» »

Kako kupiti rabljeno Octavio

Kako kupiti rabljeno Octavio

«
1
2 3

noob96 ::

Znašel sem se pred dilemo. Vsak dan se bom vozil 100 km za potrebe službe. Trenutno imam mestni avto, ki ni primeren za takšne razdalje. Odločil sem se za nakup rabljene Škode Octavie, najbolj pomembno mi je, da je avtomatik.

Na avtonetu je poplava teh avtomobilov, vsi so uvoženi iz DE in vsi imajo čudežno 100-150k kilometrov. To mi je seveda sumljivo. Kako za vraga najsedaj najdem avto zase, da ne bo "zjeban" in da ne bom imel z njim veliko težav. Trenutno imam zelo zanesljivega mestnega malčka in me zato skrbi, kako bi se razumel z nekih zvoženim avtom iz tujine. Je veliko možnosti da se nasankam? Bolj varno kupiti od firme ki preprodaja avte ali iskati neko fizično osebo?

Hvala

edit: avtocesta, 50km v eno stran, se pravi dnevno 100km
  • spremenilo: noob96 ()

gusto ::

100 km v eno stran ali skupaj? Po avtocesti? Koliko? Vem da ne odgovarjam direktno na tvoje vprašanje, ampak mislim da folk prehitro misli, da rabi ne vem kakšen avto, ko se malo dlje pelje na šiht. Če je 50 km v eno stran, to ni nekaj. To komot v enem "mestnem malčku" narediš. Ni treba, da je to glavni razlog, za nakup novega avta.
Have you tried turning it off and on again?

bobby ::

Obrni logiko,..
Ne kupovaz v prvi vrsti znamke ampak pogon (elektrika,fosil), mašina (benz-dizel, če lektro odpade), pokvarljivost, vzdrževanje, velikost, izgled, znamka,... vrstni red naštevanja NI naključen,..
Nekje vmes pa so km in starost glede na to, za koliko časa imaš namen avto si lastit.
Zdej, če si oseba, ki nakupuje z očmi in potem bo itak po tvoje, bo oktavija, po možnosti temno siva, dizel s 130km,... in si se itak že odločil, potem je ta tema bv.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobby ()

noob96 ::

bobby je izjavil:

Obrni logiko,..
Ne kupovaz v prvi vrsti znamke ampak pogon (elektrika,fosil), mašina (benz-dizel, če lektro odpade), pokvarljivost, vzdrževanje, velikost, izgled, znamka,... vrstni red naštevanja NI naključen,..
Nekje vmes pa so km in starost glede na to, za koliko časa imaš namen avto si lastit.
Zdej, če si oseba, ki nakupuje z očmi in potem bo itak po tvoje, bo oktavija, po možnosti temno siva, dizel s 130km,... in si se itak že odločil, potem je ta tema bv.


No kaj pa bi mi ti svetoval za "beater car" katerega edina funkcija je da me za čim manj v 5 letih pripelje 150.000 km?

Potrebujem pač nekaj udobnega, velik sem 2 metra, ne morem se vsak dan voziti 2 uri v twingotu

TheBlueOne ::

Poglej na mobile.de, tam dobis kaksno leto starejsega z minimalno kilometri. Ce ima pod 75.000 se to b.p. vidi, ce jih ima 150.000 ali pa 250.000 pa bolj tezko.

Jaz sem delal take kilometrine z Mercedezom C, mi je dosti bolj kamot kot Octavia. Popravil v 140.000km je bilo za dobrega tisocaka.

bobby ::

Vsake oči imajo svoje zahteve,..
Lahko zase povem, da sem naredil tako, kot sem napisal, kupil Toyoto pri dejansko realnih 160kkm 8let nazaj-od znanke (jo imam 3 leta več kot sem planiral-samo zato, ker trnutno ne najdem dovolj tehtnega razloga za menjavo), trenutno ima 400kkm, ima samo 90km, je karavan, oblika mi je grda zato sem cicncal, ker tudi jaz sem kupoval z očmi, ampak sem se navadil in vsaj meni ni žal. Ampak to sem jaz. Redni servisi, ki jih sam delam me stanejo na vsakih 15kkm 80eur ampak skoraj popolnoiam zadosti mojim potrebam (tempomat mi manjka, 110km bi bilo bolje :) ) Ni mi je škoda, ko dobim kako lepotno rajso v mestu. v tem času sem 2x obnavljal štarter in pa 1x menjan visokotlačni ventil (nek rehulator turbine) in 1x čistil EGR ventil.

