» »

A1 Xplore TV

A1 Xplore TV

««
18 / 21
»»

yabuk ::

nobene posodobitve ni za android tv, se vedno ista verzija 1.44.0.0.
Tudi TV vodic se vedno pokvarjen, ne pokaze dalj za nazaj kot 1 dan..

Ganon ::

Kdaj bo sledila posodobitev za android?

orreel ::

Ali še komu na TV vmesniku šteka-kocka časovni zamik in občasno tudi pri tv programih dobesedno zamrzne slika,omrežje XDSL - baker moja hitrost max 11 Mbit/s ?.

Je pa zanimivo da je največ težav ravno z časovnim zamikom ki je praktično neuporaben,če se kdo samo poveže na internet zaradi brskanja.

darck ::

Časovni zamik že kar lep čas nekaj ponagaja in včasih je potrebno iti kar nazaj v drugo predvajanje,a prideš to tistega kar hočeš gledti.

Laki_ laik ::

Pa kaj je z tem explore tv-jem. Desetina programov ne dela in samo vrti tisti rdeč krogec in po kaki minuti ali dveh izpiše "na storitev niste naročeni....." A ima še kdo ta problem trenutno?

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Imam. Sem mislil, da sem edini.

Ganon ::

A1 in Netflix sta sklenila pogodbo o sodelovanju. V Avstriji je že na voljo, sledijo še ostali trgi, tudi slovenski. Zdaj, če prav razumem, je prvi dve leti zastonj, kasneje pa plačuješ polno naročnino? Če bi bila subvencionirana, bi bil zelo zanimiva izbira. Voyo so že dodali brez doplačila.

https://www.a1.net/tv/tv-kombi

xseki ::

Prvi dve leti zastonj za nove in obstoječe Netflix naročnike


Če bo tako tudi pri nas, se bo v dveh letih prihranilo kar nekaj denarja.

Ganon ::

Mag3, si še tukaj? Kdaj bo posodobljena aplikacija za android?

mag3 ::

Ganon je izjavil:

Mag3, si še tukaj? Kdaj bo posodobljena aplikacija za android?


Na dopustu sem :)
V kratkem bo, trenutno se testira nova verzija.

FireSnake ::

Prebral sem nazaj do 26. jul 2023, 07:16 in nisem našel odgovora.

Najbilžje je tole:

mag3 je izjavil:

Jaz ne opazim velike razlike, edino pri športu se malo bolj opazi pri hitrih kadrih. Razen na Arena Sport programih, kjer so 50 FPS streami, tam niti pri hitrih kadrih ni velike razlike.

Naroči zraven aplikacijo pa se potem odloči... Prve 3 mesece je zastonj, če že imaš naročen paket z TV storitvami.
https://www.a1.si/smarttv


Da razložim:
- imamo M paket na A1
- TV bi rad gledal še na smart TV v Avstriji
- katero aplikacijo naložiti (v storu je ni)?
- na tej lokaciji ne bo sprejemnika in daljinca, samo preko aplikacije bi gledali
- sem že prebral, da je pasovna širina v tem primeru 6MB/s

Kako lahko to dosežemo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

zpza ::

a1 mi je ob 18.09 izklopil dostop do interneta.... torej vse se poveze, povezavo vzpostavi, samo napise ni dostopa do neta...

imam vse placano redno...
oni tam lazejo po mojem znanju in vedenju 99,99% lazejo,, da je kriv modem, ker da pazo zdaj pri nas je bila takrat nevihta in je strela udarila v modem...

zdej pa povejte a sem jaz nora al. e. i strela udarila in ce bi bilo karkoli narobe z modemom potem ta niti povezav ne bi vzppstavljal...
da sploh ne govoril o bolni lazni razlagi o streli, ki je sploh bilo ni in tudi ce bi bila, bi crknilo vse...

dajte prosim je mozna razlaga, da je modem kriv, pokvarjen, ceprav se normalno vzpostavi, postavi vse povezave, poveze vifi vse, samo ni dostopa do neta in fo naprava vsaka napise, povezava je, a dostopa do neta ni... je lahko v tem scenariju modem pokvarjen?

