» »

Dars in vnos registerskih številk za vinjete

Dars in vnos registerskih številk za vinjete

««
15 / 17
»»

delavec44 ::

gruntfürmich je izjavil:

avto prodal in vinjeto odjavil, in od darsa dobil 3 polne strani dopisa, zakaj mi NE bodo vrnili 6EUR, kolikor bi bilo za vračilo do izteka vinjete...;((


Kaj ni 6€ že administrativni strošek?

energetik ::

kow je izjavil:

- sprozi stoparico
- napisi v iskalnik "evinjeta"
- klikni na zadetek
- klikni sprejmem pogoje
- ustavi stoparico
- sporoci rezultat

- sprozi stoparico
- reci "se letno vinjeto"
- pocakaj, da ti jo izroci
- ustavi stoparico
- sporoci rezultat

Nic hudega, ce zagovarjate svojo preferirano resitev. Ampak, ne se lagati pri enostavno preverljivih dejstvih. Hitreje bos kupil in nalepil vinjeto, kot klikal po spletni strani. Prihranek casa je OCITNA laz. Pozoren bralec bo opazil, da v prvem primeru sploh se ni prislo do nakupovanja.
Pri nalepki vračunaj še čas za lepljenje in še bolj - za odstranjevanje. Enkrat si jo moral odlepiti, če nisi hotel imeti cele šajbe polimane.

Pri elektronski pa prideš skozi praktično v 30 sekundah, če:
- si registriran in imaš e-vinjeto v bookmarku (1 klik, password manager ti vnese geslo)
- imaš svoja vozila že vpisana (klik kupi, klik na izbiro vozila, klik na datum pričetka)
- uporabiš katero od spletnih denarnic, npr. Paypal (še en klik, pass. manager ti vnese geslo za Paypal).

Jasno bo vsak, ki noče zapravljat časa, te 3 postavke tudi uporabil. Kak drug bo pač na Petrolu narekoval svojo registrsko ( in tudi opravil hitro).
vires in numeris

Gregor P ::

deco16 je izjavil:

...
Sej avstriska se lepo odlepi, naše so ble jebene :D

Pa da nebo pomote, če bi mel izbiro bi limal, ker gre lažje na drug avto če zamenjaš, zato tudi v 2024 mam AT lepleno.
... tega sam ne bi počel. Sem se peljal s kolegico, ki je odstranila staro in je nalepila novo vinjeto (v istem vozilu oz. na isto vetrobransko steklo) in jo je pri kontroli policist skorajda kaznoval, ker so se na steklu pod ultravijolično svetlobo še videli ostanki stare - je trajalo kar nekaj pregovarjanja in kazanja računov, odrezkov itd.

P.S.: in pa to nas je policist med vožnjo s ceste preusmeril na počivališče, samo da si je ogledal vinjeto (sedaj ne vem, ali imajo kakšen sistem v vozilih, ki že na daljavo zazna te ostanke na šipi, ali je šlo zgolj za slučajnost?).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

kow ::

Lahko govorim samo zase.

Jaz sem prvo leto ze zapravil 5 minut, da sem nekomu pomagal s spletnim placilom. Torej sem pokuril za kaksnih 6 let odstranjevanja vinjet casa. Predlagam, da hodis po ulici in ljudi sprasujes kaj je to password manager.

Kakorkoli, ze zdavnaj bi morali zakljuciti, ker ocitno ljudje drugace merimo cas.

stb ::

Predlagam, da hodis po ulici in ljudi sprasujes kaj je to password manager.


Zato pa si ne narediš še enega accounta, ampak pač vpišeš email naslov in dobiš povezavo za nadaljevanje nakupa, potem pa dobiš vso dokumentacijo na email, čez eno leto pa opomnik o poteku. Ne vem kaj je dodana vrednost dodatnega uporabniškega računa, razen da ni potrebno vpisovati registrske vsako leto (itak jo moraš pa preveriti in jo veš na pamet) in imaš nekaj dela z vpisom (pravi email in geslo).

Invictus ::

Rad bi videl odstranjevanje slovenske vinjete pod 1 minuto.

