» »

A1 Xplore TV

A1 Xplore TV

««
20 / 21
»»

Laki_ laik ::

-JM- je izjavil:

Ne

Hvala. Zopet so se izkazali. Vsi ostali operaterji so odklenili programe le A1 ne. Pohvalno.

orreel ::

Kolikor sem opazil so letos zopet odklenili samo L shemo, enako kot lani.
Je pa treba izključiti in ponovno vključiti TV box v elektriko, da se odklene L paket.

Seveda pa tisti ki že imamo L shemo zopet ne dobimo nič,razen položnico za plačat.
https://www.a1.si/praznicno-darilo

-JM- ::

Nič (še) ni odklenjeno, to je obvestilo od lani...

darck ::

Meni nič ne pomeni imam že tak L shemo8-)

orreel ::

Ups moja napaka, sploh nisem opazil da je to lanska ponudba.

Moj zgornji komentar lahko moderator odstrani.

Je pa čudno da je A-1 group tako zelo škrt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: orreel ()

minicooper ::

Zame bi bilo "darilo" če bi aplikacija A1 Xplore TV Go delovala na navadnem Android sistemu, na Box-ih, kot je delovala do začetka lanskega decembra.
Tudi če želiš in si pripravljen plačati za storitev, tega ne moreš, ker so jo enostavno ukinili...

darck ::

A je možno imeti več aktivnih A1 Xplore TV aplikacij saj trenutno lahko imam samo eno?

-JM- ::

Odvisno od internetne povezave,vsaka naslednja je 2€ (če imaš A1Net+TV)

darck ::

Seveda imam A1Net+TV L

kar1stric ::

A a1 xplore tv app deluje na nvidia shield, oz. ne obstaja v Google play?

Ganon ::

Seveda deluje.

kar1stric ::

Ganon je izjavil:

Seveda deluje.

Kje se pa dolpotegne na nvidia shield, v Trgovini (google play) je ni?

Ganon ::

Je na voljo v trgovini.

kar1stric ::

Ganon je izjavil:

Je na voljo v trgovini.

Kako se pa imenujem? Pod A1..., ne najde nič?

Ganon ::

Xplore vpiši in bo takoj našlo.

kar1stric ::

Ganon je izjavil:

Xplore vpiši in bo takoj našlo.

Neuporabno, za najbolši androd box Nvidia Shield, ne obstaja A1 Xplore TV app.
Dober da obstaja za android TV (Sony, Philips), predvidevam, nisem probal!?

A lahko nekdo blizu A1, nick "mag3" npr. poizve, zakaj je naprava Nvidia shield na black listi, in naj jo že enkrat dodajo v Google play.

Da lahko vzporedno testiram kvaliteto slike na T2 TV, Telemach (Eon) in A1 Explore Tv, če bo zadnja kdaj na voljo za Nvidia shield!?

d4vid ::

Mislim, da je problem pri tebi, glede na to, da vsi drugi s shieldom najdejo app.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

kar1stric ::

d4vid je izjavil:

Mislim, da je problem pri tebi, glede na to, da vsi drugi s shieldom najdejo app.

Kako to da T2 Tv in Telemach EON Tv najde, A1 Xplore pa ne!?
A ni logično, da je pri meni vse v redu?

Pa ne govorim o enih GO aplikacijah za telefone.

Kawhi ::

Ne vem kaj ti delaš, oba moja Shielda pro jo najdeta na Google play in instalirata. Ime app je "A1 Xplore TV"

Ganon ::

kar1stric je izjavil:

Neuporabno, za najbolši androd box Nvidia Shield, ne obstaja A1 Xplore TV app.


Dvakrat sem ti povedal, da je na voljo, kar je povsem logično in tudi na mojem je nameščena in še kar streljaš v prazno. Prav, pa naj bo po tvoje. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

kar1stric ::

Ganon je izjavil:

kar1stric je izjavil:

Neuporabno, za najbolši androd box Nvidia Shield, ne obstaja A1 Xplore TV app.


Dvakrat sem ti povedal, da je na voljo, kar je povsem logično in tudi na mojem je nameščena in še kar streljaš v prazno. Prav, pa naj bo po tvoje. :))


Ma ne se razburjat, za brezveze.
Je stric google rešil problem, če bo še kdo imel ta problem da se aplikacija ne pojavi v google play, je potrebno v gmail account-u spremeni payment method. Nastavljeno državo sem imel Germany, mora biti SLO.

Zdaj bi pa hotel testirati A1 xplore TV app, pa potrebujem upor. ime in geslo. Na A1 Helpdesk-u pogojujejo test s priklopom na fiksni A1 priključek. Ne bi rad vzel mačka v žaklu, dokler ne stestiram. Imam T2 TV in EON TV app, na T2 imajo možnost preizkusa, ne glede na katerem ponudniku si. Bi se dalo, kje dobiti upor. ime in geslo za test A1 Xplore TV?