polde66 ::

Če priklopiš modem, brez da je povezan na internet ti bodo naprave na območju dosega modema signal dobile. To pa ne pomeni da imaš internet. Zakaj pa ni interneta je pa lahko veliko razlogov, en je tudi ta da so ti dostop do interneta ukinili. Modem v tem primeru ni pokvarjen. Kakšen internetni paket pa imaš?
https://www.a1.si/omrezje/dela-na-omrez... mogoče je pa tole?
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

Tule še poglej če imaš vse priklopljeno in speljano kot je na sliki, da ni kak kabel izklopljen ali ima slab kontakt: https://www.a1.si/fix-tip-priklopa
polde

zpza ::

to jih sumim, da so mi dostop izklopili kar samovoljno...
ne bi bilo prvič, da, se nekdo tako igra, pptem pa lazejo in se izgovarjajo da je modem pokvarjen...
problem je v tem, da oni dajejo razlog, da interneta ni, ker da modem ne dela...
jaz pa temu ne verjamem, ker ce modem ne bi delal potem se niti postavil ne bi, dela vse, tudi racunalnik na kavel prikljucen kaze na zemljevidu povezav, da modem dela
ce bi bil modem pokvarjen, se po moji logiki niti ppstavil ne bi...
sploh ce bi strela vanj vsekala tako kot si je ocitno izmislil tisti na liniji...
prav prepricuje me, da sem jaz bebec, da on ne strokovnjak in da ce on rece, da modem ne dela, potem ne dela...
jaz jih sumim, da so izklopili oni v centrali samovoljno dostop do neta... ni prvic, da so to naredili in tudi v oreteklosti so si ze lazno izmisljevali, da je kriv modem, pa ni bil...

po mojem modem, ce bi bil pokvarjen ne bi se postavil, ne more biti pokvarjen samo tako da vse poveze, dostopa do neta oa ne daje.... dostop oni vklopijo tam

in zdaj ker si je ozmislil, da je strela udarila v modem in bo novega poslal sem cel teden brez storitev... ceprav na modemu vse gori in dela, samo lucka ki kaze za dostop do neta ne gori...
naj posebej poudarim, da nikoli ni bilo nobenih zamud pri placilu vse redno vedno placano... za izklop dostopa do neta niso imeli nobenih pravic...
glede del sem pogledala ni bilo nobenih v casu izklopa...
vse ostale v bloku vidim, da jim vse deluje na a1 wifijih... noben tezav...
imam m net tv

zpza ::

polde66 je izjavil:

Tule še poglej če imaš vse priklopljeno in speljano kot je na sliki, da ni kak kabel izklopljen ali ima slab kontakt: https://www.a1.si/fix-tip-priklopa

vse imam speljano, vse dela... noben se mi nic dotikal, pred tv sem zaspala za kratek cas vse je delalo, kar naenkrat slika zmrzne na tv in na fonu wifi pokaze oznako s klicajem da ni dostopa, vmesnik javi ni dostopa do neta... iz cistega miru, ko je vse delovalo, vse prikljuceno...
nekdo je to izklopil dostop...
sem zagnala tehnicnega pomocnika in tudi napose da je stvar ocitno ma strani centrale

d4vid ::

Imaš optiko ali xDSL?

Pri xDSL se mi je že parkrat zgodilo, da mi ga je skurila strela, pa je vse na modemu delovalo, le povezal se ni.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

zpza ::

meni se poveze... pa ni ga skurila strela, ker potem bi se na elektriki vse poznalo in bi tudi tv crknil... pa bi ga skurilo ostalim. v bloku tudi

pa se huj je to da sploh strele in. evihte ni bilo v casu ko je crknilo vse

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zpza ()

darck ::

Nekaj se zadnje čase dogaja tudi na aplikaciji saj se vmes kar zaustavlja pri predvajanju saj na drugih aplikacijah pa vse teče brez problema.

xseki ::

zpza je izjavil:

meni se poveze... pa ni ga skurila strela, ker potem bi se na elektriki vse poznalo in bi tudi tv crknil... pa bi ga skurilo ostalim. v bloku tudi

pa se huj je to da sploh strele in. evihte ni bilo v casu ko je crknilo vse

Kakšna pa je situacija na modemu? Svetijo vse lučke tako kot je treba?

