» »

Izbira on-line brokerja

Izbira on-line brokerja

««
6 / 16
»»

jerny123 ::

Sam trenutno poslujem pri Saxo bank, zadeva ni poceni (ponavadi 10USD na odpiranje in zapiranje pozicije + min. 5EUR oz. 0.25% mesecno "custody fee". Vse skupaj me niti ne moti tako, kot pa to, da od letošnjega leta ne morem trgovati z praktično nobenimi ETF-i. Njihova razlaga je da ne obstajajo "KID Key Information Document" dokumenti za območje Slovenije, kar pomeni, da uporabnik z naslovom v Sloveniji pri njih ne more več trgovati ETF-ov.
Zanima me če ima kdo podobno izkušnjo?

Iščem alternativo, zanesljivo, z dobro podporo strankam, ne rabi bit najcenejša.
Nekako se nagibam na brokerja s sedežem na europskih tleh, predvsem zaradi možnosti telefonske podpore in enostavnejših nakazil.
Je kdo preveril pri raznih nemških brokerjih e.g. Smartbroker?

Machete ::

mit3k je izjavil:

Poskusi se saxo bank, kolk sem gledal ni nekih hudih fee-jev, edino min. polog je 10k.

Vredu opcija, se mi zdi da so pa zelo dragi orderji.


@jerny123: jaz sem z IBK zelo zadovoljne.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

c0dehunter ::

Krenforum je izjavil:

Za take zneske moras vzeti dobrega. Tukaj vidim jaz ali Optimtrader (inactivity fee na leto 50EUR plus davek).

Ali pa moj predlog: odpri IB direktno, nakazi gor, kupi. Itak prve tri mesece ne racunajo inactivity feeja. Potem pa movas account k captradeerju. Kjer nimas inactivity feeja. Oziroma ga lahk potem premaknes se kam drugam. K Optimu ali k Tradestation International (ko bodo odprli registracije za eu stranke). Itak so vsi na IB in je super zadeva. Delinkas od enega in premaknes drugam. Mislim da lahko potem celo iz T212 preneses na IB, placas tistih 10EUR ali koliko stane in imas vse na enem..


Sem odprl pri International Brokers, kasneje bom pa res prenesel k Captrader (sem se uspel prebiti čez registracijo).

Škoda da nisem prej videl da imajo referral pri International Brokers, kjer bi dobil 1 free share. Tako da če se bo še kdo registriral, lahko uporabi moj link in dobi 1 delnico zastonj:

https://ibkr.com/referral/primoz389
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Zgodovina sprememb…

Sergio4 ::

Sam sem prešel na trading212, in zaenkrat samo pohvale. Zelo zadovljen. Priporočam.

Jaki-1 ::

c0dehunter je izjavil:

Krenforum je izjavil:

Za take zneske moras vzeti dobrega. Tukaj vidim jaz ali Optimtrader (inactivity fee na leto 50EUR plus davek).

Ali pa moj predlog: odpri IB direktno, nakazi gor, kupi. Itak prve tri mesece ne racunajo inactivity feeja. Potem pa movas account k captradeerju. Kjer nimas inactivity feeja. Oziroma ga lahk potem premaknes se kam drugam. K Optimu ali k Tradestation International (ko bodo odprli registracije za eu stranke). Itak so vsi na IB in je super zadeva. Delinkas od enega in premaknes drugam. Mislim da lahko potem celo iz T212 preneses na IB, placas tistih 10EUR ali koliko stane in imas vse na enem..


Sem odprl pri International Brokers, kasneje bom pa res prenesel k Captrader (sem se uspel prebiti čez registracijo).

Škoda da nisem prej videl da imajo referral pri International Brokers, kjer bi dobil 1 free share. Tako da če se bo še kdo registriral, lahko uporabi moj link in dobi 1 delnico zastonj:

https://ibkr.com/referral/primoz389

Koliko pa je min. znesek s katerim lahko začneš?
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Steinkauz ::

CapTrader ima 2k eur.

jerny123 ::

Zanimajo me slabosti Interactive brokers.
Glede na to da so posrednik s sedežem v ZDA me zanima na kakšen način ste nakazovali denar na trgovalni račun.

