» »

Avto do 3k eur

Avto do 3k eur

1 2 3
4
»

Raptor F16 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Erik39 je izjavil:

...samo uničujem mite in z argumenti in dejstvi ovračam misimformacije ki jih nekateri producirate.


En izmed mitov je tudi da se N\A motor bolj segreva kot turbo motor, zato spušča tudi več NOx skozi izpuh kot turbo motor.
Lahko to dokažeš, študent strojništva?


Glede na to da so bila Žunova (že pokojni) predavanja bolj posebne sorte umetnost kjer si izvedel več o smučanju kot termodinamiki (čeprav kapo dol pred njegovim znanjem) ima naš mali erik grund da se izgovarja da ne pozna osnovnih zakonov termodinamike :)))

P = dQ/dt = dW/dt ... kakorkoli :)

S turbopolnilniki zvišujemo moči in tako tem opravimo več dela v istem časovnem intervalu. Če upoštevamo procentne izgube ugotovimo da je s povečanjem moči tudi poveča moč sefrevanja z odpadno toploto :)))

Ergo... rabiš boljše izmenjevalce in sisteme prenosa toplotem


Torej se N/A motor ne sergreva toliko kot turbo motor po tvoje? Drži ali ne drži?


N/A se definitivno manj segreva kot prisilno polnjena inačica :) .
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Erik39 ::

Raptor F16 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Erik39 je izjavil:

...samo uničujem mite in z argumenti in dejstvi ovračam misimformacije ki jih nekateri producirate.


En izmed mitov je tudi da se N\A motor bolj segreva kot turbo motor, zato spušča tudi več NOx skozi izpuh kot turbo motor.
Lahko to dokažeš, študent strojništva?


Glede na to da so bila Žunova (že pokojni) predavanja bolj posebne sorte umetnost kjer si izvedel več o smučanju kot termodinamiki (čeprav kapo dol pred njegovim znanjem) ima naš mali erik grund da se izgovarja da ne pozna osnovnih zakonov termodinamike :)))

P = dQ/dt = dW/dt ... kakorkoli :)

S turbopolnilniki zvišujemo moči in tako tem opravimo več dela v istem časovnem intervalu. Če upoštevamo procentne izgube ugotovimo da je s povečanjem moči tudi poveča moč sefrevanja z odpadno toploto :)))

Ergo... rabiš boljše izmenjevalce in sisteme prenosa toplotem


Nisem mali Erik, sem kar veliki ERik zate. Nisem imel Žuna pri termodinamiki in poznam termodinamiko v nulo. Turbo motorji so načeloma dobra pogruntavšćina, tako z vidika višjega izkoristka in posledično nižje porabe goriva, kot z stališča večje moči, to drži. Edino NOx emisije imajo načeloma nekoliko večje. Pa vendar se da to z ustrenimi metodami zmanjšati na minimim. :) Sicer pa dajmo bit bolj ON TOPIC :))

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

Erik39 je izjavil:



Nisem mali Erik, sem kar veliki ERik zate. Nisem imel Žuna pri termodinamiki in poznam termodinamiko v nulo. Turbo motorji so načeloma dobra pogruntavšćina, to drži. Edino Nox emisije imajo načelo nekoliko večje. Pa vendar se da to z ustrenimi metodami zmanjšati na minimim. :)


Kdo te je pa potem imel termodinamiko čen ne Žun :))) ? Gospod je bil redni profesor od 1987 do oktobra 2016 ko ga je rak pobral.

Zdaj je lahko dvoje... ali si že precej precej star ali pa si en smrkolini kateremu sem nazadnje celo zapiske posojal :)))
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

Se najbolj hitro se ogreje overclockan twizijev supercharger.
;((

WizzardOfOZ ::

Raptor nima on faksa. Če bi ga imel, bi vedel, kater profesor ga je učil termodinamiko.

Raptor F16 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Raptor nima on faksa. Če bi ga imel, bi vedel, kater profesor ga je učil termodinamiko.


