» »

E hrana - male porcije, predrago

E hrana - male porcije, predrago

1
2
3

mtosev ::

Jaz sn prek wolta ta teden jedo pizzo iz krušne in so mi pizze iz te restavracije super.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

c3p0 ::

reeves je izjavil:


V testo za pizzo na rimski način se olje vedno daje. Po originalni recepturi. Takih je 99% pizz pri nas. Če ga ne dajejo, potem delajo narobe.


Olje se pa nikoli ne daje (tudi EU standard obstaja) v testo za napolitanske pizze. Verace je en tak primer. Tukaj se olje pokaplja po pizzi (spet EU standard).


Se daje olje, a nekateri močno pretiravajo. Občutiš, ko te pizza tako nasiti, da še naslednji dan čutiš pritik v želodcu.

Na neapeljski stil pa se pokapa na koncu, ampak pravo extra virgin olje, ki bi ga z užitkom jedel tudi s svežim kruhom.

Hribr ::

Izgleda da bo sedaj vseeno drugače, odkar so se združili z GLOVO-m...vsaj zastavili so tako.

Podarjajo promo kode za 15€ za naročila hrane in ostalih dobrin. Veljavno za prva 3 naročila.. Še širša ponudba in bolj konkurenčne cene.

Promo koda: YCT59C9

Ali pa kar link:
https://link.glovoapp.com/promo?c=YCT59...

Brezplačna aplikacija, ki vam omogoča hitro in popolnoma enostavno naročanje hrane pri najrazličnejših restavracijah. Imajo številne akcije: brezplačna dostava hrane, weekend popusti, itd.

Napram WOLT-u tudi precej cenejša dostava - brezplačno v radiju 2-4 km.

Hribr ::

No, če še kdo rabi, pri GLOVO-u so vrnili akcijo, s katero dobite 15€ za prve tri nakupe.

Promo koda: FNBD1XL

Ali pa kar link:
https://link.glovoapp.com/promo?c=FNBD1...

Vanquish ::

m0LN4r je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Invictus je izjavil:

Kako sploh lahko žrete to hrano, ki je mrzla, prerukana, zgleda pa kot ostanek bruhanja po kaki žurki ?!?!?!


A ni to vsa današnja hrana, ki je predelana.
Ne, dostava je se en level nizje. Ce ze jem nezdravo pico, pol tako, ki ni presvicana in prekuhana v kartonu in se pelje na biciklu cez pol Maribora.


jaz ne vem, kje si ti doma ampak nimajo vsi takih izkusenj.
Meni so enkrat dostavli v 8 minutah od oddanega narocila, pica bla se tako vroca, da nisi mogo karton drzat spodaj, je pa res, da sem doma v centru.

Invictus ::

poudarek je na enkrat...

Ko sem gledal sodelavce, kako so jedli tisto mlačno E-Hrano, sem si mislil, takih pomij sam nikoli ne prinesem od doma... Ni treba biti ravno Ana Roš, ali Gordon Ramsey, da skuhaš bolje...

E-Hrana, ne glede kdo je kuha, po dostavi zgleda kot tisto, kar sam včasih vržem stran...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Gagatronix ::

@Invictus, ce si ti narocas hrano iz pasjega zavetisca je to izkljucno tvoj problem. :))

Invictus ::

Ne naročam hrane ;). Si jo skuham sam...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

LeQuack ::

Po moje ni važno kdo dostavlja, vsa dostavljena hrana je avtomatsko slaba po dostavi, tudi če je bila pred še dobra.
Quack !

Gagatronix ::

Ce cakas do naslednjega dne, definitivno. :))

Invictus ::

Eni imate pa res nizek nivo za kvaliteto hrane...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Ganon ::

Postana, mlačna hrana iz nahrbtnika, ki jo še drago plačaš, tudi meni ne diši. Na dom naročim samo iz kitajske, ki ima lastno dostavo. Pripeljejo hitro, hrana pa je vroča. Če se odločim, da bom pico jedel doma, jo raje osebno prevzamem.

