» »

A1 Xplore TV

A1 Xplore TV

««
19 / 21
»»

darck ::

Kakšno sranje že nekaj časa počenjajo pri A1 z zamikom za nazaj in to SAMO ena serija katero ne moreš gledati. Ženksa doma že popizduje in mi grozi,da bo treba it k drugemu operaterju. Na programu Planet Eva se že od prejšnega tedna ne more gledat za nazaj serijo Moč ljubezni katera se vrti popoldan.
Napiše se tole: VSEBINE NI BILO MOGOČE PRIKAZATI.PROSIMO,POSKUSITE PONOVNO KASNEJE.(0115) KODA NAPAKEOx02000702


Žena že gleda ponudbe pri drugih operaterji Telekom in T-2 sploh pa še zaradi zelo zanič signala WiFi kateri niha od 6-7 Mbps in pade dol na 1-2 Mbps. Bo treba naročiti,da pridejo zamenjati modem in,če ne bo bolje potem pa bo treba res it kam drugam.

Veron ::

Zamenjaj ženo, bo lažje :))

Reaper ::

Časovni zamik zadnje čase res nekaj heca. Gledaš za nazaj in ob preklopu polne ure, slika za par sekund postane črna. Ponavadi se je potem oddaja za nazaj nadaljevala, zdaj se je pa že nekajkrat zgodilo, da se je ob tem balckoutu začela predvajati aktualna oddaja, tisto kar je trenutno live. Hecno, prej smo bili na T-2 leta in leta ampak teh težav ni bilo. Za wifi pa od nekdaj ločen router. Linija je drugače stabilna in nimam pripomb. Tale časovni zamik je trenutno edina pomanjkljivost po dobrem letu uporabe.

darck ::

Sem probal tudi jaz že z ločenim routarjem pa ni bilo nič bolje vendar ajde bom še enkrat šel probati.

batista ::

a se da kje kupit še en daljinec za njihov box kaonmedia kstb3019? Na njihovi spletni strani prodajajo neke nadomestne daljince ampak ni noben tak kot pri boxu.

mag3 ::

batista je izjavil:

a se da kje kupit še en daljinec za njihov box kaonmedia kstb3019? Na njihovi spletni strani prodajajo neke nadomestne daljince ampak ni noben tak kot pri boxu.


Pokliči podporo/napiši mail pa ti pošljejo novega.

Veron ::

Je kdo probal A1 Xplore TV BOX na LG TV s podporo HDMI CEC?

Zanimivo, da ne najdem tipke, ki bi mapirala "Back" gumb.



Želja je, da bi lahko Setupbox uprabljal z daljincem TVja (zaradi volume kontrol).
Pri konfiguraciji HDMI CEC na LG imaš izbirao prav ponudnika, nevem ali je to prava smer oz. kaj drugega potrebno nastavit.

Ima kdo kako izkušnjo?

darck ::

Zakaj zakaj ni slike na TV in je samo zvok,če zrcalim A1 Explore TV aplikacijo na televizor. Sem probal od Telemacha aplikacijo EON zrcaliti na televizor in pri njih pa normalno deluje slika in zvok. A je kaj kodirano ali zaščiteno,da ni slike pri zrcalnem prenosu iz telefona na televizor??

mag3 ::

darck je izjavil:

Zakaj zakaj ni slike na TV in je samo zvok,če zrcalim A1 Explore TV aplikacijo na televizor. Sem probal od Telemacha aplikacijo EON zrcaliti na televizor in pri njih pa normalno deluje slika in zvok. A je kaj kodirano ali zaščiteno,da ni slike pri zrcalnem prenosu iz telefona na televizor??


Uradno je podprto samo na Chromecast, z drugimi aplikacijami ne bo delovalo.

-JM- ::

Pa je kdo na a1 sploh probal kako deluje ta chromecast na kanalih ki so 50 fps?
Na kanalih ki so 25 fps je Ok, na 50 fps pa zatikanje, pavza skratka negledljivo Se to ne da porihtati?

mag3 ::

Testiral na 4 različnih TVjih, ki imajo vgrajen chromecast... Nisem opazil tega problema na kanalih z 50 FPS.