Ampak to sem jaz, veliko mi jih že govori, kdaj bom menjal, ker ima 400kkm ampak kot pravim, nimam dovolj tehtnega razloga za menjavo, zaenkrat.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

TheBlueOne ::

Novejse Toyote imajo vse CVT. Ta mene malo skrbi, ce delas kilometrine. Morda je neutemeljeno...

anketar ::

zakaj ne vzameš passata benza, če te skrbi kilometraža pa fukneš plin not??

KAVINSKY ::

Za 15 jurjev se dobi že kak novi avto, še posebej sedaj se bo dalo zbijati ceno. Je pa res, da so avtomatiki par jurjev dražji, ampak če OP vozi po avtocesti brez pretiranih zastojev se skoraj ne rabi avtomatika, saj je večino časa v najvišji brzini.

Tipo, Megan dizel, Duster tovarniški LPG, mogoče še Skala, Clio, Polo, Ibiza - ampak pri njih bo tesno z prostorom zadaj.

TheBlueOne ::

Za take kilometrine bo Megane ali manj tako tako.

V Avstriji se drugace dosti kupujejo tukaj:

https://www.onlinecars.at/

Menda vecina od Leasing his.

Zgodovina sprememb…

bobby ::

Evo ti ga, skoraj po tvojih željah :D
https://www.onlinecars.at/car/48667

al pa tale,.. :)
https://www.onlinecars.at/car/43578

Zanimiva stran, hvala za link,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobby ()

TheBlueOne ::

bobby je izjavil:



Zanimiva stran, hvala za link,..


Ja, se zelo dosti kupuje pri njih. Samo kot opozorilo, cene so super, ampak menda imajo zelo industrijski pristop v smislu, da prodajajo bolj serijsko, kot pa srcno. Naceloma so vsi, ki jih poznam, da so tam kupili zadovoljni, ampak je skoraj vsak imel kje v postopku nakupa kaj zamude, ker se jim ni dalo stimat papirjev.

Morda je lazje, ce kupis iz slo in odpeljes, imajo manj dela. :)

hojnikb ::

TheBlueOne je izjavil:

Novejse Toyote imajo vse CVT. Ta mene malo skrbi, ce delas kilometrine. Morda je neutemeljeno...

toyotin cvt nima absulutno nobene povezave z klasicnim cvtjem

TheBlueOne ::

Kaj pa je klasicen CVT? Jaz imam najraje Klasicne menjalnike, kot jih dela Mercedes, Mazda itn.

Sicer je morda moj bias, ampak CVT mi povzroca skrbi. :) In menda jih je treba dosti bolj pogosto in dosti drazje servisirati.

IL_DIAVOLO ::

Kako kupiti? Gres na avto.net in poisces najbolj ohranjen model za tvoj budget.

Nasankal se bos edino, ce bos kupoval prepoceni.

ziga1990 ::

TheBlueOne je izjavil:

Kaj pa je klasicen CVT? Jaz imam najraje Klasicne menjalnike, kot jih dela Mercedes, Mazda itn.

Sicer je morda moj bias, ampak CVT mi povzroca skrbi. :) In menda jih je treba dosti bolj pogosto in dosti drazje servisirati.


Če misliš na CVT katerega imajo Toyotini hibridi nič skrbet to je eden izmet najbolj vzdržljivih in zanesljivih menjalnikov
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

hojnikb ::

TheBlueOne je izjavil:

Kaj pa je klasicen CVT? Jaz imam najraje Klasicne menjalnike, kot jih dela Mercedes, Mazda itn.

