» »

Ali je mozno, da vlade podpisujejo tajne sporazume v zvezi korone?

Ali je mozno, da vlade podpisujejo tajne sporazume v zvezi korone?

«
1
2

hr_natakar ::

Ali je mozno, da vlade podpisujejo tajne sporazume v zvezi korone? To se sprasujem, ko sem se spomil, da so podpisovali tudi tajni sporazum ACTA. Se kdo spomni protestov proti acti leta nazaj? Takrat je to prislo nekak v javnost, da se podpisujejo acte brez vednosti navadnih drzavljanov in to na globalnem nivoju. Kako naj vemo, da se podobni tajni sporazumi ne podpisujejo tudi za druge globalne stvari? Ce so dokazali, da so to ze poceli v bliznji preteklosti.
  • zaklenil: BigWhale ()

zasekamroz ::

Verjetno jih, glede na to da so ukrepi praktično povsod bolj ali manj enaki. Eno od redkih držav, ki je zavrnila sodelovanje, pa poskušajo očrniti skozi medije (oziroma so jo, zdaj bomo itak vsi pristali na takem pristopu), da kao izvaja genocid nad starejšimi, čeprav je stanje pri njih ok..

Mr.B ::

zasekamroz je izjavil:

Verjetno jih, glede na to da so ukrepi praktično povsod bolj ali manj enaki. Eno od redkih držav, ki je zavrnila sodelovanje, pa poskušajo očrniti skozi medije (oziroma so jo, zdaj bomo itak vsi pristali na takem pristopu), da kao izvaja genocid nad starejšimi, čeprav je stanje pri njih ok..

Jp, americani ze vejo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zasekamroz ::

MAGA! Trump 2020! Končno imajo dobrega precednika.

hr_natakar ::

Sporazum so vse do razkritja na Wikileaksu sestavljali in usklajevali v tajnosti. Sem se enkrat sel pregledat kaj ACTA sploh ureja in vidim da je v bistvu kar dosti povezanega z danasnjo situacijo ko imamo korono. Preprecevanje prostega dostopa do informacij, omejevanje dostopnosti genericnih zdravil, patentiranje prehrambenih izdelkov, predvsem semen kar ogroza lokalne pridelovalce hrane.

"ACTA je v tajnosti spisan sporazum, ki krši tvoje, z ustavo zagotovljene pravice do zasebnosti, vpeljuje nadzor in cenzuro ter ukinja svobodo komunikacije in govora. Velike korporacije pod krinko globalnega boja proti piratstvu zlonamerno vplivajo na ekonomski, politični in družbeni položaj posameznih držav. Sporazum do skrajnosti radikalizira že obstoječi nadzor nad svetovnim spletom in preprečuje prost dostop do informacij.

ACTA posega tudi na področje človekovega zdravja in enači ponarejena in generična zdravila, kar vodi do zmanjšane dostopnosti generičnih zdravil, ki rešujejo in lajšajo življenja milijonov prebivalcev držav v razvoju.

ACTA zahteva patentiranje prehrambenih izdelkov, predvsem semen, kar neposredno ogroža lokalne pridelovalce hrane, prehrambeno neodvisnost in samooskrbo."

https://piratskastranka.si/izjave/acta-...

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Jasno, da sklepajo. Predvsem na "pobudo" "tajnih" nevladnih organizacij.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

harvey ::

hr_natakar je izjavil:

Ali je mozno, da vlade podpisujejo tajne sporazume v zvezi korone? To se sprasujem, ko sem se spomil, da so podpisovali tudi tajni sporazum ACTA. Se kdo spomni protestov proti acti leta nazaj? Takrat je to prislo nekak v javnost, da se podpisujejo acte brez vednosti navadnih drzavljanov in to na globalnem nivoju. Kako naj vemo, da se podobni tajni sporazumi ne podpisujejo tudi za druge globalne stvari? Ce so dokazali, da so to ze poceli v bliznji preteklosti.


Kdor ne skače je za ACTO, tako je bilo 2012

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Evolve ::

kaj ste blesavi...

LeQuack ::

Ta virus je dobro orodje za totalni nazdor prebivalstva.
Quack !

vostok_1 ::

Zadeve so že v teku, do leta 2030 boste videli kar nekaj zanimivih reči. Garantiram, da bo to desetletje zabavno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Zadeve so že v teku, do leta 2030 boste videli kar nekaj zanimivih reči. Garantiram, da bo to desetletje zabavno.