Machete ::

Nakazuje se na IBAN nemške banke. Torej SEPA, ki je lahko že isti dan pri IBK!
Potem zamenjaš via forex v dolarje, če rabiš dolarje.

Slabosti na hitro: Delniški papriji niso instantno po IPOtu na razpolago za nabavo. Ponavadi šele naslednji ali celo drugi dan po začetku kotiranja. Torej, če želiš loviti IPO v prvih urah, si out.
Za veliko ETFjev mi javi 'da ni nobene pogodbe na voljo'. Tega čisto dobro ne razumem, ampak zaenkrat je to tudi slabost.
Ni opcije crypto tradinga, ali pa ga samo jaz nisem našel ali nisem pravilno nastavil dovoljenj.

Za kake advanced slabosti, pa morda ve še kdo kaj več.
Jaz nimam nobenih drugih pripomb, razen, da te stalno logouta iz portala v web interfejsu, če ne klikaš po strani. Malo se da rešit z auto-refresh tooli brskalnika.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

nirrin ::

Eno vprašanje: če imaš račun pri Interactive brokers, ali lahko kupiš VOO - Vanguard S&P 500 ETF?

mit3k ::

Seveda lahko.

drmadžiks ::

jerny123 je izjavil:

Sam trenutno poslujem pri Saxo bank, zadeva ni poceni (ponavadi 10USD na odpiranje in zapiranje pozicije + min. 5EUR oz. 0.25% mesecno "custody fee". Vse skupaj me niti ne moti tako, kot pa to, da od letošnjega leta ne morem trgovati z praktično nobenimi ETF-i. Njihova razlaga je da ne obstajajo "KID Key Information Document" dokumenti za območje Slovenije, kar pomeni, da uporabnik z naslovom v Sloveniji pri njih ne more več trgovati ETF-ov.
Zanima me če ima kdo podobno izkušnjo?

Iščem alternativo, zanesljivo, z dobro podporo strankam, ne rabi bit najcenejša.
Nekako se nagibam na brokerja s sedežem na europskih tleh, predvsem zaradi možnosti telefonske podpore in enostavnejših nakazil.
Je kdo preveril pri raznih nemških brokerjih e.g. Smartbroker?


Ja, to s KIDi je kar nekaj, razlage, ki so mi jih dali, neprepričljive. Baje je to zaradi moje varnosti in ker eu zahteva. Ta nevarni in špekulativni instrument, ki sem ga želel kupiti, je long only ishares world etf. Do sedaj sem jemal v zakup večje stroške, ker mi je všeč njihov softver, zdaj bom pa spokal.

Captrader je ok, to kar je nekdo govoril o komplikacijah pri onboardingu je zasluga IB. Pa softver od IB je verjetno še iz 80tih let. Deluje pa.

drmadžiks ::

jerny123 je izjavil:

Zanimajo me slabosti Interactive brokers.
Glede na to da so posrednik s sedežem v ZDA me zanima na kakšen način ste nakazovali denar na trgovalni račun.


Meni njihov vmesnik deluje zastarelo in kičasto, omogoča pa vse, še preveč, če si buy and hold. Nakazuješ v Nemčijo kot je nekdo omenil, parkrat so nekaj zabrkali na njihovi banki in mi iskali denar, ampak na koncu se je vse rešilo.

Machete ::

mit3k je izjavil:

Seveda lahko.

