» »

A1 Xplore TV

A1 Xplore TV

««
10 / 21
»»

polde66 ::

Gledaš lahko na dveh ena je android druga pa android tv. Sprobano.
polde

KuntaKinte ::

-JM- je izjavil:

rimljan je izjavil:

monaco je izjavil:

https://www.bigbang.si/eon-tv-prepaid-3... in je problem rešen ;)


kaksna je pa programska shema v tem paketu?

Začetna, enaka kot pri EON Light

ni začetna,mislim da je full

w4nkst4 je izjavil:

na koliko napravah hkrati pa lahko gledas preko eon prepaid app? verjetno samo ena?

na dveh,preko tv app in preko android app

Zgodovina sprememb…

w4nkst4 ::

kje v portalu pa lahko aktiviram kodo za smart tv? enostavno ne najdem te moznosti...njihova navodila pa se nanasajo na moj.telemach.si ki ne deluje...

polde66 ::

Jaz sem jih poklical in mi je naredil na help desku
polde

w4nkst4 ::

ok torej kaj povem jim uime al se kaj? ker cifro sem dal od Hot upam da ne bojo kej kompliciral

w4nkst4 ::

sej na navadnem android boxu ni panike ker itak vpises sam uime in geslo, za androidtv je torej potrebno tja klicat...ce zelim kako napravo odstranit je spet treba klicat? nevem zakaj ne omogocijo da to v vmesniku urejas...

w4nkst4 ::

sem nasel resitev vse urejas preko mojeon.si/login

plattfuss ::

kt0050 je izjavil:

Zdaj mi tudi na telefonu ne dela več. Prej mi je definitivno začelo predvajati, ko sem z magiskhide skril root pred aplikacijo xploretv. Pa zagon je trajal precej dolgo. Telefon je kitajski čipšit Umidigi s custom romom in rootom.

javi mi neko napako da nimam pravic za predvajanje s kodo 1_-2063335374.

Gledal sem malo tuje forume in nekje na bolgarskem (?) nekaj govorijo o tem, da je problem v rootu.

Probal sem tudi na beelink gt king pro (ne dela, niti z root switchem), beelink ultimate (ne dela), Tanix tx3 mini (ne dela) in še na enem starem tv boxu (ne dela). Na nobenem od teh nimam magiska, da bi poskusil... in je tudi problem z namestitvijo magiska.

Bom še malo poprčkal s telefonom, da vidim, če se kaj ugotovi...

Meni javlja isto napako na VOX Android TVju.
TV in ne TVBox.

w4nkst4 ::

kolikor vem sploh se ni na voljo za android tv
..jaz sem vseeno uspel namestit app na xiaomi mi box in deluje, a je v prvotnem meniju obrnjena slika.

w4nkst4 ::

ali je mozno na ta eon prepaid paket tudi vklopit npr. paket hbo za 6.5€/mes?

mojmail1976 ::

Imam isti problem na dveh tv boxih - javlja, da nimam ustreznih pravic. Una kokoš na "pomoči" je rekla, da so nadgrajevali sistem in da so s tem zaščitili uporabnike, da zadeva dela na prenosnih napravah - noro. Sem jo vprašal, če so me zaščitili tako, da zdaj po petih letih uporabe zadeva ne deluje več?! Kakšne to loleke tam zaposlujejo, da sprano govorijo nekaj, kar nima veze z ničemer.
Uporabljam tablico GT King in A5 nexbox, ima že kdo rešitev slućajno?

w4nkst4 ::

dzabe dons kamorkol klices...povsod, se posebej v drzavnih sluzbah sami nesposobnezi...najrajs bi se vsi praskal po jajcih pa kes vlekl...sploh ne klicem vec nikamor...nazadnje sem isto neki urejou na ue lj...verjetno sem bil par sekund oddaljen od kaznivega dejanja razzalitve :D...

nazaj k temi: zaenkrat ni resitve, naceloma bi moralo delat na nerootanih napravah z originalnim OS...probaj pri kakem kolegu na android telefonu bi mogl delat...

se: ali komu EON deluje na amazon fire tv stick?

mojmail1976 ::

ja, na pcju in telefonu dela bp ampak tam to ne uporabljam, problem je na boxih, kjer pa dejansko sem uporabljal to na dnevni bazi. Probam tisto zadevo za skrivanje rootanih naprav, da vidim kako to zgleda.

