» »

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani!

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani!

IL_DIAVOLO ::

kiFni je izjavil:

to je zame čist kurja pamet. dve uri čakat na junk food...
tacajt nardim že zdravo večerjo...


Morda se je upanje.

gruntfürmich ::

zmaugy je izjavil:

Dejstvo je, da najboljše ješ v lastni kuhinji. Samo časa ni.

od kot znova takšna fama?
a ker celo življenje nekaj pacaš v lastni kuhinji pa si kar vrhunski strokovnjak, tako za kuho kot za kvaliteto surovin?

slovenski debilizem.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

IL_DIAVOLO ::

Tako je ze od nekdaj. Ne vem pa kje ti živiš, da ti je to tuje.

zmaugy ::

gruntfürmich je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Dejstvo je, da najboljše ješ v lastni kuhinji. Samo časa ni.

od kot znova takšna fama?
a ker celo življenje nekaj pacaš v lastni kuhinji pa si kar vrhunski strokovnjak, tako za kuho kot za kvaliteto surovin?

slovenski debilizem.


Zakaj toliko samokritike? Kje je BW, ko ga potrebuješ... :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

gruntfürmich ::

ker ni nobene osnove da vse gospodinje proglasiš za vrhunske kuharje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

IL_DIAVOLO ::

Imas tezave z bralnim razumevanjem?

zmaugy ::

gruntfürmich je izjavil:

ker ni nobene osnove da vse gospodinje proglasiš za vrhunske kuharje.


Saj jih ne. Govorim zase. 8-)
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

Who gives a ...k?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

rabelj5 ::

mtosev je izjavil:

ce ze govorimo o McDonald's. A je ze kdo narocil hrano prek ehrana?

Ne, ker ni možno plačilo z gotovino

Vazelin ::

mtosev je izjavil:

ce ze govorimo o McDonald's. A je ze kdo narocil hrano prek ehrana?

Jaz preko Wolta.
Mcdonalds ena najbolj profesionalno zapakiranih dostav sigurno .Občutek, ko odtrgaš tiste nalepke in veš, da je vreča deviško zaprta je zakon

Kolega zanč pri kitajcih naroči neko kitajsko hrano. Riž zavit kar v folijo. Zgleda zamnjkalo posodic lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

mtosev ::

Vazelin je izjavil:

mtosev je izjavil:

ce ze govorimo o McDonald's. A je ze kdo narocil hrano prek ehrana?

Jaz preko Wolta.
Mcdonalds ena najbolj profesionalno zapakiranih dostav sigurno .Občutek, ko odtrgaš tiste nalepke in veš, da je vreča deviško zaprta je zakon

Kolega zanč pri kitajcih naroči neko kitajsko hrano. Riž zavit kar v folijo. Zgleda zamnjkalo posodic lol
Nikoli slisal za wolt. A je to mogoce lj only? Sn iz maribora.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Vazelin ::

Ja, zgleda je Wolt samo za LJ trenutno.
Saj je vseeno. Itak zapakira Mcdonalds. Al prevzame naročilo Ehrana ali Wolt nima veze.
Ti samo uživaj in razdeviči lepo pakirano vrečo.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kiFni ::

Zanimiv je kak folk rajš porabi več časa in denarja za nabavo in čakanje na hrano kot pripravo doma.
Pri sebi vidim, kok sem bil neodgovoren glede tega. Skoraj vsak dan z avtom na malico v gostilno, ali trgovino.
Krr znese 4-6€ plus bencin 1.5km v eno smer.

Zdej mam to za tri dni. Doma zvečer med filmom pripravim hrano za sabo drug dan.

Zimonem ::

Sicer se mi spahuje po marcu, ampak mi okus je univerzalen. sem dobil v Luzernu zažganega dunajca, pa sem se nasitil za silo z macom. V Amsterdamu pa njihove pleskavice so cukrane x10 napram macu. Ne gre to ravno z mačkom men po grlu.

