» »

Android box [Poceni, brez Android TV]

Android box [Poceni, brez Android TV]

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 16
»»

polde66 ::

Tema je namenjena Android Boxom, ki ne poganjajo Googlovega Android TV vmesnika.






Evo, da bomo lažje zadeve obravnavali, debatirali in izmenjevali podatke. Ne o mi boxu in ne o šildu. O čisto navadnih android boxih, ki gredo nekaterim na živce. Seveda če je interes.
polde
  • spremenil: Mavrik ()

polde66 ::

Stari kle si ga mem kresnu, eon tv aplikacija deluje na teh boxih, poleg tega je zadnja posodobitev za King pro 20.7. 2020, zadnja posodobitev za kinga gt je pa 31.8. 2020. Netflix deluje in to je bistvo. Edino kar ne deluje je T2 TV, ki je aplikacija za android tv. In če si razbral v naslovu ti ki si tak hud vseved je tole tema ki ni za android tv. Lej poba pejd se še mal učit k ti ogromno manjka. In ti res nimaš pojma, tvoj namen je pa samo provokacija in žaljenje.
polde

polde66 ::

polde

Gone ::

Ne deluje Eon Tv (aplikacija za android Tv) in ne deluje T2 Tv i ne deluje Netflix HD in ne Netflix 4k. Pa lahko opletaš s pobček kolkr hočeš.

Gone ::

Netflix hd in uhd seveda deluje na shieldu.Eon deluje app za telefon, tista ki je normalno uporabna na ne touch prikazovalnikih pa ne. Pa ja, dajta pojačat žaljivke, samo kažeta svojo nemoč ;)

Ales ::

Zgleda da bo zaradi tega sranja tu in v tisti drugi temi treba potalat kak naziv in banat, pa bo potem mir.

Luk as ::

No jaz sem se toliko časa igral s različnimi napajalniki, za tisti T98 mini, da sem ga končno skuril. Bolje, da bi pustil pri miru, kupil en daljinec za 5€ pa bi še vedno delal, pa še prodal bi ga lahko, če ne več pa za 20€. Sedaj pa imam prst v rit.
riba smrdi pri glavi

Mavrik ::

No pa probajmo - če boste znali komunicirati brez zmerjanja z bedaki. V velikih temah se obnašate kot žaljivi otroci, ki s svojim spamanjem poskrbite za nepreglednost in nezmožnost iskanja dobrih podatkov. Tako da je tole eksperiment, če je to dovolj majhna tema ali moramo iti na eno temo za vsak model naprave.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Bolt ::

Ne vem, če sem prišel v pravo temo, glede na to da ste tako zakomplicirali te teme, toda kake druge aktualne trenutno ne najdem in tudi kar sem iskal odgovora na moje vprašanje nisem nikjer zasledil. Če ne pa naj moderator prestavi v primernejšo temno.
Prosim, če mi kdo obrazloži razliko med ROKU premiere oziroma ultra streamerjem in recimo temi android boxi kot so razni Tanixi, A95X in podobnimi?

Valvoline ::

@polde66, mas kako navodilo za istalacijo pavoo builda na box? na njihovem FB nic pametnega ne najdem.

pravnik ::

Valvoline je izjavil:

@polde66, mas kako navodilo za istalacijo pavoo builda na box? na njihovem FB nic pametnega ne najdem.


Se priporočam še jaz.

polde66 ::

polde

polde66 ::

Ta tiste ki pa znajo iz zipa nalagat build: http://pavootv.com/repo/?fbclid=IwAR1iU...
Sam uporabljam iz mape wizard plug in in mi je lažje prit do wizarda.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

Pa še to, tema oz naslov ni moj ampak moderatorjev, ki so ga po parih spremembah in polno izbrisanih postih uspeli nekako prilagoditi sami sebi. Tako da se bom izogibal komentarjem.

in tudi zgornji prvi post ni moj
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Bolt ::

Bolt je izjavil:

Ne vem, če sem prišel v pravo temo, glede na to da ste tako zakomplicirali te teme, toda kake druge aktualne trenutno ne najdem in tudi kar sem iskal odgovora na moje vprašanje nisem nikjer zasledil. Če ne pa naj moderator prestavi v primernejšo temno.
Prosim, če mi kdo obrazloži razliko med ROKU premiere oziroma ultra streamerjem in recimo temi android boxi kot so razni Tanixi, A95X in podobnimi?

A res nobeden ne pozna te zadeve?

pravnik ::

Bolt je izjavil:

Bolt je izjavil:

Ne vem, če sem prišel v pravo temo, glede na to da ste tako zakomplicirali te teme, toda kake druge aktualne trenutno ne najdem in tudi kar sem iskal odgovora na moje vprašanje nisem nikjer zasledil. Če ne pa naj moderator prestavi v primernejšo temno.
Prosim, če mi kdo obrazloži razliko med ROKU premiere oziroma ultra streamerjem in recimo temi android boxi kot so razni Tanixi, A95X in podobnimi?