No nerazgledani ne znajo niti v googla vpisat. Ko so na oblasti ljudje tvoje razgledanosti se zgodi to kar se je v ameriki.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Kmalu bo cepivo na voljo Mr.B.
Aplikacija še mnogo prej. Boš namestil?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

hr_natakar ::

Na wikipediji o ACTA ce preberete boste videli, da so posebno omenjene le 3 drzave, ki so bile v ospredju pri protestu proti ACTA. Slovenija, Svedska in Poljska. Bezno omenjena je se Nemcija. Kot kaze, smo v Sloveniji nadpovprecno osvesceni glede tovrstnih zadev. Sporazum se je tajno dogovarjal 2 ali 3 leta preden je prisel na internet in kasneje v javnost in medije. Do takrat smo bili tisti, ki smo na to opozarjali le teoretiki zarot. Danes bi nam mogoce celo dali naziv flat eartharji, po fejk organizaciji, ki prek fejk botov in vseckov skusa dati vtis, da stoji za flat earth organizacijo za resnicne ljudi, ces poglej kako so iskalci resnic neumni.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Kmalu bo cepivo na voljo Mr.B.
Aplikacija še mnogo prej. Boš namestil?

Vse to kar si bluzil, se je v ameriki zelo obrestovalo. Toliko o tvojem dosegu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

hr_natakar je izjavil:

Na wikipediji o ACTA ce preberete boste videli, da so posebno omenjene le 3 drzave, ki so bile v ospredju pri protestu proti ACTA. Slovenija, Svedska in Poljska. Bezno omenjena je se Nemcija. Kot kaze, smo v Sloveniji nadpovprecno osvesceni glede tovrstnih zadev. Sporazum se je tajno dogovarjal 2 ali 3 leta preden je prisel na internet in kasneje v javnost in medije. Do takrat smo bili tisti, ki smo na to opozarjali le teoretiki zarot. Danes bi nam mogoce celo dali naziv flat eartharji, po fejk organizaciji, ki prek fejk botov in vseckov skusa dati vtis, da stoji za flat earth organizacijo za resnicne ljudi, ces poglej kako so iskalci resnic neumni.


Jasno, vsi so oklicani za flat-eartherje, dokler to niso.
Trust the "government" folks. Trust the plan.
Hahaha.

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kmalu bo cepivo na voljo Mr.B.
Aplikacija še mnogo prej. Boš namestil?

Vse to kar si bluzil, se je v ameriki zelo obrestovalo. Toliko o tvojem dosegu.


Jaz sem kriv, da soroševi plačanci delajo avtonomne rasno ločene cone? You stupid?

Sicer pa...a boš dal gor aplikacijo na day 1, Mr.B?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:

Zadeve so že v teku, do leta 2030 boste videli kar nekaj zanimivih reči. Garantiram, da bo to desetletje zabavno.


Nam lahko prišepneš kaj je vir tvojih poglobljenih informacij? Zna biti zabavno branje za kakšno deževno popoldne.

vostok_1 ::

Rade volje bi, a ne bom. Pa ne zato ker nimam. Ampak želim videti obraze normijev, ko bodo odpirali teme na S-Tju, "Kako obidem prepoved spletnega nakupovanja z samo 2 zvezdicami socialnih točk?"

Ki bo seveda nemudoma brisana, češ ker je proti pravilom foruma.

Vesel sem, da sem videl najbolj zabavno desetletje v zgodovini človeštva. Upam zgolj, da živim dovolj dolgo, da vidim epilog.
Best years to be alive folks. Trust me. Best years.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

hr_natakar ::

harvey je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Ali je mozno, da vlade podpisujejo tajne sporazume v zvezi korone? To se sprasujem, ko sem se spomil, da so podpisovali tudi tajni sporazum ACTA. Se kdo spomni protestov proti acti leta nazaj? Takrat je to prislo nekak v javnost, da se podpisujejo acte brez vednosti navadnih drzavljanov in to na globalnem nivoju. Kako naj vemo, da se podobni tajni sporazumi ne podpisujejo tudi za druge globalne stvari? Ce so dokazali, da so to ze poceli v bliznji preteklosti.