Ta shit je puščal cel kup lepila na šipi in se trgal na milijon koščkov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GupeM ::

Invictus je izjavil:

Rad bi videl odstranjevanje slovenske vinjete pod 1 minuto.

Ta shit je puščal cel kup lepila na šipi in se trgal na milijon koščkov...

Tudi jaz bi rad to videl. Ampak kow že 2 leti naklada, da je stato Slovensko vinjeto odstranil v 13 sekundah brez čistil, fenov in drugega orodja. Rabi samo oster pogled in nohte, pa kar sama dol pade. Medtem ko on plačuje za gorivo in kupuje novo vinjeto.

kow ::

Kaj naj recem, ocitno sem samo jaz sposoben. Pa sploh nisem imel Stanleya!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

GupeM ::

Jaz imam še vedno nalepljeno zadnjo vinjeto v avtu. Kje se zmeniva, da se dobiva, da mi to demonstriraš? Jaz pa medtem naročim novo vinjeto preko spleta. Če bom jaz hitrejši kot ti, mi plačaš vinjete za oba avta za naslednjih 5 let, sicer pa jih jaz tebi. Velja?

Machete ::

Strgalo in industrijsko čistilo za lepilo. Mogoče dejansko izveldjivo v 13. sekundah, z nekaj treninga. Generalno pa je kaka minutka, minutka in pol dovolj za lepo v miru naredit in ščistit.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Gregor P ::

Najbrž ljudje strgalo pa kakšen stelex še imajo, ampak industrijskega čistila za lepilo ipd. pa zaradi ene vinjete doma verjetno nimajo:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

energetik ::

kow je izjavil:

Lahko govorim samo zase.

Jaz sem prvo leto ze zapravil 5 minut, da sem nekomu pomagal s spletnim placilom. Torej sem pokuril za kaksnih 6 let odstranjevanja vinjet casa. Predlagam, da hodis po ulici in ljudi sprasujes kaj je to password manager.

Kakorkoli, ze zdavnaj bi morali zakljuciti, ker ocitno ljudje drugace merimo cas.
Si očitno čudodelnik, ker jaz sem vsako leto rabil vsaj 10min, da sem lepo spucal ostanke stare vinjete dol. Ker ko se je tisto zapeklo gor, je bil potreben fen, strgalo, nato še vsaj izopropanol za spucat ostanke lepila. In potem še celo šipo s stelexom, ker je bilo vse lisasto.

Glede pass. managerja, vsak brskalnik ti že hoče uturit shranjevanje gesel.
vires in numeris

kow ::

Saj pravim - sami IT veleumi. Vinjete pa ne znajo dol spravit. Ena od velikih skrivnosti vesolja.

Invictus ::

Praskanje vinjet ni IT spretnost...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DejchSLO ::

Nalepko odstraniš tko z heat gunom v 20 sekundah nespoti. :D

Pa kaj vinjeta k jo mamo tok pocen, a če si iz npr. sevnice, morš furat kok pou ure po navadnih da pridš na AC do lj. mislm kaj nej tak folk plača 117,50€ pol pa še sam vtipkava v sistem, k je prej v lokalni benzi, trafiki pošti kupo pa ga bolil kurac.

PacificBlue ::

kow je izjavil:

Saj pravim - sami IT veleumi. Vinjete pa ne znajo dol spravit. Ena od velikih skrivnosti vesolja.


Ni ta umetnost za vsakogar. V najslabšem primeru zamenjaš sprednjo šipo:>

jernejl ::

kow je izjavil:

Saj pravim - sami IT veleumi. Vinjete pa ne znajo dol spravit. Ena od velikih skrivnosti vesolja.
Nekateri pač hitreje odtipkamo ali pri prodajalcu odrecitiramo 7 znakov registrske številke kot pa porabimo za odstranjevanje vinjete. Morda obstajajo tudi taki, ki za recitiranje registrske številke porabijo več kot za odstranjevanje vinjete, ampak jaz se v takem primeru s tem zagotovo ne bi hvalil.

kow ::

Poscrollaj visje - sem ze veckrat razlozil zakaj pises neumnosti.

c23po ::

kow je izjavil:

Saj pravim - sami IT veleumi. Vinjete pa ne znajo dol spravit. Ena od velikih skrivnosti vesolja.