Če že A1 vztraja pri tem, da je kriv modem, naj ti ga zamenjajo pa boš potem vedela kdo je imel prav.

d4vid ::

zpza je izjavil:

meni se poveze... pa ni ga skurila strela, ker potem bi se na elektriki vse poznalo in bi tudi tv crknil... pa bi ga skurilo ostalim. v bloku tudi

pa se huj je to da sploh strele in. evihte ni bilo v casu ko je crknilo vse


Kam se ti poveže?

Meni je skurilo modem ene 5x, od ostalega mi je skurilo pa samo eno mrežno na računalniku.
ZAMENJAJ MODEM in ne kompliciraj.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

darck ::

Jaz bom tudi zahteval za drugi modem,da vidim ali bo kaj drugače glede WiFi signala saj to kar imam že od vsega začetka je slabo saj morda morda kdaj pride hitrost do 19Mbps a običajno je pa samo 6-7 Mbps kadar je dober signal in večkrat pa je tako,da pade tudi na 2 ali celo 1Mbps.
Saj drugače so mi pri A1 prvi mesec rekli,če ne bo kaj boljše konec meseca naj jih pokličem in,da bodo prišli zamenjati modem samo jaz potem nisem se hotel več zajebavati z vsem tem ampak zgleda,da bom pa sedaj zahteval za drugi modem,da vidimo ali bo kaj drugače.
Že kar lep čas moram dostopno točko oddajati iz mobitela,da lahko kaj gledam ali brskam po spletu. Na mobitelu pa je tudi zelo zanimivo,da edino v jedilnici je najboljši signal in tudi zunaj na odprtem v premeru 100.metrov je signal slabši in je hitrost okrog 4-6Mbps. V jedilnici imam signal od minimalno dobrih 20Mbps pa tudi do preko 50Mbps a vsepovsod drugod v stanovanju pa slabo samo 1-2 Mbps ali včasih do 3-4 Mbps in kako to,da so take razlike in,da je v jedilnici tako močan signal v primerjavi vsepovsod drugod.

zpza ::

d4vid je izjavil:

zpza je izjavil:

meni se poveze... pa ni ga skurila strela, ker potem bi se na elektriki vse poznalo in bi tudi tv crknil... pa bi ga skurilo ostalim. v bloku tudi

pa se huj je to da sploh strele in. evihte ni bilo v casu ko je crknilo vse


Kam se ti poveže?

Meni je skurilo modem ene 5x, od ostalega mi je skurilo pa samo eno mrežno na računalniku.
ZAMENJAJ MODEM in ne kompliciraj.
modem se poveze, pocezava JE... dostop je izklopljen...
niso to prvic naredili ze veckrat in vedno lagali, da je modem, pa potem ni bil...
kot drugo kaj naj bi skurilo modem ce ni bilo nic tukaj... ce ni bilo nobene strele ne nicesar...
ugasnili so dostop do placanih storitev samovoljno...
in zdaj niti do modema ne morem ker so prazniki, torej sem prisiljena biti vec dni brez, nedtem ko si oni izmisljujejo, da je strela, ki je sploh ni bilo, udarila v modembin z kazmi opravičujejo svoje ocitno samovoljno izklapljanje dostopa.

polde66 ::

darck je izjavil:

Jaz bom tudi zahteval za drugi modem,da vidim ali bo kaj drugače glede WiFi signala saj to kar imam že od vsega začetka je slabo saj morda morda kdaj pride hitrost do 19Mbps a običajno je pa samo 6-7 Mbps kadar je dober signal in večkrat pa je tako,da pade tudi na 2 ali celo 1Mbps.
Saj drugače so mi pri A1 prvi mesec rekli,če ne bo kaj boljše konec meseca naj jih pokličem in,da bodo prišli zamenjati modem samo jaz potem nisem se hotel več zajebavati z vsem tem ampak zgleda,da bom pa sedaj zahteval za drugi modem,da vidimo ali bo kaj drugače.
Že kar lep čas moram dostopno točko oddajati iz mobitela,da lahko kaj gledam ali brskam po spletu. Na mobitelu pa je tudi zelo zanimivo,da edino v jedilnici je najboljši signal in tudi zunaj na odprtem v premeru 100.metrov je signal slabši in je hitrost okrog 4-6Mbps. V jedilnici imam signal od minimalno dobrih 20Mbps pa tudi do preko 50Mbps a vsepovsod drugod v stanovanju pa slabo samo 1-2 Mbps ali včasih do 3-4 Mbps in kako to,da so take razlike in,da je v jedilnici tako močan signal v primerjavi vsepovsod drugod.

V kuhinji lonci vlečejo signal nase, zato je taka razlika.
polde

BlackFox101 ::

@zpza
Poglej, če imajo na bencinskem servisu ta paket za 5€, dokler ti ne menjajo modema:
https://telemach.si/mobilna/predplacnis...

NET2GO s SIM kartico s prednaloženim NET2GO 100 GB
oz. trenutno je v paketu 200 GB

darck ::

polde66 je izjavil:

darck je izjavil:

Jaz bom tudi zahteval za drugi modem,da vidim ali bo kaj drugače glede WiFi signala saj to kar imam že od vsega začetka je slabo saj morda morda kdaj pride hitrost do 19Mbps a običajno je pa samo 6-7 Mbps kadar je dober signal in večkrat pa je tako,da pade tudi na 2 ali celo 1Mbps.
Saj drugače so mi pri A1 prvi mesec rekli,če ne bo kaj boljše konec meseca naj jih pokličem in,da bodo prišli zamenjati modem samo jaz potem nisem se hotel več zajebavati z vsem tem ampak zgleda,da bom pa sedaj zahteval za drugi modem,da vidimo ali bo kaj drugače.
Že kar lep čas moram dostopno točko oddajati iz mobitela,da lahko kaj gledam ali brskam po spletu. Na mobitelu pa je tudi zelo zanimivo,da edino v jedilnici je najboljši signal in tudi zunaj na odprtem v premeru 100.metrov je signal slabši in je hitrost okrog 4-6Mbps. V jedilnici imam signal od minimalno dobrih 20Mbps pa tudi do preko 50Mbps a vsepovsod drugod v stanovanju pa slabo samo 1-2 Mbps ali včasih do 3-4 Mbps in kako to,da so take razlike in,da je v jedilnici tako močan signal v primerjavi vsepovsod drugod.

V kuhinji lonci vlečejo signal nase, zato je taka razlika.



Ma ni to a veš saj v drugi kuhinji so tudi lonci ampak signal je pa švoh :))

orreel ::

Zpza

Tudi jaz sem imel enako težavo,in jo je tehnik pri A-1 mag3 hitro rešil.

Pred tem na A-1 podpori ves teden niso imeli pojma o pojmu,in so trdili da je šel modem v franže,pa še 30 evrov dobropisa za 1 teden sem dobil zaradi težav z nedelovanjem interneta.

Pa je bila očitno težava lepo na Telekomovi strani.

Zasebno kontaktirajte uporabnika mag3,pa bo hitro rešen problem.

FireSnake ::

FireSnake je izjavil:

Prebral sem nazaj do 26. jul 2023, 07:16 in nisem našel odgovora.

Najbilžje je tole:

mag3 je izjavil:

Jaz ne opazim velike razlike, edino pri športu se malo bolj opazi pri hitrih kadrih. Razen na Arena Sport programih, kjer so 50 FPS streami, tam niti pri hitrih kadrih ni velike razlike.

Naroči zraven aplikacijo pa se potem odloči... Prve 3 mesece je zastonj, če že imaš naročen paket z TV storitvami.
https://www.a1.si/smarttv


Da razložim:
- imamo M paket na A1
- TV bi rad gledal še na smart TV v Avstriji
- katero aplikacijo naložiti (v storu je ni)?
- na tej lokaciji ne bo sprejemnika in daljinca, samo preko aplikacije bi gledali
- sem že prebral, da je pasovna širina v tem primeru 6MB/s

Kako lahko to dosežemo?