Gagatronix ::

Ehrana live == kolesarji. Nimajo pa vsi preko ehrana live dostave. Vecina jih dostavlja z avtomobili.

mtosev ::

Zame je wolt super. Vidim, da še 10% off dobiš za naslednjič.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Invictus ::

mtosev je izjavil:

Zame je wolt super. Vidim, da še 10% off dobiš za naslednjič.

Ja, 10% popusta čudežno izboljša okus :))
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gagatronix ::

mtosev je izjavil:

Zame je wolt super. Vidim, da še 10% off dobiš za naslednjič.


Lepo da dajes kes tujcem. /s

Vanquish ::

dejstvo je, da je najbolj odvisno kje zivis in tisti, ki po svojih izkusnjah posplosujete se raje zamislite kolko je resnice v tem ;)

Jaz mam to sreco, da zivim dokaj blizu vecine restavracij in hrano, ki jo narocim dobim v roku 5m od kar jo dostavljalec prevzame, posledicno je se vroca prakticno isto kot pa jo dobim v sami restavraciji.

Druga stvar pa je, ce ti pico ze v osnovi dostavlja 20m, med tem pa se ma drugo stranko, v tem primeru pa se strinjam, da je to krneki.

Zato pa je dosti bolj smisleno govorit o svoji izkusnji in povedat zakaj ti je vsec ali ne, ne pa posplosevat, da je nekaj zanic.

Gagatronix ::

Sam zivim v Ljubljani-Vic.

Po vecini narocam pri Top Chef, ker mi je njihova ponudba vsec, porcije so solidne, cene ugodne in dostava relativno hitra. (Ponavadi mi pise dostava 30-60 minut, pa je dostavljalec pri meni v 20-30 minutah.)

Sem pa narocal 2x tudi pri Olivi: Odsvetujem. Hrana sicer okusna in porcije solidne, pa tudi predrago ni, vendar je njihov odnos do strank obupen. Nazadnje je za narocilo pisalo 1h30m, sem jih po 2h prijazno pobaral kako je z mojim narocilom, pa so me nalajali kot psa. Ocitno je "Bi samo vprasal kaksno je stanje mojega narocila na ime (ime tukaj)..." za njih nevljudno.

Ter obcasno narocim tudi pri Halo Katra, cez katere pa nimam pripomb, saj so vedno bili do minutke tocni, s solidnimi porcijami okusne hrane za ugodno ceno.

LeQuack ::

Gagatronix je izjavil:

mtosev je izjavil:

Zame je wolt super. Vidim, da še 10% off dobiš za naslednjič.


Lepo da dajes kes tujcem. /s


A ni tako da je Španski Glovo kupil ehrana?
Quack !

reeves ::

No, najprej naj se ve, da dostavne službe ničesar ne pripravljajo. Oni samo dostavljajo.

Je pa nastalo kar precej zmede in podaljšala se je dostava hrane.

Restavracija ima lahko pod nadzorom samo svoje dostavljalce. Če mi dobimo naročilo ob 16h in nam napiše, da bo prvi dostavljalec (E-hrana, Wolt, Glovo)) pri nas šele čez eno uro, mi ne moremo nič pri tem. Razlika je, da nekatere restavracije naročilo naredijo takoj in ta potem čaka v grelni omari. Mislim pa, da nas večina čaka v kuhinji, kar pomeni, da dam jaz listek na stran in naredim naročilo ob 17h. Pa še to je treba jemati z rezervo, ker včasih pridejo 15min prej, včasih pa toliko zamujajo.

LeQuack je izjavil:

A ni tako da je Španski Glovo kupil ehrana?

Je.

Ampak prevzem še ni dokončan tako, da zaenkrat vozita oba.

Gagatronix ::

Ehrana je posrednik, vozijo vecinoma dostavljalci iz gostinskih obratov, ki z ehrana sodelujejo. Izjema je flota kolesarjev ehrana live, ki pa so zaposleni neposredno pri ehrana.

mtosev ::

Woltov app je nekaj nivojev nad ehrano.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gagatronix ::

Kurc gleda appe. :) Ce rabim app zato da lahko neko storitev uporabljam si lahko ziher, da je ne bom.

Ti imas najbrz se app za rit brisat.

