» »

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Temo vidijo: vsi
««
43 / 43
»
»»

vostok_1 ::

Telbanc je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jaz znam odgovoriti.

No chance in hell.

(vsaj za Billy-19 ne)


Ja nekak smo se zgleda navadli na virus. Zakaj ne bi smel izbrati rusko cepivo? In če se pokaže boljše kot zahodno?

Zakaj ne bi smel odločat ali se bom cepil ali ne? Menda nismo u Severni Koreji?


Vsekakor podpiram svobodo, da se lahko prostovoljno odločiš o cepivu.

Jaz vem, da se ne bom. Če bo obvezno...to bo problem. Če že ne bo masovnega upora in giljotine na republiškem trgu, bom dobil zdravnikovo opravičilo or something.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

vostok_1 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jaz znam odgovoriti.

No chance in hell.

(vsaj za Billy-19 ne)


Ja nekak smo se zgleda navadli na virus. Zakaj ne bi smel izbrati rusko cepivo? In če se pokaže boljše kot zahodno?

Zakaj ne bi smel odločat ali se bom cepil ali ne? Menda nismo u Severni Koreji?


Vsekakor podpiram svobodo, da se lahko prostovoljno odločiš o cepivu.

Jaz vem, da se ne bom. Če bo obvezno...to bo problem. Če že ne bo masovnega upora in giljotine na republiškem trgu, bom dobil zdravnikovo opravičilo or something.

Res ne vidim potrebe, da bi se cepil. Niti Bergamo, ne mora opravičiti prisilnega cepljenja.
Mene lahko držijo samo na zdravstvo. Za drugo se mi jebe. Bom pa res sam hrano delal, sinova se bi šolala doma in bila lovca in poljedelca pa še marsikaj drugega. Programirat, pa verjetno res ne bi znala. Ko jebe to. Ampak, da pa ostaneš brez zdravstvene oskrbe, je pa jeba. Full jeba. Ne bo druge, kot pa vzeti blue trip.

suzej ::

Niti Bergamo, ne mora opravičiti prisilnega cepljenja.

Nič ga ne opraviči.

Pač če bi recimo imeli epidemijo črnih koz, ebole,... bi se večina ljudi želela cepit tudi brez prisile.

Unilseptij ::

Slopek je izjavil:

Ena druga perspektiva.
https://www.24ur.com/magazin/tretja-naj...

Včasih je bila to teorija zarote. Zdaj ta resnica sploh ni več pomembna. Tako, kot ne bo pomembno razkritje leta 2030 , ko bomo izvedeli, kdo je Kennedyja ubil. Itak vemo in itak smo to že sprejeli. Ne bo šoka, ne bo nič. Niti novica ne. Tako kot tole, ni nobena novica leta 2020. 70let zamude. Kdaj bojo poročali o stanju danes? Seveda čez 70let, ko bo tale covid scam, popolnoma brezpredmeten. Cenzura in omejevanje medijev, je že zdavnaj končana. Zdaj so "novinarji", pisuni, trobilci resnice samo še igralci, ki pridejo prebrati ali objavit, že spisano zgodbo.

To je znano že od leta 1976... Dobro jutro :D.

Mayak @ Wikipedia

HappyPills ::

vostok_1 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jaz znam odgovoriti.

No chance in hell.

(vsaj za Billy-19 ne)


Ja nekak smo se zgleda navadli na virus. Zakaj ne bi smel izbrati rusko cepivo? In če se pokaže boljše kot zahodno?

Zakaj ne bi smel odločat ali se bom cepil ali ne? Menda nismo u Severni Koreji?


Vsekakor podpiram svobodo, da se lahko prostovoljno odločiš o cepivu.

Jaz vem, da se ne bom. Če bo obvezno...to bo problem. Če že ne bo masovnega upora in giljotine na republiškem trgu, bom dobil zdravnikovo opravičilo or something.


Računaš na druge spet? Hehe reva.

3p ::

Fascinantna je ta dvojnost.
Covid - sitnica. ("Kje se lahko okužim?" "Nima ti kaj bit." "Prehladek!")
Cepivo proti covidu - grozna zarota protsto-micro-softovcov. ("Umreš zagotovo!" "Ponoči svetiš?" "Lokacijo non-stop na 5G sharas.")

BigWhale ::

Ok, dovolj je bilo.
««
43 / 43
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Uvaja se obvezno cepljenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45662370 (47609) vostok_1

Več podobnih tem