Nihče tega ne ve?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Reaper ::

Sideload Slovenske Android TV aplikacije na TV v AT? FireTV stick ali kaj podobnega, na njega zopet sideloadaš aplikacijo in vštekaš v TV v AT? Mogoče ti dve ideji za začetek. Obstaja pa postopek, da iz obstoječega TVja v Sloveniji narediš dump A1 aplikacije, si jo preneseš na telefon in potem namestiš na FireTV recimo. To bom probal tudi sam z eno drugo aplikacijo.

FireSnake ::

Tole, kar si napisal je povsem nerazumljivo.
Sicer hvala za info, a je neuporaben.

Sideload, obstaja pistopek...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Reaper ::

Da ne boš imel preveč težkega dela, 10 sekund googlanja: https://m.youtube.com/watch?v=20GLCUZf4...

Drugače pa tako, če je zgoraj napisano nerazumljivo se mogoče ne lotevati. Je pa res, da ni nič težkega. Če se splača ali ne presodi sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

FireSnake ::

Ampak jaz na TVju nimam popolnoma nič.
TV je priklopljen na sprejemnik. In od tam pride signal.

Kako bi meni potem nekaj iz obstoječega TVja pomagalo, da bi gledal programe na drugem TVju?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Reaper ::

Ima obstoječi TV Android TV? Če ne imaš kakšno Android škatlico z Android TV, ki jo lahko uporabiš? Eden izmed problemov, ki si jih opisal je, da v AT na Google trgovini ne najdeš A1 aplikacije, drži oz. natančneje napiši kateri Smart TV imaš? Če ne gre za Android potem ti zgornji postopek seveda ne bo pomagal. V tem primeru kupiš poceni Amazon FireTV, ko so v akciji. V vsakem primeru potrebuješ še aplikacijo. To boš nekako moral najti v Sloveniji in si jo "shraniti" ter potem namestiti na TV-ju v AT oz. na FireTV na primer.

FireSnake ::

Zdaj je pa postalo jasno. Hvala za tole.
TV je OLED, LG C2 65.

Tako, da bi tale tvoj postopek moral komot it skozi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Reaper ::

LG C2 oz. vsi LG Smart TV-ji imajo WebOS če se ne motim in nimajo Androida. V tem primeru res predlagam kakšen Fire TV 4K. Amazon jih ima pogosto v akciji po 30 EUR, pa še težav s pošiljanjem ne bi smel imeti. Predvidevam, da imaš možnost uporabe AT naslova. Drugače je potrebno uporabiti posrednika (Mailboxe, Cheaper&More,...), da zadevo spraviš v Slovenijo. Je pa tako, na FireTV prav tako ne boš našel A1 aplikacije, saj ta uporablja Amazonov App store in ne Google Play. Aplikacijo za Android TV bo še vedno potrebno dobiti drugje, mogoče lahko pri tem pomaga kateri izmed uporabnikov foruma. Jaz uporabljam STB in ne aplikacije. Potem boš pa lahko zadevo probal v AT in poročal če deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

Veron ::

Pa sej XploreTV app obstaja tudi za WebOS... https://www.a1.si/smarttv poglej če je tvoj model podprt. Čeprav moj LG ni na seznamu podprtih, je v LG storeu bil app in dela.

FireSnake ::

Ja, avstrijski naslov ni problem.
Komot pošljem tja.

V tole se bo res treba zakopati.
Najlažje bi bilo poiskati nekoga z Android TVjem in urediti tam.

Predvidevam pa, da mi na A1 ne bodo pomagali.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Veron ::

Zakaj sploh komplicirat z firestick?

Če se ne motim, ima tvoj TV WebOS 22 oz. 7. Vsi 22 (7) so podprti s strani Xplore TV app.
Če gre slučajno za kak starejši LG, potem kupi nvidia shield tv ali xiaomi mi box 2, ki ima certificiran android tv in boš brez težav namestil app in posodabljal (nobenega sideloada).