Logično! IT veleumi rajši kupimo e-vinjeto. Manualci pa ... na roke.
Velika skrivnost vesolja razrešena!
Računalniki nimajo spominov.

nejc_nejc ::

sam vseeno je v e_varianti potrebno vpisovat šifro in ne tablice......evo, pa smo spet na začetku...:))
ah, veleumni indoktrinirani app..

c23po ::

To je pa huda indoktrinacija. Rečejo ti: "Ne vnašaj črtic in presledkov," in ti s tem izpahnejo zdrav razum iz ravnovesja!
Računalniki nimajo spominov.

nejc_nejc ::

no vidiš....:))

Te bom drugače vprašal, zakaj so tablice take kot so?

c23po ::

Zdaj, če se že zafrkavava: menda zaradi mentalnega ravnovesja, mar ne?
Računalniki nimajo spominov.

nejc_nejc ::

ne resno, ne me s poslanci zmerjat ( kozmični žarki pa to ...)
zakaj misliš...torej ni....MBPR107..temveč MB PR 107

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejc_nejc ()

Gregor P ::

Te spletne obrazce za e-vinjete je treba izpolnjevati s tresočo roko:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

GupeM ::

kow je izjavil:

Saj pravim - sami IT veleumi. Vinjete pa ne znajo dol spravit. Ena od velikih skrivnosti vesolja.

Torej si za, da mi spraskaš vinjeto s stekla? Jaz bom medtem kupil vinjeto preko spleta. Če boš ti hitrejši kot jaz, ti dam 1200 eur (za letno vinjeto za naslednjih 5 let za dva avta). Če ne, daš enak znesek ti meni. Velja? Al ne upaš?

Tidule ::

kow je izjavil:

- sprozi stoparico
- napisi v iskalnik "evinjeta"
- klikni na zadetek
- klikni sprejmem pogoje
- ustavi stoparico
- sporoci rezultat

- sprozi stoparico
- reci "se letno vinjeto"
- pocakaj, da ti jo izroci
- ustavi stoparico
- sporoci rezultat

Nic hudega, ce zagovarjate svojo preferirano resitev. Ampak, ne se lagati pri enostavno preverljivih dejstvih. Hitreje bos kupil in nalepil vinjeto, kot klikal po spletni strani. Prihranek casa je OCITNA laz. Pozoren bralec bo opazil, da v prvem primeru sploh se ni prislo do nakupovanja.

Inteligenten bralec pa bo seveda hitro videl da si v svojem idiotskem poskusu pametovanja spregleda pri fizicni vinjeti - voznja do prvega mesta kjer prodjajo vinjeto. Pa odstranjevanje fizicne vinjete tudi superbedakom tvojega kova vzame vec casa kot pri elektronski.

Gregor P je izjavil:

Najbrž ljudje strgalo pa kakšen stelex še imajo, ampak industrijskega čistila za lepilo ipd. pa zaradi ene vinjete doma verjetno nimajo:D

Normalno, vsak vele idiot ima doma za 10x vrednost vinjete pripomockov zato da hitreje spuca steklo.

Ampak se vedno pa ostane zelo enostavno dejstvo. Se tak super kekec bo rabil vec casa da odstrani fizicni vinjeto, kot jaz da odstranim elektronsko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Tidule ::

Se konkreten primer od prejsnjega tedna. Pristanem na letaliscu ob 4h. medtem ko cakam da letalo "parkira", kupim vinjeto.

Ko se vsedem v avto se odpeljem direktno naprej, brez da bi izgubil 1s z vinjeto.

Ampak seveda se bodo nasli kreteni, ki mi bodo razlozil kako bi lahko ure prihranil s tem, da iscem kje v okolici kranja ob 4h zjutraj kupim fizicno vinjeto.

nejc_nejc je izjavil:

no vidiš....:))

Te bom drugače vprašal, zakaj so tablice take kot so?

Zaro, da revcki niste sposobni brez pomoci mamice kupit vinjete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

nejc_nejc ::

Ne to ni pravi odgovor, še vec, je butast in nima veze z vprasanjem o obliki tablic.

