl/smrti-zaradi-alk...

Rak
http://www.dpor.si/o-raku/breme-raka-v-...

Samomori 411 v 2017
https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...


Srčno žilna obolenja 7982 (3184+4798 M+Ž), stran 2-3, tabela 1
http://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/fi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18120727 (10985) WizzardOfOZ

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663103621 (76631) BigWhale
»

Atipične pljučnice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111588 (9641) vilicarist

Več podobnih tem