Saj sem ga hitro dobil na laži :))
Zdaj bi pa on rad šel nazaj na ON topic.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Erik39 ::

Raptor F16 je izjavil:

Erik39 je izjavil:



Nisem mali Erik, sem kar veliki ERik zate. Nisem imel Žuna pri termodinamiki in poznam termodinamiko v nulo. Turbo motorji so načeloma dobra pogruntavšćina, to drži. Edino Nox emisije imajo načelo nekoliko večje. Pa vendar se da to z ustrenimi metodami zmanjšati na minimim. :)


Kdo te je pa potem imel termodinamiko čen ne Žun :))) ? Gospod je bil redni profesor od 1987 do oktobra 2016 ko ga je rak pobral.

Zdaj je lahko dvoje... ali si že precej precej star ali pa si en smrkolini kateremu sem nazadnje celo zapiske posojal :)))


Gospod Žun me ni imel, tudi če je bil redni profesor v navedenem obdobju ni poučeval čez celo navedeno obdobje. Nisem noben smrkavec, sem že bolj v srednjih letih. Zapiske sem pa jaz posojal drugim ponavadi, za termodinamiko mi ni noben posojal zapiskov.

WizzardOfOZ je izjavil:

Raptor nima on faksa. Če bi ga imel, bi vedel, kater profesor ga je učil termodinamiko.


Seveda imam faks. Imam tudi dokaze za to. Greš stavit?

Raptor F16 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Raptor nima on faksa. Če bi ga imel, bi vedel, kater profesor ga je učil termodinamiko.


Saj sem ga hitro dobil na laži :))
Zdaj bi pa on rad šel nazaj na ON topic.


Nisi me dobil na laži, ker laži nisem izrekel.

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

Komedija :))
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Erik39 ::

Raptor F16 je izjavil:

Komedija :))


Komedija dežurnih trolov tipa Raptor F16 ja :D Važno je to da si mi ti spoznal da odpiratelj teme dela 70 km, ne 140. :))))

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Ampak si pa se vključil v temo, kjer sem jaz trdil da n\a motor daje manj nox iz izpuha kot turbo, pa si začel mene napadat, čeprav si sedaj sam potrdil enako.
Posledično bi rekel, da si samo iskal kje boš kregarijo začel in si se zato vključil v to temo. Torej imaš prevelik ego.

Poleg tega je raptor nekje tvojih let in je naredil strojni faks, tako da verjamem da ve, kdo je učil termodinamiko tam.

hojnikb ::

pustite engineerja, da se pogovarja sam s sabo, ko mu popuscajo tablete..
#brezpodpisa

Raptor F16 ::

hojnikb je izjavil:

pustite engineerja, da se pogovarja sam s sabo, ko mu popuscajo tablete..


Ay. Beer party anyone ?

Video chat mby ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Erik39 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ampak si pa se vključil v temo, kjer sem jaz trdil da n\a motor daje manj nox iz izpuha kot turbo, pa si začel mene napadat, čeprav si sedaj sam potrdil enako.
Posledično bi rekel, da si samo iskal kje boš kregarijo začel in si se zato vključil v to temo. Torej imaš prevelik ego.

Poleg tega je raptor nekje tvojih let in je naredil strojni faks, tako da verjamem da ve, kdo je učil termodinamiko tam.


Ampak si pa se vključil v temo, kjer sem jaz trdil da n\a motor daje manj nox iz izpuha kot turbo, pa si začel mene napadat, čeprav si sedaj sam potrdil enako.


Ne drži. Nikoli nisem rekel ali te napadal da ne drži da daje NA motor manj nox. Debata je tekla o tem da si ti govoril da če je izgorevanje popolno to pomeni manj delcev, kar je sicer res če govoriva o delcih saj, nisi pa povedal in vedel da z popolnejšim izgorevanjem generiraš več NOx emisij. In na to sem te opomnil (ker je prav da veš) :) Ne nimam prevelikega ega. Ne raptor kot je očitno če je imel drugega profesorja,ni v mojih letih naredil faksa, če ne drugega sploh neveš koliko sem star.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Erik39 ()

hojnikb ::

Engineer ma tako velik ego, da rabi ene 30 accountov, da ga polni :)
the more you know...
#brezpodpisa

Erik39 ::

hojnikb je izjavil:

Engineer ma tako velik ego, da rabi ene 30 accountov, da ga polni :)
the more you know...