Kosek1 ::

DejchSLO je izjavil:

Zabit si ti.


Tisti tip mi smrdi po enenm uporabniku...

Zelo smrdi.
Kar se cene tiče je pa čisto drugače, kot trdi on.

DejchSLO ::

Ljudje dajal ste protiargumente, da je blo nalepko iz stekla nek problem dol dajat, pa ne vem kaj še. Ljudje vsako nalepko poberem dol predn vi izpolnete na netu za evinjeto.

Tidule ::

DejchSLO je izjavil:

Ljudje dajal ste protiargumente, da je blo nalepko iz stekla nek problem dol dajat, pa ne vem kaj še. Ljudje vsako nalepko poberem dol predn vi izpolnete na netu za evinjeto.

Ta idiotem smo ze rascistili da nima nic z realnostjo. Dejstvo je (in ja to dejansko je dejstvo), da imas z odstranjevanjem fizicne vinjete bistveno vec dela kot z odstranjevanjem elektronske.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kosek1 ()

DejchSLO ::

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Ljudje dajal ste protiargumente, da je blo nalepko iz stekla nek problem dol dajat, pa ne vem kaj še. Ljudje vsako nalepko poberem dol predn vi izpolnete na netu za evinjeto.

Ta idiotem smo ze rascistili da nima nic z realnostjo. Dejstvo je (in ja to dejansko je dejstvo), da imas z odstranjevanjem fizicne vinjete bistveno vec dela kot z odstranjevanjem elektronske.

lejga spet laže. dokaž mi da ti prej izpolneš evinjeto kokr jz odstranim nalepko. ajde put your money where your mouth is

DejchSLO ::

Ker sm dal 3 alineje pa spet spreminjaš temo. Evo greva nardit 3 poskuse, jaz odstranjujem tri vinjete, ti pa naročiš prek neta 3 evinjete. pa da vidva kdo bo hitrejši.

Tidule ::

DejchSLO je izjavil:

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Ljudje dajal ste protiargumente, da je blo nalepko iz stekla nek problem dol dajat, pa ne vem kaj še. Ljudje vsako nalepko poberem dol predn vi izpolnete na netu za evinjeto.

Ta idiotem smo ze rascistili da nima nic z realnostjo. Dejstvo je (in ja to dejansko je dejstvo), da imas z odstranjevanjem fizicne vinjete bistveno vec dela kot z odstranjevanjem elektronske.

lejga spet laže. dokaž mi da ti prej izpolneš evinjeto kokr jz odstranim nalepko. ajde put your money where your mouth is

Lej, clovek se spusti na tvoj nivo, pa samo ugotovi da si se bolj zabit kot je zgledalo. Dajmo primerjat enako z enakim. Pri odstranjevanju smo ze ugotovil kolk je ura. Sem ti pa zgoraj dal zelo plasticen primer kjer sem izgubil tocno nic casa z elektronsko vinjeto v primerjavi z 15-20 minutami, ki bi jih zgubil z klasicno. Zdaj sam ne vem al si nepismen, al pa rad igras bedaka.

DejchSLO je izjavil:

Ker sm dal 3 alineje pa spet spreminjaš temo. Evo greva nardit 3 poskuse, jaz odstranjujem tri vinjete, ti pa naročiš prek neta 3 evinjete. pa da vidva kdo bo hitrejši.


Kaj ima odstranjevanje vinjete z celotnim postopkom nakupa vinjete? Do takrat, da ti mamico najdes da te peleje na crpalko imam jaz vse tri vinjete kupljene, ti pa se zacel nisi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Tidule ::

Pod crto, ce imam pri roki pisto za topel zrak, industrijsko cistilo za lepilo, sem na crpalki in imam ze pripravljen tocen drobiz, potem lahko kupim in namestim klasicno vinjeto hitreje kot lahko elektronsko vinjeto kupi 82 let star stric, ki nima rok in je slep.

