» »

Telefon z dobrim fotoaparatom za 150 evrov-+

Telefon z dobrim fotoaparatom za 150 evrov-+

zobnik ::

Da ne nosim s seboj digitalni fotoaparat in še telefon. Vidim da so sedaj že telefoni solidni, celo boljši od par let starih digitalcev k so stal nekoč (recimo leta 2012-14) 300 evrov+.
Kaj predlagate Huawei P40 lite za 180 evrov, novga prodaja mimovrste ima kao dober fotoaparat.

hojnikb ::

iphone 8, če ga dobiš rabljenga za tak denar. Bo mnogo bolši fotkič od teh budget kitajcov
Ne glej megapikslov pa whatever specsov na papirju
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

aborko ::

lite verzije so ponavadi oskubljene do amena, tudi pri kameri, tko da ne pricakovat neke kvalitete.

hojnikb ::

ja, kamera moduli so drek, pa bolj bistveno, pri kitajskih znamkah ni niti priblizno tolk dober post processing (kar pri mobitelih nardi 80% kvalitete slike) kot pri brand namih..
#brezpodpisa

floyd1 ::

hojnikb je izjavil:

ja, kamera moduli so drek, pa bolj bistveno, pri kitajskih znamkah ni niti priblizno tolk dober post processing (kar pri mobitelih nardi 80% kvalitete slike) kot pri brand namih..

Res je. Na mojem xiaomiju (Note 7) se kar precej pozna, ko daš gor googlov app za fotoaparat. Predvsem v slabših svetlobnih pogojih. Žal na vseh to ne gre, app pa zaradi nestabilnosti ne uporabljam prav veliko.

hojnikb ::

ja, pa pri teh zadevah se tudi rado dogaja, da ce das gor custom rom (ce je proizvajalec pozabu na updejte) gre kvaliteta kamere precej navzdol.
#brezpodpisa

floyd1 ::

Jaz sem lahko namestil ta fotoaparat brez poseganja v originalen rom. Na štirki ni šlo (bi moral rootat in nekaj prenastavljat v sistemu), na sedemki pa je šlo in (za silo) dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529513657 (9967) Leko
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014322 (11660) cordoba
»

Odklep zaganjalnika Xperij Z3 pokvari slike

Oddelek: Novice / Android
227097 (5190) BladE_
»

Sony z novimi CMOS senzorji, kmalu s kar 12 megapiksli v telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
858882 (6958) Gavran

Več podobnih tem