Sicer je morda moj bias, ampak CVT mi povzroca skrbi. :) In menda jih je treba dosti bolj pogosto in dosti drazje servisirati.

Toyotin CVT je samo po imenu. Namesto klasicnega jermena in variatorjev, kot jih majo CVTji, je toyotin sistme dejansko bolj podoben občinemu torque converter avtomatiku, ker ima planetarne zobnike, zato tut odpadejo vsi problemi, ki so tipični za cvtje.
#brezpodpisa

TheBlueOne ::

Kar najdem jaz o Toyotinem CVTju je to, kar si pod CVT predstavljam. Jeklena jermenica...

-valvoline- ::

Skode so zadnjih par let celo bolj cenjene kot vwji, upraviceno saj so kakovostnejsi in se manj kvarijo. Jaz bi pogledal za kaksen superb, cene so tam tam s octaviami, tudi ce je mal drazje se splaca. Ne vem kakega letnika isces, najboljsi superbi so l.2007-2010 1.9tdi, to je pravi tenk, najbolj vzdrzljiv avto tega obdobja. Najboljsi P/P je definitivno p407 2.0hdi, tudi neunicivo z ekstra plocevino, zadnja serija je faceliftan model 2009-2011 dobis za 3k, meni zelo vsec.
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id......

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

TheBlueOne je izjavil:

Kar najdem jaz o Toyotinem CVTju je to, kar si pod CVT predstavljam. Jeklena jermenica...

tole je toyotin ecvt


karkoli druga od toyote jemat danes je pa itk bedarija... Ali klasični ročni ali pa hibrid, kjer dobiš avtomatika gratis
#brezpodpisa

TheBlueOne ::

Kaj je potem to, iz Toyotine strani?

https://global.toyota/en/mobility/tnga/...

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

to je nekaj, kar nočeš.
#brezpodpisa

-valvoline- ::

Pri cvtjih je pa tako, do 150-200k ali 8-10let, poj je potrebna obnova, menja se par zobnikov ter tisti jermeni. Ne vem kake so cene za servis, zagotovo ni poceni.

ziga1990 ::

^^ ˝CVT˝ kateri je v Toyotinih hibridih ne rabi obnove
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

TheBlueOne ::

hojnikb je izjavil:

to je nekaj, kar nočeš.


Imas kaksno bolj konkretno sliko ali povezavo na Toyotin CVT brez jermenov?

hojnikb ::

googlaj Toyota e-CVT
#brezpodpisa

mikhaair ::

Prednost nakupa pri posrednikih je garancija, ki jo mora nudit 1 mesec, če me spomin ne vara in opcija skrite napake 1 leto. In nakup garancije 1 leta v različnih obsegih. Vse to pri fizični osebi odpade. Šobe, turbina, avtomatika je fajn imeti neko jamstvo vsaj eno leto.
Ce je sluzba zagotovljena in varna, razmisli mogoce o Toyoti hibrid in eko kreditiranju.

TheBlueOne ::

-valvoline- je izjavil:

Ne vem kake so cene za servis, zagotovo ni poceni.



Baje je samo olje zelo drago. Ampak je dosti biasa pri kritiki, menda so OK. Samo jaz si ne morem pomagati, meni je tale jermenica design po obcutku fail za mocnejse avte. Ajde, za kaksno poceni mestno jajco. :)

ziga1990 ::



evo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

-valvoline- ::

mikhaair je izjavil:

Prednost nakupa pri posrednikih je garancija, ki jo mora nudit 1 mesec, če me spomin ne vara in opcija skrite napake 1 leto. In nakup garancije 1 leta v različnih obsegih. Vse to pri fizični osebi odpade. Šobe, turbina, avtomatika je fajn imeti neko jamstvo vsaj eno leto.
Ce je sluzba zagotovljena in varna, razmisli mogoce o Toyoti hibrid in eko kreditiranju.

Nobena garancija ni, razen ce prodajalec tega jasno in pisno se vnaprej ne ponuja. Videno-kupljeno velja tudi za uvozena rabljena vozila.

