» »

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Temo vidijo: vsi
««
5 / 43
»»

TineTone ::

Mr.B je izjavil:


Sedaj samo še z zdravo pametjo zaključimo po vostokovo, da je vrejtnos preživetkja kroničnega srčnega bolnika višja ce se ne cepi. Ampak ja tista zdrava pamet je bolj no tam na novju Trump volilcev, in nima kaj dosti z realnostjo.


Kolikor vem niso tu na forumu Trumpovi volilci naznanjali da pri koroni pomaga če si cepljen za gripo.

V mojem prejšnem prispevku pa imaš raziskave kako cepivo za gripo poviša šanse za corono. Kaj a sedaj kar na enkrat ne zaupati več stroki? Ali morajo na CNN objavit da je legitimno?

stroj66684 ::

Kopirano iz bloga kjer je komentar prevedel naslednje:

Italijanski zdravnik Mariano Amici v TV intervjuju

(Prevod do 20.minute od 34,)

Trdi, da cepljenje proti virusom nima nobenega smisla, nasprotno, cepljenje je škodljivo. Zakaj?

Poglejmo, koga zadeva direktiva o cepljenju: osebe nad 65 let, otroke od 6 mesecev do 6 let, vse medicinsko osebje. Siliti te kategorije oseb v cepljenje je nadvse tvegano. Zakaj? Povedal bom brez zadržkov, zakaj, saj se vsak dan soočam s svojimi pacienti. Skupaj s kolegi imamo približno 6.000 pacientov. Torej imamo širok spekter primerov za preverjanje, kako cepiva učinkujejo na ljudi. Raziskovalec v laboratoriju je teoretik, jaz sem praktik, ki prenaša teorijo v prakso in vidim odgovore direktno pri pacientih.
Govorim vam logično. Kaj je cepljenje? Cepljenje je praksa, ko se pripravi cepivo in za to cepivo - če je cepivo proti virusu- (zaradi virusa človek zboli, odvisno od njegovega obrambnega sistema) - se oslabi virus za cepivo, naredi se ga manj agresivnega, da bi telo po cepljenju začelo tvoriti obrambo (protitelesa) proti temu virusu. Toda, če cepiš normalnega (zdravega) človeka, bo ta človek zbolel. Kaj torej počnemo? Cepimo zdrave ljudi. Če je cepivo dobro narejeno, človek nima simptomov ali pa malo. Organizem proizvaja protitelesa, organizem premaga virus in postane imun. Koliko časa pa je potrebno, da se ta proces odvije in organizem postaje imun. Splošno znano je (v tem je znanost enotna), da je za to potrebno 12 tednov. V tem času je organizem seveda oslabljen, saj se bori proti bolezni. Treba je vedeti, da telo, četudi ne kaže simptomov, je v času po cepljenju bolno. Njegov organizem se bori z virusom, ki mu je bil vcepljen.
V mnogih državah in mnogi zdravniki svetujejo cepljenim osebam, naj bodo v času po cepljenju 2 ali 3 mesece v tako imenovani karanteni.
Zakaj v t.i. karanteni? Zaradi dveh razlogov: prvi je ta, ker lahko cepljene osebe v tem času okužijo druge zdrave ljudi, ki niso bili izpostavljeni temu tipu (letniku) gripe/virusa, ki so ga prejele cepljene osebe. Zakaj? Ker pogosto ta oslabljeni virus iz cepiva oživi. Takrat pa ni več oslabljen in okuži zdravega človeka. Zdrava oseba se okuži z virusom, ki ga v normalnih razmerah sploh ne bi srečala, ker gre za virus iz prejšnje sezone in se nahaja samo v cepivu.
Drugi razlog za t.i. karanteno je ta, da je cepljena oseba v času po cepljenju bolj ranljiva in dovzetna za okužbe z drugimi virusi. Torej naj se drži v t.i. karanteni zato, da se ne bo okužila z virusom nove sezone. Če se okuži še z virusom gripe, ki se pojavi v novi sezoni, bo težje zbolela, ker je bolj ranljiva. Telo se bori še s prejšnjim virusom, sedaj je tukaj nov sovražnik ... Tega ne more nihče ovreči. Ni me strah tega povedati. To je tako in nič drugače.