Ni res. Ne trolaj.

hojnikb je izjavil:

pustite engineerja, da se pogovarja sam s sabo, ko mu popuscajo tablete..


Ne jemljem nobenih tablet, sem zdrav kot riba :))) Pogovarjam pa se z uporabniki foruma, ne pa sam z sabo. Kaj če bi ti mal nehat trolat za spremembo? :D Sploh po tvoji blamaži, kako kjer si ti sveto trdil in me prepričeval, da se liionskih 18650 celic ne da spajkat in sem ti dokazal da se motiš :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Erik39 ()

Shin ::

hojnikb je izjavil:

Engineer ma tako velik ego, da rabi ene 30 accountov, da ga polni :)
the more you know...
Drugi accounti so od cimrov. >:D

hojnikb ::

Erik39 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Engineer ma tako velik ego, da rabi ene 30 accountov, da ga polni :)
the more you know...


Ni res. Ne trolaj.

hojnikb je izjavil:

pustite engineerja, da se pogovarja sam s sabo, ko mu popuscajo tablete..


Ne jemljem nobenih tablet, sem zdrav kot riba :))) Pogovarjam pa se z uporabniki foruma, ne pa sam z sabo. Kaj če bi ti mal nehat trolat za spremembo? :D Sploh po tvoji blamaži, kako kjer si trdil da se liionskih 18650 celic ne da spajkat in sem ti dokazal da se motiš :))


In pol tipo pravi, da ni vec accountov :)
#brezpodpisa

Erik39 ::

hojnikb je izjavil:

Erik39 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Engineer ma tako velik ego, da rabi ene 30 accountov, da ga polni :)
the more you know...


Ni res. Ne trolaj.

hojnikb je izjavil:

pustite engineerja, da se pogovarja sam s sabo, ko mu popuscajo tablete..


Ne jemljem nobenih tablet, sem zdrav kot riba :))) Pogovarjam pa se z uporabniki foruma, ne pa sam z sabo. Kaj če bi ti mal nehat trolat za spremembo? :D Sploh po tvoji blamaži, kako kjer si trdil da se liionskih 18650 celic ne da spajkat in sem ti dokazal da se motiš :))


In pol tipo pravi, da ni vec accountov :)


Kje sem to trdil? Da si nisi kar izmislil :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Erik39 ()

hojnikb ::

Decko, pojdi spat. Jutri so predavanja!
#brezpodpisa

Erik39 ::

hojnikb je izjavil:

Decko, pojdi spat. Jutri so predavanja!


Nisem dečko in sem že leta in leta od faksa. Si pa le spoznal da se li-ionske celice da spajkat :))) Si le videl svojo zmoto :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Erik39 ()

hojnikb ::

Nisem dečko in sem že leta in leta od faksa.

With those baby hands, that's a lie.
#brezpodpisa

Erik39 ::

Pol si pa reku: "ja ja ta stran že, kaj pa druga stran" in si spet videl da se motiš. :)) Baby hands imaš pa ti, ne jaz in ni lie :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Erik39 ()

WizzardOfOZ ::

Raptor F16 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

pustite engineerja, da se pogovarja sam s sabo, ko mu popuscajo tablete..


Ay. Beer party anyone ?

Video chat mby ?

Hehe. Mi imamo s sodelavci vsak torek v času korone beer to beer sestanek, ki traja od 21h pa do...
Tako da sem dans mal zmatran. Lahko pa jutri zvečer nardimo. Več pa lahko na pm.

hojnikb ::

ofnmo en discord kanal sans eric39
#brezpodpisa

Erik39 ::

A ni lep komad :))

hojnikb ::

Erik39 je izjavil:

Pol si pa reku: "ja ja ta stran že, kaj pa druga stran" in si spet videl da se motiš. :)) Baby hands imaš pa ti, ne jaz in ni lie :)


aha, ker si sigurno videl moje roke :)
Oh wait you didn't, you child.