Meni za vse ETFje (na ibk), če želim buy spiše: Contract is not available for trading. Ve kdo, kje je fora?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zezz ::

Zdravo trenutno sem na Trading212 imam pa vprašanje ali kateri od drugih on line brokerjev omogoča premarket trgovanje? In kakšna je varnost oz. kateri bi naj bili najbolj zanesljivi.

jerny123 ::

drmadžiks je izjavil:

jerny123 je izjavil:

Sam trenutno poslujem pri Saxo bank, zadeva ni poceni (ponavadi 10USD na odpiranje in zapiranje pozicije + min. 5EUR oz. 0.25% mesecno "custody fee". Vse skupaj me niti ne moti tako, kot pa to, da od letošnjega leta ne morem trgovati z praktično nobenimi ETF-i. Njihova razlaga je da ne obstajajo "KID Key Information Document" dokumenti za območje Slovenije, kar pomeni, da uporabnik z naslovom v Sloveniji pri njih ne more več trgovati ETF-ov.
Zanima me če ima kdo podobno izkušnjo?

Iščem alternativo, zanesljivo, z dobro podporo strankam, ne rabi bit najcenejša.
Nekako se nagibam na brokerja s sedežem na europskih tleh, predvsem zaradi možnosti telefonske podpore in enostavnejših nakazil.
Je kdo preveril pri raznih nemških brokerjih e.g. Smartbroker?


Ja, to s KIDi je kar nekaj, razlage, ki so mi jih dali, neprepričljive. Baje je to zaradi moje varnosti in ker eu zahteva. Ta nevarni in špekulativni instrument, ki sem ga želel kupiti, je long only ishares world etf. Do sedaj sem jemal v zakup večje stroške, ker mi je všeč njihov softver, zdaj bom pa spokal.

Captrader je ok, to kar je nekdo govoril o komplikacijah pri onboardingu je zasluga IB. Pa softver od IB je verjetno še iz 80tih let. Deluje pa.


Koliko sem opazil je dokumen KID na voljo samo za ETF-e katere imam že od lasti iz preteklih let. Moški iz podpore mi je zatrdil, da bi se nabor ETF-ov spremenil, če spremnim državo bivanja, npr. v Avstrijo. Izgleda, da je zadeva vezana na državo in smo pri njih tako manjšinske stranke, da se nimajo interesa ukvarjati z nami. Moja odločitev je, da zaključim z njimi, ko najdem primerno alternativo.

@Machete, da ni na IB podobna težava z ti "KID" dokumenti, in omejitev trgovanja z ETF-i za Slovenijo zaradi tega. Ima kdo podobno težavo z IB?
Odkrito rečeno imam IB trenutno v ožjem izboru in se res ne želim prestavljati še x krat.

Kako je z Captrader-jem in ETF-i? Slabosti Captrader-ja?

Uporablja kdo swissquote? Cene imajo kar hude, amapak mi delujejo zanesljivi.

nurmaln ::

na IB probam zamenjat EUR v USD pa mi vedno meče ven unknown error
any ideas?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Machete ::

Ne. Nikoli težav. Imaš dva načina.

Na marketu (išči EUR.USD par)

ali pa preko toola

(glavna stran, čisto spodaj pod You, četrta vrstica: Convert Currency)
Na telefonskem appu, pa je čisto spodaj samostojen tab 'Converter'.

Provaj eno izmed teh možnosti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

nurmaln ::

Ja, na phone app sem pa čist pozabil, tam ni bilo nobenega problema.
Hvala!
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Zezz ::

Machete je izjavil:

mit3k je izjavil:

Poskusi se saxo bank, kolk sem gledal ni nekih hudih fee-jev, edino min. polog je 10k.

Vredu opcija, se mi zdi da so pa zelo dragi orderji.


@jerny123: jaz sem z IBK zelo zadovoljne.

Glede na to da si na IB, in da sem prebral da imajo premarket trgovanje me iz prve roke zanima če je to resnica? Hvala

CoreySteel ::

nirrin je izjavil:

Eno vprašanje: če imaš račun pri Interactive brokers, ali lahko kupiš VOO - Vanguard S&P 500 ETF?