A res nobeden ne pozna te zadeve?


Sem prepričan, da kdo pozna. Samo stvar (kot jo jaz vidim je taka). Če bo nekdo odgovoril in pojasnil svoja videnja, se bo takoj našel nekdo, ki bo vse povedano takoj sqrcal in potem nihče ne bo več vedel za kaj se gre. Samo tako je pri večini zadev na tem forumu. Prijazno se ponudiš z neko razlago, takoj se najde(jo) tip(i), ki vse "vedo" in te "raztreščijo" z njihovimi znanstvenimi dognanji, čeprav sami prej niso bili nič kaj pripravljeni ponuditi pomoči. Admini pa večinoma gledajo stran ali pa kot v tem primeru - so kar sami razdelili predmetno temo na ... tematik, potem se pa znajdi. Ja, takle mamo... :(

Badwolff ::

Sta interwebs in a shell for you.

fruc900 ::

Od kar so takole razdelili teme in zaprli staro temo, teh dveh tem sploh ne spremljam, tako da to je to.

polde66 ::

Ni problema, še vedno si podatke izmenjujemo na ZS
polde

Bolt ::

Kulc pa tak forum potem.
Potem naj pa ta Admin Mavrik, ki je odgovori in razloži.

Mavrik je izjavil:

No pa probajmo - če boste znali komunicirati brez zmerjanja z bedaki. V velikih temah se obnašate kot žaljivi otroci, ki s svojim spamanjem poskrbite za nepreglednost in nezmožnost iskanja dobrih podatkov. Tako da je tole eksperiment, če je to dovolj majhna tema ali moramo iti na eno temo za vsak model naprave.

Kaj je forum zaradi uporabnikov ali zaradi tebe, da se zmišljuješ kaj bi ti rad!
Vi ste tukaj zaradi nas, ne mi zaradi vas!!!

Luk as ::

Prejšno temo je zasral kot temu pravi Mavrik: bedak Pavle91.
Toda ne namesto, da bi sankcioniral Pavleta, je zasral dve temi.
Prav, da sta dve ločeni temi, samo ne s takim bedastim naslovom kot ga je on nasral.
riba smrdi pri glavi

Badwolff ::

Res je blo neskončno prepucavanja in merjenja kurcev, nivo dialoga je pa bil nekje na povprečju SloTecha, se pravi nizek. Da se bolš. Je pa res, da modi nekaj zaklepa jo kregalne teme, zgleda nočejo biti na nivoju NovaTV foruma, kar pa jim je treba dat kar prav.

kanarin ::

Pa kaj vas pravzaprav tako moti v tej novi temi - samo naslov oz beseda "Poceni" ? Res ne razumem kaj vas tako ovira pri nadaljevanju debate o Android boxih (tudi dražjih) v tej temi. Zdaj sta pač ločeni temi da je bolj jasno o čem se debatira v vsaki temi. Saj ravno prej je bilo ime teme dejansko dvoumno oz zavajujoče - "Android tv box" - kaj to pomeni škatla z nekim Androidom ki se priklopi na TV ali box z Android TV OS-om ?

lujayn ::

Hey. I recently graduated from university and created a service for writing essays and other homework. If you need essay help or any other help, then go to my site and we will help you.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales ()

Valvoline ::

Kaj bi bila najboljsa kombinacija brskalnik+adblock za android? Vojvodina.net ter filmovizija.net ubijajo z spamom/reklamami, pr nekaterih browserjih pa filcki/serije sploh ne delajo. Boxu se takoj zmesa, prakticno vsak kombo sprobal, nic ne pomaga. Na primarnem win boxu (lenovo tiny), chrome+ublock, vse laufa kot podmazano, nobenga spama in podobnega klumpa, odpira in predvaja vse bp brez nobenga spam okenca.
Filmovizija:
https://www.filmovi.me/

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

probaj bromite
sam sem sicer prešaltal nazaj na FF, ker bromite noče več embedad twitov in jih samo odpira v appu

-JM- ::

Če kdo rabi EON mobilno (AOSP) mod. verzijo, ki dela na Android TV (ATV) platformi:
https://drive.google.com/file/d/169WmvQ...

Daniel ::

-JM- je izjavil:

Če kdo rabi EON mobilno (AOSP) mod. verzijo, ki dela na Android TV (ATV) platformi:
https://drive.google.com/file/d/169WmvQ...


Jo je možno kontrolirati samo z daljincem?

Poskusil sem jo dati na Google TV, pa mi ne gre naprej od izbire jezika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

Daniel ::

Ok, dela na drugem starem Android BOXu ampak samo z miško. A drugače se te verzije za telefone ne da namestiti na Android TV?

Ales ::

EON mobilna aplikacija tako ali tako rabi miško (ali air mouse, ...) tudi pri delovanju, ne le pri nameščanju. Brez ne moreš premikati ekrana, da bi videl vse kanale ali da bi videl program za nazaj.