Erik39 je izjavil:

A ni lep komad :))


prijavljeno kot harrasment.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Raptor F16 ::

Erik39 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Ampak si pa se vključil v temo, kjer sem jaz trdil da n\a motor daje manj nox iz izpuha kot turbo, pa si začel mene napadat, čeprav si sedaj sam potrdil enako.
Posledično bi rekel, da si samo iskal kje boš kregarijo začel in si se zato vključil v to temo. Torej imaš prevelik ego.

Poleg tega je raptor nekje tvojih let in je naredil strojni faks, tako da verjamem da ve, kdo je učil termodinamiko tam.


Ampak si pa se vključil v temo, kjer sem jaz trdil da n\a motor daje manj nox iz izpuha kot turbo, pa si začel mene napadat, čeprav si sedaj sam potrdil enako.


Ne drži. Nikoli nisem rekel ali te napadal da ne drži da daje NA motor manj nox. Debata je tekla o tem da si ti govoril da če je izgorevanje popolno to pomeni manj delcev, kar je sicer res če govoriva o delcih saj, nisi pa povedal in vedel da z popolnejšim izgorevanjem generiraš več NOx emisij. In na to sem te opomnil (ker je prav da veš) :) Ne nimam prevelikega ega.


Glej tole ti napišem potem grem pa spat ker se mi ne da...

Dušikovi oksidi se tvorijo po 4 mehanizmih.
-Termični (temperature nad 1300 stopinj C da razbiješ trojno vez dušika in pristonost kisika)
-Promptni, ki nastane v fronti plamena zaradi prisotnosti skupin HCN
-Konverzni (dušik pride iz goriva)
-Katalitični (nastaja v izpuhu temperature pod 600 stopinj)

Ukrepi ki se uporabljajo za nižanje dušikovih okisodv so slednji:
Primarno se dela na tem da se izboljša zgorevanje (stopenjsko) in se čim več kisika porabi za oksidacijo goriva
Sekundarno se dela na tem da s katalizatorji poskušaš spodbuditi razpad dušikovih oksidov v izpuhu.

Največ sranja dela revna zmes.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Erik39 ::

hojnikb je izjavil:

Erik39 je izjavil:

Pol si pa reku: "ja ja ta stran že, kaj pa druga stran" in si spet videl da se motiš. :)) Baby hands imaš pa ti, ne jaz in ni lie :)


aha, ker si sigurno videl moje roke :)
Oh wait you didn't, you child.


Nisem, vendar sklepam glede na tvoje poste ki ne kažejo intelekta odrasle osebe :)) Nisem child, sem v srednjih letih.

hojnikb je izjavil:

Erik39 je izjavil:

Pol si pa reku: "ja ja ta stran že, kaj pa druga stran" in si spet videl da se motiš. :)) Baby hands imaš pa ti, ne jaz in ni lie :)


aha, ker si sigurno videl moje roke :)
Oh wait you didn't, you child.

Erik39 je izjavil:

A ni lep komad :))


prijavljeno kot harrasment.


Ti kar prijavljaj, i don't care. Zakaj nisi že par mesecev prej? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Erik39 ()

hojnikb ::

Nisem, vendar sklepam glede na tvoje poste ki ne kažejo intelekta odrasle osebe :))

Napise otrok, ki ma vsak dan nov racun na forumu :) Dolgcas sedaj ko so vrata sole zaprte?
#brezpodpisa

Erik39 ::

Raptor F16 je izjavil:

Erik39 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Ampak si pa se vključil v temo, kjer sem jaz trdil da n\a motor daje manj nox iz izpuha kot turbo, pa si začel mene napadat, čeprav si sedaj sam potrdil enako.
Posledično bi rekel, da si samo iskal kje boš kregarijo začel in si se zato vključil v to temo. Torej imaš prevelik ego.

Poleg tega je raptor nekje tvojih let in je naredil strojni faks, tako da verjamem da ve, kdo je učil termodinamiko tam.