Odlicen argument za to da ohranimo nalepko, namesto da bi se par bedakov sprijaznilo z dejstvom, da so preneumni da bi brez napake pretipkali 7 znakov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

DejchSLO ::

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Ljudje dajal ste protiargumente, da je blo nalepko iz stekla nek problem dol dajat, pa ne vem kaj še. Ljudje vsako nalepko poberem dol predn vi izpolnete na netu za evinjeto.

Ta idiotem smo ze rascistili da nima nic z realnostjo. Dejstvo je (in ja to dejansko je dejstvo), da imas z odstranjevanjem fizicne vinjete bistveno vec dela kot z odstranjevanjem elektronske.

lejga spet laže. dokaž mi da ti prej izpolneš evinjeto kokr jz odstranim nalepko. ajde put your money where your mouth is

Lej, clovek se spusti na tvoj nivo, pa samo ugotovi da si se bolj zabit kot je zgledalo. Dajmo primerjat enako z enakim. Pri odstranjevanju smo ze ugotovil kolk je ura. Sem ti pa zgoraj dal zelo plasticen primer kjer sem izgubil tocno nic casa z elektronsko vinjeto v primerjavi z 15-20 minutami, ki bi jih zgubil z klasicno. Zdaj sam ne vem al si nepismen, al pa rad igras bedaka.

DejchSLO je izjavil:

Ker sm dal 3 alineje pa spet spreminjaš temo. Evo greva nardit 3 poskuse, jaz odstranjujem tri vinjete, ti pa naročiš prek neta 3 evinjete. pa da vidva kdo bo hitrejši.


Kaj ima odstranjevanje vinjete z celotnim postopkom nakupa vinjete? Do takrat, da ti mamico najdes da te peleje na crpalko imam jaz vse tri vinjete kupljene, ti pa se zacel nisi.

ja kaj ma veze karkol s tem karkol sm jz povedu. sej si ti napeljeval na to debato. če pametuješ, dokaž drgač bot tiho.

c23po ::

nejc_nejc je izjavil:

ne resno, ne me s poslanci zmerjat ( kozmični žarki pa to ...)
zakaj misliš...torej ni....MBPR107..temveč MB PR 107

Ok, če se greva zares, potem ZMV-NPB1, 36.
Računalniki nimajo spominov.

Tidule ::

DejchSLO je izjavil:

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Ljudje dajal ste protiargumente, da je blo nalepko iz stekla nek problem dol dajat, pa ne vem kaj še. Ljudje vsako nalepko poberem dol predn vi izpolnete na netu za evinjeto.

Ta idiotem smo ze rascistili da nima nic z realnostjo. Dejstvo je (in ja to dejansko je dejstvo), da imas z odstranjevanjem fizicne vinjete bistveno vec dela kot z odstranjevanjem elektronske.

lejga spet laže. dokaž mi da ti prej izpolneš evinjeto kokr jz odstranim nalepko. ajde put your money where your mouth is

Lej, clovek se spusti na tvoj nivo, pa samo ugotovi da si se bolj zabit kot je zgledalo. Dajmo primerjat enako z enakim. Pri odstranjevanju smo ze ugotovil kolk je ura. Sem ti pa zgoraj dal zelo plasticen primer kjer sem izgubil tocno nic casa z elektronsko vinjeto v primerjavi z 15-20 minutami, ki bi jih zgubil z klasicno. Zdaj sam ne vem al si nepismen, al pa rad igras bedaka.

DejchSLO je izjavil:

Ker sm dal 3 alineje pa spet spreminjaš temo. Evo greva nardit 3 poskuse, jaz odstranjujem tri vinjete, ti pa naročiš prek neta 3 evinjete. pa da vidva kdo bo hitrejši.


Kaj ima odstranjevanje vinjete z celotnim postopkom nakupa vinjete? Do takrat, da ti mamico najdes da te peleje na crpalko imam jaz vse tri vinjete kupljene, ti pa se zacel nisi.

ja kaj ma veze karkol s tem karkol sm jz povedu. sej si ti napeljeval na to debato. če pametuješ, dokaž drgač bot tiho.

Veze ima tocno toliko, da jasno pokaze, da nimas pojma o cem blodis.

