» »

Abit BH6

Abit BH6

Whatkoli ::

Imam plato Abit BH6 in na njen Celerona 400. Ali je možno, da lahko dam Celerona dol in pentiuma 800 gor?:|

perci ::

je možno, samo rabiš fcpga slotket

Whatkoli ::

Ka pa je ta stocklet. Moje mu kolegu je crknala plata, pa je reko, da mi bo dal procesor (da bom lahko malu updato rač). Ka bom tam dobil vse potrebno?

perci ::

Glede na to, da imaš c400, imaš verjetno gor pga slocket, ti pa rabiš fcpga slocket. To je pac adapter za slot1 plate. Te nimajo socketa, ampak slot v katerega vtaknes slocket, na katerega uheblas proc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Whatkoli ::

OK. Pa ima mogoče to un na svoji plati in mi bo lahko dal zraven, da bom lahko jst dal to na mojo plato ali NE?

jos81 ::

Pozdravljen bil sem lastnik te plate za ta procesor rabiš adapter imel sem c333 gor pol pa sem dal c8oo v računalniški trgovini sem ga vzel zraven procesorja .Zdaj ne vem če se ta adapter še dobi.
jos

ali3n ::

Whatkoli - da ne boš totalno zmeden: Pentium III nastopa v dveh oblikah (glej prvi link spodaj) - secc (slot1) in FCPGA (socket 370); če ima tvoj frend ta procesor v Slot1 obliki ga vtakneš not, po potrebi poštimaš Bios in to je to...
Če je njegov proc "pakiran" v FCPGA - potem potrebuješ konverter Socket 370 - Slot 1 (strokovno se temu konverterju reče "slotket" :-) ); konverter lahko najdeš na bolhi (od 1000 sit naprej) ali pa v trgovini (cca 4000 sit).

Pentium III - corespeeds in pakiranja
in še
Kako za vraga zgleda ta slotket!!!???
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Lith ::

poglej še malo
1. tukaj ali pa še
2. tukaj
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

jlpktnst ::

Mimogrede, a dela fsb na 133 mhz sploh? Meni na bh6-ki noče delat (pII400-4x100 -> pa če ga navijem čisto malo že zariba). A mislite da bi delal pIII na 133 fsb? (mimogrede komponent ne bom ven dajal, ram pa je 133).
LP

ali3n ::

Na BH6 (rev 1.0) Celeron Tualatin 1.2 GHz stepping SL68P preverjeno dela na 133 MHz (1,6Ghz)... voltaža 1.7V (default 1.5). Sploh nobenih problemov.. :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

iggy1517 ::

Sm ta tedn nabavil isto plato, pa v user manualu piše, da podpira PIII do 550MHz. Kako boste zdej gor nataklni 800MHz?! K če vam rata bom tud jst to naredu :)

LP

iggy

ali3n ::

vtakneš, resetiraš bios, naštimaš FSB na 100 Mhz, naštimaš napetost.. to je to...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

iggy1517 ::

A. In user manual ko ga jebe??? Povej, ku ti bo delalo :)

LP

iggy

ali3n ::

Če sprašuješ mene - men to dela že dobro leto - na BH6 mam tulca 1.2 @ 1.6, na BX6 pa tulca 1.3@1.5 Ghz...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

bobby ::

uradno podpira sam do 566Mhz to je res, oz tok najdej v biosu. ampak (primer jst) sem dal gor p3 866 mhz k ma po defaultuu 133Mhz. zaznal mi ga je kot 466 ampak potem bios pa sam manual config, pa fsb na 133 in dela ko "švajcarski sat".
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

iggy1517 ::

Miškoti, mi se moramo dobit na kofetu! Včeri sm sestavu moj najmočnejši računalnik (P2) dozdej. AND I WANT MORE!!! Kofe častim jst.

LP

iggy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410869 (7207) Spajky
»

Celeron na slot

Oddelek: Strojna oprema
7930 (823) blazp88
»

pretvornik za slot 1

Oddelek: Strojna oprema
352054 (1655) Spajky
»

Najmočnejši procesor

Oddelek: Strojna oprema
181648 (1077) blazp88
»

ABIT BE6, staró ja...

Oddelek: Kaj kupiti
251436 (1215) dvokolaš

Več podobnih tem