Zgodovina sprememb…

w4nkst4 ::

ja na gt king je treba nalozit al magisk al pa Superuser...in pobrisat KINGROOT.

mislm js nimam tablice ampak beelink gt king android box

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

mojmail1976 ::

ja, sej imam jst tud box, napačno sem napisal gor na koncu posta :/.
A po tem deluje al ne, ko skriješ rootanje?

w4nkst4 ::

nevem, naj nekdo ki ima rootan telefon z magisk skrije root in poizkusi...

w4nkst4 ::

eon na gt king vsem deluje tekoce? men se na trenutke slika zmrzne in pokaze krogec kot da nekaj nalaga ali pa je kar črna slika kot da bi se tv ugasnil, potem se pa po 3-5s ponovno predvaja...net mam stabilen...

Djole ::

w4nkst4 je izjavil:

eon na gt king vsem deluje tekoce? men se na trenutke slika zmrzne in pokaze krogec kot da nekaj nalaga ali pa je kar črna slika kot da bi se tv ugasnil, potem se pa po 3-5s ponovno predvaja...net mam stabilen...

Meni to ze 2, 3 dni dela eon smart tv na LGju, pa sem potem poskusil preko eon boxa, pa je tam tudi, sicer malo manj. Ze med saltanjem programov na dolocenih kar crna slika kot bi ugasinil, pa gres potem naprej pa nazaj na isti program in dela. V glavnem negledljivo s tim prekinjanjem. Net tudi stabilen. Je bil celo tehnik pri meni pa nisva nasla resitve oz mi je predlagal da povezem tv direktno v net(ker sedaj sem mel iz utp vticnice en kabel v switch iz switcha pa potem en kaber v tv, drug kabel v eon box.) Pa se mi zdi da je dosti bolje, tekoce prestavljanje, brez zatikanja oz nisem potem toliko gledal da bi ga opazil. Imam pa vprasanje sedaj kako bi to resil. Je potrebno kupiti kak boljsi switch, ce bi zelel imeti tako kot prej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Djole ()

minicooper ::

w4nkst4 je izjavil:

tole se mi po novem pojavi na xplore go aplikaciji na android box gt kingu, help :/

 napaka

napaka



na android telefonu predvajanje deluje...


Pozdravljen,
pri meni je bilo enako sporočilo o napaki.
Zgodilo se je malo čez polnoč iz 12. na 13. 12.2022.
https://www.a1.si/a1-xplore-tv-go
Očitno so se pri A1 odločili, da bodo vsem, kateri "na sivo" kot pravijo pri A1, uporabljajo A1 Xplore TV Go na Android TV box-ih, jim to enostavno onemogočijo. Lahko delaš kar hočeš, ne deluje. Ni pomembno kateri TV box je ali katera verzija Androida ga poganja. Deluje samo na telefonih in tablicah z Androidom.
Ni možno nobeno zrcaljenje zaslona z Miracast in podobnimi aplikacijami. Deluje samo do pregleda tv sporeda ali izbire v menjiu.
Ko zaženeš predvajanje, se vse ustavi, gledaš v črno in pika.
S tem niso odrezali samo Android TV box, ampak tudi TV z sistemom Android.
Žalostno, da to naredijo brez predhodnega obvestila, ter da še sploh nimajo alternative.
Govori se, da naslednje leto, samo katero...
Znanec ima TV Sony in sedaj gleda črno sliko.
A1, kolikor vem, še aploh nima namenske prave aplikacije za Android. To kar sedaj ponujajo so samo prirejene aplikacije za določene znamke TV (Samsung, LG...), katere ne poganja sistem Android, ampak lastne variante aplikacij.
https://www.a1.si/smarttv

polde66 ::