In nekateri so že poročal, da jim Smart TV app deluje na Hrvaškem. Nevem ali to garantira delovanje tudi v AT, ampak po vsej logiki bi moralo delat v celotni EU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

FireSnake ::

Jaz sem malo zasral: LG C2 imam doma.
Glede TVja v Avstriji moram pa še preveriti.
Zdaj, če pravite, da dela na Hrvaškem potem bi moralo v Avstriji tudi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Reaper ::

Prvo moramo vedeti kateri TV s katerim OSom je v AT. Ne pomaga, da za WebOS obstaja APP če ga ne moreš sideloadati, ker ga v uradni trgovini v AT ni? Če tam sploh ima LG TV in ne nekaj drugega. Bilokateri uradni Android TV prav tako ne bo delal, ker A1 TV app za Slovenijo dobiš samo v Sloveniji, geolokacija. V AT bo kvečjemu videl AT verzijo. Zakaj Fire TV? Ker je najcenejši, dovolj zmogljiv in dovolj prilagodljiv, da se doseže kar se želi. To pa seveda ne pomeni, da se z drugimi škatlicami to ne da narediti. Kitajci so cenovno mogoče tu tu ampam niso certificirani za Netflix recimo itd. FireTV pa s tem nima težav.

zpza ::

evo zdaj je čisti dokaz, da so izklopili samovoljno dostop do interneta... in podajajo nove in nove laži

modem je prišel, vse priklopim in nastavim - glej ga zlomka modem se vse poveže,samo povezave do neta ni... enako kot pri starem modemu...
torej v novega ni zadela njihova namišljena strela in če bin bil modem kriv bi z novim moralo delati vse... pa enako ne dela kot s starim ne... povezave so samo dostopa do neta ni...
ker so ga tam izklopili
in zdaj si izmišljujejo nove in nove laži...

plačane storitve samovoljno izklopijo in potem očitno še lažejo o razlogih in jih nočejo priklopit nazaj, ampak si izmišljujejo nove in nove laži.

Ganon ::

Imaš dokaz, da so ti namerno izklopili internetno povezavo? Ker ti tvoji izpadi so na ravni prepotentnega dvanajstletnika.

Veron ::

Xiaomi Mi Box S 2 je cca 50eur (amazon.de), certificiran Android TV, kjer dela tudi Netflix.

Cenovna razlike do firestick je minimalna.

Reaper ::

Če dela OK potem super, Xiaomi Mi Box in Mi Box S sta bila zanič.

FireSnake ::

Reaper je izjavil:

Prvo moramo vedeti kateri TV s katerim OSom je v AT. Ne pomaga, da za WebOS obstaja APP če ga ne moreš sideloadati, ker ga v uradni trgovini v AT ni? Če tam sploh ima LG TV in ne nekaj drugega. Bilokateri uradni Android TV prav tako ne bo delal, ker A1 TV app za Slovenijo dobiš samo v Sloveniji, geolokacija. V AT bo kvečjemu videl AT verzijo. Zakaj Fire TV? Ker je najcenejši, dovolj zmogljiv in dovolj prilagodljiv, da se doseže kar se želi. To pa seveda ne pomeni, da se z drugimi škatlicami to ne da narediti. Kitajci so cenovno mogoče tu tu ampam niso certificirani za Netflix recimo itd. FireTV pa s tem nima težav.


Jaz bi lahko VPN naredil ali TV fizično prinesel v Slovenijo in naložil vse potrebno.