Ampak si pa se vključil v temo, kjer sem jaz trdil da n\a motor daje manj nox iz izpuha kot turbo, pa si začel mene napadat, čeprav si sedaj sam potrdil enako.


Ne drži. Nikoli nisem rekel ali te napadal da ne drži da daje NA motor manj nox. Debata je tekla o tem da si ti govoril da če je izgorevanje popolno to pomeni manj delcev, kar je sicer res če govoriva o delcih saj, nisi pa povedal in vedel da z popolnejšim izgorevanjem generiraš več NOx emisij. In na to sem te opomnil (ker je prav da veš) :) Ne nimam prevelikega ega.


Glej tole ti napišem potem grem pa spat ker se mi ne da...

Dušikovi oksidi se tvorijo po 4 mehanizmih.
-Termični (temperature nad 1300 stopinj C da razbiješ trojno vez dušika in pristonost kisika)
-Promptni, ki nastane v fronti plamena zaradi prisotnosti skupin HCN
-Konverzni (dušik pride iz goriva)
-Katalitični (nastaja v izpuhu temperature pod 600 stopinj)

Ukrepi ki se uporabljajo za nižanje dušikovih okisodv so slednji:
Primarno se dela na tem da se izboljša zgorevanje (stopenjsko) in se čim več kisika porabi za oksidacijo goriva
Sekundarno se dela na tem da s katalizatorji poskušaš spodbuditi razpad dušikovih oksidov v izpuhu.

Največ sranja dela revna zmes.


Nisi povedal nič kar že ne bi vedel. Največ sranja dela revna zmes, drži. To je bil tudi problem afere diselgate (sicer pri dizelskem motorju, pa vendar se je šlo za prevelik izpust NOx).

hojnikb je izjavil:

Nisem, vendar sklepam glede na tvoje poste ki ne kažejo intelekta odrasle osebe :))

Napise otrok, ki ma vsak dan nov racun na forumu :) Dolgcas sedaj ko so vrata sole zaprte?


Motiš se o meni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Erik39 ()

hojnikb ::

Tvoji posti z vseh racunov ne dajejo obcutka intelekta odrasle osebe.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Erik39 ::

hojnikb je izjavil:

Tvoji posti z vseh racunov ne dajejo obcutka intelekta odrasle osebe.


Ne drži in ne ponavljaj za mano kot papiga. Ne trolaj in ne govori neumnosti. Vse kar si do tedaj povedal je bilo ovrženo, vključno z tem kako se kao po tvoje ne da spajkat baterij. Pol si me pa še pol ure in prepričeval in sveto zatrjeval kako se jih kao ne da spajkat, hkrati pa si me zmerjal. Nakoncu se je videlo da si imel narobe in sem ti to tudi dokazal. Motiš se o vsem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Erik39 ()

hojnikb ::

A ves tist, ko ti ne grejo argumenti, potem mors pa poiskat 4 meseca star golaz in ga pogret :)

the more you know...
#brezpodpisa

Erik39 ::

Argumenti mi grejo, je pa problem da jih ti ne razmeš. Tebi ne gre v prid dejstvo da se o vsem motiš :)) Dej še mal povej kako se baterij ne more lotat, dej noo :)) Da boš izpadel še večji maloumnež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Erik39 ()

hojnikb ::

Ja, kuhanje golaza ti gre!
#brezpodpisa

Raptor F16 ::

Erik39 je izjavil:

Argumenti mi grejo, tebi pa ne gre v prid dejstvo da se o vsem motiš :))


I change my mind.

Hvala bogu da ni obvezne vojske ker bi zarad tebe cel vod nič krivih ljudi prisilno najebal. ;((
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

hojnikb ::

Raptor F16 je izjavil:

Erik39 je izjavil:

Argumenti mi grejo, tebi pa ne gre v prid dejstvo da se o vsem motiš :))


I change my mind.

