» »

Nič več belih in črnih seznamov

1 2
3
4

DeeJay ::

- Can you blacklist this scammer IP please.
*knock* *knock*
- Who is it?
- FBI, you racist!

PrimoZ_ ::

Newspeak

Orwell bi bil ponosen :)

SeMiNeSanja ::

belo ni več belo - črno ni več črno
moški ni več moški - ženska ni več ženska
debeluh ni več debeluh - kumrnež ni več kumrnež
levo ni več levo - desno ni več desno
težko ni več težko - lahko ni več lahko
butec ni več butec - brihtnež ni več brihtnež
kmalu tudi ne bo več lenuhov, revnih, bolanih, starih,........

Me pa res čudi, da se pri vsej črno-beli gonji ne oglasijo še 'rumeni' in 'rdeči'.
Prvi imajo probleme z 'jopiči', drugi pa z komunisti.

Drugače pa se spomnim enega starega vica:
Južna Afrika...avtobus... se prepirajo belci in črnci, kdo bo sedel spredaj, kdo pa zadaj...
Voznik nekaj časa posluša, dokler mu ne poči film. Ustavi avtobus, vse potnike nagoni dol in spregovori: "Dovolj tega rasizma! Zaradi mene ste lahko vsi roza barve! Zdaj pa nazaj na avtobus - svetlo roza potniki spredaj, temno roza potniki pa zadaj!"


Z drugimi besedami: samo zamenjava besed 'črno/belo' ne odpravi rasizma!
Rasizem je vse drugo, ne pa besede in barve.
Besedna gonja je zgolj fejkanje, da 'si nekaj naredil'.
Tako, kot so se 'vplivneži' slikali na protestih, po slikanju in objavi, pa jo takoj popihali.

Vse za par dodatnih lajkov.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

PrimoZ_ ::

kuglvinkl je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Kdor želi zares prispevat k dobrobitu družbe se lahko bori proti trgovini z belim blagom, suženjstvu v modernem času, izkoriščanju ilegalcev, itd ...
Samo to zahteva resno delo in žrtvovanje svojega časa, pa mogoče je lahko nevarno ali pa vsaj neudobno ali pa se komu zameriš.

Če si pa glasen na internetu iz podaš predlog, kako black/white list ni OK ali pa master-slave oz. master branch, je pa to samo zares poceni način da si bildaš ego, kako si nekaj naredil.

Ekvivalent tistemu: "we are sending our thoughts and prayers"



Pa sej se lahko dela oboje hkrati. In se tudi dela. Ne vem od kje je ta ideja o zaporednosti tako trdoziva. Jebes rs232. Se pa s tem preimenovanjem poslje signal. Fedex bo dobil kar zahteva, ni dvoma.


Lahko se.
Ampak po tem kar spremljam se mi zdi, da se nesorazmerno veliko energije namenja za poceni mlatenje prazne slame.


In to spreminjanje poimenovanj je samo pometanje problema pod preprogo. In ker se jezik skozi čas spreminja bo čez 20 ali 30 let imela negativno konotacijo ta nova beseda in kaj potem spet jovo na novo ?

PrimoZ_ ::

Pa me po drugih temah Vostok in še kdo "zmerja" za levičarja pa se mi zdi vse tole popolna neumnost.

kuglvinkl ::

PrimoZ_ je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Kdor želi zares prispevat k dobrobitu družbe se lahko bori proti trgovini z belim blagom, suženjstvu v modernem času, izkoriščanju ilegalcev, itd ...
Samo to zahteva resno delo in žrtvovanje svojega časa, pa mogoče je lahko nevarno ali pa vsaj neudobno ali pa se komu zameriš.

Če si pa glasen na internetu iz podaš predlog, kako black/white list ni OK ali pa master-slave oz. master branch, je pa to samo zares poceni način da si bildaš ego, kako si nekaj naredil.

Ekvivalent tistemu: "we are sending our thoughts and prayers"



Pa sej se lahko dela oboje hkrati. In se tudi dela. Ne vem od kje je ta ideja o zaporednosti tako trdoziva. Jebes rs232. Se pa s tem preimenovanjem poslje signal. Fedex bo dobil kar zahteva, ni dvoma.