Kdor ne skače je za ACTO, tako je bilo 2012



Na zacetku pove, da mediji niso smeli o tem porocat. Takrat leta 2012. Sem si mislil, ja a zdej leta 2020 je kaj drugace? Mediji smejo ali ne smejo porocat o tabu korona temah? Samo tisto, kar je uradno od WHO organizacije, vse drugo se ne sme. Za razliko od 2012 zdaj tudi mi navadni drzavljani ne smemo pisat prevec o tabu temah, takoj brisanje in cenzura na fejsbuku, twitterju, youtube, google in se kje povsod cenzura dost vecja kot je bila takrat.

Takrat po protestih so drzave podpisnice povedale, da bodo zamrznile sporazum ACTA. A zamrznili boste samo, zakaj pa niso kar odpravili ali odpovedali sporazuma? A veste kaj pomeni zamrzniti? Ko jaz zamrznem nekaj in dam v zamrzovalnik to naredim zato, da lahko cez nekaj casa ko bom potreboval spet odmrznem. No zdaj zgleda da je 99 procentov folka pozabilo ACTA in vse v zvezi s tem. Pozabili so tudi prasicjo gripo.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Mediji?

Huh. Še na sloteku smo bili promptno brisani in zaklenjeni. Jasno, danes od sociopatov ne pričakujem, da se bodo kaj dosti pokesali, ampak whatever.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

https://timesofmalta.com/articles/view/...

"Activists both on the extreme left and right and those involved in jihadist terrorism attempt to seize the opportunity the pandemic has created to further propagate their aims."


Zgleda, da bomo počasi vsi pozaprti kateri se ne strinjamo z establišmentom. Saj veste, ekstremisti pa to.

Upam le, da ne preden mi Mr.B pošlje selfie svojega cepljenja in screenshot inštalacije tracking appa.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:

Rade volje bi, a ne bom. Pa ne zato ker nimam. Ampak želim videti obraze normijev, ko bodo odpirali teme na S-Tju, "Kako obidem prepoved spletnega nakupovanja z samo 2 zvezdicami socialnih točk?"


Ti šment zdej bomo pa še naprej živeli v nevednosti do britkega spoznanja. V primeru da bi se tudi drugi zavedali kaj nas čaka bi morda bili skupaj dovolj močni da to preprečimo. :D

vostok_1 je izjavil:



Zgleda, da bomo počasi vsi pozaprti kateri se ne strinjamo z establišmentom. Saj veste, ekstremisti pa to.

Upam le, da ne preden mi Mr.B pošlje selfie svojega cepljenja in screenshot inštalacije tracking appa.


Počak da ti 5g aktivira nano delce, ki si jih dobil s cepivom kot otrok :)) potem boš tudi ti verjel oblastnikom in te ne bo potrebno zapreti.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Urbano#Desno je izjavil:


Ti šment zdej bomo pa še naprej živeli v nevednosti do britkega spoznanja. V primeru da bi se tudi drugi zavedali kaj nas čaka bi morda bili skupaj dovolj močni da to preprečimo. :D


You have to trust the plan my friend. Trust the plan.

Urbano#Desno je izjavil:


Počak da ti 5g aktivira nano delce, ki si jih dobil s cepivom kot otrok :)) potem boš tudi ti verjel oblastnikom in te ne bo potrebno zapreti.


To bo nevšečno, se strinjam. ;)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FireSnake ::

zasekamroz je izjavil:

precednika


Prosim?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

zasekamroz ::

vostok_1 je izjavil:

Mediji?

Huh. Še na sloteku smo bili promptno brisani in zaklenjeni. Jasno, danes od sociopatov ne pričakujem, da se bodo kaj dosti pokesali, ampak whatever.

Meni so marca brisali, ko sem rekel da bojo uvedli sledenje telefonom 🙃

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Na wikipediji o ACTA ce preberete boste videli, da so posebno omenjene le 3 drzave, ki so bile v ospredju pri protestu proti ACTA. Slovenija, Svedska in Poljska. Bezno omenjena je se Nemcija. Kot kaze, smo v Sloveniji nadpovprecno osvesceni glede tovrstnih zadev. Sporazum se je tajno dogovarjal 2 ali 3 leta preden je prisel na internet in kasneje v javnost in medije. Do takrat smo bili tisti, ki smo na to opozarjali le teoretiki zarot. Danes bi nam mogoce celo dali naziv flat eartharji, po fejk organizaciji, ki prek fejk botov in vseckov skusa dati vtis, da stoji za flat earth organizacijo za resnicne ljudi, ces poglej kako so iskalci resnic neumni.


Jasno, vsi so oklicani za flat-eartherje, dokler to niso.
Trust the "government" folks. Trust the plan.
Hahaha.