Hvala bogu da ni obvezne vojske ker bi zarad tebe cel vod nič krivih ljudi prisilno najebal. ;((

Vojske za neznejsi spol tako v nasi drzavi ni blo nikol, so no issue there.
#brezpodpisa

Erik39 ::

Raptor F16 je izjavil:

Erik39 je izjavil:

Argumenti mi grejo, tebi pa ne gre v prid dejstvo da se o vsem motiš :))


I change my mind.

Hvala bogu da ni obvezne vojske ker bi zarad tebe cel vod nič krivih ljudi prisilno najebal. ;((


Motiš se o meni.

hojnikb je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Erik39 je izjavil:

Argumenti mi grejo, tebi pa ne gre v prid dejstvo da se o vsem motiš :))


I change my mind.

Hvala bogu da ni obvezne vojske ker bi zarad tebe cel vod nič krivih ljudi prisilno najebal. ;((

Vojske za neznejsi spol tako v nasi drzavi ni blo nikol, so no issue there.


Motiš se o meni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Erik39 ()

hojnikb ::

"Motiš se o meni."

Erik39, 2020
#brezpodpisa

Raptor F16 ::

Erik39 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Erik39 je izjavil:

Argumenti mi grejo, tebi pa ne gre v prid dejstvo da se o vsem motiš :))


I change my mind.

Hvala bogu da ni obvezne vojske ker bi zarad tebe cel vod nič krivih ljudi prisilno najebal. ;((


Motiš se o meni.


V bistvu smo zaradi takih ki so zmer imel neke pripombe vsi kazensko delali sklece, v polni bojni skakali ko fuknjeni na najhujšem soncu in za večerni posladek še v gatah sredi noči v liniji prečesavali strelišče ker je na koncu eden takih izgubil neko opremo.

Fun times definitivno...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Erik39 ::

Raptor F16 je izjavil:

Erik39 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Erik39 je izjavil:

Argumenti mi grejo, tebi pa ne gre v prid dejstvo da se o vsem motiš :))


I change my mind.

Hvala bogu da ni obvezne vojske ker bi zarad tebe cel vod nič krivih ljudi prisilno najebal. ;((


Motiš se o meni.


V bistvu smo zaradi takih ki so zmer imel neke pripombe vsi kazensko delali sklece, v polni bojni skakali ko fuknjeni na najhujšem soncu in za večerni posladek še v gatah sredi noči v liniji prečesavali strelišče ker je na koncu eden takih izgubil neko opremo.

Fun times definitivno...


Motiš se o meni.

Raptor F16 ::

Erik39 je izjavil:



Motiš se o meni.


A je tebi tud gramofon na glavo padel ?

"Se nč ne pozna"
"Se nč ne pozna"
"Se nč ne pozna..."
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

WizzardOfOZ ::

Raptor F16 je izjavil:

Erik39 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Erik39 je izjavil:

Argumenti mi grejo, tebi pa ne gre v prid dejstvo da se o vsem motiš :))


I change my mind.

Hvala bogu da ni obvezne vojske ker bi zarad tebe cel vod nič krivih ljudi prisilno najebal. ;((


Motiš se o meni.


V bistvu smo zaradi takih ki so zmer imel neke pripombe vsi kazensko delali sklece, v polni bojni skakali ko fuknjeni na najhujšem soncu in za večerni posladek še v gatah sredi noči v liniji prečesavali strelišče ker je na koncu eden takih izgubil neko opremo.

Fun times definitivno...

Zato pa zdej poznaš kaj pomeni čebovanje. 🤣🤣🤣

Eeik, kje si bil v vojski?

Zgodovina sprememb…

Erik39 ::

Raptor F16 je izjavil:

Erik39 je izjavil:



Motiš se o meni.


A je tebi tud gramofon na glavo padel ?

"Se nč ne pozna"
"Se nč ne pozna"
"Se nč ne pozna..."


Ne.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mnenja/Predlogi: Novo vozilo do cca. 20k EUR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16325175 (16425) Superboyy
»

SUV za 25000€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508964 (5945) negot
»

Poplava rabljenih dizlov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13622439 (16341) krneki0001
»

Iskanje športnega avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11221767 (17555) facepalm

Več podobnih tem