Probajte spremeniti ime boxa recimo iz GT king v samsung galaxy s22.
polde

w4nkst4 ::

sem spremenil device name ampak seveda se vedno ne deluje, ker aplikacija v nastavitvah zazna gtking in je tako tudi vpisana na listi v appu...je pa to dobra resitev kar si predlagal, samo bi moral spremeniti kake sistemske datoteke, da bi aplikacija xplore dejansko zaznala napravo kot samsung galaxy s22 :D

polde66 ::

w4nkst4 je izjavil:

sem spremenil device name ampak seveda se vedno ne deluje, ker aplikacija v nastavitvah zazna gtking in je tako tudi vpisana na listi v appu...je pa to dobra resitev kar si predlagal, samo bi moral spremeniti kake sistemske datoteke, da bi aplikacija xplore dejansko zaznala napravo kot samsung galaxy s22 :D

Ja na tak način bi se mogoče dalo prelisičiti sistem. Vprašanje kaj vse je treba storit. A1 nimam tako da ne vem kakšne so nastavitve na web strani, oz če imaš možnost brisati naprave. Zbrišeš recimo pa box na tovarniški reset seveda z preimenovanjem in sprobaš.
polde

Daniel ::

Ali pa menjaš operaterja na takega, ki nima naročnikov za bedake in ima razmeroma funkcionalno Android TV aplikacijo.

orreel ::

Ali je že komu uspelo najti kakšen trik, da bi aplikacija A1 xplore tv go spet delovala na android boxu ?

Sam sem poskusil tudi preko spletnega brskalnika na boxu pa je tudi samo tema.

Ali bi mogoče normalno delovala starejša verzija te aplikacije na android boxih ?

https://apkpure.com/a1-xplore-tv-go-si/...

Na telefonu in računalniku aplikacija in spletna stran delujeta normalno.

Sicer pa na tv boxu od A1 v nastavitvah piše da je lahko prijavljenih do 21 naprav hkrati.

Ali slučajno obstaja kašna aplikacija za android boxe v katero bi lahko na primer vpisal - skopiral uporabniške podatke - mac,... od A1 boxsa in potem gledal preko te aplikacije A1 TV ?

minicooper ::

orreel je izjavil:

Ali je že komu uspelo najti kakšen trik, da bi aplikacija A1 xplore tv go spet delovala na android boxu ?

Sam sem poskusil tudi preko spletnega brskalnika na boxu pa je tudi samo tema.

Ali bi mogoče normalno delovala starejša verzija te aplikacije na android boxih ?

https://apkpure.com/a1-xplore-tv-go-si/...

Na telefonu in računalniku aplikacija in spletna stran delujeta normalno.

Sicer pa na tv boxu od A1 v nastavitvah piše da je lahko prijavljenih do 21 naprav hkrati.

Ali slučajno obstaja kašna aplikacija za android boxe v katero bi lahko na primer vpisal - skopiral uporabniške podatke - mac,... od A1 boxsa in potem gledal preko te aplikacije A1 TV ?



Pozdravljen,
ne, ne deluje nobena verzija na Android TV Box. Ne iz uradne GooglePlay, kot tudi nobena iz APK tržnic. Sem preizkusil.
Dokler ne bodo izdali nove verzije, prirejene za Android, lahko kar pozabimo na A1 Xplore TV go preko vseh TV Box-sov. Ta bo podobna, kot je sedaj aplikacija za Xplore Smart TV in je plačljiva.
Pa saj to je skoraj enako povsod.
Tudi T2 ima sedaj plačljivo tv2go, v dveh verzijah.

Ganon ::

Mag3, je že kaj znanega glede aplikacije? :P

mag3 ::

Ganon je izjavil:

Mag3, je že kaj znanega glede aplikacije? :P


Ja, bo aplikacija v kratkem, konec meseca bom več vedel.

