» »

E-vinjete za 2022

E-vinjete za 2022

Temo vidijo: vsi
««
10 / 10
»
»»

GupeM ::

Mislim, tukaj se cel forum (razen enega ali dveh članov) strinja, da je sedanji sistem mnogo boljši kot stari. Tudi sicer ne poznam nikogar drugega, ki bi rekel, da so bile nalepke boljše. Ampak kow še kar tumpa, da je stari sistem boljši. 98 od 100 ljudi ti bo reklo, da je novi sistem boljši, ti pa še kar noriš, da je stari boljši. HALO??? Kako je lahko stari boljši, če je 98 % ljudem novi boljši?

Saj je jasno. Kowu 99 od 100 ljudi razlaga, da je opravilno nesposoben, ampak on še kar ne verjame in misli, da je najboljši in najpametnejši.

jernejl ::

kow je izjavil:

Ko ti prilepijo link iz leta 2009 :))
Hvala za potrditev kako izredno redko "pade fizicna distribucija".
Ja, fizična distribucija zadnji dve leti nikjer ni padla niti enkrat, tako da so očitno s tem novim vinjetnim sistemom naredili odlično stvar v smislu zanesljivosti.

nokken je izjavil:

Saj zares ti nihce ne brani da delas enako kot pred uvedbo elektronskih vinjet. Na dan, ki si ga zapomnis se zapeljes na najblizjo crpalko in tam kupis vinjeto. Vse enako kot pred tem. Edino praskati ti jo ne bo treba s sipe, vse ostalo pa povsem enako. Ne vem kaj se pritozujes.
Saj si lahko potrdilo o nakupu e-vinjete tudi nekam nalepi, če mu je lepljenje in praskanje tako všeč.
Je pa res, da zdaj pri e-vinjeti lahko (če želi) dobi še email ali SMS opomnik pred potekom veljavnosti, kar je seveda poden od podna, ker tega nihče v resnici ne bere in je bilo včasih bolje, ko te možnosti ni bilo :))

Saj je jasno. Kowu 99 od 100 ljudi razlaga, da je opravilno nesposoben, ampak on še kar ne verjame in misli, da je najboljši in najpametnejši.
Je pač tako kot oni tip, ki pelje po avtocesti in na radiu posluša opozorilo, kako nekdo vozi v napačno smer, in ob tem vzklikne: kaj eden, vsi vozijo v napačno smer!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

kow ::

Ko vas bodo zene zapustile, in spremenile telefonsko. Bodo naslednje leto se placale kazen. Jebiga, debilke pac. /s

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

MrStein ::

Tidule je izjavil:

MrStein je izjavil:

"Obvestilo o poteku veljavnosti e-vinjete"

Poslano na dan poteka. Ti so geniji.


ker nesposobnim bedakom je potrebno pošiljat email vsaj pol leta prej, najmanj trikrat na dan. Če ne drugega zato ,da lahko po forumih jamrajo kako je bilo bolj enostavno, ko so lahko praskal nalepke po šipi.

Če ne bi imel negativen IQ, bi opazil, da sem že pred obvestilom kupil novo. Ampak...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

starfotr ::

Je treba ustrezno nastavit.

mirator ::

Ko sem tole malo za zabavo bral me je prešinilo vprašanje.
"Kdo je večji bedak, tisti ki je bedak pa misli da ni, ali tisti, ki bedaka prepričuje da je bedak?"
Pravzaprav se mi to vprašanje, na tem forumu, kar pogosto postavlja.

GupeM ::

jernejl je izjavil:

Je pač tako kot oni tip, ki pelje po avtocesti in na radiu posluša opozorilo, kako nekdo vozi v napačno smer, in ob tem vzklikne: kaj eden, vsi vozijo v napačno smer!

This.

kow ::

mirator je izjavil:

Ko sem tole malo za zabavo bral me je prešinilo vprašanje.
"Kdo je večji bedak, tisti ki je bedak pa misli da ni, ali tisti, ki bedaka prepričuje da je bedak?"
Pravzaprav se mi to vprašanje, na tem forumu, kar pogosto postavlja.


Tema je itak samo se podjebavanje. Naceloma je bilo ze vse napisano na prvi strani :)

delavec44 ::

Pa kljub temu še vedno vztrajaš.

kow ::

Je bolj zabavno kot TV, jebiga. Tema me sicer spominja na cesarjeva nova oblacila.

Mimogrede, zakaj vztrajas ti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

vinkop ::

OMG, bil sem nategnjen ??? kdo me je, paypal ??? 122.81€ sem plačal za vinjeto namesto 117.50€. kje bi lahko bila napaka, da je prišlo do tega ??? Sem si rekel bom izbral paypal, da ne bom iskal bančne kartice, ki je nimam s seboj.

FireSnake ::

Vplivnica?

https://siol.net/trendi/zvezde-in-slavn...


Ok, jaz se z golobjo hunto ne strinjam. Še več: preziram jih.
A ženska je pozabila... kupiti vinjeto.
Za to pa že mora skrbeti vsak zase.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

starfotr ::

Ne bodite isti, kot so mediji in kot je ta v članku. Ne delajte ji brezplačne reklame za firmo. Ne delajte mediju dosega s širjenjem nebuloz.