SuperKripto ::

Ali uporabljajo v meku gensko spremenjeno hrano?

dexterboy ::

SuperKripto je izjavil:

Ali uporabljajo v meku gensko spremenjeno hrano?

Ne. Uporabljajo hrano izključno slovenskega izvora in kontroliranega porekla.
Ve se celoten proces od kmetije do restavracije. Včasih pošljejo še svoje agente pod krinko, da preverijo, če ni v prehranjevalni verigi kakšen "krt" ali pa "podlasica".
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Inventorista ::

dexterboy je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Ali uporabljajo v meku gensko spremenjeno hrano?

Ne. Uporabljajo hrano izključno slovenskega izvora in kontroliranega porekla.
Ve se celoten proces od kmetije do restavracije. Včasih pošljejo še svoje agente pod krinko, da preverijo, če ni v prehranjevalni verigi kakšen "krt" ali pa "podlasica".



Yummy

Ne pozabi še na bio "pink slime" prvorstne slovenske kakovosti!
Kot so eni omenili, v tem času, ko čakajo v vrsti, lahko nekdo zdrav obrok pripravi, ga poje in še pomije posodo za seboj!

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Glede časa je to res bilo morda samo tokrat. Drugače je običajno McDonalds zelo hitra in na prvo žogo precej varna hrana (mislim kar se tiče običajne higiene in nadzora nad nabavo sestavin).
Ni pa ravno zdrava hrana in če primerjaš s kosilom, ki si ga lahko sam pripraviš doma iz osnovnih sestavin v recimo eni uri, je daleč pod tem.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

rabelj5 ::

Po 6 tednih zapora so si ljudje zaželeli mcdonalds.. eni bi jim očitno radi še to vzeli...

svecka ::

Haha zapora praviš? Daj nehaj no jokat, pri nas je bil RAJ. Rajši poglej v Italijo, kjer je bila stroga karantena, ko še iz hiše niso smeli, pri nas pa jokajo, da ne morejo na "morči ko je sonček". Ali pa Makedonija npr, kjer je bila policijska ura in so po ulicah redali policisti in so ti takoj napisali kazen brez vprašanja v vrednosti več kot 1 povprečne plače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Ganon ::

Inventorista je izjavil:

dexterboy je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Ali uporabljajo v meku gensko spremenjeno hrano?

Ne. Uporabljajo hrano izključno slovenskega izvora in kontroliranega porekla.
Ve se celoten proces od kmetije do restavracije. Včasih pošljejo še svoje agente pod krinko, da preverijo, če ni v prehranjevalni verigi kakšen "krt" ali pa "podlasica".



Yummy

Ne pozabi še na bio "pink slime" prvorstne slovenske kakovosti!
Kot so eni omenili, v tem času, ko čakajo v vrsti, lahko nekdo zdrav obrok pripravi, ga poje in še pomije posodo za seboj!


Ti si dokaz, da lahko Butalcem z lahkoto opereš možgane. Po toliko letih še vedno verjameš tej neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

joze67 ::

svecka je izjavil:

Haha zapora praviš? Daj nehaj no jokat, pri nas je bil RAJ. Rajši poglej v Italijo, kjer je bila stroga karantena, ko še iz hiše niso smeli, pri nas pa jokajo, da ne morejo na "morči ko je sonček". Ali pa Makedonija npr, kjer je bila policijska ura in so po ulicah redali policisti in so ti takoj napisali kazen brez vprašanja v vrednosti več kot 1 povprečne plače.
To pa je Stockholmski sindrom po slovensko. Ni važno, koliko ga naši serjejo, da ga le kje drugje še bolj.

zmaugy ::

Ja res, se spomnim kako so me moji starši mučili, ko sem bil še majhen - če sem imel angino, se nisem smel basat s sladoledom, pozimi smučat in poleti ne igrat fuzbala zunaj.
Grozno, zloraba!/s
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

c3p0 ::

zmaugy je izjavil:



Zakaj toliko samokritike? Kje je BW, ko ga potrebuješ... :))


BWana briše le relevantne poste.

svecka ::

joze67 je izjavil:

svecka je izjavil:

Haha zapora praviš? Daj nehaj no jokat, pri nas je bil RAJ. Rajši poglej v Italijo, kjer je bila stroga karantena, ko še iz hiše niso smeli, pri nas pa jokajo, da ne morejo na "morči ko je sonček". Ali pa Makedonija npr, kjer je bila policijska ura in so po ulicah redali policisti in so ti takoj napisali kazen brez vprašanja v vrednosti več kot 1 povprečne plače.
To pa je Stockholmski sindrom po slovensko. Ni važno, koliko ga naši serjejo, da ga le kje drugje še bolj.


Mamini sinčki se skoz oglašajo, ko ne smejo dobit sladoleda al pa Maca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

m0LN4r ::

Mekki je opcija edino, ko nimas druge izbire ali je sila in vse drugo zaprto.
Da pa bi za to hrano cakal dle kot 5 minut pa ni sans. Resno mi ni jasno.

Pa folk sploh odpre ta hamburger pa pogleda kaj je notr oz. pogleda pleskavico malo bolj podrobno in potem to primerja s pravim govejim mletim mesom?
That reminds me, danes grem po sveze mleto govedino in bom delal burgerje. 100% beef 200g pleskavica lepo na zaru omnomnom.

Ne pa tista plastika iz skrinje, ki jo na stedilniku samo malo odtalijo pa da barvo dobi od zunaj.

Se cocacola v Mekicu vec ni toto. Nekoc je se bla vsaj neki, danes pa ima okus kot Spar S-Budget cocacola.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

blackbfm ::

Povsem razumljivo da v mcd ne melje sproti mesa. Bi bil higienski in logisticen problem. In da zamrznitev pobere nekaj okusa. Ampak plastike je pa lih ene tolk not kot v tisti tvoji.

m0LN4r ::

Pa se vedno, zakaj bi cakal na ta pogret polpet dlje kot 5 minut, mi ni jasno, pa se verjetno z avtom do tja je tut 5-10 minut pa se nazaj ane.

Sicer razumem pa, da je to nekaterim highlight dneva. Verjetno prevladuje tukaj studentarija in srednja sola.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

c3p0 ::

Kola v McD je vedno slovela kot vodena, sploh z 20dag ledu. Za govedino pa so včasih rekli, da ješ 1000 krav v tistem polpetku. Ni daleč od resnice.

Ganon ::

m0LN4r je izjavil:

Pa se vedno, zakaj bi cakal na ta pogret polpet dlje kot 5 minut, mi ni jasno, pa se verjetno z avtom do tja je tut 5-10 minut pa se nazaj ane.

Sicer razumem pa, da je to nekaterim highlight dneva. Verjetno prevladuje tukaj studentarija in srednja sola.


Dobro, smo dojeli. Ti, kot vrhunski gurman, doma ješ burgerje iz najboljših sestavin, nam pa kdaj zapaše pogreta plastika in približek kokakole. Zadovoljen?

HotBurek ::

Tule je napisana poanta. In nima veze z (ne)kvaliteto burgerja.

https://slo-tech.com/forum/t764351/p669...

Pa še v drugačni obliki:

root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

mtosev ::

m0LN4r je izjavil:



Se cocacola v Mekicu vec ni toto. Nekoc je se bla vsaj neki, danes pa ima okus kot Spar S-Budget cocacola.
meni cisto v redu. Vedno pa zamem brez leda, ker ne maram mrzlo. V Bk lj mi je bila coca nekak prevec vodena. Se spomnim ko sn bil v Usa in tam ko kupis pijaco dobis samo tisti kartonski kozalec pol gres do avtomata in si vzames kaj hoces in kolk hoces freerefill
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Vazelin ::

Se spomnim ko sn bil v Usa in tam ko kupis pijaco dobis samo tisti kartonski kozalec pol gres do avtomata in si vzames kaj hoces in kolk hoces freerefill