-JM- ::

Sem še malo testiral in po nekaj časa ni več prekinjanja. Ampak prenos slike na TV je 25 fps-na slo 2, arena sport...Je to normalno tako?

mag3 ::

Slo2 je 25 FPS ja, Arena Sporti so pa na 50 FPS.

Jan43 ::

Mogoče kdo ve, če bo Xplore aplikacija kdaj navoljo tudi za apple 4k Box?

mag3 ::

Ne, zaenkrat ni v planu, če se pa kaj spremeni pa javim.

mag3 ::

Ganon je izjavil:

Mag3, si še tukaj? Kdaj bo posodobljena aplikacija za android?


Evo Google je potrdil novo verzijo in bi kmalu morala biti v Google play storu.

Ganon ::

Hvala za obvestilo, sem posodobil. V prvi sekundi sem se znebil svetle teme. :))

darck ::

Jaz tudi takoj šel nastaviti na temno temo saj ta svetla je totalno ob vklop aplikacije oči pribilo

-JM- ::

Sem upal, da bodo z novo verzijo tudi nekateri bolj gledani kanali preklopljeni na 50 Fps
Recimo A kanal, SLO1 (SLO2 je 50Fps), šport tv1 (šport tv2 je 50fps)...
Pri ostalih ponudnikih (in na Komunikatorju) je to vse v 50Fps.
Lahko to v kratkem pričakujemo ?

mag3 ::

-JM- je izjavil:

Sem upal, da bodo z novo verzijo tudi nekateri bolj gledani kanali preklopljeni na 50 Fps
Recimo A kanal, SLO1 (SLO2 je 50Fps), šport tv1 (šport tv2 je 50fps)...
Pri ostalih ponudnikih (in na Komunikatorju) je to vse v 50Fps.
Lahko to v kratkem pričakujemo ?


Nima to veze z verzijo aplikacije.
Streami za Slo 1,2 in Šport TVji, ki jih dobimo so 25 FPS, dvomim, da imajo drugi operaterji 50 FPS(Telekom vem, da nima).

orreel ::

Kdaj pa bomo dočakali temno temo za TV vmesnike, in mobilno verzijo Xplore TV ?

Očitno je tudi letos A - 1 najbolj škrt do uporabnikov, saj so odklenili samo L shemo.
Tisti ki imamo polno L shemo zopet ne dobimo nič za praznike, razen položnice za plačat.
Očitno bi najbrž propadli če bi vsaj HBO paket odklenili za 1 mesec ?.

-JM- ::

mag3 je izjavil:

-JM- je izjavil:

Sem upal, da bodo z novo verzijo tudi nekateri bolj gledani kanali preklopljeni na 50 Fps
Recimo A kanal, SLO1 (SLO2 je 50Fps), šport tv1 (šport tv2 je 50fps)...
Pri ostalih ponudnikih (in na Komunikatorju) je to vse v 50Fps.
Lahko to v kratkem pričakujemo ?


Nima to veze z verzijo aplikacije.
Streami za Slo 1,2 in Šport TVji, ki jih dobimo so 25 FPS, dvomim, da imajo drugi operaterji 50 FPS(Telekom vem, da nima).


Zdaj mi pa vseeno nekaj ni jasno. Če sta SLO1 in SLO2 oba 25 Fps, zakaj je potem razlika. Pri SLO1 je vidno, da ni tekoča slika, pri SLO2 pa je OK.
A je potem od TV-ja odvisno kako to procesira? Neka razlika med obema streamoma verjetno obstaja. S komunikatorjem priklopljenim na HDMI pa sta oba kanala OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -JM- ()

Oldi ::

polde66 je izjavil:

Oldi je izjavil:

@polde66 kaj če mi boljši box, če ne bo delal. Ali obstaja kaj novejšega vrednega svojega denarja, da bo zastonj delal A1; čist premal gledam, da bi dajal 2EUR na mesec, sploh poleti. Itak pa, če hočem da je od A1 podprto, moram kupit TV, njihov box ni varianta, ker ne dela na wifi.
Ali pa tale AOSP https://slimboxtv.ru/tx3-mini/ sflešam pa bo.