Torej, dva razloga, zakaj t.i. karantena za cepljene osebe: da ne okužijo drugih in da se ne okužijo sami.
S kolegi vidimo, da imamo med našimi 6.000 pacienti tiste, ki se ne cepijo in nikoli ne zbolijo, in tiste, ki se cepijo, pa zbolijo in to z hujšimi zapleti kot bi jih imeli, če se ne bi cepili.
Znanstveniki lahko govorijo v teoriji nasprotno, jaz vsak dan vidim v praksi, kaj se v resnici dogaja in si iščem logične odgovore. Pa, saj je razlaga logična: če nekdo bije bitko z enim virusom, čeprav oslabljenim, pa pride drugi virus, bo organizem bolj izrazito prizadet.
Kaj je pri vsej zadevi najhujše? Kaj je v resnici to cepivo? Kaj dejansko vsebuje cepivo? Ljudi se cepi z virusom ali več virusi prejšnje sezone. Septembra začnemo cepiti ljudi z virusom ali virusi, ki so krožili v predhodnem letu. Kaj se dogaja? V tej sezoni ni več virusa iz prejšnje sezone, razen tistega v cepivu. Sedaj krožijo že novi virusi. Mi pa imamo cepivo za lanski virus. Cepimo za napačen virus v napačnem času.
Ker novo cepivo prispe v septembru in se cepi ljudi nekje do novembra. In če začnemo 12 tednov šteti od oktobra, pridemo praktično do januarja. V teh treh mesecih vedno pride val nove gripe in novih virusov. In kaj najde ta nov virus? Najde organizme, ki se borijo proti staremu virusu. Ko ta novi virus sreča cepljenega človeka, ko se njegov organizem ukvarja s tvorbo protiteles za stari virus, bo seveda ta oseba imela mnogo večje probleme. Vidim v ordinaciji. Cepljeni pacienti, ki se okužijo z novim virusom, imajo veliko večje in hude komplikacije.
Katerih ljudi umre več: cepljenih ali necepljenih?
To vprašanje je lepa dilema in ima lep odgovor. Znanost, raziskovalci, univerzitetni docenti itd, itd, pravijo, da če ne želiš umreti, se moraš cepiti. S tem se ne strinjam, absolutno se ne strinjam. S cepljenji z virusi, ki neprestano mutirajo, imamo dva problema: prvi je ta, ker damo v kroženje virus iz prejšnje sezone, lanski virus. Drugi problem je ta, da novi virus, ko sreča tistega iz prejšnje sezone, veliko huje prizadene organizem in s hujšimi posledicami. Statistike pravijo, da za gripo vsako leto umre mnogo več ljudi, kot jih je umrlo za korona virusom.
Kaj se je zgodilo tokrat?
Ljudje, ki so bili cepljeni v jeseni, bi morali biti 3 mesece v t.i. karanteni. Medtem se je v decembru oz. januarju pojavil koronavirus, in ker niso bili v karanteni,so se okužili z novim virusom, kajti zaradi drugačnega virusa je bila okužba za njih mnogo hujša. Obenem pa so lahko okuževali še druge z virusom od lanskega leta.
Tako imamo delamo (s cepljenjem) dvojno škodo: Prvič, ko se je pojavil korona virus, koga je prizadel? Tiste, ki so se cepili od oktobra do novembra in so se borili še z virusom iz cepiva. Torej jih je korona virus našel zelo oslabljene.
Torej, kdo so tisti, ki so umrli? To so starejši. Boste rekli, saj starejši imajo itak hitreje komplikacije. Ne glede stari ali ne stari; kdo so umrli? Tisti, ki so se cepili. In cepili so se ljude v starosti nad 65 let. Večina mrtvih je med starejšimi cepljenimi osebami.
In, zakaj se je večja epidemija zgodila na severu in ne na jugu? Zato, ker je na severu Italije zdravstvo bolje razvito in bolje funkcionira kot na jugu. Na severu izvajanju cepljenje redno in dosledno in cepijo skoraj vse.