Mag3 je blizu A1, bi se dalo?

Jan43 ::

Ali kakšen operater ponuja samo internet preko optike?

vinkop ::

Jan43 je izjavil:

Ali kakšen operater ponuja samo internet preko optike?

A1 ponuja sigurno, ker imam tudi sam aktiven tak paket. A1 Fix Net se imenuje, ni pa poceni. 28,99€ je cena.

Reaper ::

Enako tudi jaz na drugi lokaciji, deluje pa že leta brezhibno in stabilno. Edino cena vztrajno raste, mislim, da smo začeli z okoli 25 EUR če ne celo manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

-JM- ::

Me zanima ali deluje OK aplikacija Xplore TV na Mi Boxu

bemfa ::

Je možno na A1 TV box nameščat Android aplikacije (Jellyfin, Plex,...) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bemfa ()

-JM- ::

bemfa je izjavil:

Je možno na A1 TV box nameščat Android aplikacije (Jellyfin, Plex,...) ?

Ne, ker to ni Android box

d4vid ::

A se da kje dobit .apk za Android TV aplikacijo, to ki je namesto boxa? Bi rad na Fire TV stick naložil, pa nima google play stora...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

-JM- ::

https://apksos.com/app/si.a1.xploretv.a...
Probaj to, meni dela tudi na tablici čeprav je to za Android TV

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -JM- ()

yabuk ::

Se mu ne deluje predvajanje na tv preko android aplikacije? Ne deluje ne vodic, ne oredvajanje v zivo. Tel in racunalnik delujeta normalno.

yabuk ::

Resitev: zbrisal aplikacijo, na novo instaliral. Aplikacija se je tudi posodobila. Zaenkrat spet deluje normalno

MajorM ::

Pozdrav,

Jaz imam pa težave z Xplore TV aplikacijo na LG55B7 televiziji. Ne pridem čez začetno prijavo. "Prišlo je do napake...Trenutno ni mogoče vzpostaviti povezave".
S klicem na A1 in njihovim operaterjem ponastavili geslo. Ni pomagalo.
Youtube na TV deluje in tudi Telemach EON app je deloval.
Poizkusil tako preko WiFI povezave kot tudi preko ETH kabla.
Odnamestil Xplore app in ponovno namestil ne pomaga.

Na TVju ne najdem kakršnih koli nastavitev, ki bi bolkirale to aplikacijo.

Nato sem za preizkus namestil app na MeCool andorid boxu in je delovalo v prvo.

Ima kdo kako idejo kaj bi lahko bilo?
Ima kod LG TV in mu app deluje in lahko preveri verzijo Xplore TV apliacije? Meni v webOS Storu kaže in namesti verzijo: 1.32.3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MajorM ()

Reaper ::

Kontaktiraj uporabnika mag3, če bo lahko kaj pomagal.

d4vid ::

Še komu meče stb občasno ven napako HDCP? Se da to kaj uredit? Menjal sem kabel, pri prehodu na optiko so mi menjali STB, pa je še vedno isto. TV je nek cheap shit 32" VOX.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

mag3 ::

d4vid je izjavil:

Še komu meče stb občasno ven napako HDCP? Se da to kaj uredit? Menjal sem kabel, pri prehodu na optiko so mi menjali STB, pa je še vedno isto. TV je nek cheap shit 32" VOX.


Ti uredim. Javi mi v ZS naročniške podatke pa MAC naslov STBja na katerem je problem, če imaš samo 1 STB potem ne rabiš pisat zraven MAC naslova.

darck ::

A lahko kdo pove s kakšno hitrostjo prikaza sličic prikazuje A1 Xplore TV a je 60Hz ali izpod 30 Hz in kakšen je za prikaz
Video content color space a je to RGB ali kaj drugega?

MIHAc27 ::

Eno vprašanje. Doma imam A1 Kaon media sprejemnik. Prek Youtuba se lahko nanj povežemo iz telefona (android).
Rad bi se povezal tudi iz browserja ali kake druge aplikacije, da bi predvajal kar je na ekranu.

TV je žal butast ampak ga ne bi šel menjat za androida ali pa dokupoval kake druge vmesnike razen če je kaka cheapo varjanta za 20-30€

servo ::

mag3 - kdaj pride Netflix?

mag3 ::

darck je izjavil:

A lahko kdo pove s kakšno hitrostjo prikaza sličic prikazuje A1 Xplore TV a je 60Hz ali izpod 30 Hz in kakšen je za prikaz
Video content color space a je to RGB ali kaj drugega?


