» »

Nasvet pri izbiri wordpress one-page teme in plugina

Nasvet pri izbiri wordpress one-page teme in plugina

i33a ::

Pozdravljeni,
pred časom sem že izdeloval spletne strani (tudi v Wordpressu). Sedaj pa sem ponovno dobil nek zanimiv projekt, kjer bi mi zelo prav prišlo kakšno priporočilo koga, ki se je z WP ukvarjal v zadnjem času.
Izdelujem tako imenovano one-page spletno stran. Potreboval bi kak predlog za temo, ki bi jo seveda sam prilagodil in nadgradil za lastne potrebe.
Tema je lahko tudi plačljiva, vendar je zahteva da lepo deluje na vseh napravah in ima podporo za več jezikov.

Poleg izbire teme pa me čaka še druga(težja) izbira. V spletno stran želim vključiti tudi plugin, ki bo skrbel za rezervacije terminov in plačilo.
Kot bi npr. rezerviral termin pri frizerju in ga prek spleta plačal. Kateri plugin svetujete v tem primeru?

Obe situaciji se mi zdita dovolj splošni, da bi moralo kaj primernega že obstajati za opisana problema in res ne bi rad ponovno izumljal že narejenih stvari.

Lep dan še naprej

Bobr123 ::

Nisem sicer poznavalec WP tem, bi ti pa lahko moj nasvet prišel prav.

Uporabi WP kot database, čez GraphQL spravi vse na Gatsby.js in tam na hitro oblikuj onepager, pa boš mel poleg WP enostavnosti še zelo (ampak res zelo!) hitro stran. Hitra stran = korak bližje boljšemu SEO-tu.

lp,


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277264109 (418) Netrunner
»

FURS in Telemach priporočata uporabo starih luknjičastih brskalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9235914 (30064) mojca
»

Kakšen računalniški program bi vam trenutno prišel prav

Oddelek: Programiranje
171989 (1367) Rias Gremory
»

Bitka brskalnikov za Android

Oddelek: Novice / Android
228747 (7466) PrimozR
»

Je izdelava web strani na podlagi joomle sprejemljiva?

Oddelek: Izdelava spletišč
293157 (2290) _Beast

Več podobnih tem