TheBlueOne ::

hojnikb je izjavil:

googlaj Toyota e-CVT


Kaj ni to "Hybrid Synergy Drive", ki ima motor samo kot generator?

-valvoline- ::

TheBlueOne je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Ne vem kake so cene za servis, zagotovo ni poceni.



Baje je samo olje zelo drago. Ampak je dosti biasa pri kritiki, menda so OK. Samo jaz si ne morem pomagati, meni je tale jermenica design po obcutku fail za mocnejse avte. Ajde, za kaksno poceni mestno jajco. :)

So kar zanesljivi. Ampak to je to, 8let ali max 200k, poj pa obnova.

ziga1990 ::

TheBlueOne je izjavil:

hojnikb je izjavil:

googlaj Toyota e-CVT


Kaj ni to "Hybrid Synergy Drive", ki ima motor samo kot generator?


Ne Bencinski motor lahko polni baterijo in/ali poganja kolesa. Dva El. motorja pa tudi lahko poganjata kolesa/polnita baterijo in eden služi tudi kot starter za bencinsk motor
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

dvojka ::

@Admin ali lahko pobrišeš vse kar je off topic saj ta tema ni o primerjavi CVT.
@noob Octavia je dober avto, ki pa na žalost ni več poceni. Sam sem vozil in poznam precej službenih 1.6 in 2.0 in do sedaj še nisem slišal kaj slabega. Superb vs Octavia je pa tvoja odločitev. Za manjši budget sigurno Octavio.

hojnikb ::

-valvoline- je izjavil:

mikhaair je izjavil:

Prednost nakupa pri posrednikih je garancija, ki jo mora nudit 1 mesec, če me spomin ne vara in opcija skrite napake 1 leto. In nakup garancije 1 leta v različnih obsegih. Vse to pri fizični osebi odpade. Šobe, turbina, avtomatika je fajn imeti neko jamstvo vsaj eno leto.
Ce je sluzba zagotovljena in varna, razmisli mogoce o Toyoti hibrid in eko kreditiranju.

Nobena garancija ni, razen ce prodajalec tega jasno in pisno se vnaprej ne ponuja. Videno-kupljeno velja tudi za uvozena rabljena vozila.

seveda je. nakup avtomobilov od pravnih oseb more bit skupaj z minimalno mesca garancije.
#brezpodpisa

BlueXX ::

Vozim octavio 2.0 tdi VRS DSG. Poezija od avta, DSG je odličen samo redno ga moraš servisirati na tistih 60.000km pa mora delat.

Avto sem uvozil preko narociavto.si, kjer uvoziš avto po želji oz. ti oni najdejo primerke po tvojih željah ti pa izbereš želenega. Avto je tudi preverjen. Preko njih sem uredil tudi leasing tako da to ne bi smel biti problem če bi rad na leasing. Moja je uvožena iz nemčije letnik 2016. Pri uvozu je imela cca 190.000k realnih, sedaj jih ima 230.000k. Za 350EUR sem dokupil tudi eno leto garancije ampak je nisem potreboval. Brez enega problema, mašina dela kot treba, turbina kot nova (narejen test), DSG ne cuka, redno servisiran, nobenih čričkov v armaturki ipd. kot je to pri drugih znamkah že pru 50.000km ali prej. Avto je do konca naloudan z opremo, tudi če gledaš avte po nemčiji je večinoma tako, v SLO ponavadi uvozijo tiste srednje opreme da je čim več profita. Res je da sem vzel avto z veliko km, so pa vsaj realni, pač za nemca je normalno da na leto naredi 70.000km, v SLO ti pa prodajajo VW koncern uvoženega iz nemčije starega 10 let s 150.000km, realnih pa tam proti 300.000. Razlika je tudi ta da bo slovenski avto z 200.000km zaradi cest čisto zguncan, 200.000km v nemčiji je pa čisto drugo, itak jih v treh letih brez da bi večino vozil po avtocesti težko narediš. Podvozje pri moji octaviji je bilo kot novo.

