» »

Izbira on-line brokerja

Izbira on-line brokerja

««
16 / 16
»
»»

energetik ::

ČE imaš PUK kodo, da ti operater zrihta isto cifro... In če, verjetno traja vsaj nekaj dni. Medtem ko pri TOTP, če razsujem telefon in SIM, samo prepišem TOTP seed s papirja in sem čez 3min že nazaj v igri.

Hkrati je to tudi varnostno tveganje, dandanes že "vsak" sheka SMS oz. ga presteže..
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

pingme ::

energetik je izjavil:

ČE imaš PUK kodo, da ti operater zrihta isto cifro... In če, verjetno traja vsaj nekaj dni. Medtem ko pri TOTP, če razsujem telefon in SIM, samo prepišem TOTP seed s papirja in sem čez 3min že nazaj v igri.

Hkrati je to tudi varnostno tveganje, dandanes že "vsak" sheka SMS oz. ga presteže..

Če imaš puk kodo? Večina uporabnikov je postpaid in ne prepaid, tam greš z osebno v center in dobiš novi sim ;-) Če pa imaš prepaid, pa tudi ne vem zakaj bi ne bi imel puk.
Glede hekanja - ja, če ti nekdo ukrade username in password in prestreže sms in ti tega ne opaziš pravočasno bo … kaj? Vse prodal in nakazal na tvoj TRR?

onka ::

energetik je izjavil:

onka je izjavil:

IBKR... če bi rad, da ima žena dostop za vsak slučaj in konec koncev, gre tudi za del skupnih prihrankov, je ok če dam Joint account? Kaka skrita slabost?

https://www.interactivebrokers.com/en/a...

Hvala in LP!
Enako tudi jaz razmišljam, kaj narediti, da v primeru najhujšega pridejo do sredstev brez komplikacij?


Vidim, da so pod-tipi Joint računa oz. več pravnih tipov lastnine za "Joint account":

Two account holders. Can be one of these types:
- Tenants with Rights of Survivorship,
- Tenancy in Common,
- Community Property, or
- Tenancy by the Entirety.

...če pogooglaš padejo ven pravne definicije. Me skrbi, da ne bodo kake davčne komplikacije ob exit-u.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trading212 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21141253 (152) gansta
»

Kje kupiti svetovne delnice in kako je z imetništvom?

Oddelek: Loža
172543 (643) JankoR
»

Degiro online broker (in alternative) - ima kdo izkušnje? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
547143469 (8172) Thomxy

Več podobnih tem