Ganon ::

Sporoči. Hvala. :D

w4nkst4 ::

pa lahko aplikacijo namestis na tv stick in jo uporabljas kjerkoli v slo? ali bo geoomejena

mag3 ::

Nevem še kako bo... To ni odločitev tehničnega oddelka.

minicooper ::

-JM- ::

minicooper je izjavil:

orreel je izjavil:

Ali je že komu uspelo najti kakšen trik, da bi aplikacija A1 xplore tv go spet delovala na android boxu ?

Sam sem poskusil tudi preko spletnega brskalnika na boxu pa je tudi samo tema.

Ali bi mogoče normalno delovala starejša verzija te aplikacije na android boxih ?

https://apkpure.com/a1-xplore-tv-go-si/...

Na telefonu in računalniku aplikacija in spletna stran delujeta normalno.

Sicer pa na tv boxu od A1 v nastavitvah piše da je lahko prijavljenih do 21 naprav hkrati.

Ali slučajno obstaja kašna aplikacija za android boxe v katero bi lahko na primer vpisal - skopiral uporabniške podatke - mac,... od A1 boxsa in potem gledal preko te aplikacije A1 TV ?



Pozdravljen,
ne, ne deluje nobena verzija na Android TV Box. Ne iz uradne GooglePlay, kot tudi nobena iz APK tržnic. Sem preizkusil.
Dokler ne bodo izdali nove verzije, prirejene za Android, lahko kar pozabimo na A1 Xplore TV go preko vseh TV Box-sov. Ta bo podobna, kot je sedaj aplikacija za Xplore Smart TV in je plačljiva.
Pa saj to je skoraj enako povsod.
Tudi T2 ima sedaj plačljivo tv2go, v dveh verzijah.


Slimbox https://slimboxtv.ru/category/glavnaya/... za nekatere boxe ponuja obe varianti firmware-ja - AOSP in Android TV (tudi za Beelink GT King)
Po moje bi z naloženo verzijo AOSP moralo delovati. Sam imam box s procesorjem S912 in naložen AOSP, pa deluje zelo dobro, nimam pa aplikacije explore TV2GO, da bi sprobal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -JM- ()

mare4444 ::

Jst sem gledal voyo na smart tv z aplikacijo povezano z računom A1. sedaj mi ta aplikacija ne deluje več. sem klical na A1 in so mi rekli da je smart tv zastarel in ta aplikacija ne dela več. imam samsung ue48 h6400 star devet let. res ni nobene rešitve?

polde66 ::

Je seveda, kupi si en android tv box ali pa android tv stick
polde

shweegl ::

mare4444 je izjavil:

Jst sem gledal voyo na smart tv z aplikacijo povezano z računom A1. sedaj mi ta aplikacija ne deluje več. sem klical na A1 in so mi rekli da je smart tv zastarel in ta aplikacija ne dela več. imam samsung ue48 h6400 star devet let. res ni nobene rešitve?


Jaz sem si pred kratkim tole vzel in dela kot urca :D
https://www.mimovrste.com/predvajalniki...

mare4444 ::

shweegl je izjavil:

mare4444 je izjavil:

Jst sem gledal voyo na smart tv z aplikacijo povezano z računom A1. sedaj mi ta aplikacija ne deluje več. sem klical na A1 in so mi rekli da je smart tv zastarel in ta aplikacija ne dela več. imam samsung ue48 h6400 star devet let. res ni nobene rešitve?


Jaz sem si pred kratkim tole vzel in dela kot urca :D
https://www.mimovrste.com/predvajalniki...


stran ni najdena

mare4444 ::

polde66 je izjavil:

Je seveda, kupi si en android tv box ali pa android tv stick


ta bi bil vredu?
https://www.tomtop.com/p-v3344uk.html

polde66 ::

a to misliš kupit?
Če misliš tega bejži stran, slab rockčip, škatla ki stane v drugih tzrgovinah pod 50 eur ma skratka zanič. Ali potrebuješ usb vhod? če ne potem je fire tv stick super zadeva še boljše in manj zajebancije je pa: https://www.mimovrste.com/predvajalniki...
lahko ga najdeš še kje ceneje če je v kaki akciji.
Če rabiš usb vhod potem pa so spet različne variante. Če rabiš netflix, prime video.. v 4k kvaliteti potem mecool km2 plus, če ne rabiš potem recimo tox3 ali kakšna podobna zadeva z amlogic procesorjem.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

Če rabiškak nasvet me klikni na zasebno da ne smetimo teme tukaj s stvarmi ki ne spadajo v temo (zaenkrat še)
polde

Lightning5 ::

Z Android box, priporočam Chromecast with Google TV. Prvovrstna podpora od Google in podpira tudi 4K.