Lahko se.
Ampak po tem kar spremljam se mi zdi, da se nesorazmerno veliko energije namenja za poceni mlatenje prazne slame.


In to spreminjanje poimenovanj je samo pometanje problema pod preprogo. In ker se jezik skozi čas spreminja bo čez 20 ali 30 let imela negativno konotacijo ta nova beseda in kaj potem spet jovo na novo ?


Mogoce se to samo zdi. Fedex je poslal dopis, lastnih soxov je tezko dihal in nasli bodo resitev. Isto master/slave disk, poslje se sporocilo, ni mlatenje prazne slame. Jaz to vidim za zraven, za zvecer. Real work je pa odprava na sistemski ravni.

Pa se nekaj, nihce izmed nas ne ve, kaj je subtilni rasizem. In je cist rasisticno zamahnit z roko, eh faking snowflakes.
Your focus determines your reallity

poweroff ::

Meni se pa zdi problem dekonstrukcija jezika.

Mislim... tule se gre predstavo za javnost z nekimi izrazi (novorek), v ozadju pa skozi stranka vrata dobivamo fašizem, vladavino korporacij, itd.

Ampak ja, pomembno je, da se naredi dekonstrukcijo jezika.
sudo poweroff

Sssaga ::

Rečte kar čte, ponoč je vsaka krava črna.

Markoff ::

pegasus je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Črna barva kot slabšalna
Se strinjam, a razloži to modni in avtomobilski industriji. Obstaja dober razlog, da so letala večinoma bela.

Ker jih beli rasisti nočejo poštrihati. Edini pravi antirasist je bil Henry Ford. On je delal samo črne avte. F*ck whitey!

Pa da na tem forumu ne slišim več besedne zveze, kot je bela Ljubljana, ki ima očitno podton rasne čistosti premalo raznolike nacije. Mene osebno žali, čeprav že dolgo več ne živim v LJ in se poštriham le 1x na leto, ko se malo posončim. Ampak nisem rasist, majke mi, res bi bil rad bolj temen. Ampak ne tako temen, da bi mi rekli, da izvajam blackface. Ker nočem izvajat kulturno apropriacijo, ne, res ne. Sem priden fant. Mislim, fant_a. Pa saj sem bil danes 2x na levem kolenu in 1x na desnem in še na Radio Študent sem preklopil za par sekund in tudi naslovnico Mladine sem bežno videl!

A sem dobil kej soušl kredit skor rejtinga za politično korektnost? Sprašujem, ker nikoli človek ne ve, kdaj bodo (anti)faše začeli spet trpati ljudi v rove in jarke, tokrat zato, ker se rasistični belčki nekega obskurnega južnoslovanskega plemena ne kesamo in ne podrejamo enakopravni in strpni ideologiji globalne bele krivde.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Gagatronix ::

Sem ze napisal svoje mnenje glede politicne korektnosti, pa ga je kuglvinkl v svoji libertarni "I must feel guilty because I am white" modrosti izbrisal.

user1618 ::

Novice se ne da objaviti na FB, ker je slo-tech.com na njihovi šhitlisti!

You can't post this
This URL goes against our Community Standards on spam:
slo-tech.com
"If we were supposed to talk more than listen
we would have been given two mouths and one ear"
- Mark Twain

pegasus ::

Markoff je izjavil:

A sem dobil kej soušl kredit skor rejtinga za politično korektnost?
Bolj ko boste trmoglavili in se upirali, prej boste fasali "soušl kredit skor" po kitajskem vzoru. Ker je od trenutno znanih in videnih metod vzgoje še najbolj human. Ali bi se mogoče raje streljali po ameriškem vzoru ali pa mogoče klali po bližnjevzhodnem vzoru?

Markoff ::

kuglvinkl je izjavil:

Ce smo 15 let kasneje prisli do tega, da to ni vec potrebno, bomo tko ravnali.