Na severu so bili okuženi predvsem zaradi tega nadaljnjega vzroka (precepljenosti): cepljeni so praktično širili okužbo s starim virusom, obenem pa zaradi oslabljenega organizma sami zboleli. Ampak, s tem se nihče ne ukvarja. To nikogar ne briga. Kaj dela raziskava? Kaj dela država? Zakaj daje raziskave vedno farmacevtskim družbam? Ker pravi, da nima denarja za financiranje raziskav. Ma, kaj se šalite? Se šalite? Raziskavo poverite farmacevtski hiši? Oni proizvedejo cepivo in vi ga kupite zato, ker farmacevti pravijo, da je v redu. Zakaj ti presvetljeni (oblastniki) ne pridejo k meni, da jim povem, kaj se vsakodnevno dogaja s pacienti, s tistimi cepljenimi in tistimi necepljenimi.
In potem Zingaretii (it.politik) reče, da mora biti cepljenje obvezno.
Kaj pravijo? Pravijo, da so necepljeni nevarni za cepljene. In to reče celo ˝direktor katedre˝. TO JE LAŽ. Je prav nasprotno. Nisem jaz necepljen tisti, ki bom okužil cepljenega. Tisti, ki je cepljen, bo okužil mene zaradi dveh razlogov, ki sem jih navedel prej: on je cepljen z virusom, ki bo oživel in ga bo predal meni in me tako okuži z gripo iz lanskega leta. In, oni cepljeni bo dobil letošnji virus, ki je veliko bolj agresiven in bo izpostavil mene temu virusu. Cepljeni je tisti, ki je kužen, ne jaz, ki nisem cepljen. Cepljene osebe izpostavijo bolezni necepljene osebe.
In zdaj bi se moral podvreči obveznemu cepljenju? Zakaj? Zakaj bi se moral jaz, ki sem zdrav, izpostavljati bolezni?

Klik do video.

Mr.B ::

TineTone je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Sedaj samo še z zdravo pametjo zaključimo po vostokovo, da je vrejtnos preživetkja kroničnega srčnega bolnika višja ce se ne cepi. Ampak ja tista zdrava pamet je bolj no tam na novju Trump volilcev, in nima kaj dosti z realnostjo.


Kolikor vem niso tu na forumu Trumpovi volilci naznanjali da pri koroni pomaga če si cepljen za gripo.

V mojem prejšnem prispevku pa imaš raziskave kako cepivo za gripo poviša šanse za corono. Kaj a sedaj kar na enkrat ne zaupati več stroki? Ali morajo na CNN objavit da je legitimno?

Dokler je vir drzava, kjer voditelju ikinjajo financiranje znanstvenih institucij in organizacij ki pisejo drugacna dejstva kot politiki cutijo navodi , no pustiva to.... smrtnot v ameriki je citi primer odlocitve zdrave pameti.

Vedeti bi moral, d jakrsno koli jemanje zdravil, ki pomaga " vpisi poljubno" zmanjsa ucinkovitost odziva telesa na " vpisi poljubno" vcasih je to celo zazeleno.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Cepljenje je v low density, high-hygiene družbah pretežno nepotrebno. Večino bolezni prihaja iz živalskega sveta in to je bil problem v predmodernem svetu, kjer so ljudje in živali redno sobivali.
50-100 let take družbe kot jo opisujem bo pretežno odstranilo večino teh bolezni.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jerry_p ::

Odgovor je NE.
/NVIDIA 680i SLI // Q6600 2.4GHz // Zalman 9700 NT // Geil Ultra 2GB KIT 800/
/WD Caviar 250GB // MSI NX8800 GTS 640MB @600/850 // X-Fi Fatal1ty/
/Logitech X-530 // G11 // G5 // LG L1900J /

vostok_1 ::

Cepivo za Covid naj bi uporabljalo novo tehnologijo, elektro-poracije, kjer se bo vbrizgavalo dedni zapis željenega virusa v vaše celice.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

https://learntherisk.org/news/breaking-...