če je to tako potem je res najboljš sflešat

Danes sem zbral voljo, za tole poflešat.
Sranje, moj TX3mini ima SV6051p (sem ga moral ofnat, da sem prisel do verzije wifi-ja), zato ta FW odpade.
Je kaka druga varianta, mislim tudi nov box, da mi Xplore TV dela.
Saj res imam Samsung Galaxy S7 s slabo baterijo, bi se dalo z njim kaj narest? MHL adapter bi moral nekje imeti?

polde66 ::

https://www.amazon.de/dp/B0BZJP5FYW?psc...
v črnem petku je bil 48 eur brez poštnine. Je pa free poštnina na amazon.de nad 59 eur. Imam dva in je box mala varianta nokie 8010. Dela pa svetovno. Če pa hočeš poceni androidTV ne google tv je pa hako pro: (koda:7ARBBWUE) https://www.geekbuying.com/item/HAKOPro... S kodo te pride okol 51 eur.
Hako je ok zadeva vendar v primerjavi s strong nima dolby vision. Oba sta pa ok.
polde

Oldi ::

Linkane ponudbe za stronga izgleda ni več, si mislil na STRONG LEAP-S3.
Stronga na Aliexp. ne najdem, HAKO je po zelo različnih cenah, od 57 do 85, da ni kaka finta.

Se pravi, da na obeh laufa Xplore TV?
Ker ga mislim imeti samo za TV (Xplore in Kodi), je 2/16G dovolj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Oldi ::

Še sedajle opazil, obstaja HAKO Pro in Mini, v čem je razlika?

Ganon ::

Mag3, zakaj aplikacija ob zagonu najprej za sekundo prikaže svetlo temo in potem preklopi na temno? Moteče je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

polde66 ::

Oldi je izjavil:

Še sedajle opazil, obstaja HAKO Pro in Mini, v čem je razlika?

ni razlike je ista stvar, odvisno od trgovine kako jo imenuje.2/16 je vrh glave.
Še to če boš naročal iz geekbuyinga obvezno za pošiljanje izberi priority line, da gre direkt k tebi mimo carine oz da so dajatve že vštete.

STRONG LEAP-S3 je še vedno na zalogi
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

Pardon šele zdele sem videl da je za to ceno rabljen. Pa vzameš tega: https://www.amazon.de/-/en/LEAP-S3-Andr...
obključaš vaučer in imaš -10 eur pa free poštnino če vzameš nad 59 eur. razlika med tem in navadnim Strong Leap -S3 je samo v aplikaciji ki ti jo nudijo zraven. Nima veze, važna je cena.
lahko pa vzameš xiaomi mi box s 2 generacije. https://www.shoppster.si/p/3558998
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

Obstaja pa tema android tv boxi kjer je vse bolj podrobno razloženo. Preberi
polde

mag3 ::

-JM- je izjavil:

mag3 je izjavil:

-JM- je izjavil:

Sem upal, da bodo z novo verzijo tudi nekateri bolj gledani kanali preklopljeni na 50 Fps
Recimo A kanal, SLO1 (SLO2 je 50Fps), šport tv1 (šport tv2 je 50fps)...
Pri ostalih ponudnikih (in na Komunikatorju) je to vse v 50Fps.
Lahko to v kratkem pričakujemo ?


Nima to veze z verzijo aplikacije.
Streami za Slo 1,2 in Šport TVji, ki jih dobimo so 25 FPS, dvomim, da imajo drugi operaterji 50 FPS(Telekom vem, da nima).


Zdaj mi pa vseeno nekaj ni jasno. Če sta SLO1 in SLO2 oba 25 Fps, zakaj je potem razlika. Pri SLO1 je vidno, da ni tekoča slika, pri SLO2 pa je OK.
A je potem od TV-ja odvisno kako to procesira? Neka razlika med obema streamoma verjetno obstaja. S komunikatorjem priklopljenim na HDMI pa sta oba kanala OK.


Preveri zdaj še 1x Slo1, če je kaj boljše.

Ganon je izjavil:

Mag3, zakaj aplikacija ob zagonu najprej za sekundo prikaže svetlo temo in potem preklopi na temno? Moteče je.