To maš v KFC maribor
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

mtosev ::

Vem ja. Ta kfc ni glih v mb, ampak malo izven. Blizu avstrijske meje je.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IL_DIAVOLO ::

zmaugy je izjavil:

Glede časa je to res bilo morda samo tokrat. Drugače je običajno McDonalds zelo hitra in na prvo žogo precej varna hrana (mislim kar se tiče običajne higiene in nadzora nad nabavo sestavin).
Ni pa ravno zdrava hrana in če primerjaš s kosilom, ki si ga lahko sam pripraviš doma iz osnovnih sestavin v recimo eni uri, je daleč pod tem.


Ce se zavedas tega, je to ze zelo pohvalno.

dice7 ::

Mcdonalds je bolj zdrav od vecine ostalih slovenskih s.p. picerij in okrepcevalnic

Vazelin ::

dice7 je izjavil:

Mcdonalds je bolj zdrav od vecine ostalih slovenskih s.p. picerij in okrepcevalnic

Ah kje. Tiste slovenske pizze z 2500 kalorij so zelo zdrave :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

IL_DIAVOLO ::

dice7 je izjavil:

Mcdonalds je bolj zdrav od vecine ostalih slovenskih s.p. picerij in okrepcevalnic


Nope.

Tam, kjer jaz hodim, dobis sveže pripravljeno, čakaš tudi 1 uro, ko je gužva. Koliko pa v macu? 5 minut?

rabelj5 ::

svecka je izjavil:

Haha zapora praviš? Daj nehaj no jokat, pri nas je bil RAJ. Rajši poglej v Italijo, kjer je bila stroga karantena, ko še iz hiše niso smeli, pri nas pa jokajo, da ne morejo na "morči ko je sonček". Ali pa Makedonija npr, kjer je bila policijska ura in so po ulicah redali policisti in so ti takoj napisali kazen brez vprašanja v vrednosti več kot 1 povprečne plače.

Ko pride do vojne se vas bo take tudi počistilo

D3m ::

Katere? Žabarje?

Se strinjam.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Ganon je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Pa se vedno, zakaj bi cakal na ta pogret polpet dlje kot 5 minut, mi ni jasno, pa se verjetno z avtom do tja je tut 5-10 minut pa se nazaj ane.

Sicer razumem pa, da je to nekaterim highlight dneva. Verjetno prevladuje tukaj studentarija in srednja sola.


Dobro, smo dojeli. Ti, kot vrhunski gurman, doma ješ burgerje iz najboljših sestavin, nam pa kdaj zapaše pogreta plastika in približek kokakole. Zadovoljen?
Gurman ali ne, ampak da je to highlight dneva, da porabis pol ure za en mcdonalds burger is beyond me. Tudi ce se ti zalusta, si sploh pogledal posnetek? Zakaj bi cakal tako dolgo na to? Sej pa ne talajo zlato.
Ce ze nismo gurmani, pa gres v hofer po zmrznjen burger, ga das v mikrovalovko in imas Mc Donalds. Hitreje in iz avta ne leti tolko sranja ven, kot ko stoji 15 minut v koloni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

PS: Sem na hitro se enkrat pogledal cel posnetek. Kvaliteta gor al pa dol. Kar je idiotsko je, da verjetno tisti zadnji v koloni so bili pripravljeni cakati tudi pol ure na ta jebeni burger, polek tega pa se verjetno 15 minut voznje tja pa nazaj. Pa sedeti v prizganem avtu.
Ce se ti lusta burger zastopim, ampak ce vidis da je taka guzva se obrnes in prides naslednjic, ko take guzve ne bo, ker ta hrana ni vredna tega.

Tu se gre predvsem za nek credni nagon oz. ritual. Doma je dolgcas, folk neve kaj bi delal in kam bi se dal in potem ja ne ne gremo na izlet mi gremo na izlet v mekica, ker nismo bli ze 3 tedne.