Ganon ::

Sem se spomnil, ste že uporabili BON21 pri naročilu hrane? Sem bil presenečen, kako enostavno je. :D

FireSnake ::

LeQuack je izjavil:

Po moje ni važno kdo dostavlja, vsa dostavljena hrana je avtomatsko slaba po dostavi, tudi če je bila pred še dobra.


Drži, kot pribito.
Pri nas se kuha, to je rešitev. In edina prava.
To, da ni časa je pa izgovor lenob.

Jaz si hrano nesem v službo, se pa tudi zgodi, da je 2 do 3x na mesec konzerva (ribe, pašteta).
Zraven doma pridelana zelenjava - ni primerjave z dostavo.

Glede tistega, ko je nekdo pisal, da je v restavracijah hrana slaba: ne vem v katere pesjake dotični hodi jest.
Mi imamo izbor restavracij, kjer je za pametno ceno hrana vrhunska.
Pa jaz vem tudi, kaj je kvaliteta, ker sem celo življenje jedel domače.
Tudi z mikrovalovko me ne pretentajo (so me hoteli v Jurmanu v LJ, ko so mi ribo pacali v mikrovalovki). Jim takoj rečem.

McDonalds in pospeševalci okusov so vam tako "zmanipulirali" možgane, da soloh več ne veste kaj dobra hrana je.

Še primer Lipe v MB: vsi hvalijo pohanega pišeka (še nisem slišal, da bi kdo rekel, da ni dober). Jaz ne vem, kaj je tam dobrega! Naj tak pride k meni domov na pohanje, si bo prste pogrizel.

Nasploh: hrano je treba spoštovati.
In to, da si naročaš dostavo je čudno
Ne rečem tu in tam (čeprav jaz nikoli). Če se pa to dogaja na dnevni bazi se je pa za zamisliti.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Hemi426 ::

A še ne veste zakaj so male porcije?
https://www.reddit.com/r/PublicFreakout...

Smurf ::

Eh trenutno imas na woltu/ehrani verjetno vec kot 100 restavracij (vsaj v LJ). Ce med njimi ne najdes dobrih...

Je pa res, da je pac v zivo v restavraciji zmeraj nekoliko boljsi experience. Ampak recimo, ce rabis nekaj med delom za pol urce ali pa se ti tisti dan preprosto nic ne da, je tole super opcija.

Badwolff ::

FireSnake je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Po moje ni važno kdo dostavlja, vsa dostavljena hrana je avtomatsko slaba po dostavi, tudi če je bila pred še dobra.


Drži, kot pribito.
Pri nas se kuha, to je rešitev. In edina prava.
To, da ni časa je pa izgovor lenob.

Jaz si hrano nesem v službo, se pa tudi zgodi, da je 2 do 3x na mesec konzerva (ribe, pašteta).
Zraven doma pridelana zelenjava - ni primerjave z dostavo.

Glede tistega, ko je nekdo pisal, da je v restavracijah hrana slaba: ne vem v katere pesjake dotični hodi jest.
Mi imamo izbor restavracij, kjer je za pametno ceno hrana vrhunska.
Pa jaz vem tudi, kaj je kvaliteta, ker sem celo življenje jedel domače.
Tudi z mikrovalovko me ne pretentajo (so me hoteli v Jurmanu v LJ, ko so mi ribo pacali v mikrovalovki). Jim takoj rečem.

McDonalds in pospeševalci okusov so vam tako "zmanipulirali" možgane, da soloh več ne veste kaj dobra hrana je.

Še primer Lipe v MB: vsi hvalijo pohanega pišeka (še nisem slišal, da bi kdo rekel, da ni dober). Jaz ne vem, kaj je tam dobrega! Naj tak pride k meni domov na pohanje, si bo prste pogrizel.

Nasploh: hrano je treba spoštovati.
In to, da si naročaš dostavo je čudno
Ne rečem tu in tam (čeprav jaz nikoli). Če se pa to dogaja na dnevni bazi se je pa za zamisliti.


Ajaj se ti zdi potrebno to svojo filozofijo razlagat v temi o ehrani?

Hemi426 ::

Badwolff je izjavil:

FireSnake je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Po moje ni važno kdo dostavlja, vsa dostavljena hrana je avtomatsko slaba po dostavi, tudi če je bila pred še dobra.


