» »

Elektronske vinjete- napacna reg.

Elektronske vinjete- napacna reg.

1
...
3 4
5
»

starfotr ::

A veš kaj. Ni vse kar je v uradnih evidencah točno.

Jaz sem imel na motorju x let napačen VIN v prometni. Posledično tudi na zavarovalnici itd.

Bilo bi težko sranje, če bi se kak policaj zapičil v to ali pa bi imel kako nesrečo.

Ni bila moja krivda. Sem pa jaz to ugotovil in potem sem imel stroške in sitnosti z birokrati.

Ko/če podaljšaš prometno dovoljenje preko e uprave, ti izrecno napišejo, da preveri vse podatke. Koliko folka gre preverjat vse izpisane številke? Greš preverit VIN preden stisneš ok?

Pri vinjeti in tablici imaš samo eno nalogo. Pravilno vpisat številke registrske označbe vozila.

Kapitan Jack ::

A se da na DARS poklicat in preverit, ce si v sistemu za kazen?
Zamenjal sem tablice (tujina) z drugimi in se vozil po avtocesti z novimi tablicami, nisem pa javil na DARS, da mam nove tablice.

Zdaj lahko fasem kazen za brezveze.

Mato989 ::

Kot pravim...

Glavni problem pri teh vinjetah in kaznih je to da se ti lahko čisto legitimno zgodi da dobiš 20, 30 kazni preden izveš za lastno napako, in to je edina NEDOPUSTNA stvar tukaj... in klasičen primer inkasantov DARS...

Ti se vsak dan voziš po avtocesti v dobri veri da imaš vinjeto ker si jo kupil, potem pa dobiš po 25 dneh prvo kazen, si O FAK gremo uredit zadevo, in pol vsak dan še za ostalih 18 delovnih dni...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

delavec44 ::

2 na dan dobiš. Kapico 4000€ dosežeš že v enem tednu.

wcpapir ::

Jaz sem imel na motorju x let napačen VIN v prometni. Posledično tudi na zavarovalnici itd.


Jaz imam stranko (delam na zavarovalnici), ki ima napačen VIN na pežo 206. Avto je star malce manj kot 20 let pa sem prvi ki je ugotovil, da vin ni pravi. Avto je od novega pri hiši in niti 1x ni nihče na tehničnem rekel da je z vinom nekaj narobe, niti nobeden ki je delal zavarovanje ali registracijo. Vin je prekratek 5 znakov. Izgleda, da ko so ga "uvozili" kot novega je šlo za pomoto in je nekdo vpisal eno serijsko št. enega dela ki je v bližini vina in tako je ostalo. Celo VIN +, eurotax in ostale zadeve najdejo avto s tem vinom ki je prekratek :))

Ko sem iz prve rekel, da tu pa nekaj ni ok in smo hoteli zadevo urediti smo povsod naleteli na zaprta vrata, isto kot naletiš, če ti pri tehničnem pregledu klofne premalo ali preveč km, isto kot sem imel 530d ki je imela napačno vpisane KW in sem imel posledično zavarovanje zelo ugodno... se dogaja

Tidule ::

Mato989 je izjavil:

Kot pravim...

Glavni problem pri teh vinjetah in kaznih je to da se ti lahko čisto legitimno zgodi da dobiš 20, 30 kazni preden izveš za lastno napako, in to je edina NEDOPUSTNA stvar tukaj... in klasičen primer inkasantov DARS...

Ti se vsak dan voziš po avtocesti v dobri veri da imaš vinjeto ker si jo kupil, potem pa dobiš po 25 dneh prvo kazen, si O FAK gremo uredit zadevo, in pol vsak dan še za ostalih 18 delovnih dni...

Veliki zagovornik pobijanja nesposobnih penzionistov in invalidov, sedaj joka, ker bodo nesposobni polnili drzavni proracun, namesto, da bi ploskal z usesi? Aja sem pozabil, da ti pojma nimas kaksne vse ugodnosti crpas iz njega pa se niti ne zavedas tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

IL_DIAVOLO ::

Sorci, slabo prebral :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

LordTado ::

Če dobiš kazen izpred 5 dni nazaj ali je možno da dobiš še starejše?

Tidule ::

ja, do 30 dni imajo da začnejo prekrškvni postopek v primeru avtomatskeega zaznavanja prekrškov.

tondija ::

Kapitan Jack je izjavil:

A se da na DARS poklicat in preverit, ce si v sistemu za kazen?
Zamenjal sem tablice (tujina) z drugimi in se vozil po avtocesti z novimi tablicami, nisem pa javil na DARS, da mam nove tablice.

Zdaj lahko fasem kazen za brezveze.


Enako. A je že kak epilog?

wcpapir je izjavil:

Če to drži, še par dni pa bom ven.


Kako se je zaključilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tondija ()

starfotr ::

Nič se bati kazni. Če tujcev ne polovijo na cesti, ne dobijo nobene kazni.

Tidule ::

Tako je, če naključni kekec na forumu to pove, potem je zagotovo res.

starfotr ::

Ne vem zakaj se potem z modrimi lučmi vozijo nadzorniki po cesti in ustavljajo vozila, če bi pa samo položnico lahko poslali v tujino.

In le zakaj čakajo na izstopnih točkah države?

Tidule ::

Kako zabit moraš bit, da na podlagi tega potegneš zaključek, da eno izključuje drugo?

starfotr ::

Najbrž je izplen položnic iz tujine precej nizek če se jim še vedno izplača fizično zaustavljat vozila.

Tidule ::

Lepo da si se potegnil nazaj, bo pa se lepse, ce naslednjic ze v osnovi ne prodajas pravljic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dars in vnos registerskih številk za vinjete (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
82391040 (4352) St235
»

Preverjanje vinjet s kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6219479 (1640) mkos2
»

Tehnične težave eVinjet (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11118080 (11983) Groot
»

Vinjeta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22349426 (33023) Mare2

Več podobnih tem