Skratka avto tipi topi. Deli za avto so poceni, mašine pa zanesljive. Mislim da ne boš zgrešil.

P.S To ni reklama za narociavto, samo zadovoljen sem z njihovo storitvijo in svojim vozilom :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BlueXX ()

Utk ::

TheBlueOne je izjavil:

Kaj je potem to, iz Toyotine strani?

https://global.toyota/en/mobility/tnga/...

To imajo navadni bencinarji, ne hibridni. Hibridi imajo eCvt, brez enega jermena, niti v menjalniku niti v motorju.

dvojka je izjavil:

@Admin ali lahko pobrišeš vse kar je off topic saj ta tema ni o primerjavi CVT.
@noob Octavia je dober avto, ki pa na žalost ni več poceni. Sam sem vozil in poznam precej službenih 1.6 in 2.0 in do sedaj še nisem slišal kaj slabega. Superb vs Octavia je pa tvoja odločitev. Za manjši budget sigurno Octavio.

Ni oftopic, če išče avtomatika. Če išče samo octavio dsg, pa ne vem zakaj odpira temo. Še ene teme "katerga golfa dizla" naj kupim nihče ne rabi. Potem pač kupi golfa dizla, v čem je problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Kaj je potem to, iz Toyotine strani?

https://global.toyota/en/mobility/tnga/...

To imajo navadni bencinarji, ne hibridni. Hibridi imajo eCvt, brez enega jermena, niti v menjalniku niti v motorju.


Kul vedet, je RAV 4 postal favorit za "druzinski avto". :)

Pac-Man ::

Novo Octavio se kupi da se jo zvozi, ne da bo požrl izgubo vrednosti in jo po treh letih prodal tebi. Uvožene so službena vozila - leasing.

Kdo občasno rabi denar tukaj & zdaj, ampak to se proda po vezah, če pride do avto.net gre pa v roku ur.

Tl:Dr
Znanca z Octavio spravi v dolg ;)
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

mikhaair ::

-valvoline- je izjavil:

mikhaair je izjavil:

Prednost nakupa pri posrednikih je garancija, ki jo mora nudit 1 mesec, če me spomin ne vara in opcija skrite napake 1 leto. In nakup garancije 1 leta v različnih obsegih. Vse to pri fizični osebi odpade. Šobe, turbina, avtomatika je fajn imeti neko jamstvo vsaj eno leto.
Ce je sluzba zagotovljena in varna, razmisli mogoce o Toyoti hibrid in eko kreditiranju.

Nobena garancija ni, razen ce prodajalec tega jasno in pisno se vnaprej ne ponuja. Videno-kupljeno velja tudi za uvozena rabljena vozila.

A si ti nor? Pojma nimaš in suvereno nekaj nakladaš. Težko zagnati Googla za dve sekundi?

bobby ::

mikhaair je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

mikhaair je izjavil:

Prednost nakupa pri posrednikih je garancija, ki jo mora nudit 1 mesec, če me spomin ne vara in opcija skrite napake 1 leto. In nakup garancije 1 leta v različnih obsegih. Vse to pri fizični osebi odpade. Šobe, turbina, avtomatika je fajn imeti neko jamstvo vsaj eno leto.
Ce je sluzba zagotovljena in varna, razmisli mogoce o Toyoti hibrid in eko kreditiranju.

Nobena garancija ni, razen ce prodajalec tega jasno in pisno se vnaprej ne ponuja. Videno-kupljeno velja tudi za uvozena rabljena vozila.

A si ti nor? Pojma nimaš in suvereno nekaj nakladaš. Težko zagnati Googla za dve sekundi?


Smrkav je se, oprosti mu, ker klobasa neresnice,..
@valvo: osnove googlanja, v iskalno vratico napises:
Garancija; nakup; pravna oseba;
In glej, da bodo podpicja vmes in so zadetki v med prvimi tremi, in tudi ST je vmes iz leta 2016 😏
Podpiranje lenobe:
https://www.amzs.si/motorevija/mobilnos...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

-valvoline- ::

Jaoo, zato pa vecina trgovcev avte prodaja kot fizicna oseba, uvozi ga na fermo, po uvozu ga *prepise* sebi kot fiz oseba ter ti ga poj proda z 0 garancijo. Je pa res da tega vsi ne pocnejo, ce ti ga proda z racunom je pa skoraj vedno avto v startu drazji, ker velja 1mes garancija.