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kmalu bo cepivo na voljo Mr.B.
Aplikacija še mnogo prej. Boš namestil?

Vse to kar si bluzil, se je v ameriki zelo obrestovalo. Toliko o tvojem dosegu.


Jaz sem kriv, da soroševi plačanci delajo avtonomne rasno ločene cone? You stupid?

Sicer pa...a boš dal gor aplikacijo na day 1, Mr.B?

JPJ JPP JPEE, zakaj ne greš v Ameriko, tam boš zaslužil.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Ne morem brez tracking appa, katerega si boš ti day 1 prenesel na phone.

zasekamroz je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Mediji?

Huh. Še na sloteku smo bili promptno brisani in zaklenjeni. Jasno, danes od sociopatov ne pričakujem, da se bodo kaj dosti pokesali, ampak whatever.

Meni so marca brisali, ko sem rekel da bojo uvedli sledenje telefonom 🙃


Amater. Mene so že februarja zaklenili vn.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

sharp126325 ::

zasekamroz je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Mediji?

Huh. Še na sloteku smo bili promptno brisani in zaklenjeni. Jasno, danes od sociopatov ne pričakujem, da se bodo kaj dosti pokesali, ampak whatever.

Meni so marca brisali, ko sem rekel da bojo uvedli sledenje telefonom 🙃



Nevem zakaj brišejo, projekt teče kot namazan, folk itak ne verjame v te zadeve, tako da bi bilo vsaj branje zanimivo.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Ne morem brez tracking appa, katerega si boš ti day 1 prenesel na phone.

zasekamroz je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Mediji?

Huh. Še na sloteku smo bili promptno brisani in zaklenjeni. Jasno, danes od sociopatov ne pričakujem, da se bodo kaj dosti pokesali, ampak whatever.

Meni so marca brisali, ko sem rekel da bojo uvedli sledenje telefonom 🙃


Amater. Mene so že februarja zaklenili vn.

Si ze kupil john bolton knjigo. Ti bi jo moral brati v smislu bibliskih ver glede na tpo kar stresas.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zasekamroz ::

Zakaj je 'teoretik zarot' žaljivka? Veliko teh reči se na koncu izkaže, da je bilo nekaj na njih.

globoko grlo ::

Zakaj? Da ovce lažje prežvekujejo.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

blackbfm ::

zasekamroz je izjavil:

Zakaj je 'teoretik zarot' žaljivka? Veliko teh reči se na koncu izkaže, da je bilo nekaj na njih.


Tko kt je Zemlja ravna.. Od blizu

Gagarin ::

zasekamroz je izjavil:

Zakaj je 'teoretik zarot' žaljivka? Veliko teh reči se na koncu izkaže, da je bilo nekaj na njih.


Naprimer? Naštej jih nekaj?

vostok_1 ::

Easy:

9/11
Irak
Afganistan
Epstein
Covid

Pa pustimo zgodovinske, ker še to ne morete pomnit.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Gagarin ::

Ja, v tvoji zmedeni zarotniški glavi. Na spisku drži edin za Irak.

vostok_1 ::

Če si zabit, zagotovo.

Sicer pa imam še en čudovit primer.
C02 kuponi. Praktično so vas prisilili, no questions asked, da vplačujete CO2 takso.
Odpustki pa končajo v rokah elite. Vam na kraj pameti ne pade, da bi to bil scam.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

hr_natakar ::

vostok_1 je izjavil:

Easy:

9/11
Irak
Afganistan
Epstein
Covid

Pa pustimo zgodovinske, ker še to ne morete pomnit.


pozabil si na NSA, ki spijonira vsem in povsod. To je bila teorija zarote. Pa pozabil si spijoniranje prek laptop kamer in spijoniranje prek smart tv takoimenovanih novih pametnih tv, tudi ko so ti ugasnjeni. Pozabil si na prasicjo gripo zarad katere je umrlo 0 prasicev. Sej jih je se nekaj pa se zdaj ne spomnim. Aja, zgleda da bo sledenje prek mobitelov tudi uresniceno, uradno mislm. Uradno bo vsakdo vedel, da ga spijonirajo.

Smesno in tudi zalostno ko smo govorili o sledenju vsem prek mobitelov so nam rekli, da smo teoretiki zarot, da smo nori itd. Zdaj ko to postaja resnicnost so pa tiho kot ovcice, ki so ubogljive do svojega pastirja. S tem ne mislim na nobeno stranko, ker so le tajniki in podaljsana roka bruslja in amerike pa morda se koga.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

pozabil si na NSA, ki spijonira vsem in povsod. To je bila teorija zarote.