Hehe. Dobesedno ste poskusni zajčki in krave mlekarce za higher-ups.
Jasno. Zakaj bi se nekdo, ki si lasti privatni otok z pristajalno stezo in služabniki, sekiral za nekoga, ki gleda Spar Budget piščančje medaljone.
You're cattle.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

PS. Mr.B, če ne boš prilepil svojega selfija ali drugega dokaza, da si se prostovoljno cepil z Billovim cepivom, boš pri meni zgubil skoraj vse pike.
Put your money where your mouth is.
Same goes for most, pro-mainstream-narrative, of you.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

PS. Mr.B, če ne boš prilepil svojega selfija ali drugega dokaza, da si se prostovoljno cepil z Billovim cepivom, boš pri meni zgubil skoraj vse pike.
Put your money where your mouth is.
Same goes for most, pro-mainstream-narrative, of you.

Ko bo cepivo prislo v EU bo testirano na tupih americanih. Kako dela biomolekularna medicina, in kako se dobijo sekvence dnk, on kako to v rines v drugo rna... je moje znanje na nivoju filma jurasic park.
Kaksno je pa tvojeznanje, no pusti se naprej blamirat.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Saj ne govorim, da sem molekularni biolog. Zgolj želim, da nam dokažeš ko/če si boš vbrizgal Gatesovo cepivo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

HappyPills ::

Kaj takega. Jst sm pa ob vseh teh pričevanjih mislil da si vsaj dvojni dr.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Saj ne govorim, da sem molekularni biolog. Zgolj želim, da nam dokažeš ko/če si boš vbrizgal Gatesovo cepivo.

Imas tezave z bralnim razumevanjem mojega odgovora?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

Kaj takega. Jst sm pa ob vseh teh pričevanjih mislil da si vsaj dvojni dr.


Jah. Uradno res nisem.
Sicer pa .dr-je danes talajo kot kruh.

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Saj ne govorim, da sem molekularni biolog. Zgolj želim, da nam dokažeš ko/če si boš vbrizgal Gatesovo cepivo.

Imas tezave z bralnim razumevanjem mojega odgovora?


Imam.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kaj takega. Jst sm pa ob vseh teh pričevanjih mislil da si vsaj dvojni dr.


Jah. Uradno res nisem.
Sicer pa .dr-je danes talajo kot kruh.

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Saj ne govorim, da sem molekularni biolog. Zgolj želim, da nam dokažeš ko/če si boš vbrizgal Gatesovo cepivo.

Imas tezave z bralnim razumevanjem mojega odgovora?


Imam.
Hvala da se blamiras dalje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Vbrizgal si boš cepivo po tem ko bodo stestirali to na američanih?
Kateri test ti bo pokazal, da je ok?
Zakaj pa čakat? Česa te je strah? A ne zaupaš dobremu staremu Windows Guy-u?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Vbrizgal si boš cepivo po tem ko bodo stestirali to na američanih?
Kateri test ti bo pokazal, da je ok?
Zakaj pa čakat? Česa te je strah? A ne zaupaš dobremu staremu Windows Guy-u?

Na sreco evropski zdravstveni sistem na koncu poskrbi tudi za take kot ti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Wat?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

crniangeo ::

Američani so na sodišču dosegli, da cepljenje proti covid ne bo obvezno, ampak po želji. Tako da je Fauci dobil malce bolj sad faco.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

vostok_1 ::

Super.
Ker me mnogi imajo za doomsayerja, naj povem to.
V teoriji ljudstvo ima moč nad peščico. Dokler zanje delajo, to moč bodo imeli. Enkrat ko bo avtomatizacija na dovoljšnem nivoju, all bets are off.
Tisti, ki imate naraščaj, bi vas smer v katero gre svet, morala skrbeti. Skrbeti do te mere, da naredite korak v pravo smer in to ni nujno protestirati pred parlamentom. Zavrnite te appe. Zavrnite cepiva shady individuals. And yes. Povrnite kapitalizem, če želite imeti dinamično prihodnost, tako kot Bezos lažno priča. Če gredo indexi in brezposelnost gor...to ni kapitalizem. To je prodajanje prosperitete in dinamičnosti vaših potomcev.
A res si želite, da bodo samo še v Googlu, Amzonu itd. lahko dobili službo ali zgolj zanje delali?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