S svojo pametjo pa 15 let nazaj nisi prišel do enake ugotovitve, čeprav so bili tudi naši predniki sužnji? Začelo te je motit šele, ko so se potomci ameriških sužnjev začeli buniti po par desetletjih, da zdaj je pa res čas za popravo krivic? Tako, da radiraš lastno zgodovino in dovoliš spomin le še svetnikom? Koga se bomo sploh še smeli spominjati? Kdaj začnemo čistiti lastno zgodovino?

Tito diktator.
Komunisti medvojni + povojni zločinci.
Prešeren rasistični (= zamorec iz Lepe Vide) pijanec (= Luni).

Se morda kdo ne strinja? Kakšen rasist tu gori? Nalepke imam pripravljene, za vse jih je dovolj, če se le kdo ne bo strinjal z menoj.

Yours faithfully,
Thought Police

pegasus je izjavil:

Markoff je izjavil:

A sem dobil kej soušl kredit skor rejtinga za politično korektnost?
Bolj ko boste trmoglavili in se upirali, prej boste fasali "soušl kredit skor" po kitajskem vzoru. Ker je od trenutno znanih in videnih metod vzgoje še najbolj human. Ali bi se mogoče raje streljali po ameriškem vzoru ali pa mogoče klali po bližnjevzhodnem vzoru?

Za koji K bi se sploh moral streljati ali klati s komerkoli, mama in foter te nimata rada?!?
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

vostok_1 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Newspeak

Orwell bi bil ponosen :)


Ja pardon. Newspeka, double speka je war is peace, slavery freedom itd.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

pegasus ::

Markoff je izjavil:

Za koji K bi se sploh moral streljati ali klati s komerkoli, mama in foter te nimata rada?!?
Ta tvoj post odlično prikazuje ton, ki ga lahko mnogi ljudje dojemajo kot agresivnega in nasilnega, kar te v njihovih očeh dela ljubitelja streljanja in klanja. In to se danes več ne tolerira.

Markoff ::

kuglvinkl je izjavil:

Pls povej ce te prav zastopim, da ti potem nabijem PnG.

OK, a ostali moderatorji se s tvojo psihozo strinjajo? Aktivno iščeš izgovor, da nekomu nabiješ PnG? What the F is wrong with you? Kako lahko tak osebek sploh moderira kogarkoli drugega, če še lastnih čustev nima pod nobeno kontrolo in se gre nekega mini Hitlerčka na nekem hebeno obskurnem slovenistanskem poltehnološkem pol-woke novičarskemu portalu?

Normalen upravljalec portala bi te šutnil čez prag v 3 sekundah. Očitno je res grozljivo pomanjkanje interesentov za ta job.

pegasus je izjavil:

Markoff je izjavil:

Za koji K bi se sploh moral streljati ali klati s komerkoli, mama in foter te nimata rada?!?
Ta tvoj post odlično prikazuje ton, ki ga lahko mnogi ljudje dojemajo kot agresivnega in nasilnega, kar te v njihovih očeh dela ljubitelja streljanja in klanja. In to se danes več ne tolerira.

Ok, you're just being sarcastic. Touche.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

vostok_1 ::

@markoff
Sem istočasno ravno napisal.
Tak odnos je znak nečesa. In to nečesa nič dobrega.

Normalen človek z samokontrolo tega ne počne.
Še posebej ne pri teh letih. God complex ali kaj je že to??

Res ne vem ali je to zgolj internet, ampak z takimi weirdo-ti res nisem še imel veliko opravka.
Pa se imam sam za weirdo-ta. Ne vem no. Naj kro drugi še pove, mogoče sem biased.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

D3m ::

In je cist rasisticno zamahnit z roko, eh faking snowflakes.


Kok maš ti enih problemov. :)

Ajt priznaj, da sanjaš kako bi sočustvoval in lizal škornje črnuhom zaradi občutka krivde katere se tebe ne tičejo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

dope1337 ::

"Colorfully challenged"

Morm se ob tole obregnat ...