Tam kjer je možno (kjer je source 50 FPS) se uporablja 50 FPS, večinoma programov pa je na 25 FPS.
Color space=yuv420p.

servo je izjavil:

mag3 - kdaj pride Netflix?


Marca bo Netflix na boxih. Točnega datuma pa še nimam.

d4vid ::

Kakšen je razlog, da xplore tv za Android TV podpira android 9+? Medtem ko EON in NEO lite dela na android 7.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

mag3 ::

d4vid je izjavil:

Kakšen je razlog, da xplore tv za Android TV podpira android 9+? Medtem ko EON in NEO lite dela na android 7.


Xplore TV je bil kasneje razvit, kot NEO in EON. Prav tako pa so razvijalci aplikacije rekli, da bo podpora od Android 9 naprej.

Ganon ::

Mag3, kdaj bo nova posodobitev aplikacije?

mag3 ::

Ganon je izjavil:

Mag3, kdaj bo nova posodobitev aplikacije?


Drug teden ali pa čez dva tedna dobimo novo verzijo potem je pa treba še potestirat preden damo ven. Tak da v Marcu 1x verjetno bo :)

-JM- ::

Je možno, da bi pri zagonu aplikaciji takoj odprlo kanal, ki si ga nazadnje gledal. Ali pa kanal, ki ga imaš nastavljen pod št.1.
Ker je sedaj potrebnih kar nekaj klikanj preden odpreš kanal, za starejše je to velik problem...

mag3 ::

-JM- je izjavil:

Je možno, da bi pri zagonu aplikaciji takoj odprlo kanal, ki si ga nazadnje gledal. Ali pa kanal, ki ga imaš nastavljen pod št.1.
Ker je sedaj potrebnih kar nekaj klikanj preden odpreš kanal, za starejše je to velik problem...


Na Smart TVjih že imaš to. Za Android TV pa pride to še v prihodnosti ja.

-JM- ::

Aha OK, nisem vedel, da imajo različni sistemi različne funkcije

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -JM- ()

Ganon ::

mag3 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Mag3, kdaj bo nova posodobitev aplikacije?


Drug teden ali pa čez dva tedna dobimo novo verzijo potem je pa treba še potestirat preden damo ven. Tak da v Marcu 1x verjetno bo :)


Upam, da boste odpravili napako pri zagonu aplikacije, ko za sekundo prikaže svetlo temo namesto temne.

Laki_ laik ::

mag3 je izjavil:

-JM- je izjavil:

Je možno, da bi pri zagonu aplikaciji takoj odprlo kanal, ki si ga nazadnje gledal. Ali pa kanal, ki ga imaš nastavljen pod št.1.
Ker je sedaj potrebnih kar nekaj klikanj preden odpreš kanal, za starejše je to velik problem...


Na Smart TVjih že imaš to. Za Android TV pa pride to še v prihodnosti ja.


A mi lahko zaupaš kje se to da nastavit da mi odpre na tistem programu?

mag3 ::

Laki_ laik je izjavil:

mag3 je izjavil:

-JM- je izjavil:

Je možno, da bi pri zagonu aplikaciji takoj odprlo kanal, ki si ga nazadnje gledal. Ali pa kanal, ki ga imaš nastavljen pod št.1.
Ker je sedaj potrebnih kar nekaj klikanj preden odpreš kanal, za starejše je to velik problem...


Na Smart TVjih že imaš to. Za Android TV pa pride to še v prihodnosti ja.


A mi lahko zaupaš kje se to da nastavit da mi odpre na tistem programu?


Na smart tv greš pod nastavitve in potem spodaj imaš Prikaz začetnega zaslona in nastaviš na: Program v Živo.

Laki_ laik ::

mag3 je izjavil:

Laki_ laik je izjavil:

mag3 je izjavil:

-JM- je izjavil:

Je možno, da bi pri zagonu aplikaciji takoj odprlo kanal, ki si ga nazadnje gledal. Ali pa kanal, ki ga imaš nastavljen pod št.1.
Ker je sedaj potrebnih kar nekaj klikanj preden odpreš kanal, za starejše je to velik problem...


Na Smart TVjih že imaš to. Za Android TV pa pride to še v prihodnosti ja.


A mi lahko zaupaš kje se to da nastavit da mi odpre na tistem programu?


Na smart tv greš pod nastavitve in potem spodaj imaš Prikaz začetnega zaslona in nastaviš na: Program v Živo.

Ok hvala bom poskusil. Samo še vprašanje a to grem v nastavitve samega tv-ja ali v aplokaciji a1 xplore tv pod nastavitve?

Zgodovina sprememb…

««
20 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 ULTRA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
601106691 (659) Daniel
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959586 (1471) Ulixes
»

A1 smart tv app, obstaja?

Oddelek: Mobilne tehnologije
255428 (2625) pwn3rrr

Več podobnih tem