Sem preveril pa je enako pri meni ja. Bomo rešili, samo verjetno bo to šele z novo verzijo, ki bo pa naslednje leto.

-JM- ::

Odlično, sedaj je slo1 tudi ok. Naredite enako še na a kanalu (poptv je Ok), na šport tv1 (šport2 je Ok)...
Kaj se je pa spremenilo, da je sedaj Ok?
mag3-vse pohvale!!!

mag3 ::

Sem popravil še na a kanalu in šport tv 1.

Določene nastavitve pri transcodiranju sem spremenil.

Če še kje opaziš težave mi pa sporoči. Jaz na mojih TVjih ne opazim tega.

Simke76 ::

Najbolj porazna je slika na nemškem športnem kanalu SPORT 1, ki je še v neki slabi SD resoluciji in je težko gledati športne prenose, kjer je veliko hitrega gibanja. Ali imate namen to preklopiti v HD resolucijo ali vsaj izboljšati kaj sliko? Opazil sem tudi, da se je tv vmesnik nadgradil na UHD resolucijo 3840x2160p. Ali lahko pričakujemo kakšen tv kanal v tej resoluciji, kot ga ponuja tudi konkurenca? Hvala za odgovore, lp

mag3 ::

Simke76 je izjavil:

Najbolj porazna je slika na nemškem športnem kanalu SPORT 1, ki je še v neki slabi SD resoluciji in je težko gledati športne prenose, kjer je veliko hitrega gibanja. Ali imate namen to preklopiti v HD resolucijo ali vsaj izboljšati kaj sliko? Opazil sem tudi, da se je tv vmesnik nadgradil na UHD resolucijo 3840x2160p. Ali lahko pričakujemo kakšen tv kanal v tej resoluciji, kot ga ponuja tudi konkurenca? Hvala za odgovore, lp


Za ta program žal zaenkrat od ponudnika streamov ne prejemamo HD kvalitete, če kdaj dobimo HD kvaliteto jo bomo seveda uporabili.
za 4k pa težko rečem kdaj bo, sigurno je plan 1x v prihodnosti.

-JM- ::

mag3 je izjavil:

Sem popravil še na a kanalu in šport tv 1.

Določene nastavitve pri transcodiranju sem spremenil.

Če še kje opaziš težave mi pa sporoči. Jaz na mojih TVjih ne opazim tega.


A kanal in šport1 sta sedaj Ok. Prosim če popraviš še na slo3, šport tv3, ARD, ZDF, HRT1,HRT2, ORF1, ORF2
Mislim da je enaka težava tudi na obeh Eurosportih, ampak trenutno ne delujeta(koda napake P216)
Hvala za trud!
Lp

mag3 ::

-JM- je izjavil:

mag3 je izjavil:

Sem popravil še na a kanalu in šport tv 1.

Določene nastavitve pri transcodiranju sem spremenil.

Če še kje opaziš težave mi pa sporoči. Jaz na mojih TVjih ne opazim tega.


A kanal in šport1 sta sedaj Ok. Prosim če popraviš še na slo3, šport tv3, ARD, ZDF, HRT1,HRT2, ORF1, ORF2
Mislim da je enaka težava tudi na obeh Eurosportih, ampak trenutno ne delujeta(koda napake P216)
Hvala za trud!
Lp


Uredim drug teden 1x zjutraj, čez dan ne morem, ker je izpad streama za par minut :).
Eurosporti pa zdaj spet delajo.

Ganon ::

Simke76 je izjavil:

Opazil sem tudi, da se je tv vmesnik nadgradil na UHD resolucijo 3840x2160p.


Zdaj, ko si izpostavil, mi je šele jasno. Nekaj se mi je zdelo konkretno drugače, ampak nisem mogel ugotoviti kaj. Vmesnik ima končno pravo ostrino.