Dejstvo je. da je izjava, da je bila klasicna nalepka hitrejsa resitev za vse kupce odraz debilizma tega, ki je to izjavil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

nejc_nejc ::

Kolikor vidim na prevoznih sredstvih v državi, ki so označena v skladu z ZMV-NPB1 (Zakon o motornih vozilih), je zapis podoben temu MB PR 107 in ne MBPR107.
torej?

DejchSLO ::

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Ljudje dajal ste protiargumente, da je blo nalepko iz stekla nek problem dol dajat, pa ne vem kaj še. Ljudje vsako nalepko poberem dol predn vi izpolnete na netu za evinjeto.

Ta idiotem smo ze rascistili da nima nic z realnostjo. Dejstvo je (in ja to dejansko je dejstvo), da imas z odstranjevanjem fizicne vinjete bistveno vec dela kot z odstranjevanjem elektronske.

lejga spet laže. dokaž mi da ti prej izpolneš evinjeto kokr jz odstranim nalepko. ajde put your money where your mouth is

Lej, clovek se spusti na tvoj nivo, pa samo ugotovi da si se bolj zabit kot je zgledalo. Dajmo primerjat enako z enakim. Pri odstranjevanju smo ze ugotovil kolk je ura. Sem ti pa zgoraj dal zelo plasticen primer kjer sem izgubil tocno nic casa z elektronsko vinjeto v primerjavi z 15-20 minutami, ki bi jih zgubil z klasicno. Zdaj sam ne vem al si nepismen, al pa rad igras bedaka.

DejchSLO je izjavil:

Ker sm dal 3 alineje pa spet spreminjaš temo. Evo greva nardit 3 poskuse, jaz odstranjujem tri vinjete, ti pa naročiš prek neta 3 evinjete. pa da vidva kdo bo hitrejši.


Kaj ima odstranjevanje vinjete z celotnim postopkom nakupa vinjete? Do takrat, da ti mamico najdes da te peleje na crpalko imam jaz vse tri vinjete kupljene, ti pa se zacel nisi.

ja kaj ma veze karkol s tem karkol sm jz povedu. sej si ti napeljeval na to debato. če pametuješ, dokaž drgač bot tiho.

Veze ima tocno toliko, da jasno pokaze, da nimas pojma o cem blodis.

Dejstvo je. da je izjava, da je bila klasicna nalepka hitrejsa resitev za vse kupce odraz debilizma tega, ki je to izjavil.

spet izivaš? dokaži mi v praksi. ker pametn si za 3. jz ti povem, da se motiš.

c23po ::

nejc_nejc je izjavil:

Kolikor vidim na prevoznih sredstvih v državi, ki so označena v skladu z ZMV-NPB1 (Zakon o motornih vozilih), je zapis podoben temu MB PR 107 in ne MBPR107.
torej?

Želiš povedati, da bi pri vnosu podatkov za e-vinjeto morali priložiti risbo grba?
Računalniki nimajo spominov.

nejc_nejc ::

ja narobe obrnjenega...:))

Čudi me, da je pri toliko programerske smetane, kot jo premore SLO, ena otročja "vizualna komunikacija", 9 briga za heroje, ki so avtorji app za DARS in mnogo drugih podobnih skropucal.

Ampak tako pač je in v app vtipkavamo šifro in ne tablice. Dobro da je samo 7 znakov.
Verjamem, če bi jih bilo več, bi stvar ostala indoktrinirano enaka.....
Da je stvar nalašč tako zastavljena, na tem nivoju, ne verjamem.

GupeM ::

DejchSLO je izjavil:


lejga spet laže. dokaž mi da ti prej izpolneš evinjeto kokr jz odstranim nalepko. ajde put your money where your mouth is

Nekaj postov višje sem izval kowa, pa je zdaj kar nekaj utihnil. Lahko se pa midva zmeniva.

c23po ::

Nejc
če se ti nekaj ne dopade, hitro najdeš dlako v jajcu.

Za nadaljevanje debate: ali ni "tablica" le "šifra" oz. identifikator. In, ali ni smiselno nek enolični identifikator uporabiti pri relaciji podakov "one to one", pa četudi je identifikator poenostavljen?
Kaj, toplo vodo ali limati plastiko?
Računalniki nimajo spominov.

nejc_nejc ::

c23po je izjavil:

Nejc
če se ti nekaj ne dopade, hitro najdeš dlako v jajcu.