HappyPills ::

Dr. Vostok. Si se že precepil? Eko bio pa to?

vostok_1 ::

Ne mislim jemat nobenih Windows cepiv. Ravno tako ne, inštalirat appov.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

Se pravi si naravno odporen na vse. Shhh k te bodo anal iziral.

vostok_1 ::

Nisem. Ampak Windows Millennium cepivo tudi ne koristi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Nisem. Ampak Windows Millennium cepivo tudi ne koristi.

Sem preprican da Ms ne bo dal dovoljenja za njihov tm, na cepivu. Ampak te poslovne prakse so verjetno tebi bolj znane..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Mr.B, jureflux ...

selfie ali potrdilo, da ste si vbrizgali Win 95 cepivo. Do takrat so vaše besede bolj prazne, smehi pa self-deprecating.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zasekamroz ::

nisem antivaxxer, ampak glede obveznega cepljenja proti koroni imam pomisleke

Drevesce ::

Tudi sam nisem antivaxxer, nisem zaenkrat prebral niti ene teorije zarote cepiva za koronavirus, samo zasledil sem nekaj o Gatesu.

Kljub temu se ne bi cepil, saj za taksen virus ne vidim smisla. Bi pa verjetno razmislil o cepivu, ce bi spadal pod ogrozeno populacijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Mr.B, jureflux ...

selfie ali potrdilo, da ste si vbrizgali Win 95 cepivo. Do takrat so vaše besede bolj prazne, smehi pa self-deprecating.

No kot smo ze ugotovili, so tvoje blodnje, na sreco le blodnje. Tezava je le, da imajo taki kot ti na zalost volilno pravico.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

HappyPills ::

Jaz še vedno pričakujem zbor antivexxrjev. Da končno pokažejo, nam nevednežem kako se streže. Se zbobnajo skupaj ter prekužijo in izolirajo. S tem bodo pomagali dvignit prekuženost in se nam ne bo treba cepit \O/. Seveda podpišejo, da se odpovedujejo medicini, kar je itak logično ker kaj te bodo filal s strupi. Za večno bi nam zaprli šnofle ter dokazali, kako se eko bio to vse da. Bi pa se prej z žalami zmenil še za grupni popust. Istočasno lahk še ošpice prefurajo al pa kej drugega, da se izkoristi priložnost. Vostok pričakujem, da boš poročal iz dogodka. Glede na glasnost po fb, forumih ter novičarskih portalih jih je vsaj 200.000 takih tako da bodo kr dobr pomagal pri prekuženosti.

Wazzaa ::

Zakaj bi se moral odpovedati medicini, če nočeš določenega zdravila ali cepiva?

Kaj strašiš z žalami, medtem ko si mularija ves ta čas podaja zvitke. Po tvoje so umrli že najmanj šestkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wazzaa ()

HappyPills ::

Zato, ker ne moreš rečt da je cepivo strup, antibiotik pa npr. ni. Oba pa narejena v istem labu ista "bigfarma" ti jih naredi in da ti jih isti zdravnik. Pač ni nobene logike. Če si načelen si pač načelen ne zdaj sem proti cepivu pol pa k shit hits the fan pa mi vse vbrizgaj kar maš pa še cepivo just in case :).

Vrjamem pa da je antivexx najlažje bit za druge. Zato pa jih končno pozivam naj tokrat oni prevzamejo prekuženost nase in se nam ne bo treba cepit, naj pokažejo da je to res kar govorijo.