Ka to je dejanski izraz za temnopolte al ka? :)) tak se PC ppl pogovarjajo? Pa to ja rabis nek slovar, da sploh dojames o cem se pogovarjajo.

Da bi meni nekdo na ulici rekel: "Look at that colorfully challenged guy", bi najprej pomislil, da ima barvno slepoto oz. da ima nekaksno zdravstveno stanje, ki mu ovira razpoznavo barv ...

Sej ne morm verjet, kire budaljastine si folk izmisljuje, v imenu PC.

Toporišič bi bil ponosn na novodobno izrazoslovje. On in njegova veselička :))
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

vostok_1 ::

Dobro, besedo se je človek mal izmislil.
Se pa podobno pogovarjajo, to ja. "Fat" ne uporabljajo, ampak...ufff....kaj že. "size" neki...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Gagatronix ::

Gravitationally challenged. :))

D3m ::

Ahahahahahaahaahah. To gre pa v moj bookmark, ko bo naslednjič Mavrik kaj brisal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

SeMiNeSanja ::

Idiot je potem "intelligently challenged" ?
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Gagatronix ::

Educationally challenged. :))

Markoff ::

Gagatronix je izjavil:

Gravitationally challenged. :))

Osebno bi bil užaljen, da mi kdo reče, da sem debel. Da pa me označi s takšno oznako, bi ga brcnil v jajca. Ker za debelega norca me že ne bo imel.

Fat is just fine, thank you, you testically deprived (she)male.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

vostok_1 ::

And we have a contender!
Post moderen soy moški = "testically deprived" male?

Gaga, mislim, da boš se kar namučil za obdržat prvo mesto.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

PrimoZ_ ::

kuglvinkl je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Kdor želi zares prispevat k dobrobitu družbe se lahko bori proti trgovini z belim blagom, suženjstvu v modernem času, izkoriščanju ilegalcev, itd ...
Samo to zahteva resno delo in žrtvovanje svojega časa, pa mogoče je lahko nevarno ali pa vsaj neudobno ali pa se komu zameriš.

Če si pa glasen na internetu iz podaš predlog, kako black/white list ni OK ali pa master-slave oz. master branch, je pa to samo zares poceni način da si bildaš ego, kako si nekaj naredil.

Ekvivalent tistemu: "we are sending our thoughts and prayers"



Pa sej se lahko dela oboje hkrati. In se tudi dela. Ne vem od kje je ta ideja o zaporednosti tako trdoziva. Jebes rs232. Se pa s tem preimenovanjem poslje signal. Fedex bo dobil kar zahteva, ni dvoma.


Lahko se.
Ampak po tem kar spremljam se mi zdi, da se nesorazmerno veliko energije namenja za poceni mlatenje prazne slame.


In to spreminjanje poimenovanj je samo pometanje problema pod preprogo. In ker se jezik skozi čas spreminja bo čez 20 ali 30 let imela negativno konotacijo ta nova beseda in kaj potem spet jovo na novo ?


Mogoce se to samo zdi. Fedex je poslal dopis, lastnih soxov je tezko dihal in nasli bodo resitev. Isto master/slave disk, poslje se sporocilo, ni mlatenje prazne slame. Jaz to vidim za zraven, za zvecer. Real work je pa odprava na sistemski ravni.

Pa se nekaj, nihce izmed nas ne ve, kaj je subtilni rasizem. In je cist rasisticno zamahnit z roko, eh faking snowflakes.


Nevarne predpostavke, da ne vemo kako je ta prikriti razsizem.
Sem delal projekte na kitajskem in v izraelu, oboji so kr zviška gledali na nas. Bil sem precej tudi v arabskem svetu kjer pa lepo vidiš kako zviška gledajo na indijce oz. sploh tiste, ki delajo kot postrežki za čaj/kavo. So vredni manj kot random pes na ulici v slo.
Aja pa izhajam iz kmetije, celo OŠ sem bil kmet... Potem pa folk počasi malo odrase in ni več tako otročji.
Pa za Hrvate smo bečki konjušari in za Avstrijce/Švicarje smo balkanci in čefurji.