FireSnake ::

Saj je preprosto: baba je pozabila kupiti vinjeto.
In zdaj pizdi.

Hja, slaba organizacija. Za kazen je kriva sama.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nokken ::

In point tega "clanka" je kaj? Da se bo Dars usral ker je neko nesposobno zensce pozabilo kupiti vinjeto in sedaj grozi da bo njeno strasno podjete zapustilo Slovenijo, zato ker je zaradi lastne nesposobnosti morala placati kazen Darsu?

Invictus ::

FireSnake je izjavil:

Saj je preprosto: baba je pozabila kupiti vinjeto.
In zdaj pizdi.

Hja, slaba organizacija. Za kazen je kriva sama.

Baba si dela zastonj reklamo.

Pač attention whore...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

MadMen ::

Invictus je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Saj je preprosto: baba je pozabila kupiti vinjeto.
In zdaj pizdi.

Hja, slaba organizacija. Za kazen je kriva sama.

Baba si dela zastonj reklamo.

Pač attention whore...

Je pa njen net worth večji od tvojega :)

Ahim ::

Znana podjetnica

Hehe, not really. Mogoce svojim trem prijateljicam.
"Ne spremljam poročil in Facebooka, zato ne vem, da je treba podaljšati vinjeto, in tudi nihče me ne spomni," se je na Instagramu razjezila Parovelova.

Kako ji sploh uspe vodit firmo brez porocil in Facebooka - dobi vse opomnike na Instagramu?
"Ne gre za vinjeto in globo, ampak ti poberejo vse, kar ti lahko. Zvišam plačo, dvignejo davke. Samo še en davek naj se zviša in potem 'čau'. Samo še toliko malo manjka in odprem podjetje v tujini," je bila neposredna lastnica blagovne znamke s športnimi oblačili SWY.

Jap, davcno okolje pri nas res ni prevec stimulativno. Naj te vrata ne udarijo premocno po riti na poti ven.

Zurbum ::

Po spletu okoliščin sem bil primoran danes kupit letno vinjeto. Ker je danes 29.2. vinjeta velja do 28.2.2025, kar pomeni 1 dan manj oz. če bi jo kupil včeraj bi mi tudi veljala do 28.2.2025.

Ne gre se mi za 1 dan, bolj za princip - če te DARS ulovi 1 dan po preteku, lepo fasaš kazen.

Ve kdo, če je to tehnična napaka ali je tak pač zakon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zurbum ()

Utk ::

Ne razumem. Velja ti tudi danes kupljena do 29.2.2025. Če tega dne ni v 2025, kdo je kriv za to? Če nekdo vrine 29.2 v 2025, se pa le pritoži, da ti bi morala veljat še 29.
Mislim, velja ti 366 dni, a ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Zurbum ::

Imaš prav. Zmedlo me je, ker sem primerjal z včerajšnjim datumom. Tisti, ki so kupili vinjeto med 1.3.2023 in 28.2.2024 so na boljšem za 1 dan (377), drugače pa je 366 dni, ja.

nokken ::

Utk je izjavil:

Ne razumem. Velja ti tudi danes kupljena do 29.2.2025. Če tega dne ni v 2025, kdo je kriv za to? Če nekdo vrine 29.2 v 2025, se pa le pritoži, da ti bi morala veljat še 29.
Mislim, velja ti 366 dni, a ne?

Shit kaksen profit sem jaz naredil ko sem jo kupil 18.1.... namesto 366 dni mi velja 367!!! Svet resen sedaj ko sem toliko prisparal :))

bemfa ::

Kaj naročnino za telefon tudi plačaš samo vsaki drugi mesec, ko je 31 dni, ker se takrat bolj splača?

Utk ::

nokken je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne razumem. Velja ti tudi danes kupljena do 29.2.2025. Če tega dne ni v 2025, kdo je kriv za to? Če nekdo vrine 29.2 v 2025, se pa le pritoži, da ti bi morala veljat še 29.
Mislim, velja ti 366 dni, a ne?

Shit kaksen profit sem jaz naredil ko sem jo kupil 18.1.... namesto 366 dni mi velja 367!!! Svet resen sedaj ko sem toliko prisparal :))

Še eno prestopno leto in greš lahk direkt v penzion s prihrankom.

Kosek1 ::

bemfa je izjavil:

Kaj naročnino za telefon tudi plačaš samo vsaki drugi mesec, ko je 31 dni, ker se takrat bolj splača?

Najboljš je tako, ja. :)

starfotr ::

V bistvu npr. Hot zaračuna 30 dni. Ne glede na mesec.

Zurbum ::

Se mi zdi, da večina pred-plačniških paketov zaračuna 30 dni (spar, hot, izi).


Človek roj. 29.2. bo polnoleten 1.3. in ne 28.2. (razen, če kdo vrine 29.2. v tisto leto, kar zna sprožit pritožbe nekaterih iz slo-tech-a, še posebno tistih s profitom :) )
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dars in vnos registerskih številk za vinjete (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
82391044 (4356) St235
»

Elektronske vinjete- napacna reg. (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21525390 (3617) Tidule
»

Tehnične težave eVinjet (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11118080 (11983) Groot
»

Elektronsko cestninjenje - od 1. jan 2022 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
636396 (4487) Lonsarg

Več podobnih tem