TLC še kar ni v HD?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

polde66 ::

Eno vprašanje, ki me bega.
Katera aplikacija je za androidTV in googleTV sistem in ali sedaj deluje ok. Drugo vprašanje: Katera aplikacija je za navaden android in ali še deluje.
polde

polde66 ::

Ali aplikacija za navaden android deluje samo na telefonih in tablicah ali deluje tudi na android navadnih boxih.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

minicooper ::

Aplikacija A1 Xplore TV Go, katera je v trgovini GooglePlay
href="http://www.google.com/url?q=https://pla...>

deluje samo na android telefonih (tablicah) ter na nobenem navadnem Android box-u,že od začetka 12/2022 dalje ne. Tudi APK verzije te App ne delujejo.
Ta oglaševana aplikacija Xplore Smart TV
href="https://www.a1.si/smarttv">

je za sistem Android TV, za novejše TV, ter stane 2EUR po TV mesečno (razen za 1 TV, če zamenjaš njihov KaonMedia kstb3019 box).

Ne razumem A1, zakaj je tako, saj bi verjetno vsak, kateri želi imeti ter uporabljati App na navadnem Android Box-u bil pripravljen plačati za to 2EUR.
Lansko leto sa nas kar odrezali, brez predhodnega obvestila...

Nimamo vsi novih hightech tv sprejemnikov, kateri ti lahko po določenem času spustijo "dušo" in so navaden el. šrot. Sem to že doživel pri znancu. Ko crkne, se v večini primerov popravilo ekonomsko ne splača.

polde66 ::

minicooper je izjavil:

Aplikacija A1 Xplore TV Go, katera je v trgovini GooglePlay
href="http://www.google.com/url?q=https://pla...>

deluje samo na android telefonih (tablicah) ter na nobenem navadnem Android box-u,že od začetka 12/2022 dalje ne. Tudi APK verzije te App ne delujejo.
Ta oglaševana aplikacija Xplore Smart TV
href="https://www.a1.si/smarttv">

je za sistem Android TV, za novejše TV, ter stane 2EUR po TV mesečno (razen za 1 TV, če zamenjaš njihov KaonMedia kstb3019 box).

Ne razumem A1, zakaj je tako, saj bi verjetno vsak, kateri želi imeti ter uporabljati App na navadnem Android Box-u bil pripravljen plačati za to 2EUR.
Lansko leto sa nas kar odrezali, brez predhodnega obvestila...

Nimamo vsi novih hightech tv sprejemnikov, kateri ti lahko po določenem času spustijo "dušo" in so navaden el. šrot. Sem to že doživel pri znancu. Ko crkne, se v večini primerov popravilo ekonomsko ne splača.

Hvala za razlago.
polde

minicooper ::

Vprašanje za vse, predvsem pa za tiste, kateri ste "blizu" A1, recimo uporabnik "mag3".

A je v planu, da se bo kaj spremenilo glede možnosti uporabe aplikacije na navadnih Android Box-ih (kot telefon), torej Android sistem, ne Android TV (poznam, so drugačni box-i).
Da bi bilo stanje, kot je bilo pred nenajavljenim izklopom, decembra 2022. Plačilo ni problem, samo da deluje.
Hvala za odgovor.

d4vid ::

minicooper je izjavil:

Vprašanje za vse, predvsem pa za tiste, kateri ste "blizu" A1, recimo uporabnik "mag3".

A je v planu, da se bo kaj spremenilo glede možnosti uporabe aplikacije na navadnih Android Box-ih (kot telefon), torej Android sistem, ne Android TV (poznam, so drugačni box-i).
Da bi bilo stanje, kot je bilo pred nenajavljenim izklopom, decembra 2022. Plačilo ni problem, samo da deluje.
Hvala za odgovor.


Jaz bi rad mobio nazaj. Ker od kar so jo ukinili, ni več za dobit streamov za SLO programe. Sem v kodiju preko TVHeadend mel že skoraj ogled nazaj postavljen, pa so ukinli;((
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

-JM- ::

minicooper je izjavil:

Vprašanje za vse, predvsem pa za tiste, kateri ste "blizu" A1, recimo uporabnik "mag3".

A je v planu, da se bo kaj spremenilo glede možnosti uporabe aplikacije na navadnih Android Box-ih (kot telefon), torej Android sistem, ne Android TV (poznam, so drugačni box-i).
Da bi bilo stanje, kot je bilo pred nenajavljenim izklopom, decembra 2022. Plačilo ni problem, samo da deluje.
Hvala za odgovor.