Drži, kot pribito.
Pri nas se kuha, to je rešitev. In edina prava.
To, da ni časa je pa izgovor lenob.

Jaz si hrano nesem v službo, se pa tudi zgodi, da je 2 do 3x na mesec konzerva (ribe, pašteta).
Zraven doma pridelana zelenjava - ni primerjave z dostavo.

Glede tistega, ko je nekdo pisal, da je v restavracijah hrana slaba: ne vem v katere pesjake dotični hodi jest.
Mi imamo izbor restavracij, kjer je za pametno ceno hrana vrhunska.
Pa jaz vem tudi, kaj je kvaliteta, ker sem celo življenje jedel domače.
Tudi z mikrovalovko me ne pretentajo (so me hoteli v Jurmanu v LJ, ko so mi ribo pacali v mikrovalovki). Jim takoj rečem.

McDonalds in pospeševalci okusov so vam tako "zmanipulirali" možgane, da soloh več ne veste kaj dobra hrana je.

Še primer Lipe v MB: vsi hvalijo pohanega pišeka (še nisem slišal, da bi kdo rekel, da ni dober). Jaz ne vem, kaj je tam dobrega! Naj tak pride k meni domov na pohanje, si bo prste pogrizel.

Nasploh: hrano je treba spoštovati.
In to, da si naročaš dostavo je čudno
Ne rečem tu in tam (čeprav jaz nikoli). Če se pa to dogaja na dnevni bazi se je pa za zamisliti.


Ajaj se ti zdi potrebno to svojo filozofijo razlagat v temi o ehrani?


+1
Vedno se najde takšen poster v teh temah, da pokaže svojo kvazi moralno superiornost.
Takoj vidiš po izrazih tipa:
"Jaz vem kaj je kvaliteta"
"Jaz nikoli ne naročam"
"Samo jaz vem kako se poha, ne pa lokal ki ga večina hvali".

Smurf ::

Ironicno je, da gre ponavadi za tist tip ljudi, ki nocejo poiskusiti drugih stvari in zulijo tistih 5 svojih jedi celo zivljenje, vse drugo pa jih iztiri, ker je drugacno in ne marajo spremembe.

LeQuack ::

Kako se dostavljavci odločijo kateremu prinesejo nazadnje? Ker ta ponavadi dobi najslabši obrok. Glede na to koliko napitnine so prej dali al kakšna druga fora?
Quack !

Gagatronix ::

Ne vem kje ti zivis, Kvaki, ampak v Ljubljani gre folk po vrstnem redu. Ce ti izpise "tvoje narocilo je tretje v vrsti" ali nekaj potem to pomeni da si tretji na vrsti, ni neke visje matematike tu.

Ganon ::

LeQuack je izjavil:

Kako se dostavljavci odločijo kateremu prinesejo nazadnje? Ker ta ponavadi dobi najslabši obrok. Glede na to koliko napitnine so prej dali al kakšna druga fora?


Napitnine? :))

LeQuack ::

Gagatronix je izjavil:

Ne vem kje ti zivis, Kvaki, ampak v Ljubljani gre folk po vrstnem redu. Ce ti izpise "tvoje narocilo je tretje v vrsti" ali nekaj potem to pomeni da si tretji na vrsti, ni neke visje matematike tu.


Ja in kdo določi vrstni red?
Quack !

mtosev ::

Jaz opažam, da hrano iz McDonald's dobim zelo hitro. Večino časa v roku 15-20min. V appu piše, da sem od mc oddaljen 750m, aja še pizze iz taverne sicilija bi pohvalil, ker imajo zares dobre pice iz krušne peči.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

FireSnake ::

Hemi426 je izjavil:


+1
Vedno se najde takšen poster v teh temah, da pokaže svojo kvazi moralno superiornost.
Takoj vidiš po izrazih tipa:
"Jaz vem kaj je kvaliteta"
"Jaz nikoli ne naročam"
"Samo jaz vem kako se poha, ne pa lokal ki ga večina hvali".


Hitro v McDonalds, pa Bogžegnaj!