To realno ni teorija zarote razen ce si se rodil vceraj, ker spijonirajo vsi in vse kar se da kolikor tech omogoca.. in kdo ima najboljsi tech - americani *ba dum tss*. V glavnem nic novega, samo izpopolnjen nacin.

hr_natakar ::

blackbfm je izjavil:

pozabil si na NSA, ki spijonira vsem in povsod. To je bila teorija zarote.


To realno ni teorija zarote razen ce si se rodil vceraj, ker spijonirajo vsi in vse kar se da kolikor tech omogoca.. in kdo ima najboljsi tech - americani *ba dum tss*. V glavnem nic novega, samo izpopolnjen nacin.


Ja, zdaj res ni vec teorija zarote. Leta 2010 ce si kaj omenil glede nsa, da vohunijo vsepovprek so te oznacili za paranoika, norca ali teoretika zarot. Danes je to normalno. noben se ne zgane vec glede tega. So kar sprejeli. Tako kot bodo verjetno se marsikaj drugega.

Zgodovina sprememb…

zasekamroz ::

blackbfm je izjavil:

pozabil si na NSA, ki spijonira vsem in povsod. To je bila teorija zarote.


To realno ni teorija zarote razen ce si se rodil vceraj, ker spijonirajo vsi in vse kar se da kolikor tech omogoca.. in kdo ima najboljsi tech - americani *ba dum tss*. V glavnem nic novega, samo izpopolnjen nacin.

Pred Snowdenom in njegovimi leaki (in še nekaj ostalimi) je bila teorija zarote.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Stasi, udbe, kgbji itd so to poceli ze prej 50 let.. Snowden je razkril samo impresivno tehnologijo/kapacitete, ampak v osnovi nic novega.

hr_natakar ::

blackbfm je izjavil:

Stasi, udbe, kgbji itd so to poceli ze prej 50 let.. Snowden je razkril samo impresivno tehnologijo/kapacitete, ampak v osnovi nic novega.

Ja, to so poceli na zelo omejenem obmocju oziroma bistveno manj obsirno kot to danes pocnejo. To je zame bistvena razlika imet pod kontrolo samo eno drzavo ali pa cel svet skorajda. Vidis, ko je bilo o tem govora leta 2010 nismo brali taksnih komentarjev kot je tvoj. brali smo nekaj v smislu pa ti si nor, ti si paranoik ce tako mislis, ti si teoretik zarot. Zdaj ko ze vsak ve, da to res pocno pa pridejo komentarji v smislu kot da je to nekaj vsakdanjega. A ste se kar sprijaznili s tem? Slisi se kot defeat ljudstva, se nemocno sprijaznejo s tem.

Zgodovina sprememb…

Gagarin ::

vostok_1 je izjavil:

Če si zabit, zagotovo.

Sicer pa imam še en čudovit primer.
C02 kuponi. Praktično so vas prisilili, no questions asked, da vplačujete CO2 takso.
Odpustki pa končajo v rokah elite. Vam na kraj pameti ne pade, da bi to bil scam.


Ok, my bad, sem pozabil da so pri vaši sorti dokazi in argumenti povsem nepomembni.

P.s.: pri co2 kuponih so lahko teorija zarote podnebne spremembe ne pa kuponi sami.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Easy:

9/11
Irak
Afganistan
Epstein
Covid

Pa pustimo zgodovinske, ker še to ne morete pomnit.

Kaj john bolton bilije nisi bral? mnoge tvoje teorije se vedno sesujejo, podkrepis jih pa z YT nivojskimim viri.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Če si zabit, zagotovo.

Sicer pa imam še en čudovit primer.
C02 kuponi. Praktično so vas prisilili, no questions asked, da vplačujete CO2 takso.
Odpustki pa končajo v rokah elite. Vam na kraj pameti ne pade, da bi to bil scam.