Z žalami nič ne strašim samo če se jih za eko prekužbo zbere 200k tolk kot pravjo, da jih je bo tudi če je smrtnost "samo" kot gripa to še vseeno pomeni od 100 - 200 mrtvih za to pa se že dobi popust.

Wazzaa ::

HappyPills je izjavil:

Zato, ker ne moreš rečt da je cepivo strup, antibiotik pa npr. ni. Oba pa narejena v istem labu ista "bigfarma" ti jih naredi in da ti jih isti zdravnik. Pač ni nobene logike.


Iz enega laba pride marsikaj kar ustvarja dobiček.

Ne razumem zakaj praviš, da je treba slepo zaupat farmaciji

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wazzaa ()

HappyPills ::

Točno o tem govorim. Ampak pol naj se ji ne zaupa v celoti ne sam po delčkih. Ker če nam lažejo za cepiva zakaj nam potem ne še za zdravila?! Kako lahko lahko nekomu, ki ti laže sploh zaupaš. ALi mu ali pa mu ne. Antivexx bi pa mal to selektivno. Odvisno od počutja in potrebe.

Zgodovina sprememb…

Wazzaa ::

HappyPills je izjavil:

Ker če nam lažejo za cepiva zakaj nam potem ne še za zdravila?! Kako lahko lahko nekomu, ki ti laže sploh zaupaš. ALi mu ali pa mu ne.


Tako kot si se ti zlagal za žale? Naj zdaj predpostavljam, da boš vedno lagal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wazzaa ()

HappyPills ::

Boš ali ne boš? Nevem ti povej.

sumoborac ::

HappyPills je izjavil:

Zato, ker ne moreš rečt da je cepivo strup, antibiotik pa npr. ni. Oba pa narejena v istem labu ista "bigfarma" ti jih naredi in da ti jih isti zdravnik. Pač ni nobene logike. Če si načelen si pač načelen ne zdaj sem proti cepivu pol pa k shit hits the fan pa mi vse vbrizgaj kar maš pa še cepivo just in case :).

Vrjamem pa da je antivexx najlažje bit za druge. Zato pa jih končno pozivam naj tokrat oni prevzamejo prekuženost nase in se nam ne bo treba cepit, naj pokažejo da je to res kar govorijo.

Z žalami nič ne strašim samo če se jih za eko prekužbo zbere 200k tolk kot pravjo, da jih je bo tudi če je smrtnost "samo" kot gripa to še vseeno pomeni od 100 - 200 mrtvih za to pa se že dobi popust.


Tole prebrati je pa zalostno. Generalizacija spada v isti kos kot ekstremi. Nikoli niso zdravi. Ce prevedemo tvojo logiko na drugo področje, se sliši sledeče:
Če si proti dizelskim avtom, si tudi proti električnim. Proda ti jih isti prodajalec. Ni nobene logike. Če si načelen si pač načelen, avto je avto. Aja, če pa nisi proti, pol pa bi bilo edino fer, da se zberete vsi podporniki dizel avtov, da se vas toži za vse smrti, ki jih dizli povzročajo. Pa da skupinsko plačate žale vsem tem ljudem, ki ste jih pomorili (eno nulo več kot so tvoje cifre)..

Aja, proizvajalec avtov proizvaja se marsikaj drugega. Ziher ti ena od stvari, ki jih proizvaja ni usec (pa ce je to samo sponka za na kljuce). Ce si načelen, potem nesmes kupit NICESAR kar oni proizvajajo. Ker evil je evil, nima veze v kaksni "embalazi".

Poskusite bit vsi skupaj malce bolj odprtih glav in razumevajoci do soljudi. Ne glede na temo. Od flateartherjev do eko blaznežev. Vsi smo krvavi pod kožo. In postavljat se, da je nekdo boljši od nekoga drugega zardi katerega koli enega faktorja se zmeraj zaključi v "*izmih" (barva koze, spol, verska usmerjenost je samo nekaj samostoječih faktorjev, ki so se (in se žalostno še) uporabljajo).
Prid sm al pa tm ostan...

zasekamroz ::

HappyPills je izjavil:

Zato, ker ne moreš rečt da je cepivo strup, antibiotik pa npr. ni. Oba pa narejena v istem labu ista "bigfarma" ti jih naredi in da ti jih isti zdravnik. Pač ni nobene logike. Če si načelen si pač načelen ne zdaj sem proti cepivu pol pa k shit hits the fan pa mi vse vbrizgaj kar maš pa še cepivo just in case :).