P.s. Če boš kupoval, mi piši. Prodam novega (v original polivinil foliji) za 70€ (10€ manj kot na Mimovrste). Sem ob eni priliki kupil enega preveč.

Ganon ::

minicooper je izjavil:

A1 Android TV:
https://www.digitaltveurope.com/2022/11...


Kaj je s to Bolgarijo, da dobiva aplikacije pred vsemi ostalimi trgi, tudi pred avstrijskim?

Cveto ::

7 miljonov razlogov.

polde66 ::

Avstrija ima 9 mio razlogov
polde

Valvoline ::

Kmalu nam potece paket pri telemachu, vzel bi a1 za 20e pa po enem letu prekinil ker je kao brez vezave fora. Tule berem da xploretv mobilni ne dela na boxih, kaj pa na mini pc z windows? Ze skoz pravim da je najboljsi medijski predvajalnik vsak mini pc iz 6gen naprej (strojno podpira h265 hevc) z winsi. Mobilne tv prek chrome/edge laufajo u nulo, youtube z ublockom u nulo (100% fix za posiljevanje z reklame), cheapo iptv z progdvb u nulo, streaming piraterija gledalica,vojvodina,sportv,gledai itn vse bp(spet ublock opravi svoje). Plus mame ostali emulatorji ps1,ps2... starejse igrce lahko tudi novejse odvisno kok zmogljiv je mini pc, pa se android emulator nalozis (ldplayer) ce ga potrebujes. Android box nima za burek proti temu.

Zgodovina sprememb…

w4nkst4 ::

primerjas hruske in jabolka...

polde66 ::

w4nkst4 je izjavil:

primerjas hruske in jabolka...

se strinjam
polde

Mikrohard ::

Ganon je izjavil:

minicooper je izjavil:

A1 Android TV:
https://www.digitaltveurope.com/2022/11...


Kaj je s to Bolgarijo, da dobiva aplikacije pred vsemi ostalimi trgi, tudi pred avstrijskim?

Verjetno so testni zajčki (beri: najmanj zahtevni/tečni uporabniki).

dajoker ::

Zdravo!

Prestavili so me na optiko, za drugi televizor sem vzel vmesnik, za svoj TV pa xplore aplikacijo. Včeraj je ob zagonu aplikacije na TVju (samsung 55tu7022) javilo napako 0xf... - po klicu na helpdesk so mi povedali, da aplikacija še ni aktivirana. Danes dobim SMS, da je aktivirano, poženem na TVju aplikacijo, prijava je že vpisana, pokaže logo, za trenutek pokaže sliko aplikacije, nato pa belo ozadje - nobena tipka na daljincu ne prime, razen exit.

Ko sem ponovno poklical so mi povedali, da vidijo uspešno prijavo v aplikacijo, pri njih ni napake - napaka je na moji strani Kaj bi lahko bilo pri TVju narobe?


Hvala za vsako pomoč
"Hacker" is a term of honour and respect. It is a term that describes
a skill, not an activity. K. Mitnick

Kebo ::

Jaz imam identičen TV in ni nobenih problemov.

polde66 ::

Ali si posodobil aplikacijo na tv?
polde
««
10 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 ULTRA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
601107364 (1332) Daniel
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959845 (1730) Ulixes
»

A1 smart tv app, obstaja?

Oddelek: Mobilne tehnologije
255444 (2641) pwn3rrr
»

A1 vs Telemach

Oddelek: Omrežja in internet
156669 (5086) max00slo

Več podobnih tem