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

....s takim sem jaz naredo čez 500.000 kilometrov pa ni crkno še dandanes ga vidim pa če bi se mogo spet začet vozit bi ga spet vzel :))

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id....

bobby ::

Zato si pa na drugi strani TI, ki kupuješ avto IN PREBEREŠ, kaj podpisuješ in kdo je prodajalec!! Đizs,.. Zato se pa povpraša pred nakupom, kdo je prodajalec itd itd ne pa slepo podpisat vse skupaj. Ko dobiš pogodbo, jo prebereš in preveriš,.. Zato pa je enkrat na mesec na ST nitka o jokcanju pri rabljenem avtu, ko je po treh mesecih nekaj narobe in iskanje pravne pomoči in info na tem forumu,..Idi"j"ts
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

A110 ::

Kvinta je izjavil:

....s takim sem jaz naredo čez 500.000 kilometrov pa ni crkno še dandanes ga vidim pa če bi se mogo spet začet vozit bi ga spet vzel :))

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id....


https://avtolog.si/search/WDB2010241A52... ta je verjetno ze tudi blizu ;)

Kvinta ::

A110 je izjavil:

Kvinta je izjavil:

....s takim sem jaz naredo čez 500.000 kilometrov pa ni crkno še dandanes ga vidim pa če bi se mogo spet začet vozit bi ga spet vzel :))

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id....


https://avtolog.si/search/WDB2010241A52... ta je verjetno ze tudi blizu ;)


Ta je malo drag pa vseeno ,če se dosti voziš pa maš redne servise al pa si jih delaš sam kakorkoli se nimaš kaj bat da bo kaj crknlo pa še deli so poceni pa vsepovsod so ni neke hude elektronike pa če maš karambol ti ne odnese pol avta :))

ziga1990 ::

^^ ti pa par reber več polomi
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

mikhaair ::

-valvoline- je izjavil:

Jaoo, zato pa vecina trgovcev avte prodaja kot fizicna oseba, uvozi ga na fermo, po uvozu ga *prepise* sebi kot fiz oseba ter ti ga poj proda z 0 garancijo. Je pa res da tega vsi ne pocnejo, ce ti ga proda z racunom je pa skoraj vedno avto v startu drazji, ker velja 1mes garancija.

Spet nakladaš. Fizična oseba lahko proda omejeno število avtomobilov letno.

noob96 ::

A čegrem na pooblaščen Škoda servis mi lahko 100% zagotovijo da km štimajo? Obstaja kak centralni register, se km beležijo še kam drugam?

-valvoline- ::

mikhaair je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Jaoo, zato pa vecina trgovcev avte prodaja kot fizicna oseba, uvozi ga na fermo, po uvozu ga *prepise* sebi kot fiz oseba ter ti ga poj proda z 0 garancijo. Je pa res da tega vsi ne pocnejo, ce ti ga proda z racunom je pa skoraj vedno avto v startu drazji, ker velja 1mes garancija.

Spet nakladaš. Fizična oseba lahko proda omejeno število avtomobilov letno.

fizicna oseba lahko uvozi 2-3 avta letno. kot fizicna os prodas lahko na tisoce ce je kupoprodaja znotraj slovenije.

Zgodovina sprememb…

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj se CVT ne uporablja oziroma ni razširjen? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
45369130 (20554) WizzardOfOZ
»

Najmanj problematični avtomatski menjalniki? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17937793 (33781) WizzardOfOZ
»

Pomoč pri nakupu rabljenega avtomobila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506825 (5031) next3steps
»

Rabljen karavan (2013+) do 22k€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17335291 (28357) Superboyy

Več podobnih tem