» »

KRAJA: Sumljivi plačljivi sms klub brez potrditve uporabnika?!

KRAJA: Sumljivi plačljivi sms klub brez potrditve uporabnika?!

Temo vidijo: vsi
««
13 / 13
»
»»

UganiKdo ::

Če bi tvoje pametovanje tu poslušali, bi vrgli mačko iz bajte, ker je sigurno ona poslala sms.

kako lepo je bit funkcionalno nepismen in verjet, da ljudje niso sposobni it nazaj pogledat kaj je bilo rečeno.

Za vsako rit raste šiba.

lepo, da te je pamet srečala.

Utk ::

kako lepo je bit funkcionalno nepismen in verjet, da ljudje niso sposobni it nazaj pogledat kaj je bilo rečeno.

Jaz že sem funkcionalno pismen in sem povzel točno to kar si ti pisal. Mačko lahko zamenjaš tudi z otrokom, dementno babico ali ne vem kom, bistvo je isto - temu se reče funkcionalna pismenost, da razločiš bistvo. Ti ga ne.

lepo, da te je pamet srečala.

Morda bo tudi tebe nekega dne. Dvomim, ampak ni nemogoče.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Utk ()

UganiKdo ::

Jaz že sem funkcionalno pismen in sem povzel točno to kar si ti pisal. Mačko lahko zamenjaš tudi z otrokom, dementno babico ali ne vem kom, bistvo je isto - temu se reče funkcionalna pismenost, da razločiš bistvo. Ti ga ne.

žalostno, da ti nihče ni povedal da lagat ni lepo.

Taok, si pa lahko vsi preberejo celotno temo, vključno s tvojimi nabijanji kako nihče ne bo nič naredil.

Utk ::

Jaz sem pisal, da ne bo nihče nič naredu, ČE ne bo nekdo stalno drezal.

Jimp ::

Utk, vsi smo razumeli. Se tudi vidi, da razumeš v čem je problem. Tudi iz izkušenj. Hvala za ideje in pomoč!

UganiKdo, ti si pa zloben, žaljiv in poskušaš razvrednotit vse, kar je pozitivnejšega od tebe. Pač, si v zadregi, ko ti zmanjka argumentov.
Če se tako obnašaš, ker potrebuješ psihološko pomoč/podporo oz. zgolj iščeš neke vrste pozornost, te obveščam, da sodeluješ v napačni temi. Tukaj ne boš našel tistega, kar iščeš.

Ker pa očitno ne gre drugače, pozivam vse prisebne, da naj ne reagirajo na njegovo brezpredmetno mlatenje slame.
Tema se smeti in se posledično izgublja pomembna vsebina.

Ti pa lepo pridno čičaj, jej pokovke in se zabavaj v svoji samoti. LP

c3p0 ::

UganiKdo je izjavil:

Ja, in vse kar mimovrste rabi nardit, je da predloži pairje, da je bilo naročilo oddano in s katero kartico je bilo plačano. Ne bodo pa oni tisti, ki bodo ugotavljali kako in kateri nigeric je prišel do tvoje kartice.

V primeru, da je našel ranljivost v njihovi spletni strani in na tak način zlorablja podatke kupcev, bi še kako morali ugotavljat.

DePalmo ::

Jimp je izjavil:

Ker pa očitno ne gre drugače, pozivam vse prisebne, da naj ne reagirajo na njegovo brezpredmetno mlatenje slame.
Tema se smeti in se posledično izgublja pomembna vsebina.

Podpiram in še vedno čakam na epilog oz. koristne informacije o nadaljevanju. Je pa res občasno videti, kot da se nič ne dogaja in se samo piše.

Svetujem pa da se vse provokacije enostavno ignorira in ne da se konstantno na njih odgovarja. Samo zaradi teh odgovorov, je tema dolga 13 strani.

mailer ::

(STA) Nacionalni inštitut za javno zdravje (NIJZ) opozarja, da se pojavljajo sporočila SMS, v katerih je zlorabljeno njihovo ime. Sporočilo govori o opravljenem testu za okužbo z novim koronavirusom in nagovarja k povratnici. Gre za prevaro, dodajajo na NIJZ.

V sporočilu, ki naj bi ga poslali iz NIJZ, prejemnike obveščajo, da je bil izvid njihovega testa negativen in da naj, če dovoljujejo, da se rezultat prikaže kot pozitiven, odgovorijo na sporočilo z besedo DA.

Vsem, ki bi morebiti dobili podobno sporočilo, na NIZJ sporočajo, da gre za prevaro in priporočajo, da sporočilo takoj zbrišejo. Po odvzetem brisu za ugotavljanje okužbe z novim koronavirusom testirane obveščajo osebni zdravniki oziroma pristojni na točkah, kjer je bil bris odvzet. NIJZ testiranih o izidih testiranja ne obvešča, so zaključili na inštitutu.
Mogoče je tole še eden od nategov za prijavo v brezplačni klub brez drobnega tiska.
Armor A30, AX850, V Gene, 3770K, Big Shuriken II,
Corsair 16GB 1600MHz CL9, GTX660TiDC2TOP, 840120GB Basic,
Spinpoint 1TB, BD207DBK, G110, G300, Dell U2412M

cekr ::

Točno vejo, kdo je za temi sms-i, pa na ravni EU ne ukrepajo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

darkolord ::

Kdo ve?
spamtrap@hokej.si
spamtrap@gettymobile.si

hator ::

mailer je izjavil:

(STA) Nacionalni inštitut za javno zdravje (NIJZ) opozarja, da se pojavljajo sporočila SMS, v katerih je zlorabljeno njihovo ime. Sporočilo govori o opravljenem testu za okužbo z novim koronavirusom in nagovarja k povratnici. Gre za prevaro, dodajajo na NIJZ.

V sporočilu, ki naj bi ga poslali iz NIJZ, prejemnike obveščajo, da je bil izvid njihovega testa negativen in da naj, če dovoljujejo, da se rezultat prikaže kot pozitiven, odgovorijo na sporočilo z besedo DA.

Vsem, ki bi morebiti dobili podobno sporočilo, na NIZJ sporočajo, da gre za prevaro in priporočajo, da sporočilo takoj zbrišejo. Po odvzetem brisu za ugotavljanje okužbe z novim koronavirusom testirane obveščajo osebni zdravniki oziroma pristojni na točkah, kjer je bil bris odvzet. NIJZ testiranih o izidih testiranja ne obvešča, so zaključili na inštitutu.
Mogoče je tole še eden od nategov za prijavo v brezplačni klub brez drobnega tiska.

Mislim, da ne zaračunavaju. Namen tega SMS je širit fake newse glede korone.
««
13 / 13
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
325151714 (2469) Voluharr
»

sms prevara 6655

161392 (307) klinker
»

Simobil (strani: 1 2 3 )

11622107 (11729) Sami
»

SMS spam +386 70 387 970