» »

Ključavnica na remote

Ključavnica na remote

tt1024 ::

Zadeva je sledeča, v firmi imamo prostor, ki ga bomo oddajali po urah (ne, ni popoldanski počitek :) ).
Gor je čisto klasična ključavnica, montirali smo Danalock remote ključavnico in šele potem ugotovili, da jo lahko na remote (iz kjerkoli drugje) upravlja samo administrator - 1 oseba, drugi pa jo lahko samo iz neposredne bližine preko BT.
Torej, vem da zadeve obstajajo, vendar me zanima osebna izkušnja nekoga, ki to ima/uporablja. Rabi se:
- Montaža na navadno ključavnico (uporaba bo samo v notranjih prostorih).
- Možen remote odklep/zaklep večih uporabnikov in ne samo enega
- Če bi zadeva imela še kakšen log, kjer bi se beležili odklepi in zaklepi, še toliko bolje.

jukoz ::

Še budget povej pa bo =)

tt1024 ::

Hehe, ja seveda čim manj da stane ampak da je stvar zanesljiva in omogoča te zadeve :)

2f4u ::

Preveri pri METRA, Trzin. Oni imajo elektronske ključavnice.

rokp ::

Ne mores narediti svojega UI, ki bi potem, ko ugotovi, ce je uporabnik upravicen, odklenil kot admin?

Karen ::

Če imaš možnost montirat elektromagnetni jeziček za odpiranje (buzzer), lahko v Trzinu (glej Digitklik) pogledaš recimo pod Samostojna kontrola pristopa (POLICEtech ACK201E-D KONTROLA PRISTOPA) - pa imaš odpiranje na pin-e (mislim da 99 userjev, skratka čez 30 jih ziher podpira ker jih imam jaz toliko notri), pa vsakemu lahko narediš RFID ključek/kartico. Ali pa ta jeziček pa če imaš Ajax alarm slučajno gor lahko daš (tudi vzporedno) remote buzzer, pa odpiraš remote prek aplikacije na telefonu od koderkoli, samo da je net. Skratka opcij je kolikor hočeš, tale Policetech je 73 EUR, pa buzzer je verjetno še enih 20-30, odvisno od vrat. Pa še vedno ti ostane navadna ključavnica če elektrike zmanjka (magnet nastaviš da če štroma zmanjka ostane zaklenjen pa je). Drugače pa v višjih cenovnih rangih (če odmisliš kitajce) imaš kakšne Burg Waechter zadeve. Upam da ti to kaj pride prav...

tt1024 ::

Hvala za odgovore, si bom pogledal te opcije.

mat xxl ::

Daj malo povzetke napiši, ker tudi mene zanima, kaj takega, da bi lahko na daljavo otroku odprl vrata, ko pride iz šole ipd....

Karen ::

Jaz sem tamali naučil odklepat Burg Waechterjevo na tipkovnico... prstni odtis je previsoko, otrok ima premajhen prst, vsakič drugače ga položi. Alternativa je daljinček, s katerim se tudi odpira Burg Waechter ključavnico... da moraš otroku na daljinsko vrata odpret pri 6. letih je malo retardirano... tako kot mora znat vezalke odvezat mora znat vrata odklenit... če ne imej navadno ključavnico.

mat xxl ::

To ja, samo je veliko dobrih rešitev in take iščemo, kolega je npr. imel mačko in ja enkrat se vrne nenapovedano sredi dopoldneva in v stanovanju najde bordel, svojega mačkona pa še ene 4 mačke..., in ja je tuhtal, sedaj ima rfid čitalec, ki vrata odpre samo njegovi čipirani mački z onim čipom za živali, druge pa ne morejo noter.... Tako, da ja so vedno zanimivi pristopi....

starfotr ::

mat xxl je izjavil:

Daj malo povzetke napiši, ker tudi mene zanima, kaj takega, da bi lahko na daljavo otroku odprl vrata, ko pride iz šole ipd....


Ključ mu daj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključavnica na prstni odtis/keypad/RFID (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6515653 (1226) G_mAn
»

Ključ za avtomobil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5721442 (8541) donvito
»

KLjučavnica na prstni odtis (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8518465 (13460) poweroff

Ključavnice na prstni odtis (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9712914 (10827) Brane2
»

High-tech elektro magnet vrata moje sobe 8)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
92033 (1786) T0RN4D0

Več podobnih tem