Vrjamem pa da je antivexx najlažje bit za druge. Zato pa jih končno pozivam naj tokrat oni prevzamejo prekuženost nase in se nam ne bo treba cepit, naj pokažejo da je to res kar govorijo.

Z žalami nič ne strašim samo če se jih za eko prekužbo zbere 200k tolk kot pravjo, da jih je bo tudi če je smrtnost "samo" kot gripa to še vseeno pomeni od 100 - 200 mrtvih za to pa se že dobi popust.

mene bi recimo pri obveznem cepljenju proti koroni motile dve stvari

Prva je, da bo cepivo ob izidu še nepreverjeno, cepiv za človeške koronaviruse še ni, veliko kandidatov je narejenih s še relativno novimi metodami... sej verjetno bo varno in relativno učinkovito, ampak se mi zdi, da bi moral imeti vsak pravico, da se o temu, a mu je tveganje sprejemljivo ali ne odloči sam.

Druga je, da menim, da so naša telesa naša last in se imamo pravico odločati, kaj bomo dali v njih. Tudi če je cepivo 100% varno in 100% učinkovito in bi bila odločitev da se ne cepiš neumna, bi moral vsak imeti pravico, da se neumno odloči.

HappyPills ::

Ne žal ta logika tukaj pade.
S tem ko antivexx ne cepijo svojih otrok in s tem direktno ogrožajo vse dojenčke in malčke, kateri se še ne morejo cepit. Dejansko jih lahko s tem pošlejo v smrt. Če je nekdo pripravljen zaradi svojih blodenj ogrožat direktno mojega otroka mu žal to ne morem dopustit. Ni govora tukaj direktno o korona cepivu, ki ga sploh še ni ampak npr o ošpicah.
In ne v tem primeru tvoje telo NI tvoja odločitev razen če si pripravljen direktno odgovarjat za smrt ali bolezen drugega takrat pa ja, ne gre pa to brez posledic. Torej, če se ne cepiš in če zaradi tebe otrok zboli in umre pač dobiš kazen uboja. Tako imaš pravico se neumno odločit.

Če bomo vsakemu prepustili, da se odloča se jih bo cepilo npr. 50% kar je premalo in bo še dodatno ogenj na antivexx mašinarijo, ki bo tumpala da cepiva niso uspešna. Lahko pa se seveda gredo in eko bio precepijo ter vidijo ali zadeve učinkuje, če ne so to preizkusili na svoji koži, seveda se mora vsak ki bi tak eksperiment izvajal izolirat zato, da ne bo okužil tistih, ki se nočejo. Ne moreš pa ti se okužit ter namerno prekuževat vse ostale take neumnosti pa ne moremo brez posledic dopustit.

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

sumoborac je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Zato, ker ne moreš rečt da je cepivo strup, antibiotik pa npr. ni. Oba pa narejena v istem labu ista "bigfarma" ti jih naredi in da ti jih isti zdravnik. Pač ni nobene logike. Če si načelen si pač načelen ne zdaj sem proti cepivu pol pa k shit hits the fan pa mi vse vbrizgaj kar maš pa še cepivo just in case :).

Vrjamem pa da je antivexx najlažje bit za druge. Zato pa jih končno pozivam naj tokrat oni prevzamejo prekuženost nase in se nam ne bo treba cepit, naj pokažejo da je to res kar govorijo.

Z žalami nič ne strašim samo če se jih za eko prekužbo zbere 200k tolk kot pravjo, da jih je bo tudi če je smrtnost "samo" kot gripa to še vseeno pomeni od 100 - 200 mrtvih za to pa se že dobi popust.