Za nadaljevanje debate: ali ni "tablica" le "šifra" oz. identifikator. In, ali ni smiselno nek enolični identifikator uporabiti pri relaciji podakov "one to one", pa četudi je identifikator poenostavljen?
Kaj, toplo vodo ali limati plastiko?

zakaj dlaka v jajcu? zaradi enega app, halooo....

Tehnično imaš prav.. koliko ljudi je vizualcev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejc_nejc ()

Tidule ::

DejchSLO je izjavil:

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Tidule je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Ljudje dajal ste protiargumente, da je blo nalepko iz stekla nek problem dol dajat, pa ne vem kaj še. Ljudje vsako nalepko poberem dol predn vi izpolnete na netu za evinjeto.

Ta idiotem smo ze rascistili da nima nic z realnostjo. Dejstvo je (in ja to dejansko je dejstvo), da imas z odstranjevanjem fizicne vinjete bistveno vec dela kot z odstranjevanjem elektronske.

lejga spet laže. dokaž mi da ti prej izpolneš evinjeto kokr jz odstranim nalepko. ajde put your money where your mouth is

Lej, clovek se spusti na tvoj nivo, pa samo ugotovi da si se bolj zabit kot je zgledalo. Dajmo primerjat enako z enakim. Pri odstranjevanju smo ze ugotovil kolk je ura. Sem ti pa zgoraj dal zelo plasticen primer kjer sem izgubil tocno nic casa z elektronsko vinjeto v primerjavi z 15-20 minutami, ki bi jih zgubil z klasicno. Zdaj sam ne vem al si nepismen, al pa rad igras bedaka.

DejchSLO je izjavil:

Ker sm dal 3 alineje pa spet spreminjaš temo. Evo greva nardit 3 poskuse, jaz odstranjujem tri vinjete, ti pa naročiš prek neta 3 evinjete. pa da vidva kdo bo hitrejši.


Kaj ima odstranjevanje vinjete z celotnim postopkom nakupa vinjete? Do takrat, da ti mamico najdes da te peleje na crpalko imam jaz vse tri vinjete kupljene, ti pa se zacel nisi.

ja kaj ma veze karkol s tem karkol sm jz povedu. sej si ti napeljeval na to debato. če pametuješ, dokaž drgač bot tiho.

Veze ima tocno toliko, da jasno pokaze, da nimas pojma o cem blodis.

Dejstvo je. da je izjava, da je bila klasicna nalepka hitrejsa resitev za vse kupce odraz debilizma tega, ki je to izjavil.

spet izivaš? dokaži mi v praksi. ker pametn si za 3. jz ti povem, da se motiš.

Vse kar mi ti revcek ze tri strani sporocas je da nisi dorasel debati, ker edine vinjete, ki jih ti vidis, so tiste ki jih kupi mamica. V praksi imas pa zgoraj jasen primer ampak zahteva eno stvar ki je ti nimas: pozitiven IQ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

DejchSLO ::

Čak ti si bil agresivn že neki strani in zdej bi TI rad da mamo kulturno debato. A se ti zajebavaš model?

Ne morš tko model. Zmerjaš, si ves agresivn in pol k bi mogu v praksi dokazat svoj prav, ti praviš, da jz nism dorasel. Mislm pa koga ti zajebavaš človek?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

c23po ::

nejc_nejc je izjavil:

...
Tehnično imaš prav.. koliko ljudi je vizualcev?

Recimo 50. Če se motim, me popravi in poveži z appom, ki je tema debate.
Računalniki nimajo spominov.

nejc_nejc ::

zasledil podatek okoli 60, za kaj več, bolj natančno, se mi pa ne da iskati....5 gor dol

app
««
15 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektronske vinjete- napacna reg. (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21525384 (3611) Tidule
»

Preverjanje vinjet s kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6219479 (1640) mkos2
»

Tehnične težave eVinjet (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11118080 (11983) Groot
»

Elektronsko cestninjenje - od 1. jan 2022 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
636396 (4487) Lonsarg

Več podobnih tem