Res dobro, da bo sedaj ne bo več black/white hat hekerjev in white/black list IP-jev oz. česarkoli že. Pa v git-u ne bo več master branch-a in namesto master/slave bo primary in subordinate.
To novo poimenovanje bo rešilo vse težave tega sveta ali pa vsaj pomembno prispevalo k rešitvami.

SeMiNeSanja ::

Še ni tako dolgo, ko so se v Nemčiji nekaj šli na temo "Gender-Neutrality" in pričeli delati probleme iz besed, ki nikoli niso bile problematične.

V slovenščini bi tudi imeli probleme z mnogimi besedami, ki niso gender-neutral

Samo za primer: server - strežnik

"strežnica" nekako ne gre... rabimo nov 'nevtralen' izraz, pa naj stane kar hoče!

Gre tudi v drugo smer: mreža - mrežnik? ne gre... tudi treba nekaj spremeniti, da ne bomo taki primitivni zagamani 'seksisti'!

Hipatija ima najbrž že vlažne oči.....?
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

PrimoZ_ je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Kdor želi zares prispevat k dobrobitu družbe se lahko bori proti trgovini z belim blagom, suženjstvu v modernem času, izkoriščanju ilegalcev, itd ...
Samo to zahteva resno delo in žrtvovanje svojega časa, pa mogoče je lahko nevarno ali pa vsaj neudobno ali pa se komu zameriš.

Če si pa glasen na internetu iz podaš predlog, kako black/white list ni OK ali pa master-slave oz. master branch, je pa to samo zares poceni način da si bildaš ego, kako si nekaj naredil.

Ekvivalent tistemu: "we are sending our thoughts and prayers"



Pa sej se lahko dela oboje hkrati. In se tudi dela. Ne vem od kje je ta ideja o zaporednosti tako trdoziva. Jebes rs232. Se pa s tem preimenovanjem poslje signal. Fedex bo dobil kar zahteva, ni dvoma.


Lahko se.
Ampak po tem kar spremljam se mi zdi, da se nesorazmerno veliko energije namenja za poceni mlatenje prazne slame.


In to spreminjanje poimenovanj je samo pometanje problema pod preprogo. In ker se jezik skozi čas spreminja bo čez 20 ali 30 let imela negativno konotacijo ta nova beseda in kaj potem spet jovo na novo ?


Mogoce se to samo zdi. Fedex je poslal dopis, lastnih soxov je tezko dihal in nasli bodo resitev. Isto master/slave disk, poslje se sporocilo, ni mlatenje prazne slame. Jaz to vidim za zraven, za zvecer. Real work je pa odprava na sistemski ravni.

Pa se nekaj, nihce izmed nas ne ve, kaj je subtilni rasizem. In je cist rasisticno zamahnit z roko, eh faking snowflakes.


Nevarne predpostavke, da ne vemo kako je ta prikriti razsizem.
Sem delal projekte na kitajskem in v izraelu, oboji so kr zviška gledali na nas. Bil sem precej tudi v arabskem svetu kjer pa lepo vidiš kako zviška gledajo na indijce oz. sploh tiste, ki delajo kot postrežki za čaj/kavo. So vredni manj kot random pes na ulici v slo.
Aja pa izhajam iz kmetije, celo OŠ sem bil kmet... Potem pa folk počasi malo odrase in ni več tako otročji.
Pa za Hrvate smo bečki konjušari in za Avstrijce/Švicarje smo balkanci in čefurji.

Res dobro, da bo sedaj ne bo več black/white hat hekerjev in white/black list IP-jev oz. česarkoli že. Pa v git-u ne bo več master branch-a in namesto master/slave bo primary in subordinate.
To novo poimenovanje bo rešilo vse težave tega sveta ali pa vsaj pomembno prispevalo k rešitvami.