Smurf je izjavil:

Ironicno je, da gre ponavadi za tist tip ljudi, ki nocejo poiskusiti drugih stvari in zulijo tistih 5 svojih jedi celo zivljenje, vse drugo pa jih iztiri, ker je drugacno in ne marajo spremembe.

Ti boš že vedel. Ker raznolika hrana zate je to ... da ješ v različnih gostilnah.
Al kako?

mtosev je izjavil:

Jaz opažam, da hrano iz McDonald's dobim zelo hitro. Večino časa v roku 15-20min. V appu piše, da sem od mc oddaljen 750m, aja še pizze iz taverne sicilija bi pohvalil, ker imajo zares dobre pice iz krušne peči.


Če že pica, potem probaj pierijo V v Račah.
Pa potem poročaj, če je tista iz Sicilijane še vedno dobra.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

FireSnake je izjavil:


Če že pica, potem probaj pierijo V v Račah.
Pa potem poročaj, če je tista iz Sicilijane še vedno dobra.


Pa si probal obe ? Kaj pa Toscana ? Dodo ? LOL

Gagatronix ::

LeQuack je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Ne vem kje ti zivis, Kvaki, ampak v Ljubljani gre folk po vrstnem redu. Ce ti izpise "tvoje narocilo je tretje v vrsti" ali nekaj potem to pomeni da si tretji na vrsti, ni neke visje matematike tu.


Ja in kdo določi vrstni red?


Gostinec pri kateremu narocas.

FireSnake ::

mr_chai je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Če že pica, potem probaj pierijo V v Račah.
Pa potem poročaj, če je tista iz Sicilijane še vedno dobra.


Pa si probal obe ? Kaj pa Toscana ? Dodo ? LOL


Toscana, Ali, Roma, Sidro, Baron ... vse sem probal.
Dodo mi pa ni znano.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

LeQuack ::

Gagatronix je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Ne vem kje ti zivis, Kvaki, ampak v Ljubljani gre folk po vrstnem redu. Ce ti izpise "tvoje narocilo je tretje v vrsti" ali nekaj potem to pomeni da si tretji na vrsti, ni neke visje matematike tu.


Ja in kdo določi vrstni red?


Gostinec pri kateremu narocas.


No sej to hočem rečt. Če te gostinec ne mara potem te da zmeraj zadnjega v vrstnem redu.
Quack !

Badwolff ::

Zakaj te gostinec ne bi maral? S kakimi stvarmi se eni obremenjujete.

Hemi426 ::

Hitro v McDonalds, pa Bogžegnaj!


Haha, dobro si me, ker če sem pa izpostavil tvojo kvazi moralno superiornost in nakladanje, moram pa takoj biti oboževalec Mcdonaldsa.
Ga ne jem, tudi se za svoje pojme prehranjujem zdravo, ne bom pa nikoli v temi ko nekdo sprašuje o izkušnjah z E-Hrano, moraliziral cele filozofije o hrani kot ti.
Sem vesel, da tudi drugi to opazijo... :)

Smurf ::

FireSnake je izjavil:


Ti boš že vedel. Ker raznolika hrana zate je to ... da ješ v različnih gostilnah.

Prehodil sem ze nekaj sveta in poskusil kar nekaj stvari. Od ulicne hrane v tretjem svetu do restavracij z Michellinovimi zvezdicami. Trdidi, da je tvoja domaca hrana superiornersa v primerjavi z vso ostalo je prikupno naivno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

FireSnake ::

Tudi jaz sem bil že marsikje (tudi v Severni Koreji - ampak to je zgodba zase).
Ne vem, kaj bi naj tvoje pisanje pomenilo.

Da je doma pridelana in skuhana hrana kaj slabša/manj vredna?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Sparkxl ::

Jaz ne razumem zakaj se sploh obremenjuješ s tem kaj drugi jejo in smetiš tukaj, hkrati pa se počutiš ekstremno superiornega.
Včeraj sem ravno privlekel iz vrta ogromno sveže zelenjave. Ko sem vse opral in pospravil se mi je blazno zaluštala pica. Iz dostave.

Nikonja ::

To da znaš kuhat ne pomeni da dobro kuhaš, ampak če si prepričan da si nadpovprečan kuhar, prijavi se v Masterchef-a in nam vsem pokaži kolk si dobr. To je isto kot da trdiš da si dobr avtomehanik ker znaš gumo in brisalce zamenjat!!