Ne, kot Evropejec ameriških ETF-jev ne moreš kupovat, zato moraš najti podoben evropski ETF.
Naprimer: IE00B3XXRP09 ali IE00B5BMR087
Twitter: @CoreySteel_

tt33 ::

Danes sem za TradeStation Global dobil mail o Brexit selitvi na Irsko, ki vsebuje tudi sledečo vsebino o spremembah:

A subscription fee for TradeStation and related software platform support is applicable and charged monthly in advance. This subscription fee has been waived for January 2021. The subscription fee will be collected by IBIE (or its affiliates) acting as a collection agent on TradeStation International’s behalf and remitted to TradeStation International.


Interactive Brokers will notify you of the subscription fee and acceptance/unsubscribe process before the end of January 2021. While you maintain your subscription to TradeStation, or until Interactive Brokers notifies you otherwise, Interactive Brokers will waive its monthly inactivity fee. If you unsubscribe from the TradeStation service your access to the TradeStation platform and support will terminate from the beginning of the following month and you may be charged an inactivity fee by Interactive Brokers, if applicable.


Stvar se bere nekoliko megleno (support fee kot zavezujoč ali ne ...), ampak lahko se razume, kot da zdaj uvajajo nek dodaten obvezen mesečni fee neznane cene, kar lahko zelo spremeni cenovno ugodnost TSG. Je že kdo preveril, za kaj točno gre? Sem jim poslal mail, ampak še ni odgovora, mi pa nikakor ni všeč takole megleno podajanje informacij, sploh ker pred selitvijo accounta o tem ni bilo govora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tt33 ()

enemon ::

tt33 je izjavil:

Danes sem za TradeStation Global dobil mail o Brexit selitvi na Irsko, ki vsebuje tudi sledečo vsebino o spremembah:

A subscription fee for TradeStation and related software platform support is applicable and charged monthly in advance. This subscription fee has been waived for January 2021. The subscription fee will be collected by IBIE (or its affiliates) acting as a collection agent on TradeStation International’s behalf and remitted to TradeStation International.


Interactive Brokers will notify you of the subscription fee and acceptance/unsubscribe process before the end of January 2021. While you maintain your subscription to TradeStation, or until Interactive Brokers notifies you otherwise, Interactive Brokers will waive its monthly inactivity fee. If you unsubscribe from the TradeStation service your access to the TradeStation platform and support will terminate from the beginning of the following month and you may be charged an inactivity fee by Interactive Brokers, if applicable.


Stvar se bere nekoliko megleno (support fee kot zavezujoč ali ne ...), ampak lahko se razume, kot da zdaj uvajajo nek dodaten obvezen mesečni fee neznane cene, kar lahko zelo spremeni cenovno ugodnost TSG. Je že kdo preveril, za kaj točno gre? Sem jim poslal mail, ampak še ni odgovora, mi pa nikakor ni všeč takole megleno podajanje informacij, sploh ker pred selitvijo accounta o tem ni bilo govora.


Na redditu se piše nekaj o 15$ inactivity fee-ja, ne vem pa koliko pa je to preverjeno. Ta, ki je to napisal, pravi, da so mu to povedali na customer supportu.

tt33 ::

Pa res, reddit: https://www.reddit.com/r/eupersonalfina...
Če je to res je edino logično menjati brokerja. Ampak na kaj? IBKR, ki ima kakor vem $10 inactivity feeja na mesec? Kaj drugega?

enemon ::

tt33 je izjavil:

Pa res, reddit: https://www.reddit.com/r/eupersonalfina...
Če je to res je edino logično menjati brokerja. Ampak na kaj? IBKR, ki ima kakor vem $10 inactivity feeja na mesec? Kaj drugega?


Če je to res, bom menjal na IBKR, dokler ne dosežem 100 k€, bom pač plačeval ta inactivity fee.

tomaz_1980 ::

enemon je izjavil:

tt33 je izjavil:

Pa res, reddit: https://www.reddit.com/r/eupersonalfina...
Če je to res je edino logično menjati brokerja. Ampak na kaj? IBKR, ki ima kakor vem $10 inactivity feeja na mesec? Kaj drugega?