Verjetno so tisti cist na koncu dobivali najbolj sveze burgerje iz dna skrinje, hladilnika, pripeljano se nekaj mescev pred korono :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

LeQuack ::

Itak ko poješ en menu obrok si lačen čez 1 uro spet, jaz še prej.
Quack !

nomo ::

Pa dejte pustiti folku ta jebeni burger, če ga hočejo - kaj vam je?

mtosev ::

LeQuack je izjavil:

Itak ko poješ en menu obrok si lačen čez 1 uro spet, jaz še prej.
kolk ti pojes jaz ne vem. Sam pa ce pojem double cheeseburger, veliki ponfri, 6 nuggets in 0.5l cole je meni cel obrok/kosilo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Skylord ::

Bil enkrat dvakrat v McD zaradi mulcev, ko so tolk naviral. Pa ni šanse da grem še kdaj na to sranje ne jaz ne otroci. Pa če mi še plačajo nočem tega plastičnega sranja kaj šele da bi stal v vrsti zato. Raje k šipcu na hamburger kot to. To je za mularijo in tiste, ki ne vedo kaj je dobra hrana. Pa kerga kol vprašam sspljuva ta McD. Če že gredo zaradi otrok. Potem vemo komu je to všeč.

gruntfürmich ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

dice7 je izjavil:

Mcdonalds je bolj zdrav od vecine ostalih slovenskih s.p. picerij in okrepcevalnic


Nope.

Tam, kjer jaz hodim, dobis sveže pripravljeno, čakaš tudi 1 uro, ko je gužva. Koliko pa v macu? 5 minut?

bo zelo držalo. očitno nimaš pojma o stanju na terenu.
kam pa ti hodiš da hodijo zadaj na vrt bio zelenjavo nabirat in klat neoporečno mesnino?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

drysmoke ::

hojnikb je izjavil:

Heh, folk se zgraza nad mcdonaldsom, doma pa se hrani z shitty pripravljeno hrano vprasljive kvalitete.... The irony :))


Ne folk se zgraza nad obiskovalci mcdonaldsa (dejansko mi ni jasno, zakaj bi kdo sploh zrl to svinjarijo. Ce si vzames pol ure in iz mesnice privleces fasirano meso in iz trgovine sestavine, in samo sestavis enako kot so oni, iste sestavine v enakih bednih razmerjih, bo zadeva neskoncno bolj okusna in to brez aditivov), zgraza se nad primitivci, ki to jedo. Dejansko je VSE kar imajo zanic proti ekvivalentu, ki si ga naredis doma. Greznica od hrane.

A mi lahko prosim nekdo razlozi, dejansko ne morem razumeti, kako lahko kdo sploh to je, siptarji imajo svoje pleskavice v lepinji neskoncno bolj okusne, tudi pred njihovimi hamburgerji se lahko mcdonalds skrije. V cem je fora, da se hvalis, da si jedel pri McDonalds "znamki"? Da pokazes, da si reklamno ozavescen in bases vase karkoli ze je, samo da cutis neko pripadnost? Mogoce ljudje res ne znajo vec kuhat (kot neka, zal, znanka, ki se je pri skoraj 30 pocutila vzhiceno ker je naredila posirano jajce)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drysmoke ()

Ganon ::

Skylord je izjavil:

Pa če mi še plačajo nočem tega plastičnega sranja kaj šele da bi stal v vrsti zato.


Skylord je izjavil:

To je za tiste, ki ne vedo kaj je dobra hrana.


Skylord je izjavil:

Raje k šipcu na hamburger


Na glas sem se zasmejal. :))

rabelj5 ::

Ljudi ste zaprli, zdaj jim pa še mcdonaldsa ne privoščite... bedaki.. komur ne paše ne bo jedel..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964183912 (8975) ahac
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417728 (13088) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527839 (24931) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143121 (117181) Spock83
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245112 (40777) PINki

Več podobnih tem