Itak da je ogromno restavracij v Ljubljani in Sloveniji kje je hrana 5krat boljša kot tvoja, ampak ti se lahko še naprej lahko lažež da je tvoj pohanček najboljši na svetu !

Vetrpiha ::

No ja, lokalci znajo v največji meri kuhati samo lokalno. Tako po vsem svetu. Slovenci slovensko, Italijani italijansko itd

vnetidebater ::

Nikonja je izjavil:

Itak da je ogromno restavracij v Ljubljani in Sloveniji kje je hrana 5krat boljša kot tvoja, ampak ti se lahko še naprej lahko lažež da je tvoj pohanček najboljši na svetu !


Define "boljša".

Smurf je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Ti boš že vedel. Ker raznolika hrana zate je to ... da ješ v različnih gostilnah.

Prehodil sem ze nekaj sveta in poskusil kar nekaj stvari. Od ulicne hrane v tretjem svetu do restavracij z Michellinovimi zvezdicami. Trdidi, da je tvoja domaca hrana superiornersa v primerjavi z vso ostalo je prikupno naivno.


neka hrana ni superiorna samo zato ker je (za nekoga) eksotična in ker jo tvoji sosedje še niso poizkusili.


To, da je tebi nekaj okusnejše ne pomeni da je superiorno v vsakem pogledu. Pomeni samo da je _tebi specifično_ okusnejše.

Jaz naprimer lahko moja babico in dedka peljem na potovanje po celem svetu pa bosta skurcala dobesedno vsakega kuharja in raje jedla svojo domačo govejo juho.
Ali je njuna juha superiorna? Za njiju definitivno, ja. Tebi se najbrž ne bo zdela nič posebnega.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Nikonja je izjavil:

To da znaš kuhat ne pomeni da dobro kuhaš, ampak če si prepričan da si nadpovprečan kuhar, prijavi se v Masterchef-a in nam vsem pokaži kolk si dobr. To je isto kot da trdiš da si dobr avtomehanik ker znaš gumo in brisalce zamenjat!!

Itak da je ogromno restavracij v Ljubljani in Sloveniji kje je hrana 5krat boljša kot tvoja, ampak ti se lahko še naprej lahko lažež da je tvoj pohanček najboljši na svetu !


Nekako se je treba potolažiti, da je hrana iz gostilne vredu.
Ane?
Pa čeprav ješ GSO zelenjavo, piščanca nafilanega z antibiotiki in tako naprej :))

Naštej mi te tvoje restavracije v LJ. Komaj čakam, da okusim to kvaliteto!
Jurman, nemara? Kjer ti ribo servirajo iz mikrovalovke (s tem, da me je natakar najprej želel prepričati, da temu ni tako)?

Ne vem zakaj bi se moral počutiti krivega (vsaj take indice dajete), da sem celo življenje jedel domačo hrano in na daleč vidim, kaj je kvaliteta in kaj drek?
Jaz nikomur nič ne branim. Samo ne prodajajte idiotizmov, da je v gostilni zdravo jest. So redke izjeme je pa tudi cena temu primerna (in prav je tako).

Nikonja je izjavil:

To da znaš kuhat ne pomeni da dobro kuhaš


Popolnoma nepomembna stvar: tudi z zastrupljeno hrano se da narediti okusen obrok.
Kar pa ne pomeni, da je zdrav.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Vanquish ::

stari oprosti, v sloveniji imas kar nekaj restavracij, ki so med top v EU in sirse.
Ni nic narobe, da imas rad svojo domaco hrano - super, ampak generalizirat in svojo hrano dvigovat nad po svetu cenjene kuhare pa je malo bosa.

Pa brez zamere.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Najslabše restavracije/gostilne v SLO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9212946 (1072) starfotr
»

Dostava hrane v nebo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34649349 (7899) predi
»

Wolt je v SLO

Oddelek: Loža
4715109 (1405) Malidelničar
»

Smo slovenci premalo ambiciozni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637294 (4657) Phantomeye
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559400 (6413) Smurf

Več podobnih tem