Tole prebrati je pa zalostno. Generalizacija spada v isti kos kot ekstremi. Nikoli niso zdravi. Ce prevedemo tvojo logiko na drugo področje, se sliši sledeče:
Če si proti dizelskim avtom, si tudi proti električnim. Proda ti jih isti prodajalec. Ni nobene logike. Če si načelen si pač načelen, avto je avto. Aja, če pa nisi proti, pol pa bi bilo edino fer, da se zberete vsi podporniki dizel avtov, da se vas toži za vse smrti, ki jih dizli povzročajo. Pa da skupinsko plačate žale vsem tem ljudem, ki ste jih pomorili (eno nulo več kot so tvoje cifre)..

Aja, proizvajalec avtov proizvaja se marsikaj drugega. Ziher ti ena od stvari, ki jih proizvaja ni usec (pa ce je to samo sponka za na kljuce). Ce si načelen, potem nesmes kupit NICESAR kar oni proizvajajo. Ker evil je evil, nima veze v kaksni "embalazi".

Poskusite bit vsi skupaj malce bolj odprtih glav in razumevajoci do soljudi. Ne glede na temo. Od flateartherjev do eko blaznežev. Vsi smo krvavi pod kožo. In postavljat se, da je nekdo boljši od nekoga drugega zardi katerega koli enega faktorja se zmeraj zaključi v "*izmih" (barva koze, spol, verska usmerjenost je samo nekaj samostoječih faktorjev, ki so se (in se žalostno še) uporabljajo).



Izpust dizel avtomobila ali električnega skupaj s proizvodnjo je tam tam. Torej pravi načelnež bi to vedel in bi si kupil kolo.

Barakuda1 ::

HappyPills je izjavil:

Izpust dizel avtomobila ali električnega skupaj s proizvodnjo je tam tam. Torej pravi načelnež bi to vedel in bi si kupil kolo.


8-O

jok...hodil bi peš.>:D

HappyPills ::

Ja in to bos.

CoolBits ::

NE, ker koronavirusi so z nami že od nekdaj in še vedno veljajo za relativno nenevarne, okuženi pa razvije imunost.
Ok so tudi tukaj rizične skupine, enako kot za vsako influenco ampak tukaj pa mora vsak sam poskrbet za svoj imunski sistem, imamo pa tudi zdravstvo.

Pac-Man ::

Prvo cepivo kaže obetavne rezultate, pri vseh testnih osebkih so našli protitelesa, v enaki ali večji koncentraciji kot pri prebolelih.

https://www.cnbc.com/2020/05/18/moderna...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

solatko ::

Seveda bi se cepil pa še čip naj vgradijo istočasno, da me ne bojo dvakrat špikal.;(
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

Mr.B ::

solatko je izjavil:

Seveda bi se cepil pa še čip naj vgradijo istočasno, da me ne bojo dvakrat špikal.;(

Ne pozabi je winMe chip, ti bo vostok obrazlozil..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mahoni ::

Pac-Man je izjavil:

Prvo cepivo kaže obetavne rezultate, pri vseh testnih osebkih so našli protitelesa, v enaki ali večji koncentraciji kot pri prebolelih.

https://www.cnbc.com/2020/05/18/moderna...

In pol bodo mutirala in zacela napadat se ostale telesne celice. Hvala lepa za taka hitra cepiva in hitre teste.

J.McLane ::

Tudi protitelesa znajo povzročati zdravstvene težave. Je pa res, da se verjetno ni treba cepit celotni populaciji, ali pač?
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

vostok_1 ::

@jureflux & Mr.B

Od kje vam ideja, da sem proti cepivom, proti 5G, proti smartphonom, proti GPS?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

@jureflux & Mr.B

Od kje vam ideja, da sem proti cepivom, proti 5G, proti smartphonom, proti GPS?

Še sam sebe ne razumeš.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

ni mogel drzati gobca..: https://edition.cnn.com/2020/05/19/poli...
stave : ja/ ne/ bs
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
««
5 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Uvaja se obvezno cepljenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45660927 (46166) vostok_1

Več podobnih tem