Če je to res, bom menjal na IBKR, dokler ne dosežem 100 k€, bom pač plačeval ta inactivity fee.

Mogoče bi lahko bil Captrader dobra zamenjava za TSG.

RoccoC ::

prečekirajte Vitrade, če vas moti inactivity fee, mislim da ga še zmeraj nima. Sem bil pred leti stranka dokler nisem prešaltal na IBKR. Drugače je kar ok, ni ravno za daytrading ampak za nakup na dolgi rok je ok. Je pa stara preverjena zadeva, nastala takrat ko se je etrade umaknil iz EU, so prevzeli stranke.

P.s.: glede Captrade bodo lahko da hitro sledili TSG, ker so v bistvu tudi samo front end od IBKR in gredo tudi na irsko filialo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RoccoC ()

Machete ::

POZOR!
Zgornji posti so malo netočni.
Ne gre za noben nov inactivity fee. Gre se samo za to, da je TSG pač ufural naročnino na njihove analize oz. reporte.

Zadevo se preprosto sklopi v account management v IBK client portalu.

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

enemon ::

Machete je izjavil:

POZOR!
Zgornji posti so malo netočni.
Ne gre za noben nov inactivity fee. Gre se samo za to, da je TSG pač ufural naročnino na njihove analize oz. reporte.

Zadevo se preprosto sklopi v account management v IBK client portalu.



Samo potem pa dobiš od IBKR 10$ inactivity fee, ki ga do zdaj ni bilo, če prav razumem?

Machete ::

Kakor vem je bil stalno.. Ne vem. Meni je IBK ultra poceni. Ne vem kako bi lahko bilo sploh ceneje, razen, da bi ti šopali oglase ali prodajali tvoje podatke, sicer ne vem komu.
Moji lanski feeji so bili pod 80 eur, pa niti nisem trejdal čisto vsak mesec. Ca 55 orderjev.
Imam pa pod 100k gor, ker nekje sem zasledil, da nad tem ni feejev, samo to mi samo nekje odmeva, nisem ziher, da drži.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

enemon ::

Machete je izjavil:

Kakor vem je bil stalno.. Ne vem. Meni je IBK ultra poceni. Ne vem kako bi lahko bilo sploh ceneje, razen, da bi ti šopali oglase ali prodajali tvoje podatke, sicer ne vem komu.
Moji lanski feeji so bili pod 80 eur, pa niti nisem trejdal čisto vsak mesec. Ca 55 orderjev.
Imam pa pod 100k gor, ker nekje sem zasledil, da nad tem ni feejev, samo to mi samo nekje odmeva, nisem ziher, da drži.


Ja na IB je bil vedno ta fee, če pa si bil na TSG, ga do zdaj nisi imel, imel pa si nekoliko višje feeje ob nakupu/prodaji, tako da se je bolj splačalo za buy&hold.

Nakatomi ::

Lp pozna kdo kakšno stran kjer je primerjava online brokerjev? Koliko je naprimer IB primeren za day in swing trejdanje, glede feejev? oziroma kaj bi priporočali? hvala

bluefish ::

tt33 ::

CapTrader izgleda kot dobra alternativa po fiasku s TradeStation Global. To, kar so naredili slednji je diletantsko in ne vem, če je sploh legalno, da praktično čez noč uvedejo neko novo dajatev. Seveda pa je nevarnost, da se tudi ostalim IB resellerjem zgodi enaka zgodba ...

tomaz_1980 ::

tt33 je izjavil:

CapTrader izgleda kot dobra alternativa po fiasku s TradeStation Global. To, kar so naredili slednji je diletantsko in ne vem, če je sploh legalno, da praktično čez noč uvedejo neko novo dajatev. Seveda pa je nevarnost, da se tudi ostalim IB resellerjem zgodi enaka zgodba ...