Saj Xplore TV go deluje tudi na nekaterih boxih ki podpirajo sistem AOSP ampak z omejitvami (rabiš miško) pa slika je precej slabša od slike na A1 vmesniku ali aplikaciji za TV. Tako da za silo je, ni pa to tako kot pri T-2, kjer mobilno verzijo brez problema lahko uporabljaš na Android TV. Verjetno je na a1 to namerno omejeno, bolj je nelogično, da na T2 ni to omejeno.

mag3 ::

minicooper je izjavil:

Vprašanje za vse, predvsem pa za tiste, kateri ste "blizu" A1, recimo uporabnik "mag3".

A je v planu, da se bo kaj spremenilo glede možnosti uporabe aplikacije na navadnih Android Box-ih (kot telefon), torej Android sistem, ne Android TV (poznam, so drugačni box-i).
Da bi bilo stanje, kot je bilo pred nenajavljenim izklopom, decembra 2022. Plačilo ni problem, samo da deluje.
Hvala za odgovor.


Ne ni v planu nobene spremembe glede tega.
Android aplikacija deluje na android tvjih in telefonih, ki so podprti s strani Googla (https://storage.googleapis.com/play_pub....

Slayer69 ::

Imel bi eno vprašanje glede "profilov" (več uporabnikov na različnih napravah na istem naročniškem razmerju).
Da razložim na primeru:
- uporabnik_1 ima fizični tv box + nek star TV
- uporabnik_2 ima ima TV z aplikacijo Xplore Smart TV

Moti me, da se vse kar ta dva uporabnika počneta prikazuje na obeh lokacijah/napravah. Npr uporabnik_1 gleda oddajo_1 in jo konča nekje na polovici... Ta oddaja se bo potem tudi uporabniku_2 kazala, da jo "nadaljuje".
Tudi, če si uporabnik_1 nastavi "custom" programsko shemo jo potem izbere tudi uporabniku_2, kar je tudi moteče.

Ali se da kako nastaviti, da ima vsak uporabnik na različni lokaciji svoj "ekosistem"? Podobno kot ima recimo Netflix (tu se da profil izbirati celo na isti lokaciji, ampak tega niti ne bi rabil).
In če se to (še) ne da, ali bi lahko prosim razmislili o tej funkcionalnisti v prihodnjih nadgradnjah?

Hvala.

Nejcos ::

Slayer69 je izjavil:

Imel bi eno vprašanje glede "profilov" (več uporabnikov na različnih napravah na istem naročniškem razmerju).
Da razložim na primeru:
- uporabnik_1 ima fizični tv box + nek star TV
- uporabnik_2 ima ima TV z aplikacijo Xplore Smart TV

Moti me, da se vse kar ta dva uporabnika počneta prikazuje na obeh lokacijah/napravah. Npr uporabnik_1 gleda oddajo_1 in jo konča nekje na polovici... Ta oddaja se bo potem tudi uporabniku_2 kazala, da jo "nadaljuje".
Tudi, če si uporabnik_1 nastavi "custom" programsko shemo jo potem izbere tudi uporabniku_2, kar je tudi moteče.

Ali se da kako nastaviti, da ima vsak uporabnik na različni lokaciji svoj "ekosistem"? Podobno kot ima recimo Netflix (tu se da profil izbirati celo na isti lokaciji, ampak tega niti ne bi rabil).
In če se to (še) ne da, ali bi lahko prosim razmislili o tej funkcionalnisti v prihodnjih nadgradnjah?

Hvala.


Tole je res katastrofa, si lahko kao narihtaš custom listo, pa se vsem nastavi.

Laki_ laik ::

A mi lahko kdo napiše a je a1 "odklenil" l shemo programov za vse naročnike za praznike?
Lp

-JM- ::

Ne
««
19 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 ULTRA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
601106685 (653) Daniel
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959586 (1471) Ulixes
»

A1 smart tv app, obstaja?

Oddelek: Mobilne tehnologije
255428 (2625) pwn3rrr

Več podobnih tem