Daniel ::

To sem vedel, ampak glede na to, da je modificirana sem mislil, da so našli kak obvoz :)

-JM- ::

Daniel je izjavil:

Ok, dela na drugem starem Android BOXu ampak samo z miško. A drugače se te verzije za telefone ne da namestiti na Android TV?

Pri uradnih verzijah EON AOSP aplikacije ne prideš niti do izbire jezika, te že prej opozori, da aplikacija ni kompatibilna z ATV...
In kako ti deluje ta mobilna verzija na ATV ? Ker pri meni se opazi rahlo zatikanje, moteče predvsem pri športu.

Daniel ::

Zanimivo, nikoli nisem niti testiral oziroma sem testiral samo na navadnem android boxu brez ATV kjer pa je delala.

Kar se tiče pa uporabniške izkušnje pa kolikor sem na hitro testiral je delalo ok, moral bi si vzeti nekaj več časa za izdatnejše testiranje ali se kje zatika.

NejcSSD ::

Meni dlje od jezika ne gre. Mi Box S Android TV 9.0
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

-JM- ::

NejcSSD je izjavil:

Meni dlje od jezika ne gre. Mi Box S Android TV 9.0

Rabiš miško ali airmouse da klikneš na "jezik"

NejcSSD ::

Hvala za opombo, sem mislil da je shekana da dela na daljinec. Vseeno bo za Sportklube dobra (imam Telekom)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

-JM- ::

NejcSSD je izjavil:

Hvala za opombo, sem mislil da je shekana da dela na daljinec. Vseeno bo za Sportklube dobra (imam Telekom)

Javi če ti dela tekoče, brez mini zatikanja...

Vetrpiha ::

Pozdrav,
Kateri čing čong poceni box se priporoča?
Potrebujem, da je ugoden in da zna furati tekoče EON aplikacijo, po možnosti, da gre prestavljati med kanali s prilożenim daljincem .
Priklopljen bo na na en starejši fullhd tv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Ales ::

Praktično katerikoli sodoben box z priloženim air mouseom, če ti je pogoj, da bo šlo preklapljati med kanali EON mobilne aplikacije prav z njegovim daljincem. Prav posebno močan box za EON ne rabiš, rabiš pa nujno miško/air mouse.

Vetrpiha ::

Imamo kaj specifičnega v mislih? Da se vem vsaj malo orientirati kaj ja in kaj ne

Yossarian ::

Imam Tanix TX3 mini. Po zadnji nadgraditvi EONA se je le ta začel nalagati počasneje, hkrati pa so izginile črke pri programih in tudi pri vseh ostalih pasusih. Ko se postavim na določeno polje, se črke prikažejo, tudi od bližnjih razdelkov, nato pa spet izginejo. Saj mi uspe prit na oddajo, ki jo hočem gledat, ampak vse postaja malce zamudno. Je kakšen hrošč ali je čas za zamenjavo TVboxa?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Ales ::

Poskusi zbrisati cache od EON aplikacije in ponovno zaženi Tanix.

Yossarian ::

Ales, kako se pa to naredi?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Ales ::

Cache se briše isto kot v vsaki Android napravi. V nastavitvah greš pod Apps, izbereš aplikacijo, klikneš Storage in potem Clear cache.

Lahko je malo drugače poimenovano, odvisno od verzije Androida in jezika, ampak ne dvomim, da ne boš našel.

Potem pa samo na kratko izštekaj box in priklopi nazaj...

Yossarian ::

Ales, žal tudi to ni pomagalo. Ko se bom navolil, si bom pač očitno moral kupiti drugega. Hvala vseeno.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

Daniel ::

Pa če naložiš kakšno starejšo verzijo?

Yossarian ::

Daniel, imel sem eno, staro že kakšne tri mesece. Do predvčerajšnjim je delala v redu, nato pa ne več, zato sem moral naložit novo verzijo (tako kot običajno). Dobro, bomo že kako.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Daniel ::

Moram preveriti pri sebi, meni doslej še sploh ni ponudilo nadgradnje verzije in je doslej delalo ok. A to maš verzijo za Android TV?

Yossarian ::

Ja, tisto za TV, ne preko interneta.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

bbobst ::

Ali je že kdo priklapljal USB WiFi anteno na TV-box? Dotično A95xF2.
Na tem boxu mi v Coreelecu preko USB antene pokaže omrežje in dela OK,
medtem ko v androidu pokaže samo omrežje preko vgrajenega WiFi-ja.
Kako ga nahecat (mogoče kakšen apk) da bo zaznal tudi omrežje preko USB antene?
««
«
1 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341137887 (9678) zitrus
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828144029 (8358) ruski76
»

Xiaomi Mi TV Stick

Oddelek: Zvok in slika
153649 (2224) rejven

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561085161 (345168) Mavrik

Več podobnih tem