Jaz bom pomoje za kak mesec ali dva šel na IBKR, da se razkadi prah okoli Brexita, potem pa pogledam, kaj bo takrat najugodnejše. Prenos iz IBKR na Captrader ali Lynx je najbrž možen brez nekih komplikacij, so pa verjetno stroški s tem?

Krenforum ::

A ima kdo idejo kako narediti na IB report activitya v preteklem letu, sedaj ko so menjali Account ID. Pod reports sem imel shranjen custom report, da naredi po mesecih vse nakupe/prodaje. Sedaj sploh ne morem več izbrati leta 2020.

RoccoC ::

V reportsih klikneš na account id in ti da možnost izbire med sedanjim in starim IBUK

Krenforum ::

Aha hvala, našel.

i33a ::

Pozdravljeni,
izbiram brokerja za vladanje v delnice in ETF sklade.
Odločam se med https://tradevola.com/en/home/ in https://www.trading212.com/.
Prej sem hotel na TradeStationGlobal, ampak so zdaj uvedli nove fee-je za neaktivnost.
Vložil bi cca. 5k€ + postopno dodajal. Za tak vložek se mi InteractiveBrokers in Optimtrader zdijo malo predragi, saj bi mi "pojedli" procentualno kar nekaj (morebitnega) profita.
Seveda sem odprt tudi za druge predloge

demogill ::

LP hocem se prijavit na IB ampak ocitno imajo po novem sedez na Madzarskem, so tudi vse stare preselli tja?

RoccoC ::

Niso

demogill ::

A imaš na IB sploh na izbiro kje bi rad odprl racun ali kar sami dolocjo?

RoccoC ::

Ne vem, bi pa rekel da vse nove stranke iz tega dela evrope avtomatsko dajo na madžarsko. V anglijo te ziher ne bodo dali, če imaš pa kakšen utemeljen razlog in jim bo v interesu, ti pa lahko ponudijo irsko. Če želiš ti lahko dam refferal link na ZS z Irske (samo ne vem ali ti bodo avtomatsko dali Irsko ali ne

demogill ::

Ma pomoje da ne, sem probal tud na "Irski" strani , kaj pa Captrader ki je v Nemciji saj to je fransiza IB ali nekaj podobnega? Ampak je nekdo rekel da so baje ful picajzlasti in da zna kar trajat da ti odobrijo.

demogill ::

Mi lahko kdo razlozi kaj je ta inactivity fee 20$ na mesec? Hvala

bluefish ::

Če v tistem mesecu ne trguješ ali imaš skupno vloženih manj sredstev od določene cifre, plačaš dvajsetaka.

demogill ::

Interactive Brokers does apply an inactivity fee and it is $20 per month if you have less than $2,000 account balance and if you don't generate minimum $20 in commissions. $10 for accounts having at least $2,000 account balance, while no inactivity fee for US clients choosing IBKR Lite plan..


Torej na IB moram imet vedno cez 2k$ in se vsak mesec vsaj za 20$ dobicka ali prometa?

bluefish ::

Ne. 20 $ plačaš, če imaš manj kot 2000 $ in ne ustvariš vsaj 20 $ provizij (ne dobička oz. prometa).

hace ::

Jaz sem bil do sedaj na Tradestation Global in lahko potrdim, da so mi pri premiku ponudili Irsko, ne Madžarske.
Planiram enako kot tomaz_1980, par mesecev bom pač požrl tisti IB fee (10€), potem grem tja, kjer bo ugodneje.
Mogoče Captrader, če se ne bo tudi pri njih kaj zakompliciralo...

demogill ::

Bluefish@ hvala. Ostali kaj pa Fistrade kdo uporablja?

Machete ::

Pa a se vam res splača 'vlagati', če cincate za hebenih $10 stroškov?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
««
6 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trading212 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21142551 (1450) gansta
»

Kje kupiti svetovne delnice in kako je z imetništvom?

Oddelek: Loža
172661 (761) JankoR
»

Degiro online broker (in alternative) - ima kdo izkušnje? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
547144707 (9410) Thomxy

Več podobnih tem