Mi je zelo všeč kako se je zdaj debata razvila.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Reaper ::

Recimo da bi tudi to šlo.

zpza ::

seveda da imam dokaz - to je dokaz,da imam nov modem in da tudi ta se lepo poveže, ampak še vedno napiše in javlja imate povezavo - vse je vzpostavljeno, samo dostopa do neta nimate...
zdaj si lažnivci izmišljujejo, da ni napaka na modemu - glej ga zlomka, ampak je napaka na liniji... pa dejmo povedat,da linija se normalno poveze in v celoti dela že ves čas - povezava je delujoča...

moj izpad je ja - tudi ti bi ga imel - če imaš storitve in te že več dni nategujejo in si izmišljujejo razloge... plačane storitve oni pa si izmišljujejo vsak dan drugače..
ena bolj benavih izjav je bila danes celo ta lepo prosim: da njim AKOS javlja kdaj strela kam udari... in da njim je akos v torek javil,da je strela (ki je btw. ni bilo) udarila v moj modem... LOL saj ne veš ali bi se smejal ali bi se jokal..
zdaj je nova izmišljotina, da je napaka na liniji, ki te btw. delujoča... in pazi zdaj to napako se odpravi v roku 3 delovnih dni... to pomeni še koliko časa brez vseh storitev, medtem ko so te plačane... oni pa si očitno izmišljujejo razloge...
in to je dokaz da lažejo... in da so izklopili oni dostop

Ganon ::

Ne, nimaš dokaza za svojo trditev. Prav nobenega. Vse, kar počneš, je smetenje teme, ki je namenjena TV storitvi A1. Stvari urejaj z njimi in ne jokaj tukaj kot užaljen otrok.

orreel ::

Kaj menite o tem novem modemu od A - 1, Zyxel VMG8623-T50B ?

Meni osebno se zdi da je zelo slab ,saj vsaj meni zelo pogosto prekinja linijo pa tudi stabilna povezava ni,in celo WiFi po domače šteka.

Z prejšnjim modemom ni bilo teh težav.

zpza ::

Ganon je izjavil:

Ne, nimaš dokaza za svojo trditev. Prav nobenega. Vse, kar počneš, je smetenje teme, ki je namenjena TV storitvi A1. Stvari urejaj z njimi in ne jokaj tukaj kot užaljen otrok.

imam svoje dokaze vendar jih zaradi uradnega poslovnega razmerja in virov , ki bodo še prišli prav tukaj ne bom navajala na javnem omrežju
jasno pa je da nekdo hudo laže:
če ti v torek rečejo,da so preverili vse in naredili vse in da vse nemoteno deluje, samo modem očitno ne in da je napaka v modemu - ki ga je nujno zamenjati...
potem če je to strokovna informacija in poštena in iskrena potem bi moralo danes to delovati... PA NE DELUJE
in danes dobim novo razlago zakaj ne deluje- in to je domnevno nedelujoča dsl linija, ki je bila pazi zdaj v torek preverjena in vse deluje -. in pazi zdaj tudi danes deluje, ker meni se povezava lepo in vse vzpostavi... luč za povezavo linije normalno gori... samo dostop do neta je izklopljen...
in še huje ženska na liniji danes si izmišljuje takšne zgodbice: gospa veste kako mi delujemo - ko prijavite izoad - mi tukaj nič ne preverjamo in ne delamo, mi prvo kar naredimo zamenjamo opremo... in potem če še vedno ne dela potem začnemo iskati napake -
kar je očitna laž - saj če bi bilo tako ne bi imeli tehničnega svetovalca na netu, pa tudi zakaj mi je potem v torek govoril,da so vse pregledali in da vse deluje, če ta danes razlaga, da oni sploh ne ugotavljajo napak prej, prvo opremo zamnejajo... gar je itak neumna laž - saj katero podjetje bi pa na blef menjalo delujočo opremo, če ta ni kriva, brez da prej karkoli preverijo.

laž na laž, vsak se po svoje nekaj izgovarja in laže.

in potem ko hočeš stvari urediti, te nihče ne pokliče nazaj in čakaš kot bedak... kar je še en dokaz več, da se norca delajo

in zdaj mi je en obljubil da bo zrihtal in spet kliče in laž... ne ne bom... bodo tehniki... kdaj pa? ja enkrat... prav se vidi da namerno
««
18 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 ULTRA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
601106671 (639) Daniel
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959578 (1463) Ulixes
»

A1 smart tv app, obstaja?

Oddelek: Mobilne tehnologije
255428 (2625) pwn3rrr

Več podobnih tem