Pa sej pravim, da ne bo :). Ce je pa prilka, pa go for it, to je vse. Ker, ce vzamemo spremembo imena soxov, to ni hec. Brand je vreden recmo miljardo. Pa bodo vseeno naredili. Za ZRAVEN.
Your focus determines your reallity

WizzardOfOZ ::

Kako bodo pa rešili vojno zvezd. Tam je tudi Masters, pa sužnjev tudi kar nekaj?

vostok_1 ::

Kaj je kugla, ti dolgčas pa brišeš vse ki te kritizirajo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

WizzardOfOZ ::

Kugla zakaj brišeš poste, če si udeležen v debati? Ti nebi smel moderirat teme, če si v njej aktivno udeležen.

kuglvinkl ::

samo tebe. Lupcki.

WizzardOfOZ je izjavil:

Kugla zakaj brišeš poste, če si udeležen v debati? Ti nebi smel moderirat teme, če si v njej aktivno udeležen.


Ker si off.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

A debatirati pa se ne upaš ali kako?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

WizzardOfOZ ::

Nisem off.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Daj no kugla, samo za štos vpalimo eno debato? Kaj pa imaš za zgubit?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

WizzardOfOZ ::

Nedolžnost?

vostok_1 ::

Mogoče pa od tam izvirajo frustracije. Kdo bi vedel, če pa je tako skrivnosten.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

WizzardOfOZ ::

Mah, po 16 urah službe se najde en mod, ki briše poste, ki so smešni.

vostok_1 ::

Pravi, da me uči o rasizmu. Čeprav ne ve, da sem že bil deležen diskriminacije.
Zgleda, da je on predstavnik rumenih, rdečih, črnih in self-hating belih.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

WizzardOfOZ ::

Pa peder ne rečeš geju, ampak kolegu, ki noče dati za pijačo.

vostok_1 ::

To tudi res, ja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

WizzardOfOZ ::

Gej je gej, obična pederčina je pa kolega ki ne da za pijačo.
Ampak zej mu tut peder ne smeš več rečt. Zdaj se temu reče intoleranten na vagino.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Aha, sedaj razumem. Torej ne gre za opis dejanskega geja, ampak pederčine.
Got it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

WizzardOfOZ ::

Ja. To je bila poanta.

vostok_1 ::

PS. Kdaj od kdaj je "subordinate" bolj primerna beseda?
Subordinati so podrejeni delavci. Danes pa vemo, da smo vsi enakovredni sodelavci. Od inženirja do čistilke.

Torej uradno in pisno podajam pritožbo na to nomenklaturo.
Zdi se mi blazno žaljiva za mojega tovariša Solidnega Stanja Diska, ki je povrh vsega še črn.

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

WizzardOfOZ ::

Darth vader je tut čist črn, pa Storm trooperji so čisto beli. Kdaj jih bomo pobarval v drugačne barve?

vostok_1 ::

Disney is on it. V naslednjem filmu naj bi jih vse prefarbali mavrično. Vaginally challenged storm troopers.



Jaz osebno še vedno navijam za sub/dom nomenklaturo.

 Fetch my data blocks, you dirty slut!

Fetch my data blocks, you dirty slut!



Kaj pa "Jesus and followers"?



Pa še roko ima vzdignjeno, ki spominja na magnetno ročico diska.

Oh man. Uživam v smehu še teh 10 let dokler ne bo masovnega crackdowna na humor.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

WizzardOfOZ ::

Kako je že bilo zapisano v headwayu? Vsi so zadovoljni in dnevno jemljejo drogo imenovano soma?

vostok_1 ::

Yes, but without the free sex, ker sex je patriarhalna opresija žensk.


PS.
Ko se zgodi "blackout", a to pomeni, da mi je BLM izvedel protest nad napajalnikom?

Hej. Veste kaj bi bilo še smešno.

Skopirati Mein Kampf na WD Black disk.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kloniranje diska (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12214726 (3213) KLux
»

Terminologija v ekonomski stroki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7614992 (14085) TheBlueOne
»

Posiljevanje obiskovalcev slo-tech.com z izrazi ala "bliskovni" (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
26646643 (41246) Gandalfar
»

Slovarček ang računalniških izrazov v slovenščino

Oddelek: Pomoč in nasveti
51458 (1393) M@73Y

Več podobnih tem