Ej,na listi ti manjka pristanek na luni.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

Vostok, nasel sem istocnico za tvoje blodnje...izrekel jo je bili..
Some people almost feel like it's a political thing which is unfortunate," he added, something he says he didn't expect in America.

https://edition.cnn.com/2020/06/25/us/b...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

hr_natakar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Easy:

9/11
Irak
Afganistan
Epstein
Covid

Pa pustimo zgodovinske, ker še to ne morete pomnit.


pozabil si na NSA, ki spijonira vsem in povsod. To je bila teorija zarote. Pa pozabil si spijoniranje prek laptop kamer in spijoniranje prek smart tv takoimenovanih novih pametnih tv, tudi ko so ti ugasnjeni. Pozabil si na prasicjo gripo zarad katere je umrlo 0 prasicev. Sej jih je se nekaj pa se zdaj ne spomnim. Aja, zgleda da bo sledenje prek mobitelov tudi uresniceno, uradno mislm. Uradno bo vsakdo vedel, da ga spijonirajo.

Smesno in tudi zalostno ko smo govorili o sledenju vsem prek mobitelov so nam rekli, da smo teoretiki zarot, da smo nori itd. Zdaj ko to postaja resnicnost so pa tiho kot ovcice, ki so ubogljive do svojega pastirja. S tem ne mislim na nobeno stranko, ker so le tajniki in podaljsana roka bruslja in amerike pa morda se koga.


Imaš prav. Veliko manjših zadevc je še bilo vmes.

In tudi res je glede NSA. Pred Snowdenom, so zagotovo padali komentarji o tin-foil hatih in podobno.

Mr.B je izjavil:

Vostok, nasel sem istocnico za tvoje blodnje...izrekel jo je bili..
Some people almost feel like it's a political thing which is unfortunate," he added, something he says he didn't expect in America.

https://edition.cnn.com/2020/06/25/us/b...


Ne skrbi, te bom obvestil ko pride app.

Pa prosim ne mi CNN ponujat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

c3p0 ::

blackbfm je izjavil:

Stasi, udbe, kgbji itd so to poceli ze prej 50 let.. Snowden je razkril samo impresivno tehnologijo/kapacitete, ampak v osnovi nic novega.


Po Snowdnu je to znanje postalo mainstream. Tudi na ST te za tem niso več brisali in se ti posmehovali kje imaš alu klobuček, ko si omenil, da nam vsem "prisluškujejo".

hr_natakar ::

c3p0 je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Stasi, udbe, kgbji itd so to poceli ze prej 50 let.. Snowden je razkril samo impresivno tehnologijo/kapacitete, ampak v osnovi nic novega.


Po Snowdnu je to znanje postalo mainstream. Tudi na ST te za tem niso več brisali in se ti posmehovali kje imaš alu klobuček, ko si omenil, da nam vsem "prisluškujejo".


torej mora bit novica na rtvslo, 24ur ali pa vsaj kaksen ameriski cnn potem je ok. Ce ni v teh odvisnih medijih, placanih s strani korporacij potem to ne velja. Tak zblojen svet imamo, kjer je resnica samo tisto, kar interes korporacij in denar odloca kaj bo resnica in kaj ne. Se prav nekdo lahko skuje zaroto ampak ker ima denar, moc in medije mu nihce nic ne more, tudi ce se zve na internetu.

Zgodovina sprememb…

VaeVictis ::

Seveda se podpisuje določene tajne sporazume, pa ne samo v času krize kitajskega virusa.

Vprašanje, ki je bolj zanimivo, ali je pametno, da vsi državljani vedo vse kar Vlade oz. predsedniki podpisujejo, za vse sporazume, vse dogovore, vse načrte, ...?
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Mr.B ::

VaeVictis je izjavil:

Seveda se podpisuje določene tajne sporazume, pa ne samo v času krize kitajskega virusa.

Vprašanje, ki je bolj zanimivo, ali je pametno, da vsi državljani vedo vse kar Vlade oz. predsedniki podpisujejo, za vse sporazume, vse dogovore, vse načrte, ...?

Glede da vostok podobni z bralnim razumevanjem splosnih teksto, ki presegajo slovnicni nivi 24kur. No mislis da bi razumeli kaj se podpisuje in bisli na default proti. Pac zdrava pamet, pa to.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sledi za novim koronavirusom vodijo do netopirjev in luskavcev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9010448 (7541) carota
»

ZDA zaradi Huaweija z ultimatom nad Nemčijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
7120718 (17265) darksamurai
»

Monsanto mora bolniku z rakom plačati 289 milijonov dolarjev odškodnine zaradi glifos (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12325494 (19805) Markoff
»

Države, podpisnice tajnih sporazumov.

Oddelek: Loža
